Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda

31 Okt 2018, 19:56

Neatceros ko meklēju,jo tas bija pasen un cik skatos to z-street tirgu ,reti kad kas maksā atbilstošu ciparu par lietotu detaļu :D bet manis postus vajag izdzēst ,jo neatbilst uzmetēji topikam!
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

31 Okt 2018, 20:23

Ar cenām ir tā, ka tā tiešām ir katra tirgotāja darīšana, cik grib tik prasa un tādas ir jebkura pārdevēja tiesības. Bet ar "cik gribu tik prasu" tiek parādīta tirgotāja apetīte, cik ļoti konkrētais pārdevējs iedzīvojās uz sava pircēja rēķina brīdī kad citu variantu pircējam nav. Tāds nu ir tas biznes...... kaut gan pazīstams auto veikala īpašnieks reiz teica, es labāk paprasu mazāku uzcenojumu gūstot mazāku peļņu, bet cilvēks atgriezīsies vēl un vēl, nekā paprasu vienreiz kosmosu un zaudēju klientu! un viņam tiešam klienti netrūkst.

Ar Z-Street ir bijis tā, ka sazvanoties vai privātā sarakstē tiek sarunāta konkrēta summa par detaļu, bet aizbraucot uz vietas paša Z-Street nav un cena par detaļu ir lielāka. Protams prasīju, lai uzzvana bosam un precizē, tad viss tika sarunāts un detaļa iegādāta par sākotnēji runāto summu. Pēdējās pirku stupicas, 35e gab jo ļoti vajadzēja, šķiet, ka pat šobrīd šādā cenā viņas nav, vēlāk mēģināju tirgot savas no donora nevienam par šādu pašu summu nevajag :D cena par vecu 1.6 m43 ieplīdes gofru bija lielāka kā par jaunu :D

Pie Z-Street vairs nebraucu pēc pēdējā gadījuma, tika atrasta vajadzīgā detaļa, čalis gāja boksā jaukt, apskrūvēt. Jautāju vai tikmēr varu pastaigāt ap virsbūvi varbūt kas vēl noderīgs atradīsies uz to viņš atbildēja "nu tā nevarēs gan" tas tiešām aizvainoja, vai tad es piebāzīšu kabatas ar tiem ledū iesalušiem izmirkušiem slēdžiem? vai kādu motora swapu izcelšu? tevi automātiski par zagli pataisa. Citos šrotos bez problēmām var staigāt un skatīties.
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 

31 Okt 2018, 21:03

skujzin. ar z-street kantori nav bijis appisiens.
Ja ir padārgi, tad jābrauc citur. Citreiz ir labi, ka detaļa nav izķerta pa lēto un var ieskriet iepirkt :lol:
Cilvēcīgi parunājot, ir atļauts arī pajaukt vaļā daļu pirms pirkšanas.
Zinu vairākus šrotus, kas sen nah nejauc E36. Nav vērts :D
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

31 Okt 2018, 22:15

JānisK-[JK] rakstīja: 31 Okt 2018, 20:23 Ar cenām ir tā, ka tā tiešām ir katra tirgotāja darīšana, cik grib tik prasa un tādas ir jebkura pārdevēja tiesības. Bet ar "cik gribu tik prasu" tiek parādīta tirgotāja apetīte, cik ļoti konkrētais pārdevējs iedzīvojās uz sava pircēja rēķina brīdī kad citu variantu pircējam nav. Tāds nu ir tas biznes...... kaut gan pazīstams auto veikala īpašnieks reiz teica, es labāk paprasu mazāku uzcenojumu gūstot mazāku peļņu, bet cilvēks atgriezīsies vēl un vēl, nekā paprasu vienreiz kosmosu un zaudēju klientu! un viņam tiešam klienti netrūkst.

Ar Z-Street ir bijis tā, ka sazvanoties vai privātā sarakstē tiek sarunāta konkrēta summa par detaļu, bet aizbraucot uz vietas paša Z-Street nav un cena par detaļu ir lielāka. Protams prasīju, lai uzzvana bosam un precizē, tad viss tika sarunāts un detaļa iegādāta par sākotnēji runāto summu. Pēdējās pirku stupicas, 35e gab jo ļoti vajadzēja, šķiet, ka pat šobrīd šādā cenā viņas nav, vēlāk mēģināju tirgot savas no donora nevienam par šādu pašu summu nevajag :D cena par vecu 1.6 m43 ieplīdes gofru bija lielāka kā par jaunu :D

Pie Z-Street vairs nebraucu pēc pēdējā gadījuma, tika atrasta vajadzīgā detaļa, čalis gāja boksā jaukt, apskrūvēt. Jautāju vai tikmēr varu pastaigāt ap virsbūvi varbūt kas vēl noderīgs atradīsies uz to viņš atbildēja "nu tā nevarēs gan" tas tiešām aizvainoja, vai tad es piebāzīšu kabatas ar tiem ledū iesalušiem izmirkušiem slēdžiem? vai kādu motora swapu izcelšu? tevi automātiski par zagli pataisa. Citos šrotos bez problēmām var staigāt un skatīties.
Varbūt tu aizdomīgs izskatījies...Esmu tur gan virsbūves gan boksu apstaigājis meklējot vēl ko noderīgu :D

Par cenām šeit nav ko komentēt, lielākoties kā visiem - ir lētākas lietas, ir dārgākas lietas. Jebkurā gadījumā ir arī stipri lielāki kosmonauti.

Darbinieks varētu būt kompetentāks - arī ir bijis tā ka zstreets uzraksta vienu cenu, darbinieks pasaka citu...


Vislielākais mīnuss - telpas un bardaks teritorijā, kas nezinātājam var neieviest uzticību, a savādāk viens no labākajiem kantoriem Rīgā.
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

01 Nov 2018, 11:29

Reālāk, ka čalis sprieda pēc sevis, nekur citur šādu mājienu nav bijis. Cenas nav nekāds tabu, kāpēc, lai neapspriestu.
Dīvaina cilvēku domāšana, kad amatnieks prasa par darbu samaksu tad 500eiro par sliekšņu metināšanu ir kosmoss, bet trula pirkt/pārdot uzvārīšanās ir tabu, katrs prasa cik grib :doh: tad lūdzu bez ņerkstēšanas par darba izmaksām ;)
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

01 Nov 2018, 11:55

Kurš ņerkst? :doh:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
b0xyy
Ziņojumi: 396
Pievienojies: 17 Sep 2017, 01:48
Braucu ar: e36
Reputācija: 1
 

01 Nov 2018, 15:48

Ar Z-Street ir bijis tā, ka sazvanoties vai privātā sarakstē tiek sarunāta konkrēta summa par detaļu, bet aizbraucot uz vietas paša Z-Street nav un cena par detaļu ir lielāka. Protams prasīju, lai uzzvana bosam un precizē, tad viss tika sarunāts un detaļa iegādāta par sākotnēji runāto summu.
Vienu reizi gribēju pirkt stūres lentu no z street pa 15eur. Kad biju gatavs pasūtīt, cena tomēr bija 20eur.
Profila bilde
Ziggy
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 30 Mar 2015, 23:32
Braucu ar: Zilu 328dubļu vanosu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

02 Nov 2018, 05:55

Man arī ir bijis ta, ka cena peksni uzaug no sakuma cenas pat pa 15eur. Izsperies cauri visai Rigai sastregumos, biju spiests arī nemt. Isak sakot padstava :nenene: Vairs arī nebraucu uz to kantori kops tas reizes. Ir protams bijis arī viss labi paris reizes, bet slikto jau atceras vairak.
Es te biju
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

03 Nov 2018, 13:55

Ziggy rakstīja: 02 Nov 2018, 05:55 Man arī ir bijis ta, ka cena peksni uzaug no sakuma cenas pat pa 15eur. Izsperies cauri visai Rigai sastregumos, biju spiests arī nemt. Isak sakot padstava :nenene: Vairs arī nebraucu uz to kantori kops tas reizes. Ir protams bijis arī viss labi paris reizes, bet slikto jau atceras vairak.
Jā, man arī 1x bija tā, ka sarunāju lukturus par 50e, viss ļoti labi, saku, ka braucu pakaļ, pēc stundas atbraucu un jau cena jau ir 60e. Kad teicu, ka pirms izbraukšanas zvanīju un cipars bija cits, atbilde bija "neko nezinu, ņem pa 60 vai meklē citur" stilā. Paņēmu, bet vairs uz turieni nebraucu. Laikam, pēc forumistu teiktā spriežot, kādu laiku atpakaļ tur tā bija normāla prakse, kā ir tagad - nezinu. Taisnīguma labad gan jāpiebilst, ka pēc kāda laika mums sanāca izrunāt šo lietu, viņš atvainojās un kā kompensāciju piedāvāja saldu ciparu kādam no nākošajiem pirkumiem, bet uz to brīdi neko vairs nevajadzēja.
allmotorguy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 27 Mar 2014, 15:55
Braucu ar: e36 coupe boston
Atrašanās vieta: Smiltene

02 Dec 2018, 00:02

Sveiki!
Diezko neiesaku nevienam ar lietotāju Deklab veikt kādus darījumus. Nezinu vai šo var saukt par uzmetienu 100%, katrā ziņā tieši detaļas, ko vajadzēja no viņa nedabūju. Dabūju 50% apmērā, tas nekas, ka iedeva vēl citas lietas līdzi. Bet vecīt, ja lasi, kur ir mans aizmugurējais bremžu suprots no 2.8 e36? Tas, ka sadevi līdzi stupicas, paldies, bet prasīju tieši suportus, lai var uzstādīt ventilējamās bremzes aizmugurē. :doh:
Reāli pārdod grib, bet tēlo muļķīti pēc tam, ka nezinājis, kaut kā baigi neticas, ka nezināja... :nenene:
ElvijsR
Ziņojumi: 2410
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

02 Dec 2018, 10:57

:doh:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

02 Dec 2018, 20:04

A ka Tu brauc pakaļ detaļām un neparbaudi,kas tev ir iedots??
ar kompatu pa brugji
allmotorguy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 27 Mar 2014, 15:55
Braucu ar: e36 coupe boston
Atrašanās vieta: Smiltene

03 Dec 2018, 14:10

cipruss18 rakstīja: 02 Dec 2018, 20:04 A ka Tu brauc pakaļ detaļām un neparbaudi,kas tev ir iedots??
Tur jau tā lieta, ka pats nebiju pakaļ, bet bračka steigā paķēra. Labi pārdzīvošu, nav jau mirstamā vaina, lai tikai citi arī skatās te forumā, ka šis džekiņš tomēr nav tik uzticams kā likās man iepriekš. Man daudz neinteresē, ka man sadeva liekas lietas līdzi, to, ko vajadzēju nedabūju. Nekas, dabūšu to, ko vajag tik un tā. :bye:
gutta
Ziņojumi: 221
Pievienojies: 12 Apr 2013, 00:09
Atrašanās vieta: Olaine/Drammen
Reputācija: 1
 

03 Dec 2018, 19:57

LLP?
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

04 Dec 2018, 01:09

Te pusei forumā attieksmi vajadzētu labot.

Tas ka cilvēks nepaskatās vai sarunā, ka savāc kāds cits automātiski padara viņu par mudaku, ka viņam notirgo neīsto detaļu?
Tad es tagad smērēšu visas detaļas pēc kārtas visiem un ja nepamanīs tad pats lohs un es nebūšu lohs, ka pārdevu sūdu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Loģika jums stipra ar ciprusu priekšgalā.
Likās jau ka E36 izmirs un paliks tikai sakarīgi purni bet vēl nekā. Bēdīgi.

Liet kristaps... ar sarkano sedanu bildē agrāk ja nemaldos R3 matīsam tirgoja 2.5 pliku motoru, kuram bija kapi jau. Matīss arī lohs ka neizjauca ārā, nenoņēma galvu un nepaskatījās uz vietas ja? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

sorry ja kļūdos par to, kurš pirka dzinēju to
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
r3served
Ziņojumi: 782
Pievienojies: 23 Nov 2015, 00:14
Braucu ar: e91, e36
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 1
 

04 Dec 2018, 01:30

TomSkarsts rakstīja: 04 Dec 2018, 01:09 Te pusei forumā attieksmi vajadzētu labot.

Tas ka cilvēks nepaskatās vai sarunā, ka savāc kāds cits automātiski padara viņu par mudaku, ka viņam notirgo neīsto detaļu?
Tad es tagad smērēšu visas detaļas pēc kārtas visiem un ja nepamanīs tad pats lohs un es nebūšu lohs, ka pārdevu sūdu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Loģika jums stipra ar ciprusu priekšgalā.
Likās jau ka E36 izmirs un paliks tikai sakarīgi purni bet vēl nekā. Bēdīgi.

Liet kristaps... ar sarkano sedanu bildē agrāk ja nemaldos R3 matīsam tirgoja 2.5 pliku motoru, kuram bija kapi jau. Matīss arī lohs ka neizjauca ārā, nenoņēma galvu un nepaskatījās uz vietas ja? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

sorry ja kļūdos par to, kurš pirka dzinēju to
Bija tāda lieta. Vārsti pieliekti, Kristaps gan piekrita segt daļu izmaksu (40e, kuriem gan vēljoprojām neesmu aizbraucis pakaĺ).
Piedāvāju dažādus sportiskus aksesuārus Tavam auto - Koiloveri, Hidrauliskās rokasbremzes, sporta stūres un dažādi sīkumi. Droši raksti PM.
Youtube - TheDriftGang
Instagram.com/thedriftgang
Facebook.com/thedriftgang
TikTok @The_drift_gang
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

04 Dec 2018, 01:41

r3served rakstīja: 04 Dec 2018, 01:30
TomSkarsts rakstīja: 04 Dec 2018, 01:09 Te pusei forumā attieksmi vajadzētu labot.

Tas ka cilvēks nepaskatās vai sarunā, ka savāc kāds cits automātiski padara viņu par mudaku, ka viņam notirgo neīsto detaļu?
Tad es tagad smērēšu visas detaļas pēc kārtas visiem un ja nepamanīs tad pats lohs un es nebūšu lohs, ka pārdevu sūdu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Loģika jums stipra ar ciprusu priekšgalā.
Likās jau ka E36 izmirs un paliks tikai sakarīgi purni bet vēl nekā. Bēdīgi.

Liet kristaps... ar sarkano sedanu bildē agrāk ja nemaldos R3 matīsam tirgoja 2.5 pliku motoru, kuram bija kapi jau. Matīss arī lohs ka neizjauca ārā, nenoņēma galvu un nepaskatījās uz vietas ja? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

sorry ja kļūdos par to, kurš pirka dzinēju to
Bija tāda lieta. Vārsti pieliekti, Kristaps gan piekrita segt daļu izmaksu (40e, kuriem gan vēljoprojām neesmu aizbraucis pakaĺ).
Viņš tā puspasaulei jau sedz izmaksas par saviem sūdiem. Bet galvenais jau sadirst visiem, ka viss ir ahuena un beigās pircējs lohs ka nav :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol:
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
r3served
Ziņojumi: 782
Pievienojies: 23 Nov 2015, 00:14
Braucu ar: e91, e36
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 1
 

04 Dec 2018, 16:34

Labojums no manas puses:
Sajāto 2.5 pirku no Eduarda Ciprusa aka liet edawards, manā gadījumā Kristaps ne pa tēmu, ar viņu dealojoties man problēmas nav bijušas. :drink:
Piedāvāju dažādus sportiskus aksesuārus Tavam auto - Koiloveri, Hidrauliskās rokasbremzes, sporta stūres un dažādi sīkumi. Droši raksti PM.
Youtube - TheDriftGang
Instagram.com/thedriftgang
Facebook.com/thedriftgang
TikTok @The_drift_gang
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 

04 Dec 2018, 17:11

TomSkarsts rakstīja: 04 Dec 2018, 01:09 Te pusei forumā attieksmi vajadzētu labot.

Tas ka cilvēks nepaskatās vai sarunā, ka savāc kāds cits automātiski padara viņu par mudaku, ka viņam notirgo neīsto detaļu?
Tad es tagad smērēšu visas detaļas pēc kārtas visiem un ja nepamanīs tad pats lohs un es nebūšu lohs, ka pārdevu sūdu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Loģika jums stipra ar ciprusu priekšgalā.
Likās jau ka E36 izmirs un paliks tikai sakarīgi purni bet vēl nekā. Bēdīgi.

Liet kristaps... ar sarkano sedanu bildē agrāk ja nemaldos R3 matīsam tirgoja 2.5 pliku motoru, kuram bija kapi jau. Matīss arī lohs ka neizjauca ārā, nenoņēma galvu un nepaskatījās uz vietas ja? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

sorry ja kļūdos par to, kurš pirka dzinēju to
arī bijuši līdzīgi gadījumi, kad kāds lietotājs, sauksim viņu piem. par Kirilu, kas labi pārzin konkrētās detaļas un ka tās vizuāli pat var atšķirt, pārdeva mazās pusasis, kā lielās ar attiecīgu cenu utt, arī pakaļ bija čoms, kas no tā neko nerubī un vnk savāca. Pēc tam kad iejautāju, laikam bija kkāds komentārs, ka noņemtas no 2.5, tad jau jābūt lielajām, vai kkā tā :D :D
tā kā pats no laukiem, un čakarēties ar vesšanu atpakaļ utt, nebija interesanti, tad vnk paliku ar lielajām mazajām pusasīm :D
M Power or no power..
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

04 Dec 2018, 18:47

Tom nejauc pimpi ar pirkstu
Ja Tu brauc bremzem pakal un tev piemet ekstru kkadu,tad Tu reali apskaties bremzes :doh:
ar kompatu pa brugji