Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Izdomāju, ka man un, iespējams, arī citiem kluba biedriem, foruma lietotājiem būtu interesanti noskaidrot, kapēc kāds varētu nevēlēties iestāties e36 Club Latvia?! Tādā veidā arī kluba vadība varētu noskaidrot iemeslus un, iespējams, kaut kādā veidā šo, jau tā, nesarežģīto birokrātisko ceļu līdz kluba biedra statusam, kādam padarīt vēl vienkāršāku!

Par to, kāpēc tur iestāties, varam palasīt šeit http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=2&t=876 , protams, arī ik ned. sabraucienos un citos pasākumos var uzdot jautājumus kā kluba valdei, tā arī kluba biedriem! ;)
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Nekas provokatīvs vai uzbraucošs, vnk parasta atbilde uz uzdoto jautājumu - nav nedz iespēju ņemt dalību kluba aktivitātēs, nedz arī vēlmes šīs iespējas radīt. Ja būtu rīdzinieks, tad ok jā, bet negribu kulties līdz Rīgai lai pastāvētu aplītī un papļāpātu. :lol: Protams, zinu, ka kluba aktivitātes ar to neaprobežojās, bet lai vai kā, man gluži vienkārši nav intereses. Tas tā, bet kopumā tas viss ir forši un atbalstāmi. :super:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
šitas labs :D
bet negribu kulties līdz Rīgai lai pastāvētu aplītī un papļāpātu.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
ch. rakstīja:Nekas provokatīvs vai uzbraucošs, vnk parasta atbilde uz uzdoto jautājumu - nav nedz iespēju ņemt dalību kluba aktivitātēs, nedz arī vēlmes šīs iespējas radīt. Ja būtu rīdzinieks, tad ok jā, bet negribu kulties līdz Rīgai lai pastāvētu aplītī un papļāpātu. :lol: Protams, zinu, ka kluba aktivitātes ar to neaprobežojās, bet lai vai kā, man gluži vienkārši nav intereses. Tas tā, bet kopumā tas viss ir forši un atbalstāmi. :super:
+M3 :super:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
Sagaidīsim, kad Jelgavā būs vairāk e36.lv forumieši un taisīsim Jelgavas filiāli . :hahaha:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Sestdienas galjas vakarus pie maniim maajaas riikosim :lol:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Ja būtu interese, tad jau varētu izveidot tādus kā reģionālos "sub" klubus ;) T.i., zem E36 Club Latvia, bet reģionāls, piem.,

E36 Club Latvia
Jelgava u.t.t.

Par to vēl paspriedīsim, bet, ja tas būs juridiski, likumiski izpildāms, kāpēc gan nē :super:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
+1, ļoti laba ideja!
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 
Mans arii neveelas iestaaties jo neredzu tam jeegu, jo es taapat uz pasaakumiem un sabrauciem netieku un vel pietam ka nevienu foruma vai kluba biedru neesmu pat dziivee redzeejis un reaali paspiedis roku. Tad kaada tur var buut klubaa iestaashanaas? Bet pats e36 clubs ir apsveicama lieta, vieniigais zheel ka es visaa tajaa nevaru piedaliities.
Attēls
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
par cik man regulāri sanāk braukāt uz Liepāju, kāreiz apsolu padot Tev ziņu un paspiest roku :sarunats: :drink:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Tik žēl ka viņš Īrijā dzīvo un Liepājā parādās ļoti reti.. :hahaha:
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
nu labi, būs jābrauc uz Īriju :hahaha:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
tad jau vari pieskriet pie manim ar
...
Profila bilde
intis
Ziņojumi: 477
Pievienojies: 13 Mar 2011, 20:28
Braucu ar: M3 US;325TDS
Atrašanās vieta: MurMastiene
Es nestājos, jo lai tiktu uzņemts klubā, mani sauktu uz pārunām, tad man jābrauc 200 km uz Rīgu. Ari sabraucienos tuvākajā laikā noteikt nebūšu, kaut gribētos.
Arī nedomāju, ka mani draugi labāk zinās e36 klubu no tā, ka es mēnesī samaksāšu 3ls, bet e36.lv uzlīme stiklā, to gan iegaumē :bmw:
kā arī automobiļu lietotāju pieredzes apmaiņu tas neveicinās, ko jau lietotāji zina, to arī citiem pastāsta
tāds ir mans viedoklis ;)
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Godīgi sakot, šobrīd arī es neredzu iemeslu stāties klubā. Ne jau tādēļ, ka man Rīga ir tikai 200km attālumā... Šobrīd absolūti trūkst informācijas par to, ko šis klubs īsti dara. Jā, bija foruma gada pasākums, kuru klubs organizēja (ja pareizi esmu sapratis)... Vairāk par klubu neesmu neko dzirdējis - kādas aktivitātes tiek darītas, plānotas, kādas priekšrocības dod iestāšanās klubā. 5dienu sabraucieni manā prātā nav kluba pasākumi... Nu, būtībā pamatdoma ir tāda, ka nav informācijas par kluba darbību un trūkst aktivitāšu jaunu biedru piesaistīšanai. :rolleyes:

Nu, kkā tā apmēram.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Plānots tiek daudz un dikti, tikai pagaidām vēl nav realizēts. Lēnām, bet kārtīgi to daram. :hahaha:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kā arī pagaidām plānotais nav "iznests" publiskajā telpā :) Bet drīz būs :super:
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
Es vēlētos, bet man nav tik daudz briivaa laika lai braukaatos uz riigu utt...tas ari galvenais iemesls :bmw:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Klau, bet vai jūs zinat to, ka 5dienas sabraucieni un citi neoficiāli pasākumi vairāk attiecās uz foruma biedriem, proti,piesaistot jaunas sejas klubam :lol: !
Taču kluba pasākumi, kas gadā pagaidām ir plānoti tikai 2-3 (man zināmie), ir publiski izziņoti vismaz 2-3 ned. iepriekš un uz tādiem domājam var savākties un atbraukt!
Protams, klubs rosīsies un te jau briest sprorta spēles un braucieni ārpus Rīgas popularizēšanās nolūkos un ne tikai..., tapēc domāju, ka, ja laicīgi zināmi visi dartumi (iespējams kādreiz būs pasākumu kalendārs), visu var saplānot!
;)

Biš tik jāpiestrādā pie bonusiem, ko kluba biedri varētu izmantot! :yes:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Tads nopietns topiks, ka pat negribas neko sliktu rakstit :D
Un atbildot uz jautajumus -> Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?
- Da nez, nepieņem :lol: