Lindas e36-Bacon

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Man jau 280hp liekas kā gals ar stock kolektoru un droseli. Virs tā vajag S50 kitu. :rolleyes:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Iepūt tur ap 3 bar caur droseli un dabū 900hp :lol: :pupi:

Linda, saproti pati, ka gaiss neies vairāk nekā to sūc motors!!!!
Lai tas sāktu sūkt vairåk, no sākuma to iesūcēju jāpadara lielāku, jeb motora apjoms, tad gaisa kanāli.
A tev sanāk ka caurums kolektora ir 64 a droselele 70mm, cik reāli ???
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Fēns ir cits stāsts. Atmo ir atmo. :D
Ar S50 kitu un turbo to pašu jaudu ar mazāku boost varētu dabūt.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
ar standarta kolektoru tur nebus ari tie 280 hp std kolektoram caurumi ir mazaki neka tur kanali galva, a koletoram cauruma ieejai jabut par kapeikas tiesu lielakai neka kanalam galva
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Tieši tā, lai taisītu virpuli un izplūdes kolektoram kapeiku mazākam. Cilvēks lasījis gudras grāmatas. :hahaha:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
kadu nah virpuli, tas, ko es teicu, ir vajadzigs lai samazinatu izpludes gazu atpakal spiedienu uz varsta pusi.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
Bella grāmatā bija vairāk runāts par to, lai taisītu ieplūstošajam gaisam virpuli. Bija elektroniskā formātā man grāmata, bet esmu parāk slinks, lai meklētu citātu. :gigigi:
Tas pats ar izplūstošo gaisu no motora.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
-AF- rakstīja:Iepūt tur ap 3 bar caur droseli un dabū 900hp :lol: :pupi:

Linda, saproti pati, ka gaiss neies vairāk nekā to sūc motors!!!!
Lai tas sāktu sūkt vairåk, no sākuma to iesūcēju jāpadara lielāku, jeb motora apjoms, tad gaisa kanāli.
A tev sanāk ka caurums kolektora ir 64 a droselele 70mm, cik reāli ???
Labi, mana sievišķīgā teorija (lielāka drosele -> vairāk gaisa -> eventually ir vairāk jaudas ) sabruka :lol:
Bet kaut kādā veidā Locis dabūja visu to pasākumu strādājošu, ne tā? Un ja jau atstāja to droseli tur, tad kaut kāda jēga no viņas bija? Tāpat buroties cauri ārzemju forumiem likās, ka principā neslikta ideja.
Un galu galā, gan jau kaut ko neesmu sapratusi līdz galam, bet kam šī 600 eur dārgā mantiņa ir domāta?
http://www.vacmotorsports.com/articlesD ... ecordID=42

Un Tom, es protams, varu kļūdīties, bet todien, kad iedarbinājām motoru Tu taču teici, ka vajag lielāku droseli? Šī ir "nedaudz" lielāka :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Izlasi vēlreiz, virpuli vajag degkamerā, lai degmaisījums ir vienmērigi pa visu degkameru, lai neveidojas hot-spoti, kur nekāda ieplūstošā gaisa kustība nenotiek, palielinās temperatūra un veidojas detonācija.
A izplūdes gāzu plūsmai ir jārada inerce, kas vārstu pārsedzes brīdī palīdzēs raut iekšā gaisu no ieplūdes.

edit: Linda, ja tev stāv 2.0 drosele, tad es noteikti teicu, savādāk diez vai, cik atceros garāžā vēl runāju, ka m50b25 vai m52 drosele pietiek priekš 300+hp, Tas ko es teicu tev noteikti bija, ka vajag ITB.
Droseli var uzlikt tādu lai droseles iekšējais laukums (mīnus) tas ko nosedz "taurenītis" ir vienāds ar kolektora atvērumu, ja tā jau nesanāk ar esošo droseli, tad nākamais solis ir tikai s50 ieplūde.
Bez tam laikam lētāk ir uzlikt s50 ieplūdi nekā to VAC droseli :700e + ships: :космос:
Pēdējais labojis Liss - 14 Jūl 2016, 16:39, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
funkyasshit rakstīja:Fēns ir cits stāsts. Atmo ir atmo. :D
Ar S50 kitu un turbo to pašu jaudu ar mazāku boost varētu dabūt.
Droseles ar turbo/kompresoru nav labākais savienojums ;) labāk uztaisit citu, paeizu kolektoru
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
seeingman rakstīja:Izlasi vēlreiz, virpuli vajag degkamerā, lai degmaisījums ir vienmērigi pa visu degkameru, lai neveidojas hot-spoti, kur nekāda ieplūstošā gaisa kustība nenotiek, palielinās temperatūra un veidojas detonācija.
A izplūdes gāzu plūsmai ir jārada inerce, kas vārstu pārsedzes brīdī palīdzēs raut iekšā gaisu no ieplūdes.
kolektors, kanāli un degkameras forma ir viss kopums, kas arī rada to virpuli, ne tā? :rolleyes:
Kolektora kanāla izmērs pret galvu un galvas kanālu forma, nostrādes pakāpe to arī nosaka vai es esmu sapratis ko nepareizi?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
funkyasshit rakstīja:
seeingman rakstīja:Izlasi vēlreiz, virpuli vajag degkamerā, lai degmaisījums ir vienmērigi pa visu degkameru, lai neveidojas hot-spoti, kur nekāda ieplūstošā gaisa kustība nenotiek, palielinās temperatūra un veidojas detonācija.
A izplūdes gāzu plūsmai ir jārada inerce, kas vārstu pārsedzes brīdī palīdzēs raut iekšā gaisu no ieplūdes.
kolektors, kanāli un degkameras forma ir viss kopums, kas arī rada to virpuli, ne tā? :rolleyes:
Kolektora kanāla izmērs pret galvu un galvas kanālu forma, nostrādes pakāpe to arī nosaka vai es esmu sapratis ko nepareizi?
jā un kāpēc tev izplūdē vajag virpuli?
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 
seeingman rakstīja:
funkyasshit rakstīja:
seeingman rakstīja:Izlasi vēlreiz, virpuli vajag degkamerā, lai degmaisījums ir vienmērigi pa visu degkameru, lai neveidojas hot-spoti, kur nekāda ieplūstošā gaisa kustība nenotiek, palielinās temperatūra un veidojas detonācija.
A izplūdes gāzu plūsmai ir jārada inerce, kas vārstu pārsedzes brīdī palīdzēs raut iekšā gaisu no ieplūdes.
kolektors, kanāli un degkameras forma ir viss kopums, kas arī rada to virpuli, ne tā? :rolleyes:
Kolektora kanāla izmērs pret galvu un galvas kanālu forma, nostrādes pakāpe to arī nosaka vai es esmu sapratis ko nepareizi?
jā un kāpēc tev izplūdē vajag virpuli?
Izplūdē vajag incerci, kas vel tās gāzes laukā, virpulim tur nav sakara. Par izplūdi vienkārši minēju, neminot, ko tas dod. :D
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
seeingman rakstīja:
edit: Linda, ja tev stāv 2.0 drosele, tad es noteikti teicu, savādāk diez vai, cik atceros garāžā vēl runāju, ka m50b25 vai m52 drosele pietiek priekš 300+hp, Tas ko es teicu tev noteikti bija, ka vajag ITB.
Droseli var uzlikt tādu lai droseles iekšējais laukums (mīnus) tas ko nosedz "taurenītis" ir vienāds ar kolektora atvērumu, ja tā jau nesanāk ar esošo droseli, tad nākamais solis ir tikai s50 ieplūde.
Bez tam laikam lētāk ir uzlikt s50 ieplūdi nekā to VAC droseli :700e + ships: :космос:
Nē, nē man tur viss no 2.5. Varbūt arī ITB, nezinu trīs dienas nebija gulēts, liekas kaut ko par 69 mm runāji, bet ok, nav tik svarīgi. Ar to s50 čabīgi, kā jau teicu 150 eur, ja kraties uz Āfriku pakaļ, savādāk nav visiem tādu sakaru kā Tev.
Krč kad braukšu ciemos ar kompensatoriem un slēgties pie kompja paķeršu līdzi arī to nelaimīgo droseli. Nu neliek man viņa mieru :lol:
Droši varat turpināt par saviem virpuļiem
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Attēls
ilgi nav jāgaida līdz Tev apniks :hahaha:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
tikko uz daļām paņēmām ar tādiem sliekšņiem :hahaha:
bet vispār es nesaprotu šito,tā tak nav 21volga vai mustangs ko no pīšļiem celt augšā,bet mainstream bembis ,citu bundžu un aiziet. :hahaha:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Tu neko nesaproti, tad tas vairs nebūs Bekons :nenene:
Profila bilde
em.dzhii
Ziņojumi: 1048
Pievienojies: 09 Aug 2012, 16:07
Braucu ar: 530D 525D
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
apskatoties šitādus foto, saprotu ka mans sedans vel nav totāls pūznis kā esmu iedomājies :lol:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Ridlihs rakstīja:Tu neko nesaproti, tad tas vairs nebūs Bekons :nenene:
arī fakts,man ir viens mocis ko es nekad nepārdošu utml. bet nu mocis nepūst.. :hahaha:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
nolaid moci šitik zemu, brauc cauru gadu un drīz Lemberga Kālija parka sāls darīs savu :hahaha:
Attēls