Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

24 Mai 2020, 12:06

Atdod paraadu rakstīja: 24 Mai 2020, 11:44 Labdien! Vēlējos padalīties ar, diemžēl, negatīvo pieredzi. Uzmanieties no FB: Raimis Savickis. Viņš veic nekvalitatīvu auto remontu Dreiliņos, aizņemas no paziņām naudu un neatdod to vairāku mēnešu garumā.
Neesmu vienīgais kuram viņš ir parādā un kuram netiek atdotas naudas. Rakstu šeit, jo viņš nodarbojas ar e36 remontiem un pats ar tādu braukā. +37126627499
Viņa tālruņa numurs. FV9332 vnz. Esiet uzmanīgi, jo painteresejoties ienāk daudz ziņu par šķībi sametinatiem auto un, kā pēc remonta riteni skruvejas vaļā uz šosejas. Paldies.

Diemžēl šeit jāpievienojas. Lietotājs trotils, kādu laiku arī mums aizmirsis par detaļām ievest naudu un telefonu neceļ. Saņemies vecīt.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Turco
Ziņojumi: 236
Pievienojies: 12 Apr 2013, 09:14
Braucu ar: 323i cabrio
Atrašanās vieta: Rīga

08 Jūn 2020, 17:17

Fujaks. rakstīja: 18 Apr 2020, 21:56 Atsauksme/Brīdinājums par pakalpojuma sniedzēju Puletidiski - Disku un Lukturu remonts,.


Šis vairāk būs mērķēts automašīnu cienītājiem,

Centīšos visu pēc kārtas izstāstīt, lai Jums iespējamie pakalpojuma sniedzēja klienti ir vairāk iespējams izvērtēt, vai tiešām vēlaties izvēlēties pakalpojumus no šī cilvēka Andris Kolists.

06.03.2020 Pēc instagram un mājas lapas puletidiski.lv apmeklējuma nolēmu sazināties ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, par iespējamo disku restaurāciju. Sazinos ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, izmantojos instagram DM un jau pēc dažām minūtēm saņemu atbildi.
Tālāk mūsu saruna ar Andris Kolists a.k.a Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, "meisteru" pāriet whatsup, kur apspriežam darbus, samaksas un iespējamo disku nogādāšanu.

15.03.2020 Nogādāju diskus uz Alūksni, meisters uz vietas novērtē disku stāvokli un vienojamies par 200EURO, Vēl vienojamies par to,ka pie krāsas izvēles saņemšu paraugus krāsai, kurus ari tā nesaņēmu un maximums 3 nedēļu darba ilgumu. Kā arī 100Euro avansu kuru iedevu uz rokas.

Un tad sākot no 15.03.2020 lidz 18.04.2020 sākās "jautrības", nevien ziņa no Andris Kolists par darba procesu, krāsām utt. Protams pēc trīs nedēļām pilnīgi nekas nebija izdarīts uz ziņām neatbildēja, kā ari pēc tam uz zvaniem arī nē, Pēc nelielas terorizēšanas saņemu kaut kādas ziņas par to,ka diski ir smilšstrūklā, ka aizstāv projektu un kad mašīnai skate jaiziet, problēmas, problēmas un meli. Es ceru,ka pievienotās bildes runās pašas par sevi.

Šodien 18.04.2020 bedzot saņēmu savus diskus atpakaļ no "meistera", man paveicās ar to, ka man bija pazīšanas netālu no Gulbenes un tas man ļoti palidzēja atgūt beidzot viņus. Pēc nostāstiem daudz citi klienti gaidījuši ir vairākus mēnešus savu mantu atpakaļ no Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, un neesmu pirmais ar šāda veida problēmām.

Rezumē.

Saņemot diskus konstatēju. Krāsa nav ne tuvu vēlamajam rezultātam, disku kantes nav atjaunotas, krāsots ļoti pavirši un ir ļoti daudz "kasjaku" Darbs tāds pats, ko es varētu veikt mājas apstākļos par 50Euro. Pēc tā, ka diski bija atdoti beidzot Andris Kolists izlīda no "skapja" un sāka runāt. Viss vairāk varu izcelt to,ka diski bija korodējuši tapēc slikti esot nokrāsojies..Pēc smilšstrūklas? Aizdomīgi gan.
Andris Kolists tomēr beigās nāca man pretī un teica, ka varot atskaitīt atpakaļ 50EURO par darba kvalitāti. Esmu mēnesi gaidijis pabeigtu darbu, iespējams tagad vēl mēnesi gaidīšu kamer viņa "gara darbs" tiks savests kartībā,tāpēc labāk brīdinājums citiem neviss 50Euro "atlaide" Pielikumā būs bildes, vairāk bilžu būs vēlāk lai konkrētāk saprastu šo "meisteru".

Esmu dzirdējis ir daudzi cilvēki kuri ir nonākuši problēmās ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, tapēc droši rakstiet savu pieredzi komentāros, kā ari šo postu atļauju ievietot jebkurā auto forumā, lai pasargātu citus.. Vienmēr izvēlaties plašām pazīstamus kantorus! :D


Posts pārkopēts no facebook.com.
Man stāsts ļoti līdzīgs, tik neesmu dabūjis diskus,un nu viņam tel numurs vairs neeksistē un nekur vairs neatbild. Kaut vislaik centos pa labam, pēdējā reizē pats teica ka rīt(nākamajā dienā) ķeras klāt un pabeigs, sasūtīs bildes, vairāk naudu neprasīs un pats piegādās... Protams ir pagājušas šķiet 2-3ned. No tā laika un čušš...
Varbūt ir vēl kāds kas vēl nav dabūjis atpakaļ savus diskus un gribētu aizbraukt ciemos pie viņa kādās brīvdienās? Pm
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19

05 Jūl 2020, 12:59

Varbūt kādam interesē krāpnieku čats Telegram aplikācijā (viegli izmantot arī uz PC).
Links -
https://t.me/fraudlv
Braucuaraudi
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 22 Jūl 2020, 12:56

22 Jūl 2020, 13:11

Turco rakstīja: 08 Jūn 2020, 17:17
Fujaks. rakstīja: 18 Apr 2020, 21:56 Atsauksme/Brīdinājums par pakalpojuma sniedzēju Puletidiski - Disku un Lukturu remonts,.


Šis vairāk būs mērķēts automašīnu cienītājiem,

Centīšos visu pēc kārtas izstāstīt, lai Jums iespējamie pakalpojuma sniedzēja klienti ir vairāk iespējams izvērtēt, vai tiešām vēlaties izvēlēties pakalpojumus no šī cilvēka Andris Kolists.

06.03.2020 Pēc instagram un mājas lapas puletidiski.lv apmeklējuma nolēmu sazināties ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, par iespējamo disku restaurāciju. Sazinos ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, izmantojos instagram DM un jau pēc dažām minūtēm saņemu atbildi.
Tālāk mūsu saruna ar Andris Kolists a.k.a Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, "meisteru" pāriet whatsup, kur apspriežam darbus, samaksas un iespējamo disku nogādāšanu.

15.03.2020 Nogādāju diskus uz Alūksni, meisters uz vietas novērtē disku stāvokli un vienojamies par 200EURO, Vēl vienojamies par to,ka pie krāsas izvēles saņemšu paraugus krāsai, kurus ari tā nesaņēmu un maximums 3 nedēļu darba ilgumu. Kā arī 100Euro avansu kuru iedevu uz rokas.

Un tad sākot no 15.03.2020 lidz 18.04.2020 sākās "jautrības", nevien ziņa no Andris Kolists par darba procesu, krāsām utt. Protams pēc trīs nedēļām pilnīgi nekas nebija izdarīts uz ziņām neatbildēja, kā ari pēc tam uz zvaniem arī nē, Pēc nelielas terorizēšanas saņemu kaut kādas ziņas par to,ka diski ir smilšstrūklā, ka aizstāv projektu un kad mašīnai skate jaiziet, problēmas, problēmas un meli. Es ceru,ka pievienotās bildes runās pašas par sevi.

Šodien 18.04.2020 bedzot saņēmu savus diskus atpakaļ no "meistera", man paveicās ar to, ka man bija pazīšanas netālu no Gulbenes un tas man ļoti palidzēja atgūt beidzot viņus. Pēc nostāstiem daudz citi klienti gaidījuši ir vairākus mēnešus savu mantu atpakaļ no Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, un neesmu pirmais ar šāda veida problēmām.

Rezumē.

Saņemot diskus konstatēju. Krāsa nav ne tuvu vēlamajam rezultātam, disku kantes nav atjaunotas, krāsots ļoti pavirši un ir ļoti daudz "kasjaku" Darbs tāds pats, ko es varētu veikt mājas apstākļos par 50Euro. Pēc tā, ka diski bija atdoti beidzot Andris Kolists izlīda no "skapja" un sāka runāt. Viss vairāk varu izcelt to,ka diski bija korodējuši tapēc slikti esot nokrāsojies..Pēc smilšstrūklas? Aizdomīgi gan.
Andris Kolists tomēr beigās nāca man pretī un teica, ka varot atskaitīt atpakaļ 50EURO par darba kvalitāti. Esmu mēnesi gaidijis pabeigtu darbu, iespējams tagad vēl mēnesi gaidīšu kamer viņa "gara darbs" tiks savests kartībā,tāpēc labāk brīdinājums citiem neviss 50Euro "atlaide" Pielikumā būs bildes, vairāk bilžu būs vēlāk lai konkrētāk saprastu šo "meisteru".

Esmu dzirdējis ir daudzi cilvēki kuri ir nonākuši problēmās ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, tapēc droši rakstiet savu pieredzi komentāros, kā ari šo postu atļauju ievietot jebkurā auto forumā, lai pasargātu citus.. Vienmēr izvēlaties plašām pazīstamus kantorus! :D


Posts pārkopēts no facebook.com.
Man stāsts ļoti līdzīgs, tik neesmu dabūjis diskus,un nu viņam tel numurs vairs neeksistē un nekur vairs neatbild. Kaut vislaik centos pa labam, pēdējā reizē pats teica ka rīt(nākamajā dienā) ķeras klāt un pabeigs, sasūtīs bildes, vairāk naudu neprasīs un pats piegādās... Protams ir pagājušas šķiet 2-3ned. No tā laika un čušš...
Varbūt ir vēl kāds kas vēl nav dabūjis atpakaļ savus diskus un gribētu aizbraukt ciemos pie viņa kādās brīvdienās? Pm

Heyyy, Turco! Nevaru Tev uzraksīt PM, bet, ja Tev šis joprojām aktuāli, padod ziņu man pa tālruni 28340504 , labprāt izpalīdzēšu cik varēšu
Profila bilde
realmen69
Ziņojumi: 220
Pievienojies: 22 Okt 2014, 22:39
Braucu ar: estorill coupe

22 Jan 2021, 17:47

-
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 

24 Jan 2021, 12:26

realmen69 rakstīja: 22 Jan 2021, 17:47-
Kur problēma
Mikey
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 19 Apr 2020, 18:10
Braucu ar: Bmw e36 touring
Atrašanās vieta: Valmiera

25 Jan 2021, 23:07

KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 

26 Jan 2021, 09:17

Mikey rakstīja: 25 Jan 2021, 23:07 KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis NAV krāpnieks!

Ir nozagta viņa pases kopija un to krāpnieki izmanto uzticības ieviešanai pārskaitot priekšapmaksu par jebko! Sen jau uzdarbojas un apkrāpti jau entie cilvēki...
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

26 Jan 2021, 10:20

Kalnz rakstīja: 26 Jan 2021, 09:17
Mikey rakstīja: 25 Jan 2021, 23:07 KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis NAV krāpnieks!

Ir nozagta viņa pases kopija un to krāpnieki izmanto uzticības ieviešanai pārskaitot priekšapmaksu par jebko! Sen jau uzdarbojas un apkrāpti jau entie cilvēki...
Vecīt,kā var nozagt tavu pases kopiju????Tu pats tam tici?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

26 Jan 2021, 13:44

LLP
Mikey
Ziņojumi: 51
Pievienojies: 19 Apr 2020, 18:10
Braucu ar: Bmw e36 touring
Atrašanās vieta: Valmiera

26 Jan 2021, 14:13

Kalnz rakstīja: 26 Jan 2021, 09:17
Mikey rakstīja: 25 Jan 2021, 23:07 KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis NAV krāpnieks!

Ir nozagta viņa pases kopija un to krāpnieki izmanto uzticības ieviešanai pārskaitot priekšapmaksu par jebko! Sen jau uzdarbojas un apkrāpti jau entie cilvēki...
Ir informācija, ka viņi abi strādā kopā.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

26 Jan 2021, 17:54

Mikey rakstīja: 26 Jan 2021, 14:13
Kalnz rakstīja: 26 Jan 2021, 09:17
Mikey rakstīja: 25 Jan 2021, 23:07 KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis NAV krāpnieks!

Ir nozagta viņa pases kopija un to krāpnieki izmanto uzticības ieviešanai pārskaitot priekšapmaksu par jebko! Sen jau uzdarbojas un apkrāpti jau entie cilvēki...
Ir informācija, ka viņi abi strādā kopā.
2x LLP
Pauls
Ziņojumi: 278
Pievienojies: 02 Dec 2014, 22:19

10 Feb 2021, 14:31

cipruss18 rakstīja: 26 Jan 2021, 10:20
Kalnz rakstīja: 26 Jan 2021, 09:17
Mikey rakstīja: 25 Jan 2021, 23:07 KRĀPSNIEKS!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis apkrāpj cilvēkus. Piedāvā iegādāties detaļaz, naudu aizsūta un pazūd. Strādā divi cilvēki. Viens kas raksta otrs ir tas kura info izmanto(pases bildes un bankas info). Lūdzu neuzķeramies. Policijā kriminālprocess jau uzsākts!
Cilvēks vārdā Mārtiņš Balodis NAV krāpnieks!

Ir nozagta viņa pases kopija un to krāpnieki izmanto uzticības ieviešanai pārskaitot priekšapmaksu par jebko! Sen jau uzdarbojas un apkrāpti jau entie cilvēki...
Vecīt,kā var nozagt tavu pases kopiju????Tu pats tam tici?
Pases bildes tiek pārdotas. Tad tās tiek izmantotas, lai uzdotos par svešu cilvēku.
Kastanis2002
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 07 Mar 2021, 15:38

07 Mar 2021, 16:00

Otrā BMW forumā var palasīt interesantu lasāmvielu par krāpnieku no šī foruma. “Trafkins” - īstajā vārdā Māris Bērziņš no Lēdurgas, bet reklamējas arī kā no Limbažiem.
Tur arī Nixons tiek pieminēts, pat ir cilvēki kas uzdrošinās viņu apgānīt.
Katrā ziņā tēma reāla un BMW cienītajiem ir jāzina savi varoņi.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Mar 2021, 16:34

Kurš ir otrais forums.?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 

07 Mar 2021, 17:07

Reinmens
Ziņojumi: 210
Pievienojies: 18 Jūn 2017, 15:40
Braucu ar: Sudraba arklu V 2.8

07 Mar 2021, 18:40

Kastanis2002 rakstīja: 07 Mar 2021, 16:00 Otrā BMW forumā var palasīt interesantu lasāmvielu par krāpnieku no šī foruma. “Trafkins” - īstajā vārdā Māris Bērziņš no Lēdurgas, bet reklamējas arī kā no Limbažiem.
Tur arī Nixons tiek pieminēts, pat ir cilvēki kas uzdrošinās viņu apgānīt.
Katrā ziņā tēma reāla un BMW cienītajiem ir jāzina savi varoņi.
Pirms 2-3 gadi braucu pie viņa mainīt izsisto aizmugurējo durvju logu, pats arī nomainīja. Sakarīgs džeks. Kas tagad notiek, ja notiek, nezinu.
Profila bilde
koni4jo
Ziņojumi: 174
Pievienojies: 07 Mai 2018, 16:56

07 Mar 2021, 19:20

Spriežot pēc userneima vienīgais, kurš tajā topikā Niku vispār ir pieminējis ir pats autors, hvz :rolleyes:
Kastanis2002
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 07 Mar 2021, 15:38

07 Mar 2021, 20:24

Es esmu pieminējis, jā…bet tur jau vienā lapā aizgāja karsti.
Bet šoreiz ne par to stāsts…padalījos vienkārši ar info, jo tomēr skatos ka aktīvi tirgojas šeit nevis tur.
Profila bilde
Extor
Ziņojumi: 96
Pievienojies: 29 Apr 2020, 10:06

09 Mar 2021, 09:49

LLP.LV
:lol: :hahaha: :lol: