"Zelta rudens 2015" 18.10.2015.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Forwox
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 22 Apr 2013, 00:03
Braucu ar: 318is e36, 318is e30
Atrašanās vieta: Rīga

19 Okt 2015, 00:32

Liels dalībnieku pulks un tiešām skaistas mūsu pašu dabas apskates vietas. Organizatoriem paldies par vienkārši ideāli atlasīto datumu un maršrutu izbraucienam!
Kā ieteikums - jūtami noderētu veidot saliedētāku publikas orientēšanu savācot visus kopā un apstāstot kur iesim, kā iesim, jebšu kaut kādīgi uzrunājot pieturvietās. (nelamāt, ja sapulce pirms izbraukšanas bija, pievienojos tikai ap Līgatni :lol: )

Bet vispārēji - skaisti. :hahaha:
BMW Motorsport International
Profila bilde
Tumshais
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 01 Dec 2013, 19:05
Braucu ar: Black Betty
Atrašanās vieta: Centraviks!
Reputācija: 3
 
Skatoties virspusēji, tad, bija labs pasākums, bet ja sākam iedziļināties, tad ļoti nepārdomāts.
Netika izveidota neviena kop bilde ar visiem, kuri bija ieradušies ne pirms, ne pēc (cilvēkiem).
Fotografēts arī tika tikai daži e36.
Netika noorganizētas grupas biļetes.
Visi kaut kur randomā staigā nevis kaut cik vienoti.
Pēc šādu pasākumu apmeklēšanas uz citiem vienkārši negribas doties, jo pabraukt kopā (cik nu sanāca) var arī piektdienā. Un tad nav jābrīnās kāpēc daudzi ignorē visu šo.
Attēls
Yippee ki-yay, motherfucker
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i
Kolonna šogad bija nepārspējama, vismaz reizes 3 gandrīz pakaļā viens otram salika, tāpēc arī sākās tā dzīšana utt. :bmw:
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
Kas tur īzsti notikās kolonas beigās? jo priekšpusē cik varēju redzēt atpakaļ skata spogulī ,viss bija smuki, ātrāk par 90km/h ne mirkli netika braukts, tikai daži sāka dzīties garām un pēc tam tika dzirdēti intresanti gadījmi,bet tieši no kolonas beigām
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
+1 Forwox.

Pietrūka tāda veida organizēšana.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
ābolītis
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 15 Okt 2013, 22:43
Braucu ar: RVS'a pelēcīti
Kolonna bija vienkārši nepārspējama! :doh:
Nepietiek ar to, ka vairāki gudrinieki sāk dzīt, bet arī ielien priekšā un pēc tam vispār nebrauc. Līdz ar to sanāk atpalikt!

Protams, būtu bijis foršāk, ja visi saorganizētos kopā, bet mums salasījās superīgs bariņš un bija ļoti jautri! :super:
Un vakariņas krodziņā pa pirmo! :clap:
Suspended
Ziņojumi: 47
Pievienojies: 25 Mai 2012, 19:20
Braucu ar: Zilu Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga/Cēsis
Laiks bija super, tiešām lutināja un parciņš arī labs, protams pa ceļam pie melturiem tika zaudēts labais pagrieziens, diezgan smieklīgi, savācāmies te draugi no Cēsu puses, tika manīti protams vēl pāris cilvēki nu turienes bet nu neko darīt, paši pēctam noorganizējām nelielu fotosesiju pamestā, vecā benzīntankā, cilvēki brauca garām daudzi pīpināja heh diezgan jautri :D :bmw:
20151018_172816.jpg
^85973E4E7276F07B43B49759F33938D002FFA2CD6E212C0FFC^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Fuck New Model Cars, Im Riding Old School
Profila bilde
Azbests
Ziņojumi: 853
Pievienojies: 01 Mai 2013, 03:37
Braucu ar: dirsu pa ledu
Atrašanās vieta: Пурвциемс
Reputācija: 4
 
Tumshais rakstīja: Fotografēts arī tika tikai daži e36.
a kur tu biji kad gāja runa par bildēšanu uz ceļa pēc Līgatnes dabas takām?
fotogrāfijas tev, tavam auto un citu priekam!
raksti PM vai zvani 25132468, cenas studentiem pieejamas


bildes apskatāmas - 500px.com / facebook.com
Profila bilde
Markitans
Ziņojumi: 343
Pievienojies: 04 Jan 2014, 09:39
Braucu ar: m50b20tu
šeit pāris bildes no manis
Attēls
Attēls
Profila bilde
Artis92
Ziņojumi: 352
Pievienojies: 04 Jūn 2013, 09:09
Braucu ar: 318is kupeju
Man pasākums kopsummā patika, es pārsvarā biju kolonas beigās, tatad visi braucm smuki 90-100 km/h un tad pēkšņi dažiem kuriem auto ir pārāk zemi netiek pāri kādam šķērslim vai kam un pēkšņi bremzē uz 50km/h un es gandrīz pats pie tādām pēkšņām bremzēšanām 2-3x gandrīz ieliku kādam pakaļā, un vel man patika priekšā braucoša pelēka ar sagāstiem ratiem un uzpūstām arkām ,liakm ka kupeja, kurai uz siguldas šosejas izbrauktjām risēm sāka izpūtējs pret zemi strīķēties un tādas pamatīgas dzirksteles lēkāt, tātad auto jau ir smuki, ka sasēdināti, bet nu priekš kolonas brauciena pa Latvijas ceļiem galīgi nav atbilstoši... Tātad es ceru ka man sanāca atbildēt kapēc uz pakaļpusi sanāca šādas tādas riskantas situācijas.... Ceļam augšā autiņus uz tādiem braucieniem :D

P.s intresanti vai es ar savu žurku izgrausto slieksni arī esmu patraucējis kādam bildes fonu? :D
Profila bilde
RVS
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 08 Feb 2013, 19:53
Braucu ar: 328i M52TUB28 coupe
Atrašanās vieta: Jelgavas nov. Kalnciems
Kopumā bija interesanti, bet protams, ka nekas nav perfekts, kā jau daudzi minēja. Kolonnā braukt liela daļa neprot, kautkur skrien tad nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē, nebruc u.t.t :rolleyes: Vel ir tas, ka nejau organizēšanā ir vaina, bet pašos, ka tiklidz ierodamies apskates objektā visi izklīst pats par sevi. :hahaha:

Artis92 cik saprotu runa iet par mani, sory, ka sabiedēju, redz bet es kaut neatpaliku no kolonas, jo man sēdinājums netraucē braukt un nečīkstu, ka nevarēju tikt līdzi. :doh:

Un paldies A_C ar Inutu un Megatronam ar Ivetu par foršo kompāniju līdz pat mājup ceļam, gardi uzēstas vakariņas un ar A_C iztīrījām izpludi no dienas sakrātajiem kvēpiem :super:
Profila bilde
Azbests
Ziņojumi: 853
Pievienojies: 01 Mai 2013, 03:37
Braucu ar: dirsu pa ledu
Atrašanās vieta: Пурвциемс
Reputācija: 4
 
šodien sūtu plakātus, pēdējais brīdis pieteikties!
fotogrāfijas tev, tavam auto un citu priekam!
raksti PM vai zvani 25132468, cenas studentiem pieejamas


bildes apskatāmas - 500px.com / facebook.com
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 
Azbests rakstīja:šodien sūtu plakātus, pēdējais brīdis pieteikties!
Bildes iepriekš tev ir labākas sanākušas - šoreiz :grrr:
Profila bilde
Artis92
Ziņojumi: 352
Pievienojies: 04 Jūn 2013, 09:09
Braucu ar: 318is kupeju
Ir arī kāds video parādijies? Vai vel visi zem apstrādes? vai tas tik tā mājas kino zāles kolekcijai ? :D
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
RobiksOne
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 17 Jan 2013, 23:31
Atrašanās vieta: Upesciems
Sory ja kādam patraucēju :D Biju ieradies ar savu balto ''lupo'' :D Jā Jā nav jau e36 ,bet izdomāju ja jau forumā esu tad aju arī aizbraukšu līdzi .Pasākumam tā kolona gan lidz siguldai brauca nesmuki ,laikam visi gribēja tikt tā priekšā ka bija pāris avārijas situācijas ,bet pasākums izdevies