Rīgas ziemas kauss

Viss par un ap autosportu. Jaunumi, tehnika utt.
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

03 Dec 2016, 13:25

Jārasa lai māca braukt. :D
Es parasti ar pa vidu kuļos :D
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

03 Dec 2016, 19:20

māriņš rakstīja:Voldemārs, kā parasti priekšā :hahaha:

Viņš kaut kādu Racing dopingu lieto visdrīzāk :gigigi:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

03 Dec 2016, 19:27

martinels rakstīja:2 braucieni nobraukti, baigais ledus, saķere minimāla.
Pirmā brauciena rezultāti Riebeklis un "CaK sedans" 53
Attēls
Pirmais brauciens īstenība bija jāgāž, nevis jānoripina, kā es to izdariju. :gigigi: Saķere tad bija diezgan laba, pēc tam bija ledus spogulis, nācās pa malām meklēt kaut kādu saķeres kripatu. Divas reizes viena un tajā paša vietā viena un tā pati kļūda.

Vislabāk patika pēdējais brauciens, braucu drošāk un jau ar sānslīdēm.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

03 Dec 2016, 19:28

martinels rakstīja:Cak sedans tiek likts uz strīpas
Attēls

:gigigi: Jaunais auto saimnieks vel nav uztaisijis topic, neesmu jautajis vai taisis.
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

03 Dec 2016, 19:35

riebeklis rakstīja:
martinels rakstīja:2 braucieni nobraukti, baigais ledus, saķere minimāla.
Pirmā brauciena rezultāti Riebeklis un "CaK sedans" 53
Attēls
Pirmais brauciens īstenība bija jāgāž, nevis jānoripina, kā es to izdariju. :gigigi: Saķere tad bija diezgan laba, pēc tam bija ledus spogulis, nācās pa malām meklēt kaut kādu saķeres kripatu. Divas reizes viena un tajā paša vietā viena un tā pati kļūda.

Vislabāk patika pēdējais brauciens, braucu drošāk un jau ar sānslīdēm.
Tā parasti ir, ka pirmajā braucienā vēl ir saķere un otrajā vairs nav, jo viss noslidināts. :lol:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

03 Dec 2016, 21:18

Ir jau daļa rezultātu, var palūrēt FB.com
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

05 Dec 2016, 14:16

Rekur var paskatīties nelielu video!

https://www.facebook.com/jurijs.senberg ... 914720434/
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

05 Dec 2016, 14:22

Kristaps85 rakstīja:Smagi priekšā
tik īsā trasē likt iekšā par 2,6sec un pārējiem pa 10, 20 sec ir dirsā daudz
Pieļauju ka brauc maksimāli atspiežoties visur kur vien var :rolleyes: esmu skatijies šitās ziemas auto gonkas kur brauc ar bezradžu riepām, pilnīgi nebaudāms pasākums (skatītājiem)
Nebija jau kur atspiesties! :lol: visur tikai kerbi vai riepas. :lol:

Viņš vienkārši ātri saprata, kur saķere ir vairāk! :hahaha:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
h2o
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 30 Apr 2013, 22:40

05 Dec 2016, 16:26

Nekur neatspiedos, tik pāris reizes spoguļus pielocīju roteros :hahaha:
Un pārsvars lielāks kā reiz man bija 3. un 4. braucienā, attiecīgi 10 un 7.8 sek. Tā sailun riepa ir ļoti laba, arī RWD klasē paliku ceturtais no 36 ar visu to, ka visus braucienus tur braucu klases beigu galā pa visslidenāko trasi. Sailun klasē gan iegrieza stulba kļūda 2. braucienā un paliku otrais neraugoties uz to ka biju pārliecinoši ātrākais :(

Tiekās 2. posmā - sailun klasē vismaz vairs nav attaisnojuma ka kādam ir labākas riepas, varam redzēt kurš cik labi brauc :lol:

Kompaktam ir 185/60R15, tā ka arī nekāds kosmosa nedabūjamais izmērs man nav :D
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

05 Dec 2016, 16:43

h2o rakstīja:Nekur neatspiedos, tik pāris reizes spoguļus pielocīju roteros :hahaha:
Un pārsvars lielāks kā reiz man bija 3. un 4. braucienā, attiecīgi 10 un 7.8 sek. Tā sailun riepa ir ļoti laba, arī RWD klasē paliku ceturtais no 36 ar visu to, ka visus braucienus tur braucu klases beigu galā pa visslidenāko trasi. Sailun klasē gan iegrieza stulba kļūda 2. braucienā un paliku otrais neraugoties uz to ka biju pārliecinoši ātrākais :(

Tiekās 2. posmā - sailun klasē vismaz vairs nav attaisnojuma ka kādam ir labākas riepas, varam redzēt kurš cik labi brauc :lol:

Kompaktam ir 185/60R15, tā ka arī nekāds kosmosa nedabūjamais izmērs man nav :D
Tu par to braucienu, kuru finišēji atpakaļgaitā? :hahaha: :lol:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
h2o
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 30 Apr 2013, 22:40

05 Dec 2016, 16:45

Kikaps rakstīja:
h2o rakstīja:Nekur neatspiedos, tik pāris reizes spoguļus pielocīju roteros :hahaha:
Un pārsvars lielāks kā reiz man bija 3. un 4. braucienā, attiecīgi 10 un 7.8 sek. Tā sailun riepa ir ļoti laba, arī RWD klasē paliku ceturtais no 36 ar visu to, ka visus braucienus tur braucu klases beigu galā pa visslidenāko trasi. Sailun klasē gan iegrieza stulba kļūda 2. braucienā un paliku otrais neraugoties uz to ka biju pārliecinoši ātrākais :(

Tiekās 2. posmā - sailun klasē vismaz vairs nav attaisnojuma ka kādam ir labākas riepas, varam redzēt kurš cik labi brauc :lol:

Kompaktam ir 185/60R15, tā ka arī nekāds kosmosa nedabūjamais izmērs man nav :D
Tu par to braucienu, kuru finišēji atpakaļgaitā? :hahaha: :lol:
Jap, pēdējie 30 metri atpakaļgaitā, bet klasē tāpat trešā vieta braucienā :hahaha:
Tur gan man arī tā uzvara palika, stulbais kompakts kas pie maza leņķa jau metas riņķi :lol:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

05 Dec 2016, 16:50

h2o rakstīja: Jap, pēdējie 30 metri atpakaļgaitā, bet klasē tāpat trešā vieta braucienā :hahaha:
Tur gan man arī tā uzvara palika, stulbais kompakts kas pie maza leņķa jau metas riņķi :lol:
KO? :D :D

Nē, nu kas tāds man prātā neienāktu, bet laikam pareizākais risinājums tādā situācijā.
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 

05 Dec 2016, 17:28

riebeklis rakstīja:
h2o rakstīja: Jap, pēdējie 30 metri atpakaļgaitā, bet klasē tāpat trešā vieta braucienā :hahaha:
Tur gan man arī tā uzvara palika, stulbais kompakts kas pie maza leņķa jau metas riņķi :lol:
KO? :D :D

Nē, nu kas tāds man prātā neienāktu, bet laikam pareizākais risinājums tādā situācijā.
:lol: :lol: skats bija labs. Es biju pēdējais pirms finiša - stāvēju ar dzelteno karogu rokās un domāju - ko tagad? :lol:

Bet nebija pirmais gadījums, kad pie sevis kādam no Jums teicu "brauc, brauc, brauc, BRAUC!!!" (lai neizčakarētu nākamajam braucienu, dzeltenos karogus rādīja tikai tad kad tiešām, tiešām vajadzēja :lol: "
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

05 Dec 2016, 19:39

Kikaps rakstīja:
riebeklis rakstīja:
h2o rakstīja: Jap, pēdējie 30 metri atpakaļgaitā, bet klasē tāpat trešā vieta braucienā :hahaha:
Tur gan man arī tā uzvara palika, stulbais kompakts kas pie maza leņķa jau metas riņķi :lol:
KO? :D :D

Nē, nu kas tāds man prātā neienāktu, bet laikam pareizākais risinājums tādā situācijā.
:lol: :lol: skats bija labs. Es biju pēdējais pirms finiša - stāvēju ar dzelteno karogu rokās un domāju - ko tagad? :lol:

Bet nebija pirmais gadījums, kad pie sevis kādam no Jums teicu "brauc, brauc, brauc, BRAUC!!!" (lai neizčakarētu nākamajam braucienu, dzeltenos karogus rādīja tikai tad kad tiešām, tiešām vajadzēja :lol: "
Tas normāli. :hahaha: Druvas lidlaukā ar bija tāda konfigurācija, ka pirms finiša diezgan plats roteris un par cik liels ātrums viņā, tad daudzi finišēja vai nu atpakaļgaitā vai pilnīgi plakaniski. :lol:
Profila bilde
evaaa
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 23 Sep 2015, 19:10
Braucu ar: zemu auto

05 Dec 2016, 19:49

Tā laikam bija visstulbākā sajūta, kad jūti, ka kādam izčakarēsi braucienu, pati 3.braucienā beigās sagriezos un jutos stulbi :D
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

05 Dec 2016, 20:01

evaaa rakstīja:Tā laikam bija visstulbākā sajūta, kad jūti, ka kādam izčakarēsi braucienu, pati 3.braucienā beigās sagriezos un jutos stulbi :D
Es vienam šitā izglābu braucienu. :lol:
Sagriezos, viņam novicināja dzelteno karogu un dabuja pārbraucienu, bet pats pirms tam kaut ko bija kļūdijies.
Čalis dikti priecīgs bija par to, ka dabuja pārbraukt. :lol:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

05 Dec 2016, 21:32

Es pēdējā braucienā apdzinu, bet nevajadzēja, būtu pārbrauciens :sad:
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 

05 Dec 2016, 22:12

Lielākā spriedze bija kad pēdējā līkumā pamēģināju ārmalu, un ievilka tajā dziļajā pūderī + zeme, likās ka tur arī norakšos ar ratiem gaisā, bēt nekā, kā raķete izlidoja ārā kompakts :D
M Power or no power..
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

05 Dec 2016, 22:14

A bit rakstīja:Lielākā spriedze bija kad pēdējā līkumā pamēģināju ārmalu, un ievilka tajā dziļajā pūderī + zeme, likās ka tur arī norakšos ar ratiem gaisā, bēt nekā, kā raķete izlidoja ārā kompakts :D
Ar normālu riepu jau izvelk.
Profila bilde
JozziX
Ziņojumi: 255
Pievienojies: 14 Sep 2012, 17:33
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Kalngale

08 Dec 2016, 09:43

h2o rakstīja:
Kikaps rakstīja:
h2o rakstīja:Nekur neatspiedos, tik pāris reizes spoguļus pielocīju roteros :hahaha:
Un pārsvars lielāks kā reiz man bija 3. un 4. braucienā, attiecīgi 10 un 7.8 sek. Tā sailun riepa ir ļoti laba, arī RWD klasē paliku ceturtais no 36 ar visu to, ka visus braucienus tur braucu klases beigu galā pa visslidenāko trasi. Sailun klasē gan iegrieza stulba kļūda 2. braucienā un paliku otrais neraugoties uz to ka biju pārliecinoši ātrākais :(

Tiekās 2. posmā - sailun klasē vismaz vairs nav attaisnojuma ka kādam ir labākas riepas, varam redzēt kurš cik labi brauc [emoji38]

Kompaktam ir 185/60R15, tā ka arī nekāds kosmosa nedabūjamais izmērs man nav :D
Tu par to braucienu, kuru finišēji atpakaļgaitā? :hahaha: [emoji38]
Jap, pēdējie 30 metri atpakaļgaitā, bet klasē tāpat trešā vieta braucienā :hahaha:
Tur gan man arī tā uzvara palika, stulbais kompakts kas pie maza leņķa jau metas riņķi [emoji38]
Kā vispār ir ar to finišēšanu atpakaļgaitā? Neviens no rīkotājiem neko nesaka? Vienkārši pašam pirmajā braucienā tas pats variants. Tikai par cik nebiju pārliecināts metu ripā lai finišu šķērsotu ar putnu pa priekšu. Pirmā doma gan bija ka jādod līdz galam reversā :D