E36-Ugunskurs

Profila bilde
Ugunskurs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 31 Aug 2016, 22:34
Braucu ar: Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

04 Sep 2016, 19:40

Hey, hey! :bmw:
Jūsu pulkā esmu jaunpienācēja, tāpēc bargi netiesājat mani! :giggle:
Tātad, jūlija beigās iegādājos savu jauno mazulīti BMW 320 1992.gada ķirsīti. Sākot meklēt sev mašīnu šī bija pirmā, kas iekrita sirsniņā, bet parādot paziņām sludinājumu mani sabiedēja un izdomāju, ka jāmeklē kaut kas cits.. Pētot sludinājumus, bija tā, ka tiklīdz kaut kas lādzīgs parādās uzreiz tiek jau rezervēts vai pārdots! Nu kā jau vienmēr visu labo izķer uzreiz! :D Biju skatīties 2 bembjus, kuri bildēs izskatījās puslīdz ok, bet dzīvē miskastes- būtu atsūtījuši šī brīža bildes, nemaz nebūtu dzinusies skatīties.. :D Jau sāku zaudēt ticību, ka tikšu pie normālas Žurciņas. :D Tad sanāca tā, ka ieejot ss.lv skatos vēl joprojām ir sludinājums ar tagad jau manu Mazulīti.. Un nodomāju- jāpiezvana- a ja nu noveicas?! :giggle: Tad nu aizbraucām, apskatījāmies un ir jā, kā teikt "Kontakts". :D Iemīlējos no pirmā acu skatiena! :giggle:
Par cik šis ir mans pirmais BMW un pirms tam ar viņiem īsti darīšana nebija, tad diži neko par viņu pastāstīt nevaru tikai to ko esmu dzirdējusi no draugiem! :D
Komplektācija diezgan vienkārša:
*El. logi priekšā, saucamie airīši aizmugurē, bet par cik salonā abšivkas mainītas, tad aizmugurē arī ir podziņas... :D
*El. lūka
* Melnie griesti
* Recaro pusādas beņķi
Nopērkot esmu nomainījusi jau:
*Eļļu un eļas filtru
* Visas sveces
* Vārstu vāka blīvi
* Radiatoru
Pats galvenais, kas pirms ziemas ir plānots tikt vaļā no rūsiņas labajā aizmugurējā arkā. Kā jau 92 gada mašīnai bez tā neiztikt. :giggle: Drīzumā nomainīt paneli, jo tas vienīgais ir palicis no orģināla pelēks. :giggle: Un tad jau uz nākošo pavasari ir doma, jaunus diskus uzlikt, vizuāli apstrādāt, ja būs vēl kaut kur izlīdusi rūsiņa vai nolupusi krāsa. Sataisīt lūku un pasažieru pusē logu. Kā arī iespējams uztaisīt, lai arī aizmugurē ir EL.logi. :) Varbūt ka līdz pavasarim ienāks prātā vēl šo to pamainīt, bet pagaidām man viņa patīk tāda kāda ir! :giggle:

P.s. Pagaidām ir tikai pāris bildītes, bet nosolos, pēc laika ielikt arī salona bildes. :clap:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 19:43

Esi sveikts ar pirkumu un ari seit- bet veciit iemet ari kadu salona bildi -nesaac ar pirmo postu parkaapt noteikumus:) veiksmi darbos un lai viss izdodas:) ( normaals ekseplaars izskataas)
Profila bilde
Ugunskurs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 31 Aug 2016, 22:34
Braucu ar: Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

04 Sep 2016, 19:49

Martinsoon rakstīja:Esi sveikts ar pirkumu un ari seit- bet veciit iemet ari kadu salona bildi -nesaac ar pirmo postu parkaapt noteikumus:) veiksmi darbos un lai viss izdodas:) ( normaals ekseplaars izskataas)

Sveiks! Paldies! :super: Salona bildes, kā jau rakstīju drīzumā iemetīšu, nebija sanācis laika sabildēt! :giggle:
P.s. Bet esmu Meitene. :D
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 19:51

Ugunskurs rakstīja:
Martinsoon rakstīja:Esi sveikts ar pirkumu un ari seit- bet veciit iemet ari kadu salona bildi -nesaac ar pirmo postu parkaapt noteikumus:) veiksmi darbos un lai viss izdodas:) ( normaals ekseplaars izskataas)

Sveiks! Paldies! :super: Salona bildes, kā jau rakstīju drīzumā iemetīšu, nebija sanācis laika sabildēt! :giggle:
P.s. Bet esmu Meitene. :D
nu tapat lai veicas darbos :)
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

04 Sep 2016, 19:52

Martinsoon rakstīja:Esi sveikts- bet veciit
Latviešu valodā 2.

Viņš ir viņa.

Bet jā, bildes prasās vairāk, šeit kā ne kā atrāda auto.
Profila bilde
Canibal
Ziņojumi: 282
Pievienojies: 15 Sep 2014, 20:44
Braucu ar: Flinstonu vāģi
Reputācija: 3
 

04 Sep 2016, 19:53

Izlasot aprakstu, vārda "dzinusies" galotne liek domāt, ka liet. ugunskurs ir sieviete, bet nu ok :lol: .
Cik nu var redzēt no tumšajām bildēm, izskatās labi, būtu jauki ,protams, ja būtu bildēts gaišā dienas laikā.
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 19:59

Šis eksemplārs ievērtēts arī dzīvē un ir labs, bundža tur arī good ja salidzina uz vispārējā tolmetu fona :hahaha:

Un Ugunskur, atceries ko es teicu, kādas vēl bildes pēc foruma noteikumiem jāieliek? :lol: Pilnā augumā protams :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Ugunskurs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 31 Aug 2016, 22:34
Braucu ar: Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

04 Sep 2016, 20:24

Agnis rakstīja:Šis eksemplārs ievērtēts arī dzīvē un ir labs, bundža tur arī good ja salidzina uz vispārējā tolmetu fona :hahaha:

Un Ugunskur, atceries ko es teicu, kādas vēl bildes pēc foruma noteikumiem jāieliek? :lol: Pilnā augumā protams :hahaha:
Tev , ka tik bildi! :D
Še tev bilde- :pupi: :giggle:
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 20:25

kadaa cena bija sim ekseplaram?
Profila bilde
Ugunskurs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 31 Aug 2016, 22:34
Braucu ar: Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

04 Sep 2016, 20:27

Martinsoon rakstīja:kadaa cena bija sim ekseplaram?
1200 € ;)
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 20:28

Ugunskurs rakstīja:
Martinsoon rakstīja:kadaa cena bija sim ekseplaram?
1200 € ;)
nu ja tiesaam nav puveklis tad tas ir ka pavelti ...
Profila bilde
Ugunskurs
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 31 Aug 2016, 22:34
Braucu ar: Sedanu
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

04 Sep 2016, 20:29

Martinsoon rakstīja:
Ugunskurs rakstīja:
Martinsoon rakstīja:kadaa cena bija sim ekseplaram?
1200 € ;)
nu ja tiesaam nav puveklis tad tas ir ka pavelti ...
Nu reāli rūsa tikai arkā! ;) sliekšņi nav pārmetināti.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

04 Sep 2016, 20:33

nu ja tiesaam nav puveklis tad tas ir ka pavelti ...[/quote]
Nu reāli rūsa tikai arkā! ;) sliekšņi nav pārmetināti.[/quote]
nu forsi bus ekemplars ko buuveet un priecaaties:)
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

04 Sep 2016, 21:16

Agnis rakstīja:Šis eksemplārs ievērtēts arī dzīvē un ir labs, bundža tur arī good ja salidzina uz vispārējā tolmetu fona :hahaha:

Un Ugunskur, atceries ko es teicu, kādas vēl bildes pēc foruma noteikumiem jāieliek? :lol: Pilnā augumā protams :hahaha:
Vo, vo! Pilnā augumā :hahaha:
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

04 Sep 2016, 21:59

Agnis rakstīja:Šis eksemplārs ievērtēts arī dzīvē un ir labs, bundža tur arī good ja salidzina uz vispārējā tolmetu fona :hahaha:

Un Ugunskur, atceries ko es teicu, kādas vēl bildes pēc foruma noteikumiem jāieliek? :lol: Pilnā augumā protams :hahaha:
Agņa nerakstītais likums :gigigi: