Par kluba gada maksu

Jaunumi, paziņojumi, jautājumi. Par un ap šo forumu.

Kluba gada maksa

Ne vairāk kā 10ls
65
46%
Ap 20ls
24
17%
Esmu gatavs maksāt arī 30ls
26
19%
Tādai lietai nav žēl arī vairāk
25
18%
 
Balsis kopā: 140

Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

09 Aug 2011, 13:43

Sveiki! Ir neliels atklājums. Mums no lēna veidojas oficiāls klubs. Bet ir viens bet. Atdūrāmies pret gada maksu. Ok, es kā entuziasts esmu gatavs maksāt visus 30 vai 36ls gadā (3ls mēnesī), bet vai visi uz to ir gatavi?
Tātad nedaudz interesē, cik kluba lietai jūs esat gatavi atvēlēt. Protams, visi grib jo mazāk jo labāk, bet nu domāsim reāli. Jo lielāka gada maksa, jo grandiozākus kluba pasākumus varēsim uzrīkot. :super:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

09 Aug 2011, 13:52

Atkarīgs ir no tā vai varēs sadalīt pa mēneša maksu!?
+ arī nedomāju ka useri, kas šeit pavada īsu brīdi nemaksās lielu ciparu.
Profila bilde
Bubulis
Ziņojumi: 863
Pievienojies: 06 Apr 2011, 10:42

09 Aug 2011, 13:53

Jo vairāk kluba biedru, jo mazākai jābut ikmēneša samaksai :D , bet sākumā esmu gatavs maksāt tos e36 latus :D :hahaha: .
Someone who knows fuck all about he's BMW.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

09 Aug 2011, 13:59

Visdrīzāk būs tā: noteikta mēneša maksa, ko varēs katru mēnesi maksāt, piem., 3Ls, bet, ja biedrs vēlas samaksāt uzreiz pa gadu, tad, protams, tiek dota atlaidīte.
Bet es esmu gatavs maksāt tos 3Ls mēnesī! :sarunats:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

09 Aug 2011, 14:41

Tad es arī ermu par 3,-LVL par mēnesi.
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži

09 Aug 2011, 15:28

Esmu gatavs maksāt 3ls mēnesī :pupi:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Aug 2011, 16:34

tikai ko dos kluba status ?
atceros ka biju ieks bmwlifeclub latvia biedrs un arii maksaju tos 3ls menesi un vareja gan uzreiz pa gadu via pa menesim maksat un ja nesamaksa tad divu vai tris menesu laika vajadzeja samaksat to naudu, bet daudzi aizgaja prom del ta ka neko tas nedeva, vienkarsi zem nika ka kluba biedrs un viss, vajadzetu pie sii piedomat, piemeram ka bmwstylaa tad kad uznem tad iedod uzlimi (sini gadijuma prieks kluba biedriem varetu but ipasa uzlime) un numura paliktniti ar kluba simboliku. un protams ja tev ir tas paliktnitis numura tad tu dabon atlaides ar ko klubs ir vienojies (servisi, veikali, moikas) un praotams japadoma par balto sarkastu - tie ir tie kas nav kluba bet uz slegtajiem kluba pasakumiem tiek aicinati (ari tie kas agrak bija kluba bet kadu apsverumu del vairak nevar but kluba-bernu piedzimsana,finances) un ari ja esi kluba tad uz pasakumiem mazaku dalib maksu maksat neka parastiem forumistiem, tipa atlaide kluba biedriem uz kluba rikotiem pasakumiem (piemeram ja kada pirts notiek tad parastiem jamaksa 5ls bet kluba biedriem 2ls bet tie tris lati tiek segti no kluba naudas vai nu tiek nopelniti uz forumistu pasakumu dalibmaksu jo pirts maksa 4 ls bet no forumistiem panem 5ls ) kaut kaa taa lai cilvekiem butu intresanti iestaties un but kluba un piedalities sapulces un aktivi darboties nevis samaksat un viss un preicaties ka zem nika tev ir kluba biedrs rakstiits
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

09 Aug 2011, 16:57

Tieši tpc tagad ieliku līdz 10ls, jo nezinu cik man tas būs izdevīgi, būt kluba biedram, ņemot vērā to, ka uz kluba pasākumiem problēmas tikt, ja vien tie nebūs kkur ārpus Rīgas.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

09 Aug 2011, 17:47

KLAVINS rakstīja:tikai ko dos kluba status ?
atceros ka biju ieks bmwlifeclub latvia biedrs un arii maksaju tos 3ls menesi un vareja gan uzreiz pa gadu via pa menesim maksat un ja nesamaksa tad divu vai tris menesu laika vajadzeja samaksat to naudu, bet daudzi aizgaja prom del ta ka neko tas nedeva, vienkarsi zem nika ka kluba biedrs un viss, vajadzetu pie sii piedomat, piemeram ka bmwstylaa tad kad uznem tad iedod uzlimi (sini gadijuma prieks kluba biedriem varetu but ipasa uzlime) un numura paliktniti ar kluba simboliku. un protams ja tev ir tas paliktnitis numura tad tu dabon atlaides ar ko klubs ir vienojies (servisi, veikali, moikas) un praotams japadoma par balto sarkastu - tie ir tie kas nav kluba bet uz slegtajiem kluba pasakumiem tiek aicinati (ari tie kas agrak bija kluba bet kadu apsverumu del vairak nevar but kluba-bernu piedzimsana,finances) un ari ja esi kluba tad uz pasakumiem mazaku dalib maksu maksat neka parastiem forumistiem, tipa atlaide kluba biedriem uz kluba rikotiem pasakumiem (piemeram ja kada pirts notiek tad parastiem jamaksa 5ls bet kluba biedriem 2ls bet tie tris lati tiek segti no kluba naudas vai nu tiek nopelniti uz forumistu pasakumu dalibmaksu jo pirts maksa 4 ls bet no forumistiem panem 5ls ) kaut kaa taa lai cilvekiem butu intresanti iestaties un but kluba un piedalities sapulces un aktivi darboties nevis samaksat un viss un preicaties ka zem nika tev ir kluba biedrs rakstiits

Tas viss ir zināms un pārdomāts. Ja būs 3ls mēneša maksa, tad jau pirtis kluba biedriem var vispār par velti taisīt. Bet nu ne par to tagad runa. :D
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Aug 2011, 17:50

NU ES TAA VIENKARSI UZRAKSTIJU , MAZUMS PALAISTS GARAM, VIENKARSI PADALOS AR SVAM DOMAM UN IDEJAM
PROTAMS JA TAS VISS BUS TAD TIE 3LS IR OK :super:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

09 Aug 2011, 17:53

Nu mēs nedomājam ar to naudu pelnīt vai sev pirkt jaunas bukses, centīsimies iztērēt to naudu kluba interesēm un lietām. Bet nu par to vēlāk, par to viss ir pārdomāts, vēl šis tas jāpārdomā un tā. :drink:
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

09 Aug 2011, 18:00

nebūtu man grūti un žēl maksāt to 3 mēnesī,bet uzreiz jau zinu,ka 100% apmeklējums no manas puses nebūs,varēšu labi ja tik kkādus 30% - 40% apmeklējumu no savas puses nodrošināt! Sakarā ar ģimeni un darbiem :lovebmw: :lovebmw: :lovebmw:
coupe 2.8
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

09 Aug 2011, 18:08

Viss ir pārdomāts :) Kad tiks apstiprināti statūti, tad tie tiks publicēti, lai var cilvēki iepazīties. Protams, visus bonusus nekad tur nevarēs ielikt, jo tie visu laiku nāks klāt ;)

P.S. Ir forši, ka cilvēki izsaka savas domas, ieteikumus! :super: Ne vienmēr 3 cilvēki var piefiksēt visu, bet gan 99% :lol:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

09 Aug 2011, 19:01

nu ko, lai saka - Paldies par nākotnes vīzijām! :super:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

09 Aug 2011, 20:29

Es esmu gatava maxāt 3 lati mēnesī.. :yes: ar norunu , ka nenopirksiet sev jaunu emku par biedru naudiņām ;) :D




ŠUTKA :gigigi:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
Gofmans
Ziņojumi: 345
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:33
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Latvija,Rīga/Dārziņi/Ķengarags
Reputācija: 1
 

09 Aug 2011, 22:12

KLAVINS rakstīja:tikai ko dos kluba status ?
atceros ka biju ieks bmwlifeclub latvia biedrs un arii maksaju tos 3ls menesi un vareja gan uzreiz pa gadu via pa menesim maksat un ja nesamaksa tad divu vai tris menesu laika vajadzeja samaksat to naudu, bet daudzi aizgaja prom del ta ka neko tas nedeva, vienkarsi zem nika ka kluba biedrs un viss, vajadzetu pie sii piedomat, piemeram ka bmwstylaa tad kad uznem tad iedod uzlimi (sini gadijuma prieks kluba biedriem varetu but ipasa uzlime) un numura paliktniti ar kluba simboliku. un protams ja tev ir tas paliktnitis numura tad tu dabon atlaides ar ko klubs ir vienojies (servisi, veikali, moikas) un praotams japadoma par balto sarkastu - tie ir tie kas nav kluba bet uz slegtajiem kluba pasakumiem tiek aicinati (ari tie kas agrak bija kluba bet kadu apsverumu del vairak nevar but kluba-bernu piedzimsana,finances) un ari ja esi kluba tad uz pasakumiem mazaku dalib maksu maksat neka parastiem forumistiem, tipa atlaide kluba biedriem uz kluba rikotiem pasakumiem (piemeram ja kada pirts notiek tad parastiem jamaksa 5ls bet kluba biedriem 2ls bet tie tris lati tiek segti no kluba naudas vai nu tiek nopelniti uz forumistu pasakumu dalibmaksu jo pirts maksa 4 ls bet no forumistiem panem 5ls ) kaut kaa taa lai cilvekiem butu intresanti iestaties un but kluba un piedalities sapulces un aktivi darboties nevis samaksat un viss un preicaties ka zem nika tev ir kluba biedrs rakstiits

Nu kādreiz voyager klubā tā bij 10 Ls biedra nauda un dabūji nr.palikni, uzlīmi,krūzīti ar kluba simboliku un daudz dažādos servjos ,moikās un autodaļu veikalos atlaides. OK tas tā :D

Var arī tiešām maksāt tos 3 Ls mēnesī tik jāsaprot ar ko atšķiras parasts forumists no kluba biedra.

Dibināt klubu tā ir :super: ideja
Profila bilde
Ecstasy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 01 Mai 2011, 17:57

12 Aug 2011, 13:23

Jautājums- nu ok tiek maksātas gada maksas un notiek tie kluba pasākumi, bet vai tiktu rīkoti tie pasākumi arī citos reģionos ne tikai Rīgā un tās tuvumā? :D Jo daudzi piemēram nevarēs uz katru pasākumu izbraukāt uz Rīgu. :bmw:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

12 Aug 2011, 13:25

Protams. Manā skatījumā Rīga nav labākā vieta, kur atpūsties ;)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

12 Aug 2011, 13:35

Ecstasy rakstīja:Jautājums- nu ok tiek maksātas gada maksas un notiek tie kluba pasākumi, bet vai tiktu rīkoti tie pasākumi arī citos reģionos ne tikai Rīgā un tās tuvumā? :D Jo daudzi piemēram nevarēs uz katru pasākumu izbraukāt uz Rīgu. :bmw:

Tu iestājies klubā. Aktīvi piedalies diskusijās, kluba lietās, forumā. Iespējams vēl aktīvāk skrūvē savu BMW. Bet Tev ir grūti izbraukt tālāku līkumu ar savu BMW 2x GADĀ? :o Es nesaku ka tiks rīkoti pasākumi Rīgā, bet var gadīties ka kādā pasākumā būs jānobraukā pa Latviju 600km. Tā ir sava veida atpūta, ekskursija, izbraukšana pa Latviju. Var jau būt ka kādam patīk ka viss notiek pie mājas, iepērkās visu mūžu vietējā veikalā, tusus taisa pie sevis, remontē auto pats, draugi arī turpat un viņš varbūt nemaz nezin kur īsti Liepāja atrodās (Latgalē? :o), vai kā uz Rīgu aizbraukt. Neiet runa par to ka pasākumi notiks Rīgā, noteikti nē, bet ar kādu stundu sēdēšanu pie stūres būs jārēķinās. :) Saprasti tiks tie, kuri patiešām netiek, kāzas,jubilejas, darbs svarīgs vai ceļojums ar ģimeni, bet nu ja pasaka - aj negribu braukt, pasēdēšu mājās pie TV - nesapratīšu. Protams, centīsimies atrast kādu kompromisu lai visiem būtu finansiāli vieglāk un arī tā, bet nu līdz tam vēl laiks. ;)
Profila bilde
Ecstasy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 01 Mai 2011, 17:57

12 Aug 2011, 14:50

Ar šo atbildi man pietiek paldies! :bye:
Esmu noteikti PAR vairāk ka 2viem pasākumiem gadā :clap: