Keep it Street Compact.

Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

14 Jan 2020, 19:59

Attēls
BMW E36 Compact.
"KEEP IT STREET."
Aprīkojums.

<> M50B25
<> KW Koiloveri.
<> Metinās bloķis ar īsu attiecību (precīzi nepateikšu).
<> Polly.
<> Short Shifts.
<> No Name sporta taburetes.
<> OMP ķīnas stūre.
<> RRS Hidra ar 0.65 Wilwood cilindrīti.
<> Diski ar normālu setu. Nosaukumu nepateikšu.
<> Un viss šis kosmiskais izskats. :D
Īsumā.

Nepagajā ne pāris gadi un es atkal esmu ielēcis e36, neko tur nevar padarīt ar laiku pietrūkst tā naglu kaste. Var pārsēsties samērā ērtā daily un nospļauties uz spriedzi pēdējā nedēļā pirms skates un pavadītajām naktīm garāžā, bet ja dzīvesveids vien grozās ap tām mašīnām un lielākā daļa draugu ir bendzīngalvas tad pats ar laiku saproti, ka tomēr vajag tev to spriedzi dzīvē. :lol: Vispār žurkas meklēšana vilkās jau ilgi un īsti nevareju saprast ko vēlos. Vienu brīdi ļoti iekarsu uz kartīgu cabrio, budžets bija samērā labs priekš tiešām laba cabrio, bet punktu pielika Raceism 2k19 apmeklējums. :supeer: Protams pilns ar stance, oem clean, bagged auto, bet viss lielākā daļa pulcējās ap drifta "stajanku" kur es ari sapratu ko patiešām vēlos. Paldies Musk Customs un Pentlasquad džekiem par atklāsmi. :lol: Skatījos un priecājos par to cik jautri viņi pavada laiku. :giggle: Long story short atbraucu mājas un turpināju meklēt e36, bet nu jau citā virzienā. Kāds laiks pagāja un ieraudziju šo brīnumu, samērā intresants pēc skata un motors arī ar normālu tilpumu. Cena bija salīdzinoši liela patiesībā, bet es tik ļoti sadegos uz to ka man vajag to kompaktu, ka pat spēju sarunāt ar iepriekšejo īpašnieku lai viņš pagaida trīs nedēļas līdz atgriežos no komandējuma. :sarunats: Iepriekš man ir bijušas tikai kupejas.
318is, 325, 320 varbūt tapēc ari iedegos uz to ka vajag kompaktu, bet tagad varu atdzīties, ka kompakts naglu kaste ar uzviju. Pa rokām ar veco saimnieku un esmu jaunā kompakta īpašnieks. Smaids plašāks, kā bebram no blendamed reklāmās. :gigigi: :gigigi:
Plānā.

Plāni ir lieli un cēli, bet nu protams neko nekad nevar zināt. ;) Pa lielam kompakts ir mans hobija auto, tā kā varu izpausties uz visiem 100 procentiem bez sevis ierobežošanas un jautājumiem, kā es ar to pārvietošos ikdienā vai vai mana draudzene nepaliks kurla no īzpūtēja radītā trokšņa? :o Kāpēc "Keep it Street" ? Tapēc, ka parāk daudz skatos @youbube stilovdaily. :supeer: Bet patiesība es vēlos šo auto redzēt orģinālu savā izpildijumā. :pupi: Varētu teikt, ka varbut iespaidojos no tiem cilvēkiem kuri nebaidās no orģinalitātes un var izkāpt no kaut kādiem rāmjiem. Esmu vairāk par custome made neviss OEM clean. :drink: Kā ari vienmēr es esmu gribējis sev japāņu auto, to vēl nevaru pacelt tapēc kompakts bus varbūt kaut kas uz JDM pusi? :o Protams visu ar gaumi. :D Tiešāk par plāniem. Pagaidām kompakts gatavojas ikgadējai tehniskai apskatei kuru te pat aiz stūra vien ir. Uz skati patiesiba nekā daudz nebija jadara, lielākā sāpe bija izplūde. :super: Patīkami pārsteigts par sliekšņiem rūpnīcas izpildijumā bez caurumiem un rūsas. :supeer: Uz 2k20 sezonu plāna izmainīt arējo izskatu, kā ari papildināt tehniskās lietas. Par vizuālo ir uzmesta acs uz kompakta AERO KIT komplektu plus Felony form spārniem. Ielikšu bildes lejā. Atbrīvoties no kosmosa livery, varbūt būs Animal style livery vai ari atstāšu viņu melnu viss dizains javeido uz pc lai varētu saprast vai to vēlos. Tehniski gribētos samainīt koilas un aizmugurē disku tiltu uzlikt. Bet protams gan jau parādīsies vēl kas. :bye: :rolleyes:
Bildes

Pic Credits @eddies_e30
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

14 Jan 2020, 20:36

Ubdeits.

Shotgun style izpūtējs bija visnotaļ interesants, bet skaņas izpildijums ne pārāk.
Kā ari nebija zondes vietas. :nenene:
Tapēc pie čoma @Nixons sakārtojām tās lietas. :supeer:
#200sxstyle #JDM :giggle:

Kā ari atbrīvojos no lampām kuras bija parlīmētas ar plēvi un pašas pa sevi bija sliktā stāvokli. :super:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Profila bilde
kamis
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 21 Dec 2014, 15:58
Braucu ar: E46
Atrašanās vieta: Rīga

15 Jan 2020, 17:12

Ļoti gaumīgi kompakts! :super:
Vai ir kāds iemesls, kapēc metināji divus rezanātorus blakus, jeb tā vienkārši gribējās?
Instagram: @bad_idea_racing
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

15 Jan 2020, 18:53

kamis rakstīja: 15 Jan 2020, 17:12 Ļoti gaumīgi kompakts! :super:
Vai ir kāds iemesls, kapēc metināji divus rezanātorus blakus, jeb tā vienkārši gribējās?
Tuvāk OEM izpildījumam.
Varbūt arī nedaudz mazāka rezonanse.
Attēls
Jay's
Ziņojumi: 72
Pievienojies: 10 Jan 2013, 22:08

15 Jan 2020, 20:42

Nereāli labs krāsojums, ļoti patīk :super:
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

16 Jan 2020, 22:12

CSDD Tehniskās apskates inspektors liked your photo. :grrr:
Paldies @Nixons :sarunats:
Plug n play.

Un turpinam gatavoties tehniskai.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls