Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Sep 2016, 17:11

vitjazz rakstīja:
ZzevsS rakstīja:
vitjazz rakstīja:Strāva ir,bet ne cd ierij,ne pats magis sledzas ieksa no aizdedzes,neka. Tur savienot neka gudra nevajag. A pri cem te laiks? Rīgā man viņu dirsā bij jāiebāž un jābauda? Tiklīdz biju laukos pie auto,ieliku un dirsa a ne maģis. Domā man bij prikols kko lauzt un traucēt kādu? No tavas attieksmes redzu,ka galvenais bija pārdot. Un 1 zvanu atbildēji un viss. Krasavčiks.
Ne jau visi maģi slēdzas iekšā no aizdedzes... Podziņu slinkums nospiest? :doh:
Pogas spaidīšana arī neko nedod. Par muļķi uzskati,ka pogu nespiedu?
Tad tā arī raksti, ka maģis neslēdzas iekšā! Moška vadu vietas štekeriem nesapas?
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

03 Sep 2016, 17:17

Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Sep 2016, 18:03

Rob rakstīja:Ka tik atkal uzmestais par uzmetēju bekļūst :D Ja jau viņam ir gājis, izrādīsies vēl, ka nav kaut kas sadlēgts kā nākas.
Pašam ir daudz reizes bijis, ka mainot maģi,štekerim vadi jāsamaina vietām lai viss strādātu, tāpēc arībija tāds jautājums no manas puses.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

03 Sep 2016, 18:43

vitjazz rakstīja:Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
noņemamais panelis fiksejās vietā? tobish kad uzspied stingrāk klāt to panelīti un bishku paturi, neatdzīvojas?
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

03 Sep 2016, 18:44

Ja noņemamā paneļa lampiņa mirgo, bet maģis neatdzīvojas, vai nu viņš neseņem signālu par aizdedzi vai arī domā, ka pultiņa ir noņemta.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

03 Sep 2016, 18:48

vitjazz rakstīja:Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
saliec kopaa dzelteno ar sarkano vadu .......un visdrizaak vins iesleksies!
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

03 Sep 2016, 22:17

ch. rakstīja:
vitjazz rakstīja:Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
noņemamais panelis fiksejās vietā? tobish kad uzspied stingrāk klāt to panelīti un bishku paturi, neatdzīvojas?
Panelis fiksejas jā. Kad paturi nekādu emociju,esmu mēģinājis.
Profila bilde
kanon
Ziņojumi: 19
Pievienojies: 08 Aug 2012, 00:31

03 Sep 2016, 23:27

dynamite rakstīja:Gribas pasudzeties par M riepu savirzi.
Bija ta, ka atdevu auto uz savirzi, un kamēr savirzi taisa aizgaju uz blakusesošo K-Rautu.
Pēc 30 min uzzvanija, aizgaju savakt auto un devos prom. Viss itka ok.
Pec divam nedeļam vajadzeja atkal iet savirzi dēļ ratu maiņas, braucu turpat.
Bet šoreiz man saka, ka stures stieni vajagot mainit(kurš 100% nebija ok ari iepriekšejo reizi), turpat ari piedavaja to nomainit, ka ari aizmugure savirzes skruvi nevar izkustinat. T.i. sanak, ka iepriekšejo reizi, pirms divam nedeļam, tur nekas darīts netika un saregulēts tika tjap-ļap.
Klāt tam visam, kad viss tika izdarīts, t.s. nomainits stienis, mani vēl rupja veida dzina no boksā arā, itka esot sapisis viņem rindu. Ņemot vierā ka tas pats stienis maksaja 1.5x neka citur, tādu attieksmi negaidiju.
Ņemiet verā!
Tur jau labu laiku savirzi taisa cits čalis. Un nesaprotu tos, kas grib ar saviem pārsēdinātajiem e36 lai vispār neēstu riepas.
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

03 Sep 2016, 23:50

bestbmw rakstīja:Drosi brauc un met man pa seju. Jebkurai automata pravotkai ir 3 releji cik izpetijam. Es gribedams tev izlidzet sarunaju pravotku, veel ka bernus savedu jus kopa ar pardeveju, speciali braucu lidz kaut bija citi darbi. Un sanaca ka sanaca. Pravotka tika nonjemta no 2.5 vanosa motora. Bloku varu nofoceet. Donorauto tika no kkada Baumana coma pirkts. Orginals 325 pilniba biju parliecinats ka ir ista pravotka. Kaa jau teicu sazvani cali ka numuru iedevu. Kamer man ir sezona mani neiespejami dabut roka. Ne pie manis ir tie tavi 30 eur ne man vinjus vajag diena pelnu 2 reiz vairak. aizmet hotj sms ka vajag naudu atpakal pa pravotku. Mes godigi chali nevienu uzmest nav musu intereses. ja gadijuma nesazvanisi bletj aizvedishu personigi uz jelgavu tev to naudu.
šoreiz esmu šī cilvēka pusē
ja tā provotka nāk no tā melna 2.5 sedana , tad tur viss ir dirsā ,mans čoms viņu pārdeva , nākamais tur viss aplasija , samainija utt, jo jūs toreiz viņu brauca savakt, atceries ka tur bija jau problēmas ka pazudis ecu un daudz kas cits,
taka tiešām varētu but ka bestbmw nezināja kas tur tai mašinai salikt bija , bet nu par naudas atgriešanu paši tiekat galā
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 00:01

pasūdzēšos par lietotāju KAUTRIGAIS
mēnesi atpakaļ kaut kur , uzrakstija ka vajag viņam reduktoru no kompakta. Noņēmu , aizvedu viņam uz Jelgavu, vēl viņu izvedāju pa pus pilsētu , pakaļ atslēgām , redz mašina ir citur utt. Naudu teica ka pārskaitīs nākamajā dienā, pa cik bija man daudz citu lietu , neiespringu uz to un piekritu. Protams naudu jau gaidu mēnesi , jāklausās visādas atrunas utt , beigās piegriezās teicu , lai ņem nost reduktoru un atdod atpakaļ , pirms nedēļas jau esot noņēmis, bet tagad stāvot laukos, bet mašīnu redzēju ka brauc tāpat pa ielām. visu laiku tik dirš ka rīt atdos utt . takā tev nepielec un savos 27 vai cik tev tur bija gadi ,uzvedies kā 12gadīgs puišelis . Jelgava maza , ja nesen redzēju tavu auto braucam , tad noteikti vēl redzēšu ,un gan jau piebraukšu pie tevis. :bye:
kaps2
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 20 Feb 2013, 18:38
Braucu ar: E36
Atrašanās vieta: Jelgava

04 Sep 2016, 00:14

baumanis rakstīja:pasūdzēšos par lietotāju KAUTRIGAIS
mēnesi atpakaļ kaut kur , uzrakstija ka vajag viņam reduktoru no kompakta. Noņēmu , aizvedu viņam uz Jelgavu, vēl viņu izvedāju pa pus pilsētu , pakaļ atslēgām , redz mašina ir citur utt. Naudu teica ka pārskaitīs nākamajā dienā, pa cik bija man daudz citu lietu , neiespringu uz to un piekritu. Protams naudu jau gaidu mēnesi , jāklausās visādas atrunas utt , beigās piegriezās teicu , lai ņem nost reduktoru un atdod atpakaļ , pirms nedēļas jau esot noņēmis, bet tagad stāvot laukos, bet mašīnu redzēju ka brauc tāpat pa ielām. visu laiku tik dirš ka rīt atdos utt . takā tev nepielec un savos 27 vai cik tev tur bija gadi ,uzvedies kā 12gadīgs puišelis . Jelgava maza , ja nesen redzēju tavu auto braucam , tad noteikti vēl redzēšu ,un gan jau piebraukšu pie tevis. :bye:
Dzirdēju, kad nopircis no tevīm reduktoru un pec atslēgām braucat pie manis pakaļ! Viņš man arī parāda diezgan. Un jau labu laiku, tikai atmaskas! Vissu laiku kkādi aizbildinājumi.
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 00:34

kaps2 rakstīja:
baumanis rakstīja:pasūdzēšos par lietotāju KAUTRIGAIS
mēnesi atpakaļ kaut kur , uzrakstija ka vajag viņam reduktoru no kompakta. Noņēmu , aizvedu viņam uz Jelgavu, vēl viņu izvedāju pa pus pilsētu , pakaļ atslēgām , redz mašina ir citur utt. Naudu teica ka pārskaitīs nākamajā dienā, pa cik bija man daudz citu lietu , neiespringu uz to un piekritu. Protams naudu jau gaidu mēnesi , jāklausās visādas atrunas utt , beigās piegriezās teicu , lai ņem nost reduktoru un atdod atpakaļ , pirms nedēļas jau esot noņēmis, bet tagad stāvot laukos, bet mašīnu redzēju ka brauc tāpat pa ielām. visu laiku tik dirš ka rīt atdos utt . takā tev nepielec un savos 27 vai cik tev tur bija gadi ,uzvedies kā 12gadīgs puišelis . Jelgava maza , ja nesen redzēju tavu auto braucam , tad noteikti vēl redzēšu ,un gan jau piebraukšu pie tevis. :bye:
Dzirdēju, kad nopircis no tevīm reduktoru un pec atslēgām braucat pie manis pakaļ! Viņš man arī parāda diezgan. Un jau labu laiku, tikai atmaskas! Vissu laiku kkādi aizbildinājumi.
jap pie tevis bijām pakaļ instrumentiem , un tad vēl viņu vedu uz Brankām , tur auto stāvēja.
Nekas, jau čomiem no CP iedevu mašinas numuru , lai pačakarē uz ceļa un pasveicina.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 00:39

Vardu, uzvardu kads zin tam keksam?
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

04 Sep 2016, 00:43

:giggle:
Martinsoon rakstīja:
vitjazz rakstīja:Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
saliec kopaa dzelteno ar sarkano vadu .......un visdrizaak vins iesleksies!
Pēc viena tāda umņika visu laboju, kam ienāca prātā slēgt kā pie staļina. Kā jau teicu, ka tik tur kaut kas nav pareizi saslēgts.
Sakiet ko gribiet, bet jelgavas uzmetēji ir vislabākie, sliktā nozīmē. Citur samīžās, bet ne Jelgavā. :D
Pēdējais labojis Rob - 04 Sep 2016, 00:46, kopā labots 1 reizi.
kaps2
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 20 Feb 2013, 18:38
Braucu ar: E36
Atrašanās vieta: Jelgava

04 Sep 2016, 00:46

bestbmw rakstīja:Vardu, uzvardu kads zin tam keksam?
Ja iet runa par ''Kautrīgo'' Tad Dairis Knegeris
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 00:52

Rob rakstīja::giggle:
Martinsoon rakstīja:
vitjazz rakstīja:Tur viss ok. Rakstiju ka nesledzas vsp,tikai zem nonemamā paneļa kontrollampiņa mirgo. Vadu kontakti baudīti...
saliec kopaa dzelteno ar sarkano vadu .......un visdrizaak vins iesleksies!
Pēc viena tāda umņika visu laboju, kam ienāca prātā slēgt kā pie staļina. Kā jau teicu, ka tik tur kaut kas nav pareizi saslēgts.
Sakiet ko gribiet, bet jelgavas uzmetēji ir vislabākie, sliktā nozīmē. Citur samīžās, bet ne Jelgavā. :D
Tapec ka citiem ir tadi gali ka nehuj mizt dabuut pauri.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 00:56

kaps2 rakstīja:
bestbmw rakstīja:Vardu, uzvardu kads zin tam keksam?
Ja iet runa par ''Kautrīgo'' Tad Dairis Knegeris
Ir labs coms kas pazist. Painteresesies kur pikis un nah cakaree jus.
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

04 Sep 2016, 01:07

A kas tā par labdarību vispār forumā, ka regulāri kāds kādam kko sūta pa pastu un nesaņem piķi, vai arī kāds pa pastu nesaņem, vai iedod kko uz parāda. Dafuq is that? Protams pidari, kas čakarē, bet nu cmoon. Es moš oldskuul, bet uzticos darījumiem no rokas rokā tikai.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 01:13

TomSkarsts rakstīja:A kas tā par labdarību vispār forumā, ka regulāri kāds kādam kko sūta pa pastu un nesaņem piķi, vai arī kāds pa pastu nesaņem, vai iedod kko uz parāda. Dafuq is that? Protams pidari, kas čakarē, bet nu cmoon. Es moš oldskuul, bet uzticos darījumiem no rokas rokā tikai.
Kā jau teicu tajā brīdī bija daudz citu darbu ko darīt un tas mudaks man 3dienas zvanijas un rakstija ka vajag reduktoru un man bija ta zbal ka aizvedu , tikai tad kad jau gandriz biju nonemis , sakas teksti ka parskaitis naudu rit, kas taja bridi likas pie dirsas un piekritu. :grrr:
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

04 Sep 2016, 01:14

Tās naudas deļ es nenomiršu, tīri tikai principa pēc gribu to muļķi satikt dzīve un tas paklausīties viņa atmaskas. :hahaha: