Kas man ir svarīgs 3er pasākumos

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.

Kas man ir svarīgs 3er pasākumos?

Balsojums beigsies 01 Jūn 2019, 11:30

Trase un iespēja gāzt
17
17%
Iespēja pačilot un paskatīties kā gāž citi
15
15%
Jebkurš formāts liekās interesants, jo esmu auto entuziasts
69
68%
 
Balsis kopā: 101

Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Bez drifta utt tas pasākums izmirs tapat kā 5dienas sabraucieni ! :doh: Nav neviens jaapdala visu var apvienot! Vietas pietiek visiem ! :hahaha:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
Kaktuss rakstīja: 15 Mai 2019, 12:04 Papildinot vēl savu teikto -
Uz drifta un spīdzināšanas atrakcijām parasti salasās drifteri ar saviem sitamajiem vāģiem.
Moš derētu tādu clean pasākumu ar face control? (Auto vizuālo vērtējot)
Es any day izvēlos labāk tehniski labu auto nekā vizuāli clean ar buksēm, kur vēl 90tā gada BMW logo virsū. Ideja diezgan bēdīga. Zem stancēniem tad arī jālien apakšā un jāmēra cik no lanžika vēl palicis :lol:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Ja sezonas atklasana ir sabrauksana kopa un patusesana ar ko tas atskiras no 5dienas sabrauciena? Tas ka visa diena nevis paris h?
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala
Kas tie par uzdirsieniem? Kāds iekļaujos parametros?
Man visu laiku ir bijuši vizuāli sakarīgi e36.
Taču vienu gadu bija kaut kas līdzīgs, respektīvi ja tu atbrauc ar bīteri tad tevi noliek pašā maliņā, lai neviens neredz.
Šo pasākumu man jau šķiet, ka sen jau varēja uztaisīt par chill n grill versiju.
Ja tu gribi izārdīties, tam taču domāti visi street treniņi un sacensības. Ne tā?
Profila bilde
kreativs
Ziņojumi: 422
Pievienojies: 06 Dec 2013, 14:19
Braucu ar: e36
Pasakuma ir svariga ir laba atmosfera, vai tur pieejama trase, vai tur plikas meitenes, vai tur laba muzika, vienalga!
Galvenais ir satikties ar lidzigi domajušiem, apskatit cilveku projektus un paplapat un pavadit kvalitativi dienu :bmw: :drink:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
karoče secinajums - lidzigi domajošo ir maz. Daži grib pabraukt, daži grib paslipet, daži grib paskatīties cik citiem stanceniem ir lanžiki palikuši. citi grib strebt alinju tapat ka ikdiena pie tv.

ideja par smukajiem auto priekšā nav gan sūdīga, jo tie, kas grib uzbraukt tāpat nesatraucas par kalendāra bildēm. tad attiecīgi tie, kas auto laiza un nebrauc var kopigi paknipseet bildites.

bet par pasakumu, kur izvelesies tikai vienu novirzienu - iedzert alinju un/vai ielaist auto tikai konkreta vizuala stavokli (jo tehnisko jau nevienam neparbaudis, kas ir 100x svarigak bet nu tas taa) tad tur 5 masinas buus.

pa lielam jabut iespejai gan uzripinat gan alinu iesuukt, bet vai 3er ir pietiekam idziivs lai sapulcetu gan tadus kas noslogos trasi un tadus kas smuki sabildeesies - hvz
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
jogurtinsh
Ziņojumi: 169
Pievienojies: 29 Jan 2015, 13:17
Braucu ar: BMW markas auto
Reputācija: 1
 
bet par pasakumu, kur izvelesies tikai vienu novirzienu - iedzert alinju un/vai ielaist auto tikai konkreta vizuala stavokli (jo tehnisko jau nevienam neparbaudis, kas ir 100x svarigak bet nu tas taa) tad tur 5 masinas buus.
Piekrītu, tapec arī patīk, ka visus gadus bija daļa no visa - tā teikt katra intereses tika "aizstāvētas" :D
Varēja gan paskatīties uz izlaizītām žurkām, nopistām žurkām, racecar žurkām, parunāties ar benzīngalvām utt, utt, utt, utt, utt.
un kā saka - if its not broken don't try to fix it
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
- ikey07
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Pasākuma svarīgākais krāniem pamērīties. :gigigi: