4cyl -> 6cyl Kārba un Kardāns

Profila bilde
RONČIKS
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 25 Okt 2015, 00:42

22 Okt 2019, 21:18

Čau!
N42B20 vietā nāk M54B30 ar ZF kārbu.
Pirmais ko domājās: No kā vēl der kulise? (Viss ātrum-slēgšanas-mehānisms) pēc koda pa lielam tikai no paša 3.0 ko īsti nav viegli atrast...
Otrs: Reduktoru atstājot esošo, vieglākais (bang4buck) veids būtu saīsināt esošo kardānu, vai var kautko sapārot no citiem? :bmw:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Kulise der no 2.8 arī ja 5gang. Kur problēma uzlikt pareizo kardānu ? E46 atrast pareizo kardānu nav grūti. Un uzlikt pareizo reduktoru arī, jo mazais reduktors ilgi nedzīvos
Profila bilde
RONČIKS
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 25 Okt 2015, 00:42
Pareizi visu darīt uzreiz liekas dārgāk. Pēc 3 reduktora atbilde skaidra, bet esmu informēts, ka "mazie tilti" mierīgi tur 3.0 pat street klasē. Cik taisnība, pastāsti to man... ;)
Pareizi tad būs reduktors lielajā korpusā, ar to kardānu kurām galā "granāta"? Vai arī var kautko saķīmiķot, lai nav visa mašīna uzreiz jānomaina.
Tā informācija kas jāuzņem ir daudz, kautkur vēl jāatrod tās detaļas un pa vidu tam jāpelna nauda :giggle:
Es nezinu, tāpēc jautāju.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Pusramis visiem benzīniem ir vienāds (izņemot kompaktu) reduktoru liec jebkuru gribi 188mm, un to galu priekš mironenes vari pārlikt no 3.0 reduktora. Vai vienkārši uzliec 2.8 kardānu kas iet uz krustiņu. Atbildes uz BASIC jautājumiem vienmēr vari atrast BMW detaļu katalogos salīdzinot saderību.