Lindas e36-Bacon

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
atfisās,manējā šitā izskatijās,tagad biš noputējusi garažā stāvot :lol:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
:super: ak Jawa tev ir... nu beidzot te kas interesants. neesi kādā saitā topiku uztaisījis, vismaz būtu interesanti palasīt pa pazīstamām lietām. ar visu TA?
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
man daudz kas ir :hahaha: šitai jawai ne TA ne doķu,bet atmiņas vecīt,bilde kkur sešus gadus veca,savā laikā visas ciema meitenes vizināja :hahaha: motoru vajag salasīt,bet nu tam neķeros klāt,tagad no iž top cafe racers,karoč aizvērās pirms pāris mēnešiem un atsāku veco tēmu.bet nu labi varam uz pļāpām pāriet,citādi Lindai būs stragls ar to,ka te ir spams :hahaha:
motoentuziasti.lv jābūt tofikam aizvēsturiskam,bet tur daudz interesanti topiki ir.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
nekas, Linda tāpat jau mēnešus 3 īd, ka grib probi, štukojām kā par rwd uztaisīt vēl. man vislabāk, kas man ir bijis , patika Iž Jupited un Dņepr pārtaisīt par čoperi ar CZ dakšu priekšā :naac: o, palasīšos tad tur :super: bet nu es sarūpēšu drīz atkal kādu brīnumu :D
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
ford probi?tā vecā kantainā riktīgi cepī,iet ar labi,bet fckin fwd...
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
šitādu gan jau gribētu...
Attēls


Bet būs jāsāk ar šādu :D
Attēls
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
kaš pa šudu?
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Lindas sapņu auto jaunais
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
gavno,vecā stilīgāka :hahaha:
bet nu ja nav pat sliekšņu,kāda na*probe :hahaha:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
nosaukums pasaka visu. Ford Problēma. :super:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Ģirts rakstīja:gavno,vecā stilīgāka :hahaha:
bet nu ja nav pat sliekšņu,kāda na*probe :hahaha:

vēl jau variants kalibrs, prelūds vai sēliks :hahaha:
Attēls
Attēls
Attēls
Profila bilde
EUstudent
Ziņojumi: 155
Pievienojies: 05 Jūn 2014, 02:07
C'mon kapec ir japerk srots ja ir daudz citas labas masinas ka piemeram Lexus is200 vai MB e300kupeja ???:clap:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
EUstudent rakstīja:C'mon kapec ir japerk srots ja ir daudz citas labas masinas ka piemeram Lexus is200 vai MB e300kupeja ???:clap:
Tās varbūt ir tavas domas. Manas domas, ka visi merši izņemot 190 ir šrots :lol: . Pričom celica un prelude ir šrots? Celicas ar awd rallijā mauca, lexus un MB nemanīju tur. Prelude ar H22 normāli iet arī.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
EUstudent
Ziņojumi: 155
Pievienojies: 05 Jūn 2014, 02:07
TomSkarsts rakstīja:
EUstudent rakstīja:C'mon kapec ir japerk srots ja ir daudz citas labas masinas ka piemeram Lexus is200 vai MB e300kupeja ???:clap:
Tās varbūt ir tavas domas. Manas domas, ka visi merši izņemot 190 ir šrots :lol: . Pričom celica un prelude ir šrots? Celicas ar awd rallijā mauca, lexus un MB nemanīju tur. Prelude ar H22 normāli iet arī.
Katram savs bet no sori ka man coms kas brauka ar kabanu teica ja nevari atlauties mersi perc 190 bet tas taa... ja skatas uz siem tris piedavajumiem es nemtu preludi taa gan vizuuali gav ari tehneska zina sit pusu parejos un ja taisa masinu rallijam taj jau vienalga kadu ari opelis der :hahaha:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
hvz bet turbo probe labi iet :hahaha:
merši visi līdz noteiktam gadam ir zajebis. :super: Toms prost vēl neko nerubī jo ir maziņš. :lol:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Linda rakstīja:
DSC_0759.JPG
Bļin, principā jau it kā standarta skats izgriežot sliekšņus, bet te jau pat stoikai apakša paspējusi izrūsēt. Kura gada viņš Tev ir?
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Anal probe :hahaha:
Calibra ir variants vienigi ja gribas nosities, aizm tiltam nekas saistiba ar savirzi neregulejas. Bet no vecuma viss jau ir aizgajis tinte, respektivi sanak pistaisni edition. Bet nu ar c20xe zem haubes skrien labi...
P.s. kas tie vispar par gajieniem 3.0 projekts nav pabeigts un jau doma par kkadam probem?
Profila bilde
Veeteks
Ziņojumi: 193
Pievienojies: 02 Dec 2015, 22:04
Braucu ar: Isku
Atrašanās vieta: Jelgava/Bauska
Linda rakstīja:
seeingman rakstīja:
edit: Linda, ja tev stāv 2.0 drosele, tad es noteikti teicu, savādāk diez vai, cik atceros garāžā vēl runāju, ka m50b25 vai m52 drosele pietiek priekš 300+hp, Tas ko es teicu tev noteikti bija, ka vajag ITB.
Droseli var uzlikt tādu lai droseles iekšējais laukums (mīnus) tas ko nosedz "taurenītis" ir vienāds ar kolektora atvērumu, ja tā jau nesanāk ar esošo droseli, tad nākamais solis ir tikai s50 ieplūde.
Bez tam laikam lētāk ir uzlikt s50 ieplūdi nekā to VAC droseli :700e + ships: :космос:
Nē, nē man tur viss no 2.5. Varbūt arī ITB, nezinu trīs dienas nebija gulēts, liekas kaut ko par 69 mm runāji, bet ok, nav tik svarīgi. Ar to s50 čabīgi, kā jau teicu 150 eur, ja kraties uz Āfriku pakaļ, savādāk nav visiem tādu sakaru kā Tev.
Krč kad braukšu ciemos ar kompensatoriem un slēgties pie kompja paķeršu līdzi arī to nelaimīgo droseli. Nu neliek man viņa mieru :lol:
Droši varat turpināt par saviem virpuļiem
https://youtu.be/ikTjLgVGSGM
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
seeingman rakstīja:Anal probe :hahaha:
Calibra ir variants vienigi ja gribas nosities, aizm tiltam nekas saistiba ar savirzi neregulejas. Bet no vecuma viss jau ir aizgajis tinte, respektivi sanak pistaisni edition. Bet nu ar c20xe zem haubes skrien labi...
P.s. kas tie vispar par gajieniem 3.0 projekts nav pabeigts un jau doma par kkadam probem?
Nū, ir jau kalibras ar c20xe un awd :lol: Nesen viena dragreisā braukta tirgojās pat ar ventilatoru.

Probe gan oh god no... :D Tad jau labāk corrado :lol:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
Ģirts rakstīja:hvz bet turbo probe labi iet :hahaha:
merši visi līdz noteiktam gadam ir zajebis. :super: Toms prost vēl neko nerubī jo ir maziņš. :lol:
Attēls
Merši ir komforts, nevis sueprduperracecar. Un no tiem minētajiem, no vecākām celicām sanāk racecar un no Prelūdem ar, bet probe un calibra ir drausmas, kauns būtu no tāda kāpt ārā pat ja mint :lol:
Un man komfortu nevajag. Kad vajadzēs tad domāšu par veciem Lexus/Toyotām :hahaha:

Pats pirms BMW gribēju Eclipsi vispār. 4g63 dzinēji nice. Pa lielam visas iespējas ņemt detaļas no EVO un sabūvēt lai iet lopā. + arī AWD pieejams, ja riebjas FWD.
Pēdējais labojis TomSkarsts - 27 Jūl 2016, 10:55, kopā labots 1 reizi.
Being second is being the first of the losers. /Senna/