Atsauksmes par darījumiem ar vietējiem tirgotājiem.

Visu, kas lieks pērkam un tirgojam šeit!
Profila bilde
Jānis
Ziņojumi: 316
Pievienojies: 12 Mar 2011, 18:31
Braucu ar: e36, e46, e53, e87
Atrašanās vieta: Cēsu r.
Reputācija: 3
 
No savas puses iesaku lietotāju Edzis,patīkami sadarboties pie detaļu iegādes! Paldies par detaļām! :super:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
edzis rakstīja:Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
http://armandoparts.lv/lv/remontda%C4%B ... -08mm.html
:bmw:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Vēlos ar jums padalīties savā šodienas pieredzē ar iepirkšanos pie lietotāja "toms87"

Sākumā ieraudzīju viņa sarkano kūtiņu uz detaļām, skatos M buferīts 70 euriki, nu ļoti patīkami, zvanu prasu kur atrodās - Siguldā. Nu pats esmu no rīgas, bet buferi man vajag. Pajautāju, lai noskaidro vai ir oriģināls, atbildi saņēmu - "nezinu, nekādus bmw uzrakstus neredzu, gan jau nav" Okay, prasu vai ir brille, šis man saka - "Jā ir brille, bišku virspusēja rūsiņa ir, bet ja krāsosi būs viss ideāli" Prasu vai nav salocīta, vai kādi citi defekti un atbildi saņemu - "Nē, viss ideāli, tikai virspusēja rūsiņa, bet ja gribi krāsot, vispār perfekta brille"

Nācu pie secinājuma, ka nu moš to buferi tāpat paņemšu, kaut arī ķīnīts, tik biš cenu norunāšu, brilli man arī ļoti vajag, jo atrast nekur nevar, okaj, kāpju mašīnā un braucu uz siguldu.

Atbraucu un pirmais ko skatos ir buferīs, tad saņemu šādu tesktu - " Nu buferi var neskatīties, viņš izrādās ir salauzts" Omm, okay?? Labi, paņemu viņu arī iekšā, paskatīties gaismā - ABS bufers, nu labi, tur viņš neko nesameloja, jo teica, ka nezin vai oriģinālais, apakša visa izšķīdusi, reste pieskrūvēta ar samoreziem, nu katrā ziņā pilnīgi kapi. Tālāk pētam brilli, brillei stūris nopuvis, divi mazi paresnas adatas lieluma caurmi jau redzami, rūsa atdalās ar gabaliem, šis tik turpina skaldīt, ka tur viss okej! Šis paņem to brilli un spiež iekšā pirkstus un saka - "Redzi, ciets metāls, tā jau būtu izspiedis cauri pirkstus" :giggle: :idiots:

Domāju nu ko būšu atbraucis uz siguldu un vispār neko nenopirkšu, pazvaniju lietotājam "korsa" un pajautāju ko šim tur vajadzēja, jo viņš bija prasijis pēc spoguļiem. Paņēmu priekš viņa vienu spoguli un vienu parasto moldingu, prasu cik maksās - atbildē saņemu 10 euro sākumā jau attieksme pašvaka, nevar notestēt utt, bet nu beigās aizgājām un notestējām to spoguli.

Pēc tam saku, ka to puvekli brilli neņemšu, savākšu tikai to moldingu un spoguli, iedodu viņam 10 euro un atbildē saņemu - "12 euro tas būs"
Prasu kādi 12 euro, tikko teici, ka 10 un atbilde ir - "10 euro ja ņem brilli"
Beigās teicu nu i nafig, atdod manu naudu un es braucu mājās, šis baigi lecīgi man saka - "Labi savāc, un nekad vairāk pie manis nebrauc"

Ar tik briesmīgu attieksmi saskāros pirmo reizi dzīvē, ja nu kāds izdomā uz turieni braukt, saku uzreiz, attieksme ir dirsā, prece ko viņš man piedāvāja bija pilnīgs tolmets, pirms kaut ko pērkat, paprasta 100 bildes no visiem rakursiem.
:drink:
Profila bilde
Rottus
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 25 Mai 2014, 12:26
Braucu ar: S14a
Atrašanās vieta: Riga
edzis rakstīja:Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
tas z-street es pat nezinu no kāda kosmosa nokritis.
meklēju sev radiatoru - uzzvanu intersējos par stāvokli, man saka ir labs viss kārtībā, nesulo, brauc ņem.
aizbraucu, skatos - da tur nafig kapi, sadlās pa daļām. Ļoti pozitīva attieksme un galvenais, lieku reizi kaut ko
sadirst klausulē, ka viss ir čotka!
Profila bilde
andrjuha37
Ziņojumi: 584
Pievienojies: 17 Jūn 2014, 22:03
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 3
 
Klavinam +
draudzigas cenas , laba kvalitate , atra sagade :super: :sarunats:

Ka ari Dkristaps +
Labas cenas , detaljas stavoklis ari normals , un pa ausim klausule nebrauka :super: :sarunats:

Turpmak pie nepieciesamibas griezisos sakuma pie siem lietotajem :clap:
Profila bilde
Alpine
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 09 Nov 2013, 22:26
Braucu ar: e36 320
Rottus rakstīja:
edzis rakstīja:Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
tas z-street es pat nezinu no kāda kosmosa nokritis.
meklēju sev radiatoru - uzzvanu intersējos par stāvokli, man saka ir labs viss kārtībā, nesulo, brauc ņem.
aizbraucu, skatos - da tur nafig kapi, sadlās pa daļām. Ļoti pozitīva attieksme un galvenais, lieku reizi kaut ko
sadirst klausulē, ka viss ir čotka!
piekrītu, paskat uz cenām, saprotams, ka gribās nopelnīt, bet sūdus tirgot kā zeltu nav labi, gabaliņš sliekšņa maksā vairāk kā viss kopā JAUNS, arī par lukturiem, no foruma biedra iepist 5€ vairāk, nu cena niecīga, bet reputācija forumā nedaudz sačakarēta.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Alpine rakstīja:
Rottus rakstīja:
edzis rakstīja:Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
tas z-street es pat nezinu no kāda kosmosa nokritis.
meklēju sev radiatoru - uzzvanu intersējos par stāvokli, man saka ir labs viss kārtībā, nesulo, brauc ņem.
aizbraucu, skatos - da tur nafig kapi, sadlās pa daļām. Ļoti pozitīva attieksme un galvenais, lieku reizi kaut ko
sadirst klausulē, ka viss ir čotka!
piekrītu, paskat uz cenām, saprotams, ka gribās nopelnīt, bet sūdus tirgot kā zeltu nav labi, gabaliņš sliekšņa maksā vairāk kā viss kopā JAUNS, arī par lukturiem, no foruma biedra iepist 5€ vairāk, nu cena niecīga, bet reputācija forumā nedaudz sačakarēta.
Tu par manu gadījumu?
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR
Kam kāši negadās, pirmkārt es pats neesmu uz vietas uz par z-street profilu rūpējos pats, bet zvanot uz norādīto tel. jūs runājat ar citu cilvēku, otrkārt tas cilvēks par ,kuru jūs izsakaties vairs pie manis nestrādā, ja ir kādas pretenzijas rakstat PM. Treškārt ķīna un oem manās acīs ir divas dažādas lietas. Komentējot cenas,loģiski ,ka ir pozīcijas kurām cena aug un augs. Vienmēr esmu piedāvājis izdevīgus risinājumus ,ja esam kļūdijušies. Nevajag turēt pie sevis, rakstat risināsim. Chill.
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
z-street rakstīja:Kam kāši negadās, pirmkārt es pats neesmu uz vietas uz par z-street profilu rūpējos pats, bet zvanot uz norādīto tel. jūs runājat ar citu cilvēku, otrkārt tas cilvēks par ,kuru jūs izsakaties vairs pie manis nestrādā, ja ir kādas pretenzijas rakstat PM. Treškārt ķīna un oem manās acīs ir divas dažādas lietas. Komentējot cenas,loģiski ,ka ir pozīcijas kurām cena aug un augs. Vienmēr esmu piedāvājis izdevīgus risinājumus ,ja esam kļūdijušies. Nevajag turēt pie sevis, rakstat risināsim. Chill.
Pagaidi, kas par izmaiņām? Cik ir zvanīts, vienmēr uz vietas biji un telefonu cēli Tu.
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR
Nop, jau vairāk kā mēnesi es pats neatbildu uz tel. :lol: man pat čomi sajauc :D
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR
edzis rakstīja:Ņefiga esmu šokēts. Šodien zvanu z-streetam, prasu vai nevar dabūt gabaliņu no sliekšņa - 30x20 cm
Šamejie man iekruķija ciparu - 40 euro ja viņi griež, 30 euro ja es pats griežu.
Veikalā jauns viss slieksnis maksā 27 euro
Esmu pamatīgi sašokējies :super:

http://www.bbparts.lv/shop/index.php?ro ... uct_id=294
šis gadījums izklausās pēc nesaprašanās ,jo patiešām par šādu summu iešauts kosmosā :giggle:
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
Profila bilde
essential
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 22 Jūn 2014, 12:09
Braucu ar: 318i Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
edzis rakstīja:Vēlos ar jums padalīties savā šodienas pieredzē ar iepirkšanos pie lietotāja "toms87"
Slēpts saturs: Parādīt
DIEMŽĒL, arī man ir ko teikt.

Gribēju nopirkt spārnu, pārdevējs teica,ka viss tur labi, nav nekur rūsas, lietojuma pazīmes esot, bet viss esot ļoti ok.
Tas man derēja, jo galvenais bija, ka krāsa sakrīt, un nevajadzēs krāsot savējo, bet vienkārši pārskrūvēt spārnu. Viss sarunāts, šodien pēc darba braucu no Rīgas uz Siguldu, un kas notiek gala punktā?
1. Spārns ir salonā, sākumā tiek pavāktas kaut kādas detaļās nost, tiek izņemta touringa bagāžas pārvalks, kurš noteikti bija uz spārna un tad izņemts spārns.
2. Apskatot spārnu, ir švīkas, daļa noteikti bija pulējamas, bet dažas bija dziļākas. Apskatot tālāk spārnu -w*f, mazi rūsas burbuļi, kas notiek otrā pusē? Ir rūsa, kura laužas ārā.

Laiks, degviela, es bēdīgs, sieviete neapmierināta, kas būs tālāk?
StikluMeistars.lv
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 
No savas puses paldies par daļam un normalam cenām DKristaps un Zevs.

:drink: :sarunats:
Dandijs
Ziņojumi: 270
Pievienojies: 30 Apr 2011, 19:49
Braucu ar: e46 pikapu
Atrašanās vieta: Tukums
man ir pozitīva pieredze ar useru EDZIS.sazvaniju,čoms nopirka.izrādijās viena detaļa nederēja,zvanu saku,viss ok,ved atpakaļ un piķis atpakaļ. :super:
Profila bilde
Danz
Ziņojumi: 18
Pievienojies: 17 Okt 2014, 17:30
Vēlos painformēt foruma biedrus, nekādā gadījumā neuzticiet mašīnu aplīmēt pie šiem klaunādes darboņiem

Līmēšanas meistars Alens un kaut kāds viņa palīgs Egīls(moldingu guru) kurš 10h laikā "pielīmēja" gandrīz 3 moldingus

viewtopic.php?f=23&t=3737&p=328047&hilit=līmēšana#p1423512402

Bija sarunāts par visa auto pārlīmēšanu ar augstākās kvalitātes līmplēvi, viss sākumā skaisti, sasola augstāko kvalitāti, galvenais viņiem kvalitāte, lai klienti apmierināti utt. pēc tam tik sākās murgs, piecu solīto dienu vietā mašīna tika līmēta 3 nedēļas, labi tas vēl tā, galvenais tak KVALITĀTE, tas jau nekas ka visu laiku pa dienām pārcēla ka būs gatavs tad un tad, tik sola un tad pienāca tas brīdis ka paziņoja ka būs gatavs un varu braukt pakaļ, teicu ka būšu ap plkst. 12:00 ar vilcienu no Rīgas uz Tukumu, teica ka iespējams būs pāris minūtes jāuzgaida, nu labi, tas nekas, kad ierados mašīna rupji rēķinot bija tikai puse aplīmēta un no tuvuma skatoties visās malās kasjaki, grubuļi, ieslēgts plēves taupīšanas režīms kur žēl konkrētajai detaļai 1cm vairāk uzlīmēt ap malu, lai no stūriem nespīd ārā krāsa utt. + plēvei iekštelpās siltumā jānostāvas vismaz 12h, kā man viens no viņu darboņiem teica, viss beidzās tā ka no plkst 12:00 dienā līdz 1:00 naktī pavadīju kājās stāvot skatoties uz pirkstiem kā tie lamzaki pabeigs savu rupji sadirsto darbu, visa diena sajāta, darbā neierados, finansiāli mīnusi utt. Tas ir normāli, vienkārši ņirgājās pa cilvēkiem.
Pats galvenais tajā visā ka nauda izmesta, materiāls sabojāts, laiks pazaudēts un nervi sabeigti, tagad pat nezinu kur to mašīnu bāzt.... pa gabalu jau labi izskatās, bildēs arī, tikai neiesaku par 1metru tuvāk nākt. :bye:
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
Danz rakstīja:Vēlos painformēt foruma biedrus, nekādā gadījumā neuzticiet mašīnu aplīmēt pie šiem klaunādes darboņiem

Līmēšanas meistars Alens un kaut kāds viņa palīgs Egīls(moldingu guru) kurš 10h laikā "pielīmēja" gandrīz 3 moldingus

viewtopic.php?f=23&t=3737&p=328047&hilit=līmēšana#p1423512402

Bija sarunāts par visa auto pārlīmēšanu ar augstākās kvalitātes līmplēvi, viss sākumā skaisti, sasola augstāko kvalitāti, galvenais viņiem kvalitāte, lai klienti apmierināti utt. pēc tam tik sākās murgs, piecu solīto dienu vietā mašīna tika līmēta 3 nedēļas, labi tas vēl tā, galvenais tak KVALITĀTE, tas jau nekas ka visu laiku pa dienām pārcēla ka būs gatavs tad un tad, tik sola un tad pienāca tas brīdis ka paziņoja ka būs gatavs un varu braukt pakaļ, teicu ka būšu ap plkst. 12:00 ar vilcienu no Rīgas uz Tukumu, teica ka iespējams būs pāris minūtes jāuzgaida, nu labi, tas nekas, kad ierados mašīna rupji rēķinot bija tikai puse aplīmēta un no tuvuma skatoties visās malās kasjaki, grubuļi, ieslēgts plēves taupīšanas režīms kur žēl konkrētajai detaļai 1cm vairāk uzlīmēt ap malu, lai no stūriem nespīd ārā krāsa utt. + plēvei iekštelpās siltumā jānostāvas vismaz 12h, kā man viens no viņu darboņiem teica, viss beidzās tā ka no plkst 12:00 dienā līdz 1:00 naktī pavadīju kājās stāvot skatoties uz pirkstiem kā tie lamzaki pabeigs savu rupji sadirsto darbu, visa diena sajāta, darbā neierados, finansiāli mīnusi utt. Tas ir normāli, vienkārši ņirgājās pa cilvēkiem.
Pats galvenais tajā visā ka nauda izmesta, materiāls sabojāts, laiks pazaudēts un nervi sabeigti, tagad pat nezinu kur to mašīnu bāzt.... pa gabalu jau labi izskatās, bildēs arī, tikai neiesaku par 1metru tuvāk nākt. :bye:
Diezgan nesmuki.
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga
Uzticos useriem elksnim,aquantus.
Rezerves dalju staavokli labs un cenas normaali runaajaamas! :super: :yes:
:lol:
Profila bilde
trakaiszinatnieks
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 11 Okt 2014, 16:53
Braucu ar: ziemas ļerkatu
māriņš rakstīja:
Danz rakstīja:Vēlos painformēt foruma biedrus, nekādā gadījumā neuzticiet mašīnu aplīmēt pie šiem klaunādes darboņiem

Līmēšanas meistars Alens un kaut kāds viņa palīgs Egīls(moldingu guru) kurš 10h laikā "pielīmēja" gandrīz 3 moldingus

viewtopic.php?f=23&t=3737&p=328047&hilit=līmēšana#p1423512402

Bija sarunāts par visa auto pārlīmēšanu ar augstākās kvalitātes līmplēvi, viss sākumā skaisti, sasola augstāko kvalitāti, galvenais viņiem kvalitāte, lai klienti apmierināti utt. pēc tam tik sākās murgs, piecu solīto dienu vietā mašīna tika līmēta 3 nedēļas, labi tas vēl tā, galvenais tak KVALITĀTE, tas jau nekas ka visu laiku pa dienām pārcēla ka būs gatavs tad un tad, tik sola un tad pienāca tas brīdis ka paziņoja ka būs gatavs un varu braukt pakaļ, teicu ka būšu ap plkst. 12:00 ar vilcienu no Rīgas uz Tukumu, teica ka iespējams būs pāris minūtes jāuzgaida, nu labi, tas nekas, kad ierados mašīna rupji rēķinot bija tikai puse aplīmēta un no tuvuma skatoties visās malās kasjaki, grubuļi, ieslēgts plēves taupīšanas režīms kur žēl konkrētajai detaļai 1cm vairāk uzlīmēt ap malu, lai no stūriem nespīd ārā krāsa utt. + plēvei iekštelpās siltumā jānostāvas vismaz 12h, kā man viens no viņu darboņiem teica, viss beidzās tā ka no plkst 12:00 dienā līdz 1:00 naktī pavadīju kājās stāvot skatoties uz pirkstiem kā tie lamzaki pabeigs savu rupji sadirsto darbu, visa diena sajāta, darbā neierados, finansiāli mīnusi utt. Tas ir normāli, vienkārši ņirgājās pa cilvēkiem.
Pats galvenais tajā visā ka nauda izmesta, materiāls sabojāts, laiks pazaudēts un nervi sabeigti, tagad pat nezinu kur to mašīnu bāzt.... pa gabalu jau labi izskatās, bildēs arī, tikai neiesaku par 1metru tuvāk nākt. :bye:
Diezgan nesmuki.
Gribētu tavu autiņu redzēt dzīvē. Savu nolīmēju pats. Gribas redzēt kas un kā.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Kļaviņš - Cenas labas, piegāde, attieksme laba. Citur jaunas detaļas vairs nemaz nepērku. :hahaha:
Edzis - Cenas labas, ja kkas neder teica ka samainīšot, viss bija ok. Noteikti vel kādreiz kko pirkšu. :super:
z-street - Vējstiklu nopirku arī tur pat sarunāja samainīt viņu. Pašam nebija jačakarējas un galā cipars arī sanāca labs. :super:
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram