DriveDaily gudra zurka

gudrais
Ziņojumi: 94
Pievienojies: 11 Jūl 2016, 18:26

27 Jūl 2017, 16:05

Sveiks visiem forumiesiem!

gribeju pastastit par savu zurcinu. visu dzivi gribeju sev e36 un konkretak kupeju, nu vissvairak man patik tas kuzavs.
mekleju ssa, apskatiju visos kupejos sakot no 2.8 lidz 1.6, visi bija pilnigas miskastes par kosmisko cenniku, garstavoklis galiki pazuda jo mekleju praktiski 2 meneshi.. vienu vakaru iegaju foruma un ierauziju ka pardodas kupeja, bija 2 bildes un nekas vairak uzrakstits nav bijis. uzreiz uzzvaniju un uzzinaju ka atrodas blakus rajona, un sarunaju satikshanu no rita. atbraucu, staveja zurka pagalma sturi jau visa netira, beigas pardevejs pateica ka zurka stav no ta briza kad bija izieta T.A. uz to bridi jau pagaja pusgada. visu apskatiju, uzzinaju ka iesha stav 1.6 nemotors ar 4 gazes paaudzi, ielikam akumu, izbraucu, iepatikas-panemu! panemu vinu par 800 e

komplektacija sada:
S240 Leather steering wheel
S243 Airbag for front passenger
S287 BMW light alloy wheel, star spoke 64
S314 Door mirror / driver's lock, heated
S320 Deleted, model lettering
S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric
S428 Warning triangle and first aid kit
S473 Armrest front
S510 Headlight aim control
S520 Fog lights
S529 Microfilter
S556 Outdoor temperature indicator
S564 Interior light package
S651 Radio BMW Reverse RDS
L801 National version Germany/Austria

nekas ipashs nebija, bet ta pat kupeja man iepatikas
paris bildes ka izskatijas sakuma:

Attēls


Attēls




voobshem nekas ipashs, parasta zurka

talak nopirku parastos diskuss r15 un saku pa mazam kko taisit, vel bij nopirkti tehnic ta koilas un recaro (alcantara) salons no e46
Attēls

Attēls

nakamais pirkums bija mani pirmie "lielie" un sen gribetie diski st32 r17 dazoatigie 7,5j/8,5j vienigais ar lielu mizu
Attēls

pec tam uzliku jau mazo mizu ar streichu
Attēls


izskatijas jau kka ta, ve pa to laiku bija samainiti purna detalas (brilles un sparnis)(mainiju jo tas detalas bija taisnoti pec avarijas), tikaj kad nokrasoju un uzliku sapratu ka krasa atskiras mazliet :rolleyes: nu bet tas gaidas, mashinaj 20 gadi vel tagad bija pasutits dzineja parsegs no stiklskedras, jau atnaca stav garaza, gaida savu bridi.
vel nesen bija nopirktas mani sapnu diski rondell0058 r17 8,5j visi 4
Attēls

tagad zurkai metina aizm. arkas, taisas salonam skanizolacija un partaisu mazliet prieksheji buferiti jo gribu kko jaunu nevis prosto uzlikt m buferi :rolleyes:
Attēls


kka ta, paldies par uzmanibu