Nixon lowdaily

Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

17 Jūl 2016, 22:41

Brīdinu! Bilžu būs pietiekami un teksts arī, gan jau, nebūs īss. :hahaha:

Sākšu no paša sākuma un iepazīstināšu ar auto - no rūpnīcas izripojis 1995. gadā kā 318is
Forums ar šo auto iepazinās jau pāris gadus atpakaļ, kad tas piederēja lietotājam matissc.
Slēpts saturs: Parādīt
Attēls
Nākamais īpašnieks bija users 540i
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Tad, cik nopratu, auto pabija vienā Valmieras placī un tad viņu iegādājās viens čalis no Mazsalacas, kurš jau divas dienas pēc iegādes, viņu tā labi nolocīja. :lol:
Attēls
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Nogāza elektrības stabu un apvēlās uz sānu.

Tad viens čoms (tajā laikā, paziņa) viņu tādu pašu nošķiltu arī pārpirka, jo priekš tās komplektācijas bija labs cipars, lai aizlaistu daļās. Bet beigās nolēma tomēr atdzīvināt.
Attēls
Attēls
Attēls
Čomam vairs nebija laika, lai pabeigtu un šādu man viņu piedāvāja arī par labu cenu...
Attēls
Ilgi nedomājot arī paņēmu, lai beidzot viņš tiktu pabeigts.
Attēls
Attēls
Pa lielam, tur visas detaļas bija, vajadzēja tikai nokrāsot un salikt kopā. Es darīju otrādāk, sākumā liku kopā... :hahaha:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Protams, priekšējo piekari, principā saliku jaunu un darīju visu tā, lai būtu čotka. Bet naudu krāsošanai tā arī nesakasiju, nenocietos un ar tādu pašu arī aizbraucu uz skati. :hahaha:
Attēls
Skatē čalis, kas pieņēma, pirmajā momentā sāka piesieties pie katra sīkuma, bet kad pacēla augšā, attieksme izmainījās, jo tur viss bija nostrādāts pa smuko. Visa grīda ar mastiku, priekšā šarnīri spīdīgi utt. Tā tiku pie mēnešnieces.
Attēls
Tad nu palika nokrāsot tā, lai 70% būtu krāsa, kas tehniskajā un kautkādi sīkumi vēl bija jāizdara, kā piemeram, aizmugurē drošības josta jāieliek utt.

Uznāca kautkāds besis un iemetu viņu tādu pārdošanā
Attēls
Tālāk auto aizceļoja pie lietotāja Biznesmenis, kas viņu beidzot arī nokrāsoja
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Nākamais īpašnieks Fujaks aka Helvijs :hahaha:
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Tad Helvijs viņu nolika ziemas guļā un bija izdomājis novērst pāris kasjakus, iecelt lielāku motoru. Sāka konsultēties ar mani, tā nu beigās iepazināmies un pēc pāris mēnešiem kupeja šādā paskatā jau stāveja pie manas garāžas un gaidīja dzinēja maiņu. :hahaha:
Attēls
Sazīmēju, lai nokrāso, kas krāsojams
Attēls
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Starpcitu, krāsoja tas pats čoms, kurš to kupeju jau vienreiz atdzīvināja no miroņiem. :hahaha:
Nokrāsots ir labi, vienīgi, kā pēc tam izrādījās, tā grunts, kas tur bija, ir pūsta no flakoniņa un abiem kapotiem uzrāva krāsu augšā. :rolleyes:
Attēls
Tad nu autiņš atkal stāvēja un joprojām gaidīja motoru :D
Attēls
Beigās jau vasara klāt un Helvijs jau grib stencot, līdz nopirka sev citu dampi. Kā rezultātā, es tiku pie šīs kupejas. :hahaha:
Attēls
Jau pirmajā dienā uzreiz uzmetu purnu, lai ir skaidrs kāds tur man tas kopskats būs. :hahaha:
Attēls
Kā jau zinām, sestdien bija E36.lv pasākums Mazsalacā... Un es taču nevarēju uz to iet ar kājām. :hahaha:
Trešdien kupeja tika iestumta garažā, lai sāktu kautko darīt.
Attēls
Attēls
Attēls
Izrauts motors no sava sportinieka un te kopbilde ar Helvija jauno aparātu :netīrs_racing_team:
Attēls
Kamēr motoru izcēlu un vēl Helvijam koilas palīdzēju saregulēt, tikmēr jau rīts, tikpat kā, klāt. 2h paguļu un uz darbu. :gigigi:

Te jau piektdienas vakarā pēc darba atkal sāku :rolleyes:
Attēls
Izkrāsota motortelpa, izravēts ABS bloks, uzlikta īsā Z3 reika, samainīti blīvslēgi kārbai... Nu principā motors gatavs celties iekšā.

Pulkstens 1:30, bīdu motoru uz vinčas pusi virs bedres dēļiem, bet vienam tas nav tik viegli un ieāķēju jau vinčā... Kā tur tā trose stiepās, kā nestiepās bet motors izdomāja iekrist bedrē un pārsist karteri. :doh:
Attēls
Domāju, ka nu viss, jāatmetās, jo tāpat nepaspēšu vairs. Bet tomēr nebija miera un nakts laikā sazīmēju karteri. Tur arī stāsts labs, bet nu braucu uz Rūjienu un gāju viens svešā garāžā skrūvēt nost karteri. :clap: Protams tur atkal sākās aizķeršanās, jo karteri veselu nost nedabūju. Te video: https://www.facebook.com/nxgarage/video ... 9585642881
Reāli dēļ kartera pazaudēju kādas 4-5 stundas.

Pulkstens 6:00 no rīta motors beidzot ir iecelts. Vēl jāsaskrūvē viss apkarināmais, jāsaliek amīši, dzesēšana, bremzes jāatgaiso utt. Pa starpai, protams, vēl visādas ķibeles, kas rosina tomēr padoties.

Ap 10:00 pirmais šķīliens motoram, bet kautkas nav kā vajag - pielec un noslāpst. Atkal sākas panika. Jau sazvanu lietotāju Kanon, lai atbrauc piesprauž pie kompja, bet tas uz sitiena netiek. Sāku mainīt kloķenes devējus utt. Laiks iet. Ieleju 2l ar benzīnu un jā, tomēr viss kārtībā. :hahaha: Bet neiet viens cilindrs. Atkal panika. Beigās izrādījās, ka vienai sprauslai štekeris bija atnācis vaļā. :supeer:

Tad nu ap 15:00 viss bija salikts tā, ka var braukt un nesos uz E36.lv ekskursiju, kas jau ir nokavēta. :hahaha:
Attēls
Izbraucu no garažas, tieku uz asfalta un saprotu, ka nav otrais un ceturtais robs. :gigigi: Tas dēļ tā motora kritiena bedrē, jo atsitās ar kārbas muftu pret zemi. :doh: Vēl jauni saļņiki kārbai tikko uzlikti. :rolleyes: Labi, ka eļļu domāju mainīt vēlāk. :D
Attēls

Tā kautkā man gāja ar 48h bez miega. :hahaha:Tāpēc arī pasākumā biju tāds nekāds, īsti nesaprotu kas notiek. Un pat Helvijs vakarā apvainojās uz mani, ka negribu svinēt. :rolleyes:
Lielais paldies Kanon un Helvija krusttēvām, kas pēdējās stundās palīdzēja ar darbiem! :supeer: :super:

Uz doto momentu tas auto ir salikts tikai tā, lai var pabraukt. Priekša visa uz savilcējiem, jo nebija laika. Atsperes zāģētās utt. Azbests jau redzēja kāds bardaks bija salonā. :hahaha:

Tātad:
-M50B20 bloks
-M50B25 Vanos galva
-M50B25 ieplūdes kolektors
-M52B20 drosele
-9.7x240 sadalenes ar Vanosa amputāciju
-Bosch 402 vadība
-Dīzeļa radiators
-60mm izplūde, ko gribas taisīt no jauna
-Z3 īsā stūres reika
-Mazā sporta stūrīte

Bundža pēdējo gadu ziemas, pa lielam, nav redzējusi un tagad tik viena sliekšņu vieta bišk jāpametina, tā kā, grīda ir OK. Protams, krāsots čerež žopu un ir šādas tādas buktes, bet tas mani baigi neuztrauc, jo neiziešu uz sterilumu.

Nākotnes plāni:
Iziet skati, salikt normālus amīšus utt... Protams, metinātais reduktors, hidro rocene un dot dirsās. :hahaha: Gribas arī pa Biķerniekiem šur tur pabraukt ar to pašu divlitrīgo sākumā. :super:
Uzreiz varu teikt, ka te nebūs nekāda clean žurka... Viss būs racecar stilā. :hahaha:

Tuvākajā laikā jānomaina kārba un karteris, kurš tek, un protams jāuzliek cilvēcīgāki amortiņi un atsperes (vai koilas). Ā, vēl stūres pastiprinātājam jāsadabū trūkstošās trubas un tas jāuzliek atpakaļ.

Te vēl pāris bildes no pasākuma
Attēls
Attēls
Attēls
Pagaidām pietiks, drīz jau gaidam atkal kādu papildinājumu. ;)
Attēls
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 
Ap sirdi silti palika. :hahaha:

Nostaļģijā.
Attēls
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Tev gan duka iekšā :super:
- ikey07
ivov90
Ziņojumi: 89
Pievienojies: 17 Jūl 2016, 20:49
:clap: :super:

un tie aizmugurējie diski vispar :pupi: :supeer:
kā jau tev teicu-sekosu līdzi.
Kristaps85
Ziņojumi: 313
Pievienojies: 27 Feb 2016, 14:21
Kā tam čalim no Mazsalacas izdevās viņu nolocīt pret stabu? kādus tieši manverus viņš veica?
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 
Kristaps85 rakstīja:Kā tam čalim no Mazsalacas izdevās viņu nolocīt pret stabu? kādus tieši manverus viņš veica?
Tam īpašu mākslu nevajag.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Kristaps85 rakstīja:Kā tam čalim no Mazsalacas izdevās viņu nolocīt pret stabu? kādus tieši manverus viņš veica?
Paturi aliņu reising team :hahaha:
Nav manā paziņu lokā, nezināšu sīkāk, bet bija zemes ceļš un labs ātrums, ja stabs bija zemē.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
litrinjsh
Ziņojumi: 350
Pievienojies: 26 Jūl 2015, 16:50
Braucu ar: Balto
Atrašanās vieta: Kuldīga / Rīga,
Reputācija: 1
 
Tu peirādi, ka viss ir izdarāms. Nx Garage :supeer:
Pēdējais labojis litrinjsh - 18 Jūl 2016, 00:59, kopā labots 1 reizi.
Kas dzīvē ir galvenais? Galvenais ir nemīzt, vecīt!
70cc
Ziņojumi: 682
Pievienojies: 10 Dec 2013, 22:23
Braucu ar: E36 & E46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
kapēc ir 2.5 galva? cik noprotu krūmu vāģis tiek tirgots un atmet tam ar roku? :hahaha:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Nezinu kapēc, bet kompresijas pakāpe līdz ar to ir zemāka. Tas nemaz neiepriecina. Motors tāds tika jau iegādāts.

Par krūmu vāģi vēl ir cits topiks. ;) Bet pagaidām jā, stāv bez motora un var iegādāties. Vienkārši tas paņem pārāk daudz laika. Ar šitā būvēšanu nekur nav jāsteidzas.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
Nē nu cepuri nost, bet mans rekords ir 55h (bez 10minūtēm) :lol:
Kad man darbs - haltūras - gonkas un Jāņi bija reizē :hahaha: Man tik nav pacietība visu iemūžināt un atskaitīties topikā. :sarunats:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Ņemot vērā, cikos aizgāju vakar gulēt, man sanāk daudz vairāk - 60. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
Nixon rakstīja:Ņemot vērā, cikos aizgāju vakar gulēt, man sanāk daudz vairāk - 60. :hahaha:
Because racecar! :hahaha:
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
Braukaji rinki bez apskates?
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Jā. Šausmas! :shock:
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
Nixon rakstīja:Jā. Šausmas! :shock:
Noziedzinieks! :lol:
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
Monstrs!! lai veicas talaak :super:
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
nleai rakstīja:Monstrs!! lai veicas talaak :super:
Paldies! Kā Tu domā, par ko es iedomājos, kad nācās to karteri mainīt? :hahaha:

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
EUstudent
Ziņojumi: 155
Pievienojies: 05 Jūn 2014, 02:07
Cepuri nost, galvenais neatmest ar roku tagad :clap:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Vēl nē. :hahaha:

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls