Atsauksmes par darījumiem ar vietējiem tirgotājiem.

Visu, kas lieks pērkam un tirgojam šeit!
Profila bilde
Jānis
Ziņojumi: 316
Pievienojies: 12 Mar 2011, 18:31
Braucu ar: e36, e46, e53, e87
Atrašanās vieta: Cēsu r.
Reputācija: 3
 
Izveidojusies laba sadarbība ar toms87,cenas ar var sarunāt! :sarunats:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
loti pozitivas atsauksmes par lietotaja klavins pakalpojumiem.
atri atbild, sakarigas cenas, visu var sarunat. tikai tie labakie vardi par darijumiem, paldies :sarunats:
...
Profila bilde
barons
Ziņojumi: 559
Pievienojies: 11 Mai 2013, 16:57
Braucu ar: Big Bang Chevy
Atrašanās vieta: pludmalē ar kokteili rokā
Reputācija: 5
 
Lietotājs ///Misters - viss labi. Varēja piedāvāt vairākas specifiskas detaļas, kuras figu nevarēju atrast citur :super:
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Ļoti slikta pieredze ar z-street, peckas varstu pardeva salauztu pa 35 eur.. :gigigi: Kad biju soka par cenu,skaidroja ka ar garantiju u.t.t. viss ciki piki... ok. sarunajam ka ja neies,atgriezis naudu...PROTAMS KA NEIET,VISS IR SLIKTI...pec tam,protams zvani cik gribi,satikt nav iespejams un naudu ari neatgriezis,bet mainisot pret citu. Pohuj,nosplavos,lai aizrijas,neiesu savu laiku teret un vaktet kad tad nu vinjs vares..pats ari protams mulkis ka pirku.. :D

pecak izjaucu varstu,visas gumijas izskidusas,tinumi parpuvushi no udens(toreiz vel atceros teica,ka sis varts tikai tosolu redzejis) :D


Comam kiniesu brilli iesmereja ka oem.. pa 35 eur... jauns kinietis 27 eur.. :D spriezat pashi..
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Kas tur notiek ? :rolleyes:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Gribu padalīties ar savu pieredzi iepērkoties pie lietotāja "Burbulis"
Stāstīšu īsi un konkrēti.
Nopirku no viņa motora galvu, uz vietas pērkot tumsā ar flashlightu un uz ātro protams kā daunis nepamaniju visus defektus. Tur nevienu nevainoju, pats esmu vainīgs. Beigu beigās pēc izpētes galvā atradu veselas 3 plaisas.
Uzrakstiju viņam atpakaļ tīri draudzīgi un piedāvāju vismaz kādu kapeiku atgriezt, bet nu viņš mani noignorēja uz visiem 100%
Jā, pats esmu vainīgs, ka neapskatijos kārtīgi, bet nu anyway nesmuka tā rīcība pēc tam neatbildēt.
Takšto ja no viņa ko pērkat, pārbaudat ļoti uzmanīgi, jo arī ja viss būs slikti, tiksiet noignorēts un par naudas atgriešanu varat necerēt! :clap: :drink:
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR
poweredbygirts rakstīja:Ļoti slikta pieredze ar z-street, peckas varstu pardeva salauztu pa 35 eur.. :gigigi: Kad biju soka par cenu,skaidroja ka ar garantiju u.t.t. viss ciki piki... ok. sarunajam ka ja neies,atgriezis naudu...PROTAMS KA NEIET,VISS IR SLIKTI...pec tam,protams zvani cik gribi,satikt nav iespejams un naudu ari neatgriezis,bet mainisot pret citu. Pohuj,nosplavos,lai aizrijas,neiesu savu laiku teret un vaktet kad tad nu vinjs vares..pats ari protams mulkis ka pirku.. :D

pecak izjaucu varstu,visas gumijas izskidusas,tinumi parpuvushi no udens(toreiz vel atceros teica,ka sis varts tikai tosolu redzejis) :D


Comam kiniesu brilli iesmereja ka oem.. pa 35 eur... jauns kinietis 27 eur.. :D spriezat pashi..
Vienīgais komentārs.
Teicu ,lai ved atpakaļ , bet tā arī neatveda, zinu ,ka ar tevi personīgi esmu kontaktējies, es tevi informēju darba dienās līdz 19.00 ved, netvedi- nečīksti.neviens tevi neatšuva. un pat teicu ,ka čaļi kosmosā bija iešāvuši,ja mainīsi atdošu 10, jo maksā viņi 25. Par brilli nezinu, varbūt un kur tad skatās uz vietas, kad aizved ,tad tas nav oem tad šis ir, pēc kā tu pateici ,ka nav!!?? milijons reizes esmu rakstījis problēma raksti -risināsim! jau zb.
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
Profila bilde
ivars_e36
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 06 Dec 2013, 12:32
Braucu ar: ratiņiem pa rimi
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
No manas puses tikai pozitīvas atsauksmes par z-street kā tirgoni, vienīgā sūdzība būtu, ka tikšana līdz šrotam ir karteri satricinoša :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
ivars_e36 rakstīja:No manas puses tikai pozitīvas atsauksmes par z-street kā tirgoni, vienīgā sūdzība būtu, ka tikšana līdz šrotam ir karteri satricinoša :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tas ar nodomu, lai pārsistu, un par atsevišķu samaksu piedāvās nomainīt.
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans
Par Z-Street kā pārdevēju man radies labs iespaids un jārēķinās, ka viņš tirgo lietotas detaļas no vecām mašīnām, un var būt visādi. Es pieņemu, ka viņš katrai detaļai netaisa inspekciju, bet, ja tiek pārdots kaut kas salūzis, tad viņš vai nu samaina, vai atdod naudu. Tā bija manā gadījumā.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Paskaidrojiet man pilnīgam lunim - kāpēc šrotā uz vietas vienmēr atrodās darboņi, kuru nosauktās cenas atšķirās no reālā īpašnieka nosauktās ? Tiem kundziņiem patīk iebāzt kabatā ? Viņi tiešām domā, ka īpašnieks to neuzzinās ? :lol:
Attēls
Profila bilde
Gausais
Ziņojumi: 366
Pievienojies: 18 Dec 2012, 23:58
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Teika
Klavins :super: viss atri un par labam cenam
Z-street ari neko sliktu nevaru teikt :hahaha:
Bayerische Motoren Werke
Profila bilde
Baker
Ziņojumi: 267
Pievienojies: 03 Feb 2015, 14:38
Reputācija: 1
 
Pie gda33 viss solīdi. :super: Sanāca misēklis, bet visu ļoti solīdi atrisinājām. Nav kā dažiem telefoni pēkšņi nozūd un pārvākušies uz dzīvi ziemeļamerikā... :clap:
Profila bilde
Deiko
Ziņojumi: 297
Pievienojies: 29 Okt 2013, 23:39
Braucu ar: 320 Touring, VW b5.5
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Reputācija: 1
 
No ivoka1981 detaļas var dabūt operatīvi un norm cenā :super:
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga
aquantus 4ever) :hahaha: :sarunats:
:lol:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Gribēju arī padalīties ar savu pieredzīti iepērkoties pie lietotāja "gda333"
Čoms nopirka bloku, bet kaut ko nesapratās līdz galam, vai nenopētija, beigās atveda pie manis, lai turpinātu darbus un es skatos, ka bloks galīgi metams. Nu neko, rakstiju šim, ka nu nepatīkami un mēs vēlētos samainīt atpakaļ. Lieki nedomājot, saņēmām atbildi - droši, brauc, atdošu naudu! Ilgi arī nedomājot aizvedām, visu samainijām un viss ideāli!
Takā puiši, atcerās, ka galvenais bizīti ir attieksme! :drink: :sarunats:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Laurikbmw rakstīja:aquantus 4ever) :hahaha: :sarunats:
Jā tur viss čotka un ceenas arī patīk :super:
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 
Dkristaps, zstreets, viss noticis adekvāti, samainīts ja neiet :super:
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
edzis rakstīja:Gribēju arī padalīties ar savu pieredzīti iepērkoties pie lietotāja "gda333"
Čoms nopirka bloku, bet kaut ko nesapratās līdz galam, vai nenopētija, beigās atveda pie manis, lai turpinātu darbus un es skatos, ka bloks galīgi metams. Nu neko, rakstiju šim, ka nu nepatīkami un mēs vēlētos samainīt atpakaļ. Lieki nedomājot, saņēmām atbildi - droši, brauc, atdošu naudu! Ilgi arī nedomājot aizvedām, visu samainijām un viss ideāli!
Takā puiši, atcerās, ka galvenais bizīti ir attieksme! :drink: :sarunats:
Jā ļoti atvainojos ka šitā sanāca! Tiešām to gropi nebiju ieverojis cilindros, kad prasija par bloku teicu ir, pastijos honejumu, vis zbis, bet ar pirkstu pari neparvilku!
cerams atradisiet vajadzigo! :sarunats:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Edzis kārtējo reizi tur kvalitāti ļoti labā līmenī.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !