Kalendāra atlase 2020

Bildes un video materiāli
Profila bilde
Tautudels
Ziņojumi: 1086
Pievienojies: 05 Jan 2012, 21:50
Atrašanās vieta: Ikšķile

15 Dec 2019, 22:21

Jāpāriet uz e30 :D tur vispar ir koceptuali pasākumi.
Šeit visi sanak :D un tik pa trasi maļ :D tur jau tā sāls , ka visi brauc lai pa 5-10e :D pa trasi nomauktu :D no tā sezonas atklāšanas kopā ir tikai vien nosaukums.
Vot viens no pēdējiem e36 atklāšanām;D ap 500 cilvēkiem bija ? 333 trase , ja drifts bija , bet pirmo reiz tik daudz auto viena vieta.
:hahaha:
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu

15 Dec 2019, 22:30

540i rakstīja: 15 Dec 2019, 22:07 Kad uzrīko preks LV foruma laba līmeņa pasākumu, Biķerniekos, tad to ir jaapmeklē, lai būtu arī noslēgums kurš nebija, no pašu kabatām kko lielu taisīt, sponsorēt ir tāds dīvains aicinājums :D

Edij, tici man ja būtu vēl e36 un Jūs uztaisītu Biķerniekos atklāšanu, kura nebūtu izsludināta pāris nedēļas iepriekš, būtu ļoti daudz cilvēku. ;) ;)

Piekritīšu ciprusam, ne vienmēr ir vajadzīga trase, dripts un tas viss, kas streeteriem ir lētais treniņš.

Pēc pēdējā pasākuma, ja nemaldos 18gada atklāšanas 333, kur biju ieradies ar rūpīgi divas dienas tīrītu/pulētu un pucētu auto, un blakus noliek nenomazgātu sapuvušu 46to, nu sorry maaaah nebūs. Tik daudz kā nošķirot auto jau noslinkojāt. Kkādā 16 gada atklāšanā pat šķirojāt tikai 36tos, smukos un mazāk smukos, lai visiem būtu acīm tīkami.


Un par attieksmi arī, iesūtīju ar 12h nokavēšanos, gan šeit gan e-pastā uzrakstīju, sorry ar nokavēšanos. Neviens nevar pat atbildēt, paldies bildes saņēmām.

Domāju šeit kluba vadībai ir liela viela pārdomām, kaut paskatīties 15;16;17 gada video no pasākumiem. :drink:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

15 Dec 2019, 22:41

Da viss ir kartiba
Ja orgiem viss patīk,tas nozīmē,ka viss notiek pēc viņu scenarija
Nevienu neaizvainoju,bet neredzu isti jēgu šim visam-tīri cik pirkt un pardot topikam
Zinu ka zirdzinam bus labs update ar savu coupe un citi pucē savus auto,bet topiku nav,jo pazudis tas e36.lv šarms

Loğiski domajot,Tu sapidarasi savu auto ,noparko un tad 3 lidz 4h garumā sēdi un skaties ka daži pa 5 eiro svilina gumiju
Boooooring un tas ir liels iemesls,kapec daudz nebrauc uz pasakumiem.neko nesaku par veiklibas braucieniem un citam atrakcijam ar auto-tas ir fun

Es domaju,ka ir viela padomāt,vai nepariet atpakaļ un e36.lv
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

15 Dec 2019, 23:01

Es ļoti atvainojos, ka neatbildēju. Domāju izdarīt to visiem reizē. Jā, ir pamainijušās prioritātes, jā strādāju 16h dienā 7 dienas nedēļā, 3 darbos, bet tāpat gribēju saorganizēt kalendāru, lai visiem prieks. Bet nu saprotu, ka 2 varianti vai visiem pofig, vai esam izauguši. Bija labi kadri. Bet nu nesalīdzināt ar citiem gadiem. "Labākos" kadrus ja autori nav pret, labprāt salikšu šeit. Citādi arī es biju e36.lv pusē, bet saprotu, ka ir jāaug un jāattīstas. Sezonas atklāšanu gan nesapratu kāpēc daudzi noignorēja...

Ps. Jā man pat vēl ir 2 e36, lai neteiktu, ka klubs un forums baigi atšķiras...
Patins rakstīja: 15 Dec 2019, 22:30
540i rakstīja: 15 Dec 2019, 22:07 Kad uzrīko preks LV foruma laba līmeņa pasākumu, Biķerniekos, tad to ir jaapmeklē, lai būtu arī noslēgums kurš nebija, no pašu kabatām kko lielu taisīt, sponsorēt ir tāds dīvains aicinājums :D

Edij, tici man ja būtu vēl e36 un Jūs uztaisītu Biķerniekos atklāšanu, kura nebūtu izsludināta pāris nedēļas iepriekš, būtu ļoti daudz cilvēku. ;) ;)

Piekritīšu ciprusam, ne vienmēr ir vajadzīga trase, dripts un tas viss, kas streeteriem ir lētais treniņš.

Pēc pēdējā pasākuma, ja nemaldos 18gada atklāšanas 333, kur biju ieradies ar rūpīgi divas dienas tīrītu/pulētu un pucētu auto, un blakus noliek nenomazgātu sapuvušu 46to, nu sorry maaaah nebūs. Tik daudz kā nošķirot auto jau noslinkojāt. Kkādā 16 gada atklāšanā pat šķirojāt tikai 36tos, smukos un mazāk smukos, lai visiem būtu acīm tīkami.


Un par attieksmi arī, iesūtīju ar 12h nokavēšanos, gan šeit gan e-pastā uzrakstīju, sorry ar nokavēšanos. Neviens nevar pat atbildēt, paldies bildes saņēmām.

Domāju šeit kluba vadībai ir liela viela pārdomām, kaut paskatīties 15;16;17 gada video no pasākumiem. :drink:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 

16 Dec 2019, 10:17

Linda rakstīja: 15 Dec 2019, 23:01 Jā, ir pamainijušās prioritātes, jā strādāju 16h dienā 7 dienas nedēļā, 3 darbos...
Tad varbūt laiks ir forumu nodot kāda entuziasta rokās, kam būs laiks, motivācija un prieks kautko rīkot u.tml?
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala

16 Dec 2019, 11:36

Kalnz rakstīja: 16 Dec 2019, 10:17
Linda rakstīja: 15 Dec 2019, 23:01 Jā, ir pamainijušās prioritātes, jā strādāju 16h dienā 7 dienas nedēļā, 3 darbos...
Tad varbūt laiks ir forumu nodot kāda entuziasta rokās, kam būs laiks, motivācija un prieks kautko rīkot u.tml?
Vai nu arī esošajai vadībai pievienot klāt kādu cilvēku vai cilvēkus, kuri spēs organizēt un veidot pasāmumus, ne tikai 1x gadā, bet biežāk.
Ir jau iespējas, bet šķiet pašiem nav vēlmes.
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas

16 Dec 2019, 17:04

Kas jums liedz to uzrīkot ? Neviens. Cik daudz ir runas bijušas ka vajadzētu to un to uzrīkot. Okey rīkojat. Mēs piebrauksim. Bet no runām foruma līdz darbībai ir apaļa 0.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

16 Dec 2019, 17:32

Kaktuss rakstīja: 16 Dec 2019, 11:36
Kalnz rakstīja: 16 Dec 2019, 10:17
Linda rakstīja: 15 Dec 2019, 23:01 Jā, ir pamainijušās prioritātes, jā strādāju 16h dienā 7 dienas nedēļā, 3 darbos...
Tad varbūt laiks ir forumu nodot kāda entuziasta rokās, kam būs laiks, motivācija un prieks kautko rīkot u.tml?
Vai nu arī esošajai vadībai pievienot klāt kādu cilvēku vai cilvēkus, kuri spēs organizēt un veidot pasāmumus, ne tikai 1x gadā, bet biežāk.
Ir jau iespējas, bet šķiet pašiem nav vēlmes.
Rikojot pedejos pasakumu esam informejusi forumu , shadaa vai citaadaa veida,par to,ka ir iespeja aktivistiem pieteikties paligos un but dalai no organizaacijas! Dazreiz tas pat labi ir nostradajis un esam iepazinusi jaunus cilvekus,bet ir reizes,kad aktivistiem aizmirstas pieteiktie,tacu,kad ir jasaspaida kartejais pamaacosais komentaars,tam laiks atrodas! Lai nu kaa, ceram uz speju uzriikot jaunus pasakumus un tajos satikt jus kuplaa skaitaa!
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

16 Dec 2019, 17:55

Linda rakstīja: 16 Dec 2019, 17:51
Kalnz rakstīja: 16 Dec 2019, 10:17
Linda rakstīja: 15 Dec 2019, 23:01 Jā, ir pamainijušās prioritātes, jā strādāju 16h dienā 7 dienas nedēļā, 3 darbos...
Tad varbūt laiks ir forumu nodot kāda entuziasta rokās, kam būs laiks, motivācija un prieks kautko rīkot u.tml?
Laipni lūgts klubā. Kurā brīdī es teicu, ka man nav prieka kaut ko darīt? Laiks ir problēma - atzīstu. Bet nu ar šādu attieksmi man vairs neceļas roka ne kalendāru taisīt, ne kādu pasākumu rīkot. :super: tātad ja ir vēlme, cepat augšā topiku, vācat bildes maketējat. Ja izdosies gan jau tiksiet pie lillā nika un opcijas te visu salabot. Vakance brīva. Pierādiet, ka varat labāk. Reklāmu fb ieliksim utt.,

Un kaktuss, Tu vispār jau no laika gala šim forumam neesi pienesis vairāk par smirdīgu negatīvismu un precīzu 0 ieguldījumu tā attīstībā. Saprastu ja būtu izlīdzējis, kā nixon, vai daudzi citi foruma biedri, kuru negatīvismu saprotu, bet Tu nu sorry.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

16 Dec 2019, 18:17

gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 17:04 Kas jums liedz to uzrīkot ? Neviens. Cik daudz ir runas bijušas ka vajadzētu to un to uzrīkot. Okey rīkojat. Mēs piebrauksim. Bet no runām foruma līdz darbībai ir apaļa 0.
Un ko Tu esi labu izdarijis??
Nevajag telot tagad Dievus :hahaha:
Tu esi kluba biedrs-organizē,bet ir ari jaieklausas,ko foruma lietotāji vēlas ne tiaki tavs vai kada cita lillā nika īpašnieks grib.ar ko Tu esi labaks par kaktusu,mani vai jebkuru citu melnā nika īpašnieku??
ar kompatu pa brugji
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

16 Dec 2019, 18:20

erda rakstīja: 16 Dec 2019, 17:32
Kaktuss rakstīja: 16 Dec 2019, 11:36
Kalnz rakstīja: 16 Dec 2019, 10:17

Tad varbūt laiks ir forumu nodot kāda entuziasta rokās, kam būs laiks, motivācija un prieks kautko rīkot u.tml?
Vai nu arī esošajai vadībai pievienot klāt kādu cilvēku vai cilvēkus, kuri spēs organizēt un veidot pasāmumus, ne tikai 1x gadā, bet biežāk.
Ir jau iespējas, bet šķiet pašiem nav vēlmes.
Rikojot pedejos pasakumu esam informejusi forumu , shadaa vai citaadaa veida,par to,ka ir iespeja aktivistiem pieteikties paligos un but dalai no organizaacijas! Dazreiz tas pat labi ir nostradajis un esam iepazinusi jaunus cilvekus,bet ir reizes,kad aktivistiem aizmirstas pieteiktie,tacu,kad ir jasaspaida kartejais pamaacosais komentaars,tam laiks atrodas! Lai nu kaa, ceram uz speju uzriikot jaunus pasakumus un tajos satikt jus kuplaa skaitaa!
Godigi sakot nesmu redzējos nevienu postu kur būtu piedavats palīdzēt.Es butu aizbraucis izpalidzēt mierīgi,bet te jau ir cits stasts.Jūsu sekta nepieņem cilvēkus ar cita veida domāšanu
Jus nepatik,ka atklati paska kas nepatik un varbut Tu vai Renio ir izdarijuši ne tā un users automatiski nonak melnaja sarakstā
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

16 Dec 2019, 18:45

Linda rakstīja: 16 Dec 2019, 17:55

Laipni lūgts klubā.
Kkā mani māc šaubas ka kāds gaida ar atplestām rokām...Es iesniegumu par iestāšanos aizsūtīju 6. gadus atpakaļ. Pieklājības pēc varēja vismaz atteikumu atsūtīt :D
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

16 Dec 2019, 18:51

ZzevsS rakstīja: 16 Dec 2019, 18:45
Linda rakstīja: 16 Dec 2019, 17:55

Laipni lūgts klubā.
Kkā mani māc šaubas ka kāds gaida ar atplestām rokām...Es iesniegumu par iestāšanos aizsūtīju 6. gadus atpakaļ. Pieklājības pēc varēja vismaz atteikumu atsūtīt :D
Es kadas 3x esmu sutijis un ari bez atbildēm
Bet es bijau 10000% parliecinats ka nepanems jo nepatik mani skarbie argumenti :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Jay's
Ziņojumi: 72
Pievienojies: 10 Jan 2013, 22:08

16 Dec 2019, 18:58

Linda, nekad neatskaities cik darbos esi vai kas liedz izdarīt neizdarīto, vai nu ir izdarīts vai nav. Tas ka netiek galā nozīmē ka neesi īstajā vietā. Par klubu 3er utt. Pārmaiņas sakat vajadzēja, priekš kam, e30 ir e46 ir, f3x un e9x tak varēja uzmaukt citus forumus un viss, un vienīgo, kas bez burnout.lv bija sačakarēja pilnā plaukumā. Zinu vismaz 4 ļoti teicami nostrādātus e36 bet te neposto jo forums jaunajā veidolā neiepatikās
Profila bilde
lagzdinsh
Ziņojumi: 120
Pievienojies: 20 Nov 2014, 08:30
Atrašanās vieta: Pārdaugava
Reputācija: 2
 

16 Dec 2019, 19:53

Labi, bet kas ar to kalendāru? :rolleyes:
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas

16 Dec 2019, 20:13

cipruss18 rakstīja: 16 Dec 2019, 18:17
gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 17:04 Kas jums liedz to uzrīkot ? Neviens. Cik daudz ir runas bijušas ka vajadzētu to un to uzrīkot. Okey rīkojat. Mēs piebrauksim. Bet no runām foruma līdz darbībai ir apaļa 0.
Un ko Tu esi labu izdarijis??
Nevajag telot tagad Dievus :hahaha:
Tu esi kluba biedrs-organizē,bet ir ari jaieklausas,ko foruma lietotāji vēlas ne tiaki tavs vai kada cita lillā nika īpašnieks grib.ar ko Tu esi labaks par kaktusu,mani vai jebkuru citu melnā nika īpašnieku??
Čalīt tu normāls esi vai kā?Bet nu labi lai paliek jo Negribu aizvainot to trauslo dīvāna ekspertu.
No kurienes mēs tēlojam dievus? Es esmu parasts cilvēks kas ir iestājies klubā.klubā ir statūti kurus mēs visi ievērojam. gribi runāt par Dievu tad tev atklāšu tas nav šis forums.
Tas ka man ir Niks citā krāsā tas man neko neizsaka.Ja tev nepatīk neskaties , nelasi un necitē.
Es klubā esmu darijis daudz .Kā visi kluba biedri vai draugi. Ne tev man būtu kaut ko aizrādīt.
Mums kā klubam ir vīzija kur iet bet jums izskatās ka nekas nav vajadzīgs.Gribam palikt vecā smilšu kastē un pērties tālāk.
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas

16 Dec 2019, 20:16

Par foto. Ja jūs sataisat bildes ar Kalkulatoru tad kādu kvalitāti jus gribat???
Gribat lai jūsu auto ir uzkādas no mēnešiem tad lūdzu palūdzat kādu kam ir foto aparāts un smuka vieta.Nenožēlojiet naudu un izdariet TO. Jo beogās pašam būs prieks par smukām bildēm ko varēsi pec tam rādīt vai pats priecāties . Nav bildes nav kalendārs. Viss un punkts.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

16 Dec 2019, 20:19

gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 20:16 Par foto. Ja jūs sataisat bildes ar Kalkulatoru tad kādu kvalitāti jus gribat???
Gribat lai jūsu auto ir uzkādas no mēnešiem tad lūdzu palūdzat kādu kam ir foto aparāts un smuka vieta.Nenožēlojiet naudu un izdariet TO. Jo beogās pašam būs prieks par smukām bildēm ko varēsi pec tam rādīt vai pats priecāties . Nav bildes nav kalendārs. Viss un punkts.
:super:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

16 Dec 2019, 20:47

gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 20:13
cipruss18 rakstīja: 16 Dec 2019, 18:17
gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 17:04 Kas jums liedz to uzrīkot ? Neviens. Cik daudz ir runas bijušas ka vajadzētu to un to uzrīkot. Okey rīkojat. Mēs piebrauksim. Bet no runām foruma līdz darbībai ir apaļa 0.
Un ko Tu esi labu izdarijis??
Nevajag telot tagad Dievus :hahaha:
Tu esi kluba biedrs-organizē,bet ir ari jaieklausas,ko foruma lietotāji vēlas ne tiaki tavs vai kada cita lillā nika īpašnieks grib.ar ko Tu esi labaks par kaktusu,mani vai jebkuru citu melnā nika īpašnieku??
Čalīt tu normāls esi vai kā?Bet nu labi lai paliek jo Negribu aizvainot to trauslo dīvāna ekspertu.
No kurienes mēs tēlojam dievus? Es esmu parasts cilvēks kas ir iestājies klubā.klubā ir statūti kurus mēs visi ievērojam. gribi runāt par Dievu tad tev atklāšu tas nav šis forums.
Tas ka man ir Niks citā krāsā tas man neko neizsaka.Ja tev nepatīk neskaties , nelasi un necitē.
Es klubā esmu darijis daudz .Kā visi kluba biedri vai draugi. Ne tev man būtu kaut ko aizrādīt.
Mums kā klubam ir vīzija kur iet bet jums izskatās ka nekas nav vajadzīgs.Gribam palikt vecā smilšu kastē un pērties tālāk.

Vecīt,jūsu smilšu kaste ir piekakāta tik spēcīgi,ka šaubos spēsiet izlīst
Kāda vīzija??apgaismo mūs dīvānā pirdējus
Ko Tu esi izdarijis,ar karogu pastāvējis pie finiša līnijas?
Vai kluba saietā pirtī pievēmis pirys podu??
Tas nav aizvainojums,bet reāls novērojums
Nēsi pamanijis,ka forumā topiki vairs nedzimst?es saprotu,ka nevienam nepatika topiki par nopistiem auto,bet pat tadu te nav,tik cik slotiņu un nāsu nomaiņa

Es necenšos kadu aizvainot,bet te tev būs reāli fakti un viela pārdomām
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas

16 Dec 2019, 21:25

cipruss18 rakstīja: 16 Dec 2019, 20:47
gosha23 rakstīja: 16 Dec 2019, 20:13
cipruss18 rakstīja: 16 Dec 2019, 18:17

Un ko Tu esi labu izdarijis??
Nevajag telot tagad Dievus :hahaha:
Tu esi kluba biedrs-organizē,bet ir ari jaieklausas,ko foruma lietotāji vēlas ne tiaki tavs vai kada cita lillā nika īpašnieks grib.ar ko Tu esi labaks par kaktusu,mani vai jebkuru citu melnā nika īpašnieku??
Čalīt tu normāls esi vai kā?Bet nu labi lai paliek jo Negribu aizvainot to trauslo dīvāna ekspertu.
No kurienes mēs tēlojam dievus? Es esmu parasts cilvēks kas ir iestājies klubā.klubā ir statūti kurus mēs visi ievērojam. gribi runāt par Dievu tad tev atklāšu tas nav šis forums.
Tas ka man ir Niks citā krāsā tas man neko neizsaka.Ja tev nepatīk neskaties , nelasi un necitē.
Es klubā esmu darijis daudz .Kā visi kluba biedri vai draugi. Ne tev man būtu kaut ko aizrādīt.
Mums kā klubam ir vīzija kur iet bet jums izskatās ka nekas nav vajadzīgs.Gribam palikt vecā smilšu kastē un pērties tālāk.

Vecīt,jūsu smilšu kaste ir piekakāta tik spēcīgi,ka šaubos spēsiet izlīst
Kāda vīzija??apgaismo mūs dīvānā pirdējus
Ko Tu esi izdarijis,ar karogu pastāvējis pie finiša līnijas?
Vai kluba saietā pirtī pievēmis pirys podu??
Tas nav aizvainojums,bet reāls novērojums
Nēsi pamanijis,ka forumā topiki vairs nedzimst?es saprotu,ka nevienam nepatika topiki par nopistiem auto,bet pat tadu te nav,tik cik slotiņu un nāsu nomaiņa

Es necenšos kadu aizvainot,bet te tev būs reāli fakti un viela pārdomām
Tev kaut ko stāstīt , pierādīt netaisos.
Ja tavā podiņā ir tukšumiņš tad ATTAAAA .
Tas ko tu redzi trasē ir pats mazākais darbs ko Es vai kāds cits var izdarīt.
Ja tu būtu normāls cilvēks tad varētu parunāt bet nav vēlmes runāt.Sorry bet tā ir.Saproti , pieņem un aizmirsti. :D