Gāzes iekārtu uzstādīšana un apkope

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
stan1slavs
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 21 Mai 2015, 13:38
Braucu ar: rižām arkām
Reputācija: 1
 
Es uzskatu, ka pašam braucējam arī jābūt +- kompetentam vismaz minimāli pašā iekārtā un tās darbības principā.

Cīņā ar MISSFIRE iekārtas uzstādītājs (oficiālais izplatītājs) dirsa pašam motoram virsū, sūtīja uz DĀRGU diagnostiku, lai meklējot kļūdu benzīnā.

Blakus forumā atsaucās 2 lietotāji, kas tjip salabošot, aizbraucu, un stāsts līdzīgs kā cilvēkam pāris postus iepriekš-

Automātiski apkope Rīgas cenās (1 vai 2 filtriņi), kurus pats tikko mainīju, un beigās KO TEV TUR VĒL VAJAG ...

MISSFIRE vēl pat neuzreiz sāka pētīt, tjip, kā tiko iebāzi degunu, tā uzreiz apkope jeb tridcārs vai cik tur ....

Tālāk, jau parādijās tas cilvēks, kurš tjip pieteicās un tirgojās cik tjip došu ka sataisa..

Beigās atdevu 50 vai 60 eiro, pamainīja vienu sprauslu uz tādu pašu lietotu un braucu laimīgs ap mēnesi (solītā pus gada vietā).
Morāle - Ja esi lohs, tad maksā. Pi$os pus gadu ar zūdošajiem 2 cilindriem, taisīju "nepieciešamās" apkopes, kā vietā vajadzēja vienkārši mājās nomainīt 2 jaunas baracudas pa 14 euro gabalā no Intercaara.

Ja kāds stipri kaitinās, vēl varu nosaukt arī kantora nosaukumu :D
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
stan1slavs rakstīja:Es uzskatu, ka pašam braucējam arī jābūt +- kompetentam vismaz minimāli pašā iekārtā un tās darbības principā.

Cīņā ar MISSFIRE iekārtas uzstādītājs (oficiālais izplatītājs) dirsa pašam motoram virsū, sūtīja uz DĀRGU diagnostiku, lai meklējot kļūdu benzīnā.

Blakus forumā atsaucās 2 lietotāji, kas tjip salabošot, aizbraucu, un stāsts līdzīgs kā cilvēkam pāris postus iepriekš-

Automātiski apkope Rīgas cenās (1 vai 2 filtriņi), kurus pats tikko mainīju, un beigās KO TEV TUR VĒL VAJAG ...

MISSFIRE vēl pat neuzreiz sāka pētīt, tjip, kā tiko iebāzi degunu, tā uzreiz apkope jeb tridcārs vai cik tur ....

Tālāk, jau parādijās tas cilvēks, kurš tjip pieteicās un tirgojās cik tjip došu ka sataisa..

Beigās atdevu 50 vai 60 eiro, pamainīja vienu sprauslu uz tādu pašu lietotu un braucu laimīgs ap mēnesi (solītā pus gada vietā).
Morāle - Ja esi lohs, tad maksā. Pi$os pus gadu ar zūdošajiem 2 cilindriem, taisīju "nepieciešamās" apkopes, kā vietā vajadzēja vienkārši mājās nomainīt 2 jaunas baracudas pa 14 euro gabalā no Intercaara.

Ja kāds stipri kaitinās, vēl varu nosaukt arī kantora nosaukumu :D
Nosauc gan.... jebkurs normals meistars tev pateiktu ka sprauslam pipec... kautvai pec skanas ja neredz spiedienu uz pc.... vajag vienkarsi dot normaliem meistariem un necensties ietaupit katru euro uz gaazes remintu.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
cipruss18 rakstīja:es vakar chalim aizsutiju variantu.piebraucu pie vinja,man vinjs to iekartu uzliek virsuu uz mana.ja iet,es samaksaju,ja nee,tad vinjs man naudu atpakalj.no chalja ne smakas un atbild arii klusee :hahaha:
Liekot lietotu iekartu 70% ka bus vai nu remkoplekts reduktoram jamaina vai kada sprausla cakares pratu un viss tas ir papildus izmaksas ... tapat arii visi savienojumi un trase javelk pajaunam likt lietotas trubas ir kolhozs pilniigs. Arii ja liksi lietotu gazi skaties balona razosanas datumu ja vinam vairak par 10 gadiem vinu nepieregistresi. Un vispar ar lietotu iekartu neiesaku krameties. Ja baigi gribas ietaupit var uz sava riska nopirkt kompi un balonu parejo jaliek jaunu! Ja kadam ir interese rakstat varu uzstadit halturas veidaa
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 
Ir labs lietots 6cyl komplekts ar likšanu un sertifikātu 350e :o
komplektā protams jaunas trubas :hahaha: