Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

10 Feb 2020, 14:06

denn rakstīja: 10 Feb 2020, 13:54

Es pats esmu krievs, strādaju tēpāt blakus "krievu" lido, katru dienu tur pusdienoju.
Tevi uzmeta Reinars pie "krievu" sētas, tāpēc visi krievi ir uzmeteji? Tads fakts ir japieņem?
Vienkarši doma ko raksti, vareji jau iztikt bez tadam niansem, jo ne par to ir stāsts, vai ne?
Man prieks par tevi, bet ja Tu esi krievs, tad es esmu polis, nekas ka pats un radi dzimuši Latvijā :lol:
Tātad, nevis Renārs, kā pats ierakstījis savā watsup profilā, bet Reinars?
Tad nodot sveicienus mīslim ;)
Profila bilde
Aroz
Ziņojumi: 34
Pievienojies: 27 Aug 2019, 23:34

10 Feb 2020, 14:19

mattar rakstīja: 28 Okt 2019, 14:47 Uzmanieties no šī lietotāja ar Omnivas darījumiem - Elvis12345 jeb Elvijs Sadauskis (no Dobeles)
23.10 pārskaitīta nauda par detaļām, nākamajā dienā solijās izsūtīt, tad nesanāca un vēlreiz solija "rīt" aizsūtīt. Rezultāts - sludinājums izdzēsts no foruma, pagāja 5 dienas, čalis neatbild ne whatsapp, ne uz zvaniem, omnivā manam nr sūtijumi neeksistē. :grrr:
Vairākas reizes esmu bijis pie šī lietotāja uz garažu, ne reizi nav apčakarējis un cenas vienmēr bijušas runājamas un dāsnas. Ir pat gadījies nopirkto detaļu aizvest atpakaļ un samainīt. Caur omnivu protams cits stāsts. Elviju personīgi nepazīstu, vienkārši gribēju padalīties ar savu pieredzi.
Profila bilde
Sinse
Ziņojumi: 36
Pievienojies: 24 Dec 2015, 23:52
Reputācija: 1
 

10 Feb 2020, 21:41

Aroz rakstīja: 10 Feb 2020, 14:19
mattar rakstīja: 28 Okt 2019, 14:47 Uzmanieties no šī lietotāja ar Omnivas darījumiem - Elvis12345 jeb Elvijs Sadauskis (no Dobeles)
23.10 pārskaitīta nauda par detaļām, nākamajā dienā solijās izsūtīt, tad nesanāca un vēlreiz solija "rīt" aizsūtīt. Rezultāts - sludinājums izdzēsts no foruma, pagāja 5 dienas, čalis neatbild ne whatsapp, ne uz zvaniem, omnivā manam nr sūtijumi neeksistē. :grrr:
Vairākas reizes esmu bijis pie šī lietotāja uz garažu, ne reizi nav apčakarējis un cenas vienmēr bijušas runājamas un dāsnas. Ir pat gadījies nopirkto detaļu aizvest atpakaļ un samainīt. Caur omnivu protams cits stāsts. Elviju personīgi nepazīstu, vienkārši gribēju padalīties ar savu pieredzi.
Arī gribētos ielikt labu atsauksmi par šo lietotāju, detaļas gan pirku uz vietas viņa garāžā.
Vajadzēja 2 lukturus dabūt, no vairākiem sakombinēja labākos. Braucu no Rīgas, caur wa pirms tam atsūtija foto ar detaļām, un cenas arī bija braukšanas vērtas.
Žēl ka liet. mattar bija cita pieredze.
travelik
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 21 Feb 2020, 11:52

21 Feb 2020, 13:26

Es jau tev pateicu ..
lidz 3dien es vinus tev busu atvedis ..
Tu izvelejies - ka lohs daritt .. nu dari ..






_________________________________________________________________________________________________
Dental equipment | Dental Implant Machine
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

21 Feb 2020, 14:16

travelik rakstīja: 21 Feb 2020, 13:26 Es jau tev pateicu ..
lidz 3dien es vinus tev busu atvedis ..
Tu izvelejies - ka lohs daritt .. nu dari ..




Lohs esi Tu,ja neturi savus solijumus

_________________________________________________________________________________________________
Dental equipment | Dental Implant Machine
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

21 Feb 2020, 15:06

Vai nu jums jaatmet omniva vai jāsāk izmantot Paypal vai līdzīgas alternatīvas. Es personīgi tikai dažiem uzticos ar sūtīšanu. It sevišķi tie, kas nevar prātīgu teikumu salikt un saka, ka "ATVICAJU SAKU ISSUTISU", tur pat nav variantu :lol:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Ruuudis
Ziņojumi: 69
Pievienojies: 06 Jūl 2018, 16:31
Braucu ar: E91 FL
Reputācija: 1
 

21 Feb 2020, 16:19

TomSkarsts rakstīja: 21 Feb 2020, 15:06 Vai nu jums jaatmet omniva vai jāsāk izmantot Paypal vai līdzīgas alternatīvas. Es personīgi tikai dažiem uzticos ar sūtīšanu. It sevišķi tie, kas nevar prātīgu teikumu salikt un saka, ka "ATVICAJU SAKU ISSUTISU", tur pat nav variantu :lol:
:D :D :D :D :D
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

21 Feb 2020, 18:09

Rob rakstīja: 10 Feb 2020, 12:25 Iekš watsup grupas ir lietotājs Renārs ar nr. 29156649, neatradu viņu šeit, iespējams nav nemaz no foruma tas sīkais sprukstiņš. Strādā pie krievu lido, kur arī darījums notika, šķiet, strādājot ar krieviņiem, pielīp viņu netikumi.
Īsti uzmetiens nav, bet negodīgs tirgotājs gan.
Nopirku no viņa stūri, prasīju vai derēs, saka ka derēs. Lieku virsū, neder. Rakstu, ka neder, un ko nu daram. Čalis izlasa ziņu un nozūd miglā, nobloķē :lol:
Man tak vienalga, ielikšu pārdot to stūri tālāk, kādam, kam derēs.
Bet citiem iesaku no viņa uzmanīties.
Visu info ar saraksti izliku arī watsup grupā. ;)
Nice, uzdirsti tautībai par to, ka savas tautas pārstāvis ir lohs, īstena latvieša cienīgi , visi vainīgi tikai ne pats :D
Smadzeņu trūces paraugstunda.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

21 Feb 2020, 18:40

:hahaha:
-AF- rakstīja: 21 Feb 2020, 18:09
Rob rakstīja: 10 Feb 2020, 12:25 Iekš watsup grupas ir lietotājs Renārs ar nr. 29156649, neatradu viņu šeit, iespējams nav nemaz no foruma tas sīkais sprukstiņš. Strādā pie krievu lido, kur arī darījums notika, šķiet, strādājot ar krieviņiem, pielīp viņu netikumi.
Īsti uzmetiens nav, bet negodīgs tirgotājs gan.
Nopirku no viņa stūri, prasīju vai derēs, saka ka derēs. Lieku virsū, neder. Rakstu, ka neder, un ko nu daram. Čalis izlasa ziņu un nozūd miglā, nobloķē :lol:
Man tak vienalga, ielikšu pārdot to stūri tālāk, kādam, kam derēs.
Bet citiem iesaku no viņa uzmanīties.
Visu info ar saraksti izliku arī watsup grupā. ;)
Nice, uzdirsti tautībai par to, ka savas tautas pārstāvis ir lohs, īstena latvieša cienīgi , visi vainīgi tikai ne pats :D
Smadzeņu trūces paraugstunda.
:gigigi: :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

23 Feb 2020, 19:56

Edgars Burkovskis - uzmanaties, ir jau vienu cilvēku izmetis, varbūt vēl kādu, man paveicās neuzkerties. Piedāvāja pārdot 3.0 kloķeni, bet esot no Rēzeknes rajona, solījās ka neuzmetīs, lai tik uzskaitu naudu un šis man ar dpd izsūtīšot , pirmkārt kloķeni vajag akurāti transportēt nevis kā pagadās ,tātad tas variants atkrīt saknē, sarunaju čomu no Rēzeknes lai šis atbrauc , protams Edgars sāka slēgt atpakaļgaitu un tā arī noklusa, kā vēlāk izrādās šis ir vienu arī apčakarējis, bet tika noķerts, kā arī šī pabira dzīvo Rīgā, Pļavniekos :D nevis kaut kur nekurienē.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

28 Feb 2020, 16:52

-AF- rakstīja: 21 Feb 2020, 18:09 ] Nice, uzdirsti tautībai par to, ka savas tautas pārstāvis ir lohs, īstena latvieša cienīgi , visi vainīgi tikai ne pats :D
Smadzeņu trūces paraugstunda.
Nezinu gan, kurš te ir lohs, bet redzu, ka Tev patīk ''heitot'' latviešus, kā arī, abpusēji ( smadzeņu trūces paraugstunda ).
Kāds gan sakars ar to vainīgo, ne jau es, kā bērns bloķē watsup un neatbild. Tādu dunduku netrūkst, pat pircēju aprindās, tā pirks un nu tik būs, bet kā jādara, ne ziņas un pat klausuli neceļ. :lol:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

01 Mar 2020, 16:31

Heitoju latviešus? Kur tu to rāvi? Te vairāki desmiti forumieši var apstiprināt ka tu kļūdies,
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

01 Mar 2020, 16:43

-AF- rakstīja: 01 Mar 2020, 16:31 Heitoju latviešus? Kur tu to rāvi? Te vairāki desmiti forumieši var apstiprināt ka tu kļūdies,
Tad nekomentē kuiņu :lol:
Starp citu, manu ka tirgus placī watsup grupā ir daudz šādu lohu, kā Reinars. Uzraksta un klusē, neatbild.
Neapskaužu tirgotājus, kuriem ar šādiem lohiem jātērē laiks.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2020, 17:18

Rob rakstīja: 01 Mar 2020, 16:43
-AF- rakstīja: 01 Mar 2020, 16:31 Heitoju latviešus? Kur tu to rāvi? Te vairāki desmiti forumieši var apstiprināt ka tu kļūdies,
Tad nekomentē kuiņu :lol:
Starp citu, manu ka tirgus placī watsup grupā ir daudz šādu lohu, kā Reinars. Uzraksta un klusē, neatbild.
Neapskaužu tirgotājus, kuriem ar šādiem lohiem jātērē laiks.
Pag,acilveks nevar pardomāt un vairs negrib pirkt? :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

01 Mar 2020, 17:21

Rob rakstīja: 01 Mar 2020, 16:43
-AF- rakstīja: 01 Mar 2020, 16:31 Heitoju latviešus? Kur tu to rāvi? Te vairāki desmiti forumieši var apstiprināt ka tu kļūdies,
Tad nekomentē kuiņu :lol:
Starp citu, manu ka tirgus placī watsup grupā ir daudz šādu lohu, kā Reinars. Uzraksta un klusē, neatbild.
Neapskaužu tirgotājus, kuriem ar šādiem lohiem jātērē laiks.
Normāla parādība. Man tādu ir ļoti daudz un dažādās tirdzniecības jomās. Nez, man netraucē un kkā poh uz to.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2020, 17:23

Man ari
Aizbrauc noverte objektu uztaisi tāmi un nav garantijas,ka cilveks piekritis
Tas ir tikai normali-brīvais tirgus
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

01 Mar 2020, 17:34

Ar laiku gan jau pierod, ka lohu daudz.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Mar 2020, 17:34

Labi ka Tu nesi lohs :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

18 Apr 2020, 21:56

Atsauksme/Brīdinājums par pakalpojuma sniedzēju Puletidiski - Disku un Lukturu remonts,.


Šis vairāk būs mērķēts automašīnu cienītājiem,

Centīšos visu pēc kārtas izstāstīt, lai Jums iespējamie pakalpojuma sniedzēja klienti ir vairāk iespējams izvērtēt, vai tiešām vēlaties izvēlēties pakalpojumus no šī cilvēka Andris Kolists.

06.03.2020 Pēc instagram un mājas lapas puletidiski.lv apmeklējuma nolēmu sazināties ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, par iespējamo disku restaurāciju. Sazinos ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, izmantojos instagram DM un jau pēc dažām minūtēm saņemu atbildi.
Tālāk mūsu saruna ar Andris Kolists a.k.a Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, "meisteru" pāriet whatsup, kur apspriežam darbus, samaksas un iespējamo disku nogādāšanu.

15.03.2020 Nogādāju diskus uz Alūksni, meisters uz vietas novērtē disku stāvokli un vienojamies par 200EURO, Vēl vienojamies par to,ka pie krāsas izvēles saņemšu paraugus krāsai, kurus ari tā nesaņēmu un maximums 3 nedēļu darba ilgumu. Kā arī 100Euro avansu kuru iedevu uz rokas.

Un tad sākot no 15.03.2020 lidz 18.04.2020 sākās "jautrības", nevien ziņa no Andris Kolists par darba procesu, krāsām utt. Protams pēc trīs nedēļām pilnīgi nekas nebija izdarīts uz ziņām neatbildēja, kā ari pēc tam uz zvaniem arī nē, Pēc nelielas terorizēšanas saņemu kaut kādas ziņas par to,ka diski ir smilšstrūklā, ka aizstāv projektu un kad mašīnai skate jaiziet, problēmas, problēmas un meli. Es ceru,ka pievienotās bildes runās pašas par sevi.

Šodien 18.04.2020 bedzot saņēmu savus diskus atpakaļ no "meistera", man paveicās ar to, ka man bija pazīšanas netālu no Gulbenes un tas man ļoti palidzēja atgūt beidzot viņus. Pēc nostāstiem daudz citi klienti gaidījuši ir vairākus mēnešus savu mantu atpakaļ no Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, un neesmu pirmais ar šāda veida problēmām.

Rezumē.

Saņemot diskus konstatēju. Krāsa nav ne tuvu vēlamajam rezultātam, disku kantes nav atjaunotas, krāsots ļoti pavirši un ir ļoti daudz "kasjaku" Darbs tāds pats, ko es varētu veikt mājas apstākļos par 50Euro. Pēc tā, ka diski bija atdoti beidzot Andris Kolists izlīda no "skapja" un sāka runāt. Viss vairāk varu izcelt to,ka diski bija korodējuši tapēc slikti esot nokrāsojies..Pēc smilšstrūklas? Aizdomīgi gan.
Andris Kolists tomēr beigās nāca man pretī un teica, ka varot atskaitīt atpakaļ 50EURO par darba kvalitāti. Esmu mēnesi gaidijis pabeigtu darbu, iespējams tagad vēl mēnesi gaidīšu kamer viņa "gara darbs" tiks savests kartībā,tāpēc labāk brīdinājums citiem neviss 50Euro "atlaide" Pielikumā būs bildes, vairāk bilžu būs vēlāk lai konkrētāk saprastu šo "meisteru".

Esmu dzirdējis ir daudzi cilvēki kuri ir nonākuši problēmās ar Puletidiski - Disku un Lukturu remonts, tapēc droši rakstiet savu pieredzi komentāros, kā ari šo postu atļauju ievietot jebkurā auto forumā, lai pasargātu citus.. Vienmēr izvēlaties plašām pazīstamus kantorus! :D


Posts pārkopēts no facebook.com.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Atdod paraadu
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 24 Mai 2020, 11:37

24 Mai 2020, 11:44

Labdien! Vēlējos padalīties ar, diemžēl, negatīvo pieredzi. Uzmanieties no FB: Raimis Savickis. Viņš veic nekvalitatīvu auto remontu Dreiliņos, aizņemas no paziņām naudu un neatdod to vairāku mēnešu garumā.
Neesmu vienīgais kuram viņš ir parādā un kuram netiek atdotas naudas. Rakstu šeit, jo viņš nodarbojas ar e36 remontiem un pats ar tādu braukā. +37126627499
Viņa tālruņa numurs. FV9332 vnz. Esiet uzmanīgi, jo painteresejoties ienāk daudz ziņu par šķībi sametinatiem auto un, kā pēc remonta riteni skruvejas vaļā uz šosejas. Paldies.