E36.LV Sezonas noslēgums 2014!

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
varētu kautcik laicīgi to infu ielikt, nevis 3 dienas pirms tam, lai var ieplānot sagatavošanās darbus :super:
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Inferno, aizver tak savu muti, ibio. Lasu tavus postus un viena vienīga īdēšana no tevis ir. Varu nebraukt nekur un netracināt tavus vājos nervus. Tikai ej tos ārstē beidzot. Jo powerā arī to vien dari kā īdi cik viss ir slikti.
Attēls
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Inferno, tagad gan tu runā sūdu! :gigigi:
inferno rakstīja:Atslābsti un iedomājies cilvēku, kuram e36 nav ikdienas/vasaras/trases/projekta auto. Vispār nav. Kāds tad viņam ir sakars ar e36.lv un šo pasākumu?
Brauc kaut ar mazdu, toyotu vai opeli. Nopakojies nostāk, nevis kolonnai pa vidu un ej mielo acis. :super:
Tak man nav obligāti jābūt e36 lai apmeklētu pasākumu :lol:
Man ir bijuši 5x e36 un tagad vienkārši saprotu, ka viņi ir veci un jātiecas uz ko jaunāku, bet tas jau nenozīmē ka man viņi vairs nepatīk. :hahaha:
Tavs teiktais ir tikpat stulbs, kā piem. - Tagad visiem kam nav e36, nedrīkst nākt šajā forumā :emo:
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Liels pluss tev. Man reiz bija e36. Labprāt svētdienai iegādātu vienu. Bet ja ir ģimene, tad ikdienā tas e36 ir par mazu. Grozies kā gribi.
Attēls
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 
e36 arī tad, ja ir ģimene, paliek kā hobijs :super:
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Sancix rakstīja:e36 arī tad, ja ir ģimene, paliek kā hobijs :super:
:super:
Profila bilde
Tautudels
Ziņojumi: 1086
Pievienojies: 05 Jan 2012, 21:50
Atrašanās vieta: Ikšķile
Man personiskais viedoklis ir tads , ka sogad pasakums ir izgazies. Nau saulaicigi info publicets par vietu / laiku un datumu . Del ta nevar paspet ( dazi ) brivu dienu saorganizet kam ir piemeram darbs slidosie grafiki vai kautkas cits. :super: :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
LAKIKS rakstīja:Man personiskais viedoklis ir tads , ka sogad pasakums ir izgazies. Nau saulaicigi info publicets par vietu / laiku un datumu . Del ta nevar paspet ( dazi ) brivu dienu saorganizet kam ir piemeram darbs slidosie grafiki vai kautkas cits. :super: :super:
:super:
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
nedēļa vien palikusi līdz noslēgumam un nav nekādas detalizētas infas, bēdīgi. :rolleyes: