Ģirta 316i->320->325

Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

28 Jan 2015, 20:05

Ok,būs jāizzondē par to visu.Spararatu nesvērām,nedaudz vieglāks bija par divmasnieku,var jau novirpot :hahaha: tik jābalansē vēl tad.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

29 Jan 2015, 12:43

Tiku pie šitādiem flančiem,kur varētu skrūves meklēt garākas tādiem?Uz vasaru laikam jāliek lietā būs.
Attēls
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

29 Jan 2015, 12:52

Man šitādi 4 gabali garāžā mētājās, interesē pa cik tu viņus paņemi, tīri tā, lai zinātu saviem vērtību :D
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

29 Jan 2015, 13:15

Man brālēns no Norvēģijas atveda,teica,ka maksā jauni ap 50eur gabalā :hahaha:
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

29 Jan 2015, 13:29

Es par to spararatu nebiju domājis tur kkādu baigo setapu taisīt, bet vienk. intereses pēc, lai saprastu kā varētu iet ar tādu.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

29 Jan 2015, 13:35

Nu es pagaidām baigi nestiepju,jo jānomaina eļļa,negribas dot baigo slodzi tam dzinējam ar to atrabotku,kas tur iekšā.Man mētājas divmasnieks,varu nosvērt to un moš kādam mētājas no m43,nosvērt to,tad būtu priekšstats,nelikās viņš tur ūber vieglāks,vienkārši mums nebija skrūves divmasniekam :hahaha: Izdomājam paeksperimentēt un pagaidām par spīti visām citām problēmām iet ok.Gaisa masas mērītāju un tukšgaitas regulatoru prasītos kā ēst,tas gan.Man viņš vnk dūc,pirms tam biju nopūtis ar breikklīneri,tāpat dūc,cik seeingman teica,viņam citādāk jāskan,rezultātā tukšgaitā aukstam dzinējam vēl ok apgriezieni,siltam maz,aukstam motoram apgriezieni lēnu krīt,siltam viss ok.
Profila bilde
rus90
Ziņojumi: 573
Pievienojies: 28 Jūn 2013, 07:01
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 2
 

29 Jan 2015, 14:57

A tu tukšgaitas regulatoru kartigi piestiprinaji? Jo es kad sev mainiju viņš ari baigi duca kamer kartigi nepieskruveju viņu pie kolektora.
Attēls
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 

29 Jan 2015, 15:02

kamēr nav pielikts ejošs gmm, nav jēga spiest par to kā skan brīvgaitnieks un kā tas ietekmē apgriezienus siltam/aukstam.+vel pats rakstīji, ka blīves jāmaina ieplūdniekam.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

29 Jan 2015, 15:29

Divmasas spararatu pie maiņas paspēju nosvērt = 13 kg
Vienmasas nepaspēju nosvērt. Tagad stāv virsū, īsti neko nevaru spriest par izmaiņām, jo uzliku garāku reduktoru. Bet sajūta, ka ir labāk :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

29 Jan 2015, 22:18

Apziņa,ka vienmasas jau liek iet labāk ;D Kādu reduktoru uzliki un cik rpm pie 100kmh?
Profila bilde
deeeeps.
Ziņojumi: 14
Pievienojies: 15 Jan 2015, 19:24
Braucu ar: 1.8 šujmašīnu
Atrašanās vieta: Balvi

29 Jan 2015, 22:41

Prieks par padarīto! :super: Un veiksmi tālākajos darbos :drink:
labāk tāds, nekā nekāds.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

29 Jan 2015, 22:56

rus90 rakstīja:A tu tukšgaitas regulatoru kartigi piestiprinaji? Jo es kad sev mainiju viņš ari baigi duca kamer kartigi nepieskruveju viņu pie kolektora.
Viņš tur tādā gumijas stiprinājumā nāk.
Deeps,paldies,veiksme noderēs,darba daudz :hahaha:
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D

29 Jan 2015, 23:18

Malacis.Ka jau tur teica rokas no pareiza vieta :super:
Tikai vajag bija blives un t.t. nomainit kamer dzinejs bija uz zemes :hahaha: (es ar savu swapu tikai tagad saprotu ka pirms ieliksanu dzineju vinu vajag uzskopt :lol: )

vajag atvert red e36 klubinu :rullz: :rullz:
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

30 Jan 2015, 11:04

Ģirts rakstīja:Apziņa,ka vienmasas jau liek iet labāk ;D Kādu reduktoru uzliki un cik rpm pie 100kmh?
reduktors 2,93 = gandrīz 2,5 pie simta. Iepriekš 3,15 stāvēja
Uz vasaru gribētos kaut ko īsāku tad vismaz iesākumā liktos, ka iet labāk :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

16 Feb 2015, 18:00

Pagaidām reduktoru spēlītes būs jāatliek,īsumā par pēdējā laikā sadarīto - vakar nomainīts droseles stāvokļa devējs,mašīnas gaita no wannabe racecar izmainijās uz patīkamo pusi.Ņēmu nost degvielas sliedi,jo bija aizdomas par bojātu spiediena regulatoru,un tad seeingman pamana - ka nav vienādas visas sprauslas,pēc kodiem atradām,ka 4tras sprauslas stāv no audi 2,8 un tikai divas no bmw 2,0,pēc parametriem diezgan Tuvu,bet tāpat pārāk ražīgas,tākā jāpērk tagad būs sprauslas.
Plus tam visam siltam dzinējam staigā apgriezieni,visticamāk lambda lasa figņu,jo jāsaliek blīves no izplūdes kolektora uz biksi,jau šodien pasūtītas.Uzliks un tad redzēs,drīzumā mums garažā būs arī ADS,tākā varēsim pieslēgt šito brīnumu kompim un uzmest aci kas un kur varētu būt vēl nepareizi.
Otra problēma - svece peldās eļļā,arī šitās blīves pasūtiju
Attēls
Un galu galā uzlikta ddm racing lūpa no mk2 golfa,kuras bildi ir kauns likt,dzīvē izskatijās jēdzīgāk,tāpat viņa ir tik zemu,ka knapi var redzēt un ganjau pazudīs kaut kur :hahaha:
Tagad sēžu gaidu detaļas...līdz ceturtdienai :D Sapuva man arka un pagaidām nav pusautomāts garažā,bija doma par kaut ko šitādu:
Attēls
LV neesmu nevienam uz bembja manijis,bet amerikāņi liek,skats interesants :kaut_kas_savadaks: :wolf: :gigigi:
kapeikas ietaupīšanas vārdā varētu mēģināt likt no mk2/mk3 vw uzlikas,tikai neko negriežot un neurbjot,dēļ vienas arkas visas bojāt negribu un vispār domāju vai vajag,bet seeingmans saka,ka būs kruta,bet vai viņa viedoklis skaitās,jo par to lūpu viņš arī teica ,ka ir kruta,vispār viņa kompetence jāsāk izvērtēt,jo viņam ir zils vanos :lol:
Profila bilde
sirmais
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 07 Apr 2014, 16:22
Braucu ar: E36 compact

16 Feb 2015, 21:36

Es Tev varu notirgot komplektiņu stiklašķiedras arku. Foruma biedri ir pārs pirkuši, tik neviens nav padalījies ar iznākumu.
Attēls
Attēls
Te viens vācietis uzinstalējis (tik pirms tam mazliet modificējis):
Attēls
Attēls
cena 85eur
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

16 Feb 2015, 21:57

Paldies par piedāvājumu,un Tavu piedāvājumu biju manijis,bet kaut kā man tas liekas sālīti,tik ļoti viņas es negribu,domāju ka pamēģināšu tikt cauri ar nelielu DIY variantu,jo par 85 euro es noteikti varu vienkārši sametināt to arku,domāju nekniedēt,neskrūvēt,bet pielīmēt,lai nebojātu pārējās,kuras ir veselas,redzēsim,kas iznāks,vienmēr jau var noraut nost :D
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

19 Feb 2015, 18:57

šodien biju aizbraucis uz garažu un izdomāju kaut ko padarīt,rekur tā saucamā lūpa :gigigi:
Attēls
Izskatijās diezgan dirsā,plus paspēju viņu normāli ielocīt,tur blakussēdētāja pusē,šodien aiz neko darīt paņēmu fēnu,izdomāju pasildīt,lai atgūtu melno krāsu,bet iešāvās prātā kas labāks :hahaha:
Vajag tak normālu GTR DDM racing izliekumu!
Attēls
Uzsildiju,pagaidiju nedaudz,piekoriģēju ar roku kamēr silts un gatavs
Attēls
Vismaz kaut kas,kamēr ///M bampers nav ,skajsti un tsitatak neka citiem
Nopuvusi arka bija un neesmu rūsināto detaļu fanāts.Bija jau kad nopirku,pārāk nebēdāju jo viss cits mani apmierināja un metināt arī māku,drīz čomi laidīs winterbeateru uz tolmetu,tam normāla arka,būs no kā izgriezt un iemetināt :lol:
Attēls
Apzinoties to,ka tik ātri jau pie metināmā netikšu un pašam ir tikai elektrodu svarka,vajag fast fix.Kā jau minēju gribu pamēģināt uzlikt VW plastmasas arkas - cheap shit,ar domu,ka izskatītos jau labāk nekā caurums arkā un kaut kā ineteresanti pat.Viena tāda bija,ilgi nedomāju,paņēmu,sagraiziju un:
Attēls
Vajag vēl piegriezt smukāk un bamperi pieriktēt.Un to sapuvušo sūdu kas no arkas palicis izgriezt naher ārā un nopūst ar kaut ko labu.
Tagad var tā pat kā ar golfiem - rusa nawa,štuka piecsimts evro :hahaha: Moš kādam ir šitādas no otrā golfa/jettas?Šito pieskrūvēju pie pēdējās dzīvās vietas,bet domāju pielīmēt ar abpusējo līmlenti,ar ko tās astītes līmē ,redzēs kā būs,vienmēr jau var noraut nost...ja nepiekniedē,nepieskrūvē,negribas bojāt pārējās arkas,kuras ir ok.
Rīt no eparts.lv atnāks pasūtijums,būs atkal jauna atskaite ar jaunām bildēm.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

19 Feb 2015, 19:02

Lūpa galīgi neaļo... :rolleyes: Bet paldies par ideju ar Golfa arkām, kā reiz komplektiņš mājās mētājas. :hahaha: :super:
Attēls
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

19 Feb 2015, 19:06

Par to lūpu jau no sākta gala visu laiku šaubos un nevaru saprast,itkā dzīvē labāk izskatās,itkā nē,seeingmans teica,ka ir kruta :D Jā par uzlikām es arī šaubijos,bet piegriežot un pieliekot sapratu,ka tik sūdīgi nemaz nav,maksā viņas jaunas arī 20eur komplektā.