Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego

07 Aug 2018, 12:22

maartyd rakstīja: 06 Aug 2018, 11:45
maartyd rakstīja: 04 Aug 2018, 23:37
maartyd rakstīja: 03 Aug 2018, 21:26 Lietotāj KMG, atbildi par savām pārdotajām detaļām un nokārto ar mani saistības, nevis nobloķē, kad Tev aizsūta bildi ar ACĪMREDZAMU atšķirību detaļai, lai gan biji informēts, kāda bija nepieciešama.
KMG saņemies.

Ar nolūku iecitēju, jo tad pienāk paziņojums. :super:
KMG rakstīja:
Tātad, par cik nekādu atbildi neesmu saņēmis, situācijas izklāsts.
Meklēju 2.8 resno pusasi, lietotājs KMG to piedāvāja par adekvātu ciparu - 30 eiro. Viss ļoti labi. Pienāk vakars, kad sarunājam tikties, aizbraucu, savācu pusasi, īpaši to neapskatot, jo bija diezgan liela steiga, tikai pārjautāju, vai ir no 2.8, uz ko tiek sniega pozitīva atbilde. Tad nu tālāk steidzos, lai tajā pašā vakarā paspētu nomainīt, noņemu nost veco pusasi, nolieku blakus un kaut kā nelāgi sāk izskatīties - man ir iedota tievā. (Nebiju domājis, ka jāmēra pirkšanas brīdī, jo pārdevējs zināja, kādu man vajag) un nebija bijusi saskarsme ar lielajām pusasīm.
Tad nu tajā pašā vakarā lietotājam KMG tiek aizsūtīta bilde, ignorē, nākamajā dienā mēģinu sazināties - ignorē. Aiznākamajā esmu nobloķēts.
Paldies par uzmanību. Nenomiršu no 20 eiro atšķirības, bet tas ir princips, ka FORUMISTIEM NEKO NEVAJAG IESMĒRĒT. Tāpat kā no cita forumista pirms mēneša, arī šoreiz dabūšu atpakaļ naudu. :drink:

pusass.jpeg
Tātad, no manas puses:

Uzreiz tev prasiju, vai tev ir vajadzīga pildīta pusass, vai parastā. Tu atbildēji, ka tev ir vajadzīga parastā, ko tev arī iedevu. Ja tu nemāki atšķirt mazo no lielas, tad tās nav manas problēmas. Šī pusass ir noņemta no 328 tilta, kur bija divas dažādas: viena pildīta un otra šitā. Par bloķēšanu - nobloķēts biji uzreiz pēc tā, ka atdevu tev pusass, jo biji ļoti uzbāzīgs un necienīji manu privāto laiku, rakstot un zvanot, ja pat nevarēju atbildēt. Pat šeit jau esi vairākas reizies sarakstijis kaut kādas vēstules, postus u.t.t. Nevisi var vienmēr atbildēt tieši tajā laikā, kad to vajag tev. Ja tu būtu sagaidijis manu atbildi, neviss sācis šeit kaut ko dirst virsu, mēs varētu vienoties un atrisināt šo jautājumu un es būtu iztāstījis tev par tam pusasim un tu būtu sapratis, ka vienkārši nesapratam viens otru. Taču tagad tu uzvedies kā meitene kritiskajās dienās un vēlmes kaut kā nākt tev preti - nav.

P.S. Vari atibldēt, vari nē, es vairāk neko nekomentēšū. Ja ir vēl papildus jautājumi: raksti privāti, atbildēšu kad būs laiks un iespēja.
Peace. ;)
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

07 Aug 2018, 12:27

Man bija type 188 reduktors ar mazajām pusasīm uz 2.0.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

07 Aug 2018, 12:39

Pusasis ir divu veidu lielās, uz 323i, 325i,325tds nāk ar lielo granātu un nav tik uzpūsta kā 328i.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Aug 2018, 13:34

KMG rakstīja: 07 Aug 2018, 12:22
maartyd rakstīja: 06 Aug 2018, 11:45
maartyd rakstīja: 04 Aug 2018, 23:37
KMG saņemies.

Ar nolūku iecitēju, jo tad pienāk paziņojums. :super:
Tātad, par cik nekādu atbildi neesmu saņēmis, situācijas izklāsts.
Meklēju 2.8 resno pusasi, lietotājs KMG to piedāvāja par adekvātu ciparu - 30 eiro. Viss ļoti labi. Pienāk vakars, kad sarunājam tikties, aizbraucu, savācu pusasi, īpaši to neapskatot, jo bija diezgan liela steiga, tikai pārjautāju, vai ir no 2.8, uz ko tiek sniega pozitīva atbilde. Tad nu tālāk steidzos, lai tajā pašā vakarā paspētu nomainīt, noņemu nost veco pusasi, nolieku blakus un kaut kā nelāgi sāk izskatīties - man ir iedota tievā. (Nebiju domājis, ka jāmēra pirkšanas brīdī, jo pārdevējs zināja, kādu man vajag) un nebija bijusi saskarsme ar lielajām pusasīm.
Tad nu tajā pašā vakarā lietotājam KMG tiek aizsūtīta bilde, ignorē, nākamajā dienā mēģinu sazināties - ignorē. Aiznākamajā esmu nobloķēts.
Paldies par uzmanību. Nenomiršu no 20 eiro atšķirības, bet tas ir princips, ka FORUMISTIEM NEKO NEVAJAG IESMĒRĒT. Tāpat kā no cita forumista pirms mēneša, arī šoreiz dabūšu atpakaļ naudu. :drink:

pusass.jpeg
Tātad, no manas puses:

Uzreiz tev prasiju, vai tev ir vajadzīga pildīta pusass, vai parastā. Tu atbildēji, ka tev ir vajadzīga parastā, ko tev arī iedevu. Ja tu nemāki atšķirt mazo no lielas, tad tās nav manas problēmas. Šī pusass ir noņemta no 328 tilta, kur bija divas dažādas: viena pildīta un otra šitā. Par bloķēšanu - nobloķēts biji uzreiz pēc tā, ka atdevu tev pusass, jo biji ļoti uzbāzīgs un necienīji manu privāto laiku, rakstot un zvanot, ja pat nevarēju atbildēt. Pat šeit jau esi vairākas reizies sarakstijis kaut kādas vēstules, postus u.t.t. Nevisi var vienmēr atbildēt tieši tajā laikā, kad to vajag tev. Ja tu būtu sagaidijis manu atbildi, neviss sācis šeit kaut ko dirst virsu, mēs varētu vienoties un atrisināt šo jautājumu un es būtu iztāstījis tev par tam pusasim un tu būtu sapratis, ka vienkārši nesapratam viens otru. Taču tagad tu uzvedies kā meitene kritiskajās dienās un vēlmes kaut kā nākt tev preti - nav.

P.S. Vari atibldēt, vari nē, es vairāk neko nekomentēšū. Ja ir vēl papildus jautājumi: raksti privāti, atbildēšu kad būs laiks un iespēja.
Peace. ;)

A kur problema panemt atpakaļ pusasi un atgriezt naudu?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

07 Aug 2018, 13:51

Šķiet, ka te bieži vien gan pircējs gan pārdevējs nezin situāciju par preci.
Reāli ir 3 veida pusasis. 26mm mazās gan PFL gan FL. 27mm lielās PFL (jeb 325i) un 38mm ovālās/tukšās FL (jeb 323i/328i).
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

07 Aug 2018, 13:55

Cipruss - bet pa lielam pārdevējs visu pareizi pārdeva, tik vajadzēja noprecizēt kuru tieši grib pircējs no 3:iespējamām , kaut arī visas 3 lūzt vienādi.
Profila bilde
skrv
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 01 Mai 2011, 09:54
Braucu ar: slotu pa stiklu
Atrašanās vieta: Jugla
Reputācija: 2
 

07 Aug 2018, 14:16

Kurš tad tur beigās lohs sanāk?
Loud N' Proud
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

07 Aug 2018, 15:03

Ja Tev ir problēmas runāt pa telefonu/atbildēt, neliec sludinājumus un netirgo detaļas.
Aizņemtie šrotisti ibio. Smiekli nāk.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

07 Aug 2018, 15:17

Dažreiz cilvēki tiešām neredz robežu, jo īpaši kad cilvēkam nočipo auto, pēc mēneša viņa 20 gadus vecam auto nomirst kloķenes devējs vai maģistrālais sūknis un tad zvanās un uzplijās.

Ir arī tādi, kuri nočipo auto kaut kur citur, bet kad parādās problēmas uzplijās man, jo redz tai otrajā galā vai nu nezina ko darīt vai ir pasūtīti nah. Takā pilnīgi apskaužu tos, kuri spēj saņemties un nagļakā necelt trubu šādos gadījumos.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Aug 2018, 15:50

Man ari ir bijušas problemas ar pircejiem.audisti ir kapeiku piseji.
Lielako ties esmu samainijis vai atdevis naudu ja sitiacija ir bijusi pamatota.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

07 Aug 2018, 16:17

Koks ar diviem galiem, jebkuram lietotu detaļu pircējam ir jāsaprot, ka detaļa ir lietota un neviens inženieris nespēs noteikt atlikušo resursu. Pērkot ir jāpārliecinās ko pērk, lai pašam nebūtu nepatīkamu pārsteigumu un, lai pārdevējam nebūtu liekas klapatas tērējot savu laiku risinot kāda kļūdas! jebkurā gadījumā paļauties uz pārdevēja godaprātu arī nevar, ir godīgi un ir negodīgi pārdevēju reti kuram "uz pieres rakstīts" :lol: Bet no otras puses, pats esmu iztirgojis nevajadzīgās e36 daļas un pircēju kontingents ir :lol: no desmit divi ir tiešām sakarīgi pircēji. Tāpat arī uzreiz pasaku, ka atpakaļ neņemšu ja kas nebūs kā pircējs vēlas, uz vietas jāizpēta un jāizlemj! Bija tādi, kas atgriezās ar zinošiem cilvēkiem. Ir zināmi gadījumi, kad pircējs cenšas iesmērēt atpakaļ savu veco detaļu un pieprasa naudu :nenene: Jā un tiešām ir daudzi, kuri nesaprot, ka sūtīt sms vai pālī zvanīt pa nakti nav korekti. Par kaulētajiem, kuriem tā jau esi nometis 15e bet prasa vēl 5 nomest un apvainojās "kas tad tev tie 5e tik ļoti svarīgi" bet bļ*ģ es jau 15esmu nometis un tu vēl cīnies dēļ 5e :lol: ir kas sarunā detaļu atbrauc, bet redz viņam nav vairāk kā puse no runātās summas, vai vēl kad sarunā satikties, es atbraucu gaidu nav, uz zvanu neatbild, no cita nummura zvanot paceļ, "oi es nopirku citur" vai "es nopirku ko citu un vairs nav naudas" bet tas ka tu esi sačakarējis citam dienu metot darbu pie malas jo cilvēkam tik ļoti vajag, braucis speciāli pēc daļas nav nekas....... un tā var turpināt.
Tas tā pārdomām tiem kas praktizē šādu rīcību........
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

07 Aug 2018, 17:04

JānisK-[JK] rakstīja: 07 Aug 2018, 16:17 Koks ar diviem galiem, jebkuram lietotu detaļu pircējam ir jāsaprot, ka detaļa ir lietota un neviens inženieris nespēs noteikt atlikušo resursu. Pērkot ir jāpārliecinās ko pērk, lai pašam nebūtu nepatīkamu pārsteigumu un, lai pārdevējam nebūtu liekas klapatas tērējot savu laiku risinot kāda kļūdas! jebkurā gadījumā paļauties uz pārdevēja godaprātu arī nevar, ir godīgi un ir negodīgi pārdevēju reti kuram "uz pieres rakstīts" :lol: Bet no otras puses, pats esmu iztirgojis nevajadzīgās e36 daļas un pircēju kontingents ir :lol: no desmit divi ir tiešām sakarīgi pircēji. Tāpat arī uzreiz pasaku, ka atpakaļ neņemšu ja kas nebūs kā pircējs vēlas, uz vietas jāizpēta un jāizlemj! Bija tādi, kas atgriezās ar zinošiem cilvēkiem. Ir zināmi gadījumi, kad pircējs cenšas iesmērēt atpakaļ savu veco detaļu un pieprasa naudu :nenene: Jā un tiešām ir daudzi, kuri nesaprot, ka sūtīt sms vai pālī zvanīt pa nakti nav korekti. Par kaulētajiem, kuriem tā jau esi nometis 15e bet prasa vēl 5 nomest un apvainojās "kas tad tev tie 5e tik ļoti svarīgi" bet bļ*ģ es jau 15esmu nometis un tu vēl cīnies dēļ 5e :lol: ir kas sarunā detaļu atbrauc, bet redz viņam nav vairāk kā puse no runātās summas, vai vēl kad sarunā satikties, es atbraucu gaidu nav, uz zvanu neatbild, no cita nummura zvanot paceļ, "oi es nopirku citur" vai "es nopirku ko citu un vairs nav naudas" bet tas ka tu esi sačakarējis citam dienu metot darbu pie malas jo cilvēkam tik ļoti vajag, braucis speciāli pēc daļas nav nekas....... un tā var turpināt.
Tas tā pārdomām tiem kas praktizē šādu rīcību........
tik ļoti taisnība varu tikai piekrist katram vārdam. It īpaši par tiem 2 no 10
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
maicins
Ziņojumi: 58
Pievienojies: 05 Jūn 2016, 19:30
Braucu ar: nemotoru

07 Aug 2018, 17:12

Kur Jūs paši tādas problēmas atrodat?
Ja ko vajag, aizbraucu pie Renāra uz Ulbrokas šrotu un paņemu.
Vienreiz pēc mēneša nomira viņa dotā termomufta, braucu pakaļ citai, šis saka, ka nesen tak pirki jau, saku, ka nobeidzās, viņš simboliski paprasīja pāris eiro un iedeva citu, sakot, ka neveiksmīga trāpījusies pirmā.
Čomam viņš 3 ģenerātorus bez maksas mainīja dēļ itkā beigta strāvas regulātora, beigās izrādījās, ka čoms pats viņus visus nokāvis, beigās cilvēcīgi atradām kopsaucēju.
Varbūt arī pret mums normāla attieksme, jo nekaulējamies par tā jau lētām daļām, jo kas tad e36 varbūt dārgs.
Īsumā, paši veidojam attiecības, ja pats būsi adekvāts, arī pret tevi būs normāla attieksme, protams, ir arī atsevišķi izņēmumi.
Bet šeit palasot, cietēji paši nespēj, nemāk normāli risināt problēmas :doh:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

07 Aug 2018, 17:29

maicins rakstīja: 07 Aug 2018, 17:12 Vienreiz pēc mēneša nomira viņa dotā termomufta, braucu pakaļ citai, šis saka, ka nesen tak pirki jau, saku, ka nobeidzās, viņš simboliski paprasīja pāris eiro un iedeva citu, sakot, ka neveiksmīga trāpījusies pirmā.
Čomam viņš 3 ģenerātorus bez maksas mainīja dēļ itkā beigta strāvas regulātora, beigās izrādījās, ka čoms pats viņus visus nokāvis, beigās cilvēcīgi atradām kopsaucēju.
Visu cieņu tirgotājam Renāram, kā pircējam šāds variants ir super labs :super: Bet ja detaļu tirdzniecība ir bizness tad šāds variants nāk par ļaunu biznesam, ja visiem pēc mēneša ir par simbolisku cenu jāatdod vietā cita detaļa tiek zaudēta nauda. Kā iepriekš minēju, jo sevišķi par termomuftu, neviens inženieris nenoteiks atlikušo resursu. jā ok riskē abi, bet pircējam ir jāsaprot, ka pērk LIETOTU DETAĻU AR NEZINĀMU RESURSU! Ja pārdevējs apgalvo, ka detaļa strādā, bet uzliekot tā nestrādā tad ir cita lieta, negodīgs pārdevējs.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

07 Aug 2018, 18:04

NU labi, pārdevējs var pārdot lietotu detaļu kurai nosacīti ir nezināms resurs palicis, fine, bet ir arī tāda galējība ka ir tādi kuri jau startā paši zinādami pārdod beigtas detaļas.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

07 Aug 2018, 18:19

Jā ir to arī pieminēju, tāpēc ir jāskatās ko pērk un ja ir šaubas, ka nestrādās vienmēr ir alternatīva pirkt jaunu! Es pārsvarā pērku jaunu jo tā ir izdevīgāk galu galā.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles

08 Sep 2018, 02:24

Kāds varbūt var man palīdzēt noķert šo mērgli.
Mārtiņš Tolēns : 29 866 389
thewickedoone
Teica citi viņu zinot kā ex drifta gateri

Apisejs!

Pārdeva kabrio bundžu par 300e + 100e par tiltiem kas ari izrādījās liki un pisti pret apmalēm. Beigas atved bez dalam kas runatas un sola ka atvedis visu un vel pa virsu kautko. Aizmaucu uz csdd un izrādas ka vel jāsedz 2gadi nodoklis (137e gadā) kas netika minēts jo teica “ja nu kkas bus tad par vienu gadu”. Beigas sarunajam ka atlīdzinās ar ekstra daļām lai nav apišana.
Tad ari tie sudi iegriezās, mēnesis jau ripā un sodien solīja visu atvest, jo vel kautkam diskus vedot un izrādījās ka pazīstamam. Tātad arī gaidīju turpat. Džeks atripoja ar komatu un iznesa diskus kas izrādījās galīgi nopisteņi un tikmēr kamer pieripoju pie savas garāžas lai visu varu salikt vins sameta brutāli visus diskus uz manam mantām un plakani pazuda uz pretējo pusi, pisu pakaļ bet nu neatradu. Telefonu neceļ, vaig adresi. Nozaga (auduma jumtu, pakaļējos benkus, pakaļējās apsivas, nummurzīmes un citus sīkumus)
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala

08 Sep 2018, 03:46

AlphaSef rakstīja: 08 Sep 2018, 02:24 Kāds varbūt var man palīdzēt noķert šo mērgli.
Mārtiņš Tolēns : 29 866 389
thewickedoone
Teica citi viņu zinot kā ex drifta gateri

Apisejs!

Pārdeva kabrio bundžu par 300e + 100e par tiltiem kas ari izrādījās liki un pisti pret apmalēm. Beigas atved bez dalam kas runatas un sola ka atvedis visu un vel pa virsu kautko. Aizmaucu uz csdd un izrādas ka vel jāsedz 2gadi nodoklis (137e gadā) kas netika minēts jo teica “ja nu kkas bus tad par vienu gadu”. Beigas sarunajam ka atlīdzinās ar ekstra daļām lai nav apišana.
Tad ari tie sudi iegriezās, mēnesis jau ripā un sodien solīja visu atvest, jo vel kautkam diskus vedot un izrādījās ka pazīstamam. Tātad arī gaidīju turpat. Džeks atripoja ar komatu un iznesa diskus kas izrādījās galīgi nopisteņi un tikmēr kamer pieripoju pie savas garāžas lai visu varu salikt vins sameta brutāli visus diskus uz manam mantām un plakani pazuda uz pretējo pusi, pisu pakaļ bet nu neatradu. Telefonu neceļ, vaig adresi. Nozaga (auduma jumtu, pakaļējos benkus, pakaļējās apsivas, nummurzīmes un citus sīkumus)

Neko sev.. lai izdodās atrast!

Edit: uz ko tik cilvēks nav gatavs dēl +/- 300eur.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

08 Sep 2018, 08:53

AlphaSef rakstīja: 08 Sep 2018, 02:24 Kāds varbūt var man palīdzēt noķert šo mērgli.
Mārtiņš Tolēns : 29 866 389
thewickedoone
Teica citi viņu zinot kā ex drifta gateri

Apisejs!

Pārdeva kabrio bundžu par 300e + 100e par tiltiem kas ari izrādījās liki un pisti pret apmalēm. Beigas atved bez dalam kas runatas un sola ka atvedis visu un vel pa virsu kautko. Aizmaucu uz csdd un izrādas ka vel jāsedz 2gadi nodoklis (137e gadā) kas netika minēts jo teica “ja nu kkas bus tad par vienu gadu”. Beigas sarunajam ka atlīdzinās ar ekstra daļām lai nav apišana.
Tad ari tie sudi iegriezās, mēnesis jau ripā un sodien solīja visu atvest, jo vel kautkam diskus vedot un izrādījās ka pazīstamam. Tātad arī gaidīju turpat. Džeks atripoja ar komatu un iznesa diskus kas izrādījās galīgi nopisteņi un tikmēr kamer pieripoju pie savas garāžas lai visu varu salikt vins sameta brutāli visus diskus uz manam mantām un plakani pazuda uz pretējo pusi, pisu pakaļ bet nu neatradu. Telefonu neceļ, vaig adresi. Nozaga (auduma jumtu, pakaļējos benkus, pakaļējās apsivas, nummurzīmes un citus sīkumus)
Iesniegums mentenē?
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

08 Sep 2018, 10:41

Mentene neko nedarīs , kamēr
1) nevari pierādīt pirkšanu pārdošanu
2) nav līguma vai cita dokumunta
Jaucu E46 automobiļus detaļās !