Balsojums par reputāciju forumiem

Jaunumi, paziņojumi, jautājumi. Par un ap šo forumu.

Balsojums par reputāciju forumiem

Balsojums beigsies 22 Jūn 2011, 21:28

Tehniskā sadaļa
6
46%
Viss forums
7
54%
 
Balsis kopā: 13

Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Dodu iespēju nobalsot: " Vai atļaut reputācijas punktus likt arī citās sadaļās vai tikai tehniskajās sadaļās"
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tehniskā daļa tikai.
Profila bilde
kuRRmis
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 14 Mar 2011, 13:14
Braucu ar: 328
Reputācija: 1
 
+1
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Agris rakstīja:Dodu iespēju nobalsot: " Vai atļaut reputācijas punktus likt arī citās sadaļās vai tikai tehniskajās sadaļās"
godigi sakot, labak ir bez reputacijas punktiem, tapec ka tos parsvara tikunta dos tikai pazistamakajiem lietotajiem, piemeram netikpazistams lietotajs pateiks ta un ta, un pazistamais pateiks tiesi to pasu tikai gudrakiem vardiem, tad pazistajam bus reputacija! :D, tapec personigi uzskatu ka kads var apvainoties, bet nu ja jau liec reputacijas iespejas tad liec ari sadala mans auto :yes: citi ir tiesam pelnijusi reputacijas puynktus par labi padaritiem darbiem grutos apstaklos :yes:
tik neiemet man minusu par sacerejumu :D :D :drink:
...
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
+1
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
HVZ, man domāt, ka tā reputācija tikai prātu čakarē. Iekš BC foruma bija tie tie kubiciņi - 90% lietotāju tāpat nesaprata, kā viņi veidojas un priekš kam vajadzīgi. Godīgi sakot, es arī reputācijai nepievērsu nekādu uzmanību...

Bet, ja jau ir vēlme likt, tad tikai par tehnisko sadaļu.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Pierītu Marux - nav vajadzīgs šis prikols!
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Personīgi es reputācijas punktus reti kad izmantoju, bet nu varbūt patiešām noder. Bet tad patiešām tikai tehniskajā daļā, lai varu par kārtīgu atbildi pateikt tādu kā paldies. :) Vai arī par kādu ļooooti labu DIY pamācību. :super:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
reaal piemeers poweraa, iej spe4uku sadaljaa un uzdrukaa jautaajumu, kaa mees visi labi zinam ir cilveeki kas uzdrukaa joku, vai aplamiibu, kaa lai zin ticeet vai neee...

piem: cik reduktora liet elju viens tev pateiks 1 L tu aiziesi un arii ieliesi vienu litru, veelaka sapratiisi ka pa maz tomeer bija. a jo vairaak reputaaicjas punktu jo vairaak vari uzticeeties.
dauz un dazaadu shaadu piemeeru!
tas taads mans viedoklis..
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Ok, dzīvosim redzēsim. :super: Tikai vai tam kubikam tie punkti nav par daudz jākrāj? :rolleyes:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Jā, piekrītu. Ja tikai tehniskajā sadaļā, tad var likt arī mazāk :)
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Agris rakstīja:reaal piemeers poweraa, iej spe4uku sadaljaa un uzdrukaa jautaajumu, kaa mees visi labi zinam ir cilveeki kas uzdrukaa joku, vai aplamiibu, kaa lai zin ticeet vai neee...

piem: cik reduktora liet elju viens tev pateiks 1 L tu aiziesi un arii ieliesi vienu litru, veelaka sapratiisi ka pa maz tomeer bija. a jo vairaak reputaaicjas punktu jo vairaak vari uzticeeties.
dauz un dazaadu shaadu piemeeru!
tas taads mans viedoklis..
nu nez, isteniba jau cilveki zin, kurs ko zin un kurs netikloti. pec bc man ta reputacija tik tada prata cakareshana vien likas, tapec tads iespaids par to
...
Profila bilde
takeshi
Ziņojumi: 633
Pievienojies: 25 Jūl 2011, 03:03
Braucu ar: sport vagonu!
Atrašanās vieta: rigas
par reputaciju! tas kurs liek reputaciju ir tada zina jabut gudrakam par visiem jo ja tu vari zinat vai tas kurs raksta ir taisniiba?v :hahaha:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
paarbaudi iisteniibaa!! cik esmu apskatijis pagaidām visvairāk punktus ir savākuši cilvēki kuri zin ko atbild. vai arii ir gadijumi kad cilveeki apstiprina ar +1 par pareizu atbildi, lai saprastu ka atbildei piekriit veel kaads cilveeks :)

kautkaa taa :) domajau ka galameerkjii ar punktu vairumu tomeer izcels pareizos cilveekus :)
Profila bilde
takeshi
Ziņojumi: 633
Pievienojies: 25 Jūl 2011, 03:03
Braucu ar: sport vagonu!
Atrašanās vieta: rigas
Agris rakstīja:paarbaudi iisteniibaa!! cik esmu apskatijis pagaidām visvairāk punktus ir savākuši cilvēki kuri zin ko atbild. vai arii ir gadijumi kad cilveeki apstiprina ar +1 par pareizu atbildi, lai saprastu ka atbildei piekriit veel kaads cilveeks :)

kautkaa taa :) domajau ka galameerkjii ar punktu vairumu tomeer izcels pareizos cilveekus :)
nu lai ta butu! ;)