Servisi kur dodamies remontēties

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Ja ir tik daudz špakteles, ka jāgaida, lai nosēžas tad :lol:
Labs meistars uztaisa tā, ka špaktele ir vajadzīga ļoti mimāli, tas ir grūts un darbietilpīgs process, bet tas arī maksā. Ja apmierina spaiņi ar špakteļmasu uz auto un tas šķiet kvalitatīvi tad :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Kas notiek ar spakteli,ja neļauj sasēsties viņai un uzlaiz krasu virsu?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Špaktelei krāsu pa virsu nelaiž, krāsa iesūcas, vispirms uzklāj gruntskrāsu ;)
Tu nesaprati, špaktelei nav jābūt tik daudz, lai tai būtu jāsēžas un kur nu vēl mēnešiem! Kā minēju labs meistars pamatā taisa, lai špaktele būtu minimāli.
Profila bilde
Sprogis
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 26 Jūl 2012, 22:16
Braucu ar: e60, e46
Atrašanās vieta: Ikšķile
cipruss18 rakstīja: 24 Okt 2018, 15:31 Kas notiek ar spakteli,ja neļauj sasēsties viņai un uzlaiz krasu virsu?
Labi materiāli nesēžas. Ar tādām problēmām saskaras “meistari”, kas materiālus pērk Depo. Vai tie, kam nav ne kameras, ne lampas sildīšanai. Attiecīgi, lauku problēmas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Tikai nevajag
Visi spakteļi sēžas.viens vairāk vai mazāk,bet sēžas

Man Veģi auto tāmi par auto pārkrāsošanu uztaisīja uz 1200 eiro un darbs 2 nedēļas
Tā ka nestastat ka materiālām nav janostavas

Sproģi,kas notiek ar spakteli,ja karsē,žāvē viņu ar lampu??
Pēdējais labojis cipruss18 - 24 Okt 2018, 16:46, kopā labots 1 reizi.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Tev kāds pasakas iestāstījis!
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Jāni,atbildi,kas notiek,kad Tu žāvē ar lampu spakteli?kada reakcija notiek??

Jums man reāli abi mēģināt iestāstīt lietas ,kuras es mācījos,apguvu 5 gadus un izmantoju ikdiena jau gadus 15mit :hahaha:

Tagad ar putām uz lūpām man teiks,ka es neesmu krāsotājs un nezin,ko runāju
Neesmu ja,bet ja jūs pastudē Tu fiziku,saprastu,ka spakteli nedrīkst ar lampām sildīt,jo viņa pārāk ātri izžūs nedabīgi un sāk no iekšas plaisāt


Un pastāstiem man,ka jūs uzklājot spakteli ka viņam iekšpuse nav gaisa :hahaha: sēšanas notiek žūšanas procesā ,jo gaiss un mitrums izdalās

Jūs esat krāsotāji,bet džeki-no fizikas un materiālu sastāvā izskatās,ka jūs nehuja nezinat
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Tu esi par būvnieku mācījies, tur tiešām jāgaida kamēr uz sienas špaktele možus un nosēdīsies :hahaha:
Špaktele ar cietinātāju, ķīmiskā reakcija notiek īsā brīdī, pēc tam struktūra vairs nemainās!
Tu joprojām nesaprati, špaktelei nav jābūt tik daudz, lai tai būtu jāsēžas , ja vajag caur dirsu aizlāpīt ar spaii špakteles tad to tik un tā klāj pakāpeniski nevis uzmet visu spaini un tad sēdina :lol:
Izskatās, ka tie kas tev to iestāstīja neiekļāvās termiņos un tad stāsta, ka jāsēdina :lol:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Labi džeki,jūs labāk zinat :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Tiešām zinām.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Tikko biju izkasīties ar to servisu, dabūju 20 euro atpakaļ :hahaha: runa nebija par naudu, bet gan attieksmi.
Bet nu kārtīgi izlamājos, vismaz piekrita tam ka nav ok, un gribēja salabot, bet kā saka lauztu sirdi vairs nesalāpīs :lol:
- ikey07
Profila bilde
agaFu
Ziņojumi: 465
Pievienojies: 09 Mar 2011, 22:22
Braucu ar: m42+
Atrašanās vieta: Ērgļi
Ar to coupes krāsotāju viss ir ok. Varu likt galvu ķīlā. Iepriekšējais projekts bija daudz sarežģītāks un grūtāks.
jaatjuunee m42
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Tu par kuru kupeju?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
agaFu
Ziņojumi: 465
Pievienojies: 09 Mar 2011, 22:22
Braucu ar: m42+
Atrašanās vieta: Ērgļi
Sudrabu, iepriekšējā lapā
jaatjuunee m42
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
JānisK-[JK] rakstīja: 24 Okt 2018, 17:07 Tiešām zinām.
Piedod,bet ne sūda nezini,ja apgalvo,ka špaktelēšana nesēžas un cietējos mistiski gaisa kārta tur nesot
Žūstot viss raujas un tas ir ka likums.Tu man vari apgalvot,ka ir spakteli uz kuru bundžām rakstīts,ka ne saraujas,bet viņas visas vairāk vai mazāk sazežas
Te pat nav runa,celtniecība vai auto spaktels-princips ir identisks,tik tas ,ka vienai nāk cietinatajs klāt,kas paātrina procesu cietešanai,bet ne žūšanai-tas ir divas atšķirīgas lietas
Ne vienmēr pietiek ar mikriņu kārtu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Man vairs nav tas vecums "nē tu nē tu" BET :lol:
Ne sūda nesaproti tu, špakteļmasa sienu apdarei ir kardināli atšķirīga ar auto špakteli! Auto špakteles (ne visas) ir uz poliesteru bāzes, viss process kas notiek cietēšanas laikā, tātad sasēžas, saraujas tieši cietēšanas procesā iziet mitrums un pēc tam savu struktūru vairs nemaina! Pēc samaisīšanas ķīmiskās reakcijas laikā masa uzsilst, cita vairāk cita mazāk. Ja sanāk pavirši smērējot kādu poru atstāt, tā neiesēžas, tā arī paliek. Par sildīšanu, to iesaka daudzi špakteļmasas ražotāji, iesaka izmantot infrasarkano sildītāju. Špakteļmasa nav jākuļ, bet cītīgi jāsamaisa ar cietinātāju. Par gaisu vari pameklēt info par poliestera sveķu liešanu. Starp citu, bez cietinātāja poliesteru špaktele izžūst, bet nesacietē, paliek kā gumija.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Jebal :hahaha:
Labi,man Tev vairs nav ko teikt :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Tev nevajadzēja sākt "teikt" par to no kā neko nesaproti :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
tad veģetācijas auto krāsotāji arī ir pasudīgs kantoris ar nemākulīgie krāsotajiem
Pat tur man cilvēki saka,ka materiālām jānostājas,jasasežas un tad krāsošana un prasīs 2 nedēļas,lai man nokrāsotu saskrāpētas sānus
Paliksim katrs pie savas taisnības
Bet prakse man ir pierādījies,ka šie kas saka,ka viss ir easy ,tur parasti ir pēc gada plaisas un burbuļi :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera
man liekas, ka jātaisa eksperiments, jājauc špaktele un jāfilmē kas notiek karsējot :D