Atsauksmes par darījumiem ar vietējiem tirgotājiem.

Visu, kas lieks pērkam un tirgojam šeit!
Profila bilde
gruzs
Ziņojumi: 542
Pievienojies: 08 Feb 2012, 16:24
Braucu ar: viens astoņ
z-street rakstīja:Viena tevi gaida , eu eu kurš teica,ka piebrauks :lol:

Un starp citu ,ir izveidoti divi identiski topiki....
Es par to trubu zvanīju, bet nesagāja ar laikiem, soooooryyyy
Attēls
bheart
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 14 Nov 2014, 13:54
memberlist.php?mode=viewprofile&u=1576

Šis ir viens no riebīgākajiem cilvēkiem ko var zināt, pardod Diskus NEPAREIZUS par 20EUR (bleķus) sanaca samaksāts 2 x par parbortesu utt utt.. Jo lūks viņs domāja ka tie ir E36 izrādas Opeļa diski, solijās atgriezt naudu (gaidu jau no oktobra vidus) parcik ta sanacis tagad ignors, šī blēža telefons 25534383 NEPERCIET NO VIŅA NEKO (NAV RUNA PAR 20.00EUR bet INFORMACIJA CITIEM PIRKT GRIBĒTAJIEM NO ŠIS PERSONAS)
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Nu tad vēlreiz - man arī nekas labs par J.CASH sakāms nav. Uzmests es neesmu, jo principā ko nopirku to dabūju, bet ne īsti. Īsāk sakot, godīgumu no viņa nekādu gaidīt nevajag. Jau pusotru mēnesi rakstu sms (neatbild) un zvanos (šad tad paceļ un apsolās izdarīt), gaidu kad izlabos savu kļūdu, bet nekā.

Iesaistīties darījumos neiesaku.
Profila bilde
laponis
Ziņojumi: 82
Pievienojies: 21 Aug 2012, 23:51
Braucu ar: melnu kūti
Atrašanās vieta: Jūrmalas
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
+328
Dandijs
Ziņojumi: 270
Pievienojies: 30 Apr 2011, 19:49
Braucu ar: e46 pikapu
Atrašanās vieta: Tukums
es kādu gadu atpakaļ nopirku no usera kukijs baltos pagriezienus,viņš teica ka esot sedana un pikapam arī derot,bet izrādījās kaut kādi kreisie,nederēja,zvaniju teicu.ķip sarunāju dot atpakaļ,bet tad visādas atmaskas,ka esot Jelgavā,čoms brauca uz Jelgavu gribēju iedot līdzi,šis teica ka nevajag,pats braukšot uz Tukumu pirkt mašīnu tad arī savāks.Tā ir pagājis jau gads un viss ir kluss.nu samaksāju tos 7ls,tagad tie sūdi garažā mētājās,nav runa par tām kapeikām ,bet par attieksmi. :sad:
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
Dandijs rakstīja:es kādu gadu atpakaļ nopirku no usera kukijs baltos pagriezienus,viņš teica ka esot sedana un pikapam arī derot,bet izrādījās kaut kādi kreisie,nederēja,zvaniju teicu.ķip sarunāju dot atpakaļ,bet tad visādas atmaskas,ka esot Jelgavā,čoms brauca uz Jelgavu gribēju iedot līdzi,šis teica ka nevajag,pats braukšot uz Tukumu pirkt mašīnu tad arī savāks.Tā ir pagājis jau gads un viss ir kluss.nu samaksāju tos 7ls,tagad tie sūdi garažā mētājās,nav runa par tām kapeikām ,bet par attieksmi. :sad:

iesaku palasiit uzmeteju tofiku :drink:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Dzerve
Ziņojumi: 146
Pievienojies: 06 Mar 2014, 15:22
Braucu ar: E36,E60
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Es par...vnm vis bijis oky :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Pilnībā piekrītu!
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D
laponis rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
+328
Un viss kas vajag ir uz vietas
+320 :lol: :hahaha: :sarunats:
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
Piekrītu - nesmuks gājiens. (tirgus variants)
NickNice
Ziņojumi: 22
Pievienojies: 13 Apr 2014, 21:58
Ar zstreet viss kārtībā. Normāls čalis.
Iepirku pie viņa miglas lukturu rāmīšus, bet uzstādot pamanīju, ka bija nedaudz aplauzti...
Vēlāk viņam šo problēmu izstāstīju un saņēmu labas atlaides citām daļām.
Tā ka neko sliktu nevaru teikt.
Profila bilde
Eglitis
Ziņojumi: 615
Pievienojies: 29 Mar 2013, 00:45
Braucu ar: apdauzītu hlamu
Atrašanās vieta: Garkalne/ Rīga
Reputācija: 1
 
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
piekrītu, stulbi, ja uz rokas ir tikai 50e. bet braucot uz šrotu, vienmeeer ir jāņem extra cash, jo vienmēr vēl viskaut ko sagribas :D
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Eglitis rakstīja:
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
piekrītu, stulbi, ja uz rokas ir tikai 50e. bet braucot uz šrotu, vienmeeer ir jāņem extra cash, jo vienmēr vēl viskaut ko sagribas :D
pff es tā reizi ap 300 ls pa virsu atstaju :lol: Labak neņemt parak daudz pa virsu :D
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Eglitis rakstīja:
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
piekrītu, stulbi, ja uz rokas ir tikai 50e. bet braucot uz šrotu, vienmeeer ir jāņem extra cash, jo vienmēr vēl viskaut ko sagribas :D
Ne jau par to iet runa, nauda man bija. Vienkārši nesmuki sanāk, ka vienā dienā cilvēks nosauc cenu 50e, bet nākamajā aizbraucot pakaļ jau ir 55e, jo kāds cits pircējs esot gatavs ņemt pa 65e. Tā ir vienkārši principa lieta, ne jau ka man baigi tos 5e žēl būtu.
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
Bija tāda lieta, vainīgs, bet tajā dienā no rīta piezvanīja no ss.lv tākā tiem ir citas cenas un čalis bija gatavs ņemt, es uzskatu,ka tāpat nevarētu žēloties, bet cik ir zvanījuši un nav atbraukuši, takā es arī nevaru rēķināties ar zvanītāju vienmēr. Galvenais,jau ,ka lampas bija labas. Neviens nav ideāls :drink: :drink:
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
z-street rakstīja:
inferno-ex rakstīja:
Burvis rakstīja:Pa reizei sanāk iepirkties pie Z-street. Vienmēr viss ir bijis kārtībā, varu ieteikt šo lietotāju :sarunats:
Arī iesaku, pa lielam vienmēr viss ir bijis ok, izņemot vienu reizi, kad prom braucu ar nelielu škrobi iekšā. Pa telefonu ar viņu sarunāju ņemt lukturus pa 50e, bet nākamajā dienā aizbraucot pakaļ čalis kaut kādu motīvu vadīts izdomājis nedaudz uzvarīties un cena jau bija 55e aizbildinoties ar to, ka kāds esot gatavs ņemt pa 65e. Ņemot vērā, ka braucu pakaļ tiem lukturiem 50km, nekas cits neatlika kā vien piekāpties un ņemt pa 55e. It kā sīkums, bet nepatīkami.
Bija tāda lieta, vainīgs, bet tajā dienā no rīta piezvanīja no ss.lv tākā tiem ir citas cenas un čalis bija gatavs ņemt, es uzskatu,ka tāpat nevarētu žēloties, bet cik ir zvanījuši un nav atbraukuši, takā es arī nevaru rēķināties ar zvanītāju vienmēr. Galvenais,jau ,ka lampas bija labas. Neviens nav ideāls :drink: :drink:
Es neko nevienam nepārmetu, tikai saku. Ne velti par spīti tam es Tevi joprojām iesaku un arī turpmāk braukšu pie Tevis iepirkties, ja būs vajadzība. Nu principā es Tavu domu sapratu, bet šoreiz jau neiet runa par to kurš piesolīs vairāk vai paspēs pirmais atbraukt pakaļ. Vienkārši bija runāts par vienu cenu, bet pakaļ atbraucot jau cita...nu nedaudz nesmuki sanāca, tas arī viss.

Jā, par lampām gan ir prieks, ir labas :gigigi: :drink:
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
No Kļaviņa ir ņemtas dažādas lietiņas manai mazulītei un viss vienmēr ir bijis kārtībā! Labs pārdevējs :) iesaku!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
No Kļaviņa tikko iepirkti pāris sīkumi mašīnai. Ļoti labas cenas un ērta piegāde. :) :bmw:
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 
par lietotājs Klavins, arī no manas puses + :sarunats: :bmw: