Ģirta 316i->320->325

Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

07 Dec 2014, 21:40

Sveiki forumieši!
Sanāca tā,ka vienā dienā noskatiju šo e36 un nolēmu iegādāties,nācās pārdot 318to čomiem ziemas driftiem :D
Tātad kas te ir -
BMW 316i e36 1994. gada Jūlijs
Sākumā bija sapelējis velūra salons ar pārvalkiem,jo auto bija stāvējis divus gadus.TA nebija un arī pašlaik ir slimības lapa.
Daudzi jautā,kāpēc pārdevu iepriekšējo un nopirku šo,tad nu tā:
šis auto nesastāv no vairākiem gabaliem un tādā ziņā vispār izskatās diezgan sterils
nedaudz bagātāks ar komplektāciju,analogā klima,priekšējie elektriskie logi,melnais panelis(vecajam nebija nekā no tā)
plus tam visam esmu otrais saimnieks Latvijā,nopirkts Lietuvā 2007.gadā pa taisno no traļa,kurš atnācis no Itālijas.
ā un hellrot krāsa,vienmēr tādu gribēju,tikai vajag uzpulēt :hahaha:
Tikko iegādāts:
Attēls
Par cik palodze bija sapelējusi ,tā nekavējoties tika ravēta nost un sāku tīrīt arī beņķus:
Attēls
Tad piebrauc seeingman ar savu wannabe ///M žurku un saka,ka var man notirgot savu salonu,ok vetsit,ka reiz patika gaišais tonis,tad nu vienu rītu skrūvējām:
Attēls
Un nu tāds ir tas gaišais,manuprāt, sarkanā bembī izskatās ļoti ok,tikai šofera beņķis jāpāršuj būs kkad:
Attēls
Iemetu arī OBC iekšā no vecā e36,vismaz pārskatāmāks tas pulkstenis un iederas salonā labāk:
Attēls
Random snapshot
Attēls
Tālāk sekoja nākamais,bremžu trubiņas aizmugurē bija KONKRĒTI nopuvušas,domāju pat,ka orģinālās,sapuvušas uz pusēm,viss šķidrums iztecējis,kamēr gaidiju detaļas braucu ar zaglušku abs blokā,lai strādātu tikai priekšējās bremzes :hahaha: štuceris + m5 skrūve un bremzes noglušītas :D Saņemu detaļas un -10 grādos uz estakādes ,kas ir pie manas garažas cīnijos ar šo visu,labi ka seeingman vēl atbrauca palīgā ,divatā vieglāk bāku uzmest atpakaļ :sarunats:
Attēls
Pirmajā dienā tiek savilktas visas trubiņas uz aizmuguri un otrajai dienai atstāta trubiņa kas nāk no abs bloka uz priekšu.Tik ilgi ar to noņēmos,jo nācās ik pa brīdim iet sasildīties.
Viss izjaukts un karājās :lol:
Attēls
Smells like fresh car parts :bmw:
Attēls
Klimai štepseli arī izdomāju salodēt pa ceļam
Attēls
Tāpat maita tikai uz loga silto pūs,vaitikai nebūs vaina centrālās lūkas slēdzī
Izlociju un valcēju galus
Attēls
Kamēr es ar to visu čakarējos,seeingmanam top yolo sweg diski
Attēls
Ierodos otrajā dienā
Attēls
Attēls
degvielas trubas arī bija nopuvušas,tāpēc tām arī fast fix :hahaha:
Attēls
Pagaidām tik tālu,atlicis sametināt vienu caurumu slieksnī,noregulēt lukturi un vēl šādus tādus sīkumus izdarīt...Ir vēl problēma,gaiss bremzēs,atgaisot nevar,jo abi nipeļi nolūza(maxpizģec) priekšējiem suportiem.ja bremžu pārbaude laidīs ar tādām cauri,tad viss būs ok un novērsīšu to vēlāk,jo pagaidām esmu uz sūdīga budžeta.
Pēdējais labojis Ģirts - 12 Jūn 2015, 10:52, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

07 Dec 2014, 22:00

Lai veicas darbos :super:

Kā jau sarkana, kārtīgi jāsapulē :yes:
- ikey07
Profila bilde
Tautudels
Ziņojumi: 1086
Pievienojies: 05 Jan 2012, 21:50
Atrašanās vieta: Ikšķile

07 Dec 2014, 22:01

Lai labi ripo :) tad jau tiksimies og ielas :)
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

07 Dec 2014, 22:04

vetsit fail tāpat tolmets :hahaha:
IKKI wtf kur tad tu dzīvo, ja saki ka mans ar yolo diskiem pie tavas mājas bija noparkots?
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

07 Dec 2014, 22:07

Paldies paldies,jā ,jācer ka var vēl uzpulēt,jo šitā ir ,manuprāt,pati labākā krāsa ,kāda vispār ir! :bmw: (krč esmu starā par tādu krāsu,kad viņa spīd kā nākas :lol: )
Vajag Ogrē kādu meetingu uztaisīt
Profila bilde
Susurs
Ziņojumi: 211
Pievienojies: 08 Sep 2014, 22:54
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Ilūkstes/Rīgas
Reputācija: 1
 

07 Dec 2014, 22:38

krāsa tiešām ļoti izbalējusi, un uzreiz izskatās tā drūmi, bet nu darbi iet uz priekšu, lai veicas :super:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

07 Dec 2014, 23:00

Susurs rakstīja:krāsa tiešām ļoti izbalējusi, un uzreiz izskatās tā drūmi, bet nu darbi iet uz priekšu, lai veicas :super:
Paldies!Ir problēma,ka tagad pa aukstumu pulēt arī diezvai sanāks,moš kaut kad iekurināšu garažu tā kārtīgāk,lai var pulēt :lol: bet nu pirms tam TA,tālākajam vizuālajam tuningam ir baltie pavaroti un dzeltenās enģeļacis no ex-36 ,bet tas viss arī pēc TA
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 

07 Dec 2014, 23:18

Atlaižot bāku nevar tās trubas nomainīt? :rolleyes: lai veicas darbos ;)
Profila bilde
Susurs
Ziņojumi: 211
Pievienojies: 08 Sep 2014, 22:54
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Ilūkstes/Rīgas
Reputācija: 1
 

07 Dec 2014, 23:34

Ģirts rakstīja:
Susurs rakstīja:krāsa tiešām ļoti izbalējusi, un uzreiz izskatās tā drūmi, bet nu darbi iet uz priekšu, lai veicas :super:
Paldies!Ir problēma,ka tagad pa aukstumu pulēt arī diezvai sanāks,moš kaut kad iekurināšu garažu tā kārtīgāk,lai var pulēt :lol: bet nu pirms tam TA,tālākajam vizuālajam tuningam ir baltie pavaroti un dzeltenās enģeļacis no ex-36 ,bet tas viss arī pēc TA
protams ka izskats var pagaidīt, galvenais jau TA iziet, tad jau var ķerties vizuālajam ;)
Profila bilde
jaunais
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 02 Jan 2014, 20:49

07 Dec 2014, 23:35

Patīk, ka cilvēkam aug rokas no īstās vietas. :super:
Vairāk interesē šādi projekti, kuros cilvēks reāli ir iegūldijis savu darbu un laiku.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

07 Dec 2014, 23:50

Grunte rakstīja:Atlaižot bāku nevar tās trubas nomainīt? :rolleyes: lai veicas darbos ;)
Izdarīt jau to var,teorētiski,un man jau teica,ka džeki mainot nemaz neraujot nost to bāku,bet tad nevarēs tās trubas iespraust orģinālajos stiprinājumos,reāli viņas vispār nevarēs tur nostiprināt,jo vietas aiz bākas ir ļooti jau nu maz.Protams daudz vairāk darba,ja rauj nost bāku,jānorauj izpūtējs,kardāns jāatskrūvē no reduktoru un karājošais gultnis no bundžas nost,rokasbremze jāatvieno,heatshields jānoravē,ir ar ko nodarboties.
Pie bākas problēmas reāli ir ar kaut kādām tur ventilācijas trubām,tās mazās vēl tā,bet ir tur viena liela un to ir tā problemātiskāk uzmaukt,kopumā tur pienāk kādas 5 trubas,ja pareizi atceros un viena,kas savieno bākas kreiso pusi ar labo.
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 

07 Dec 2014, 23:56

Paldies par info. :super:
Profila bilde
Tautudels
Ziņojumi: 1086
Pievienojies: 05 Jan 2012, 21:50
Atrašanās vieta: Ikšķile

08 Dec 2014, 01:55

seeingman rakstīja:vetsit fail tāpat tolmets :hahaha:
IKKI wtf kur tad tu dzīvo, ja saki ka mans ar yolo diskiem pie tavas mājas bija noparkots?
Redzeju auto pie Ausekla 20 majas jeb tur kur Gvido Elksnis dzivo ( Jaunogres ) , jeb vel sakot kur Reinis dzivo ar peleko zurku + tur ilgu laiku redzu sarkanu zurku ar VNZ EU - **** un e36.lv nakleni loga ;D
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

08 Dec 2014, 06:20

Tas ir ausekļa 16 un tur dzīvoju arī es, sarkanā žurka ir lietotājam evaness
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

08 Dec 2014, 08:08

Tur dzīvo arī Reinis ar kupeju pelēko un tur stāv dažreiz arī mana ex žurka ;D
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

10 Dec 2014, 23:28

Šodien nomazgāju,vēl jo vairāk gribas uzpulēt ;D kamēr slapjš spīd kā vajag ;D pirmo reizi bija ar kerheri tik brutāli tuvu jāliek pistole,lai dabūtu tās sūnas nost no jumta un bagažnieka.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

10 Dec 2014, 23:38

Tev bedre ir ārpus garāžas? :hahaha: es nosākuma tā, wdf? :D bet nu malacis par izeju no situācijas :super: :super: :super:
Profila bilde
Susurs
Ziņojumi: 211
Pievienojies: 08 Sep 2014, 22:54
Braucu ar: 318i
Atrašanās vieta: Ilūkstes/Rīgas
Reputācija: 1
 

10 Dec 2014, 23:50

Nomazgāts uzreiz pēc citas mašīnas izskatās :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

11 Dec 2014, 00:02

Kā jau helrot krāsa: nomazgāta super, kā izžūst tā izskatās pabalējusi.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

11 Dec 2014, 00:12

Ridlihs rakstīja:Tev bedre ir ārpus garāžas? :hahaha: es nosākuma tā, wdf? :D bet nu malacis par izeju no situācijas :super: :super: :super:
Jap,man ir estakāde,uz kuras jāuzbrauc,lai iebrauktu garažā,garažu ierīkoju bijušās kūts vietā ;D bet drīz būs lielās pārmaiņas,nebūs jābrauc ne pa kādu estakādi(bikaz lowered problemz) un bedre ar būs iekšā.
Jā par to krāsu,jāpulē,bet kapotam lobās laka ar nost.Neesmu tik labi informēts par šito,ir kāda iespēja,ķīmija,kas nodabūtu visu to laku nost,lai var nolakot par jaunu?Pašam jau liekas,ka jāpārkrāso,enivej burbuļi,bet intereses pēc