Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

22 Mai 2013, 16:56

aģentūra jau arī apsolīja, ka visam jābūt čiki čiki. aizbrauc galā jau vien pretēja situācija. nu bet mani jau neklausīja, lai tagad krāj savu pieredzi.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

18 Jūn 2013, 20:51

eu roman mums briest nopietna saruna :dusma: KAS TEV BLAD LAVA AIZSTIKT MANUS KLASISKOS SLIEKŠNUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un vari nepust te piles es zinu ka tu viņus nozagi no servisa un kam tu viņus pardevi :dusma:
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill

18 Jūn 2013, 20:57

kas ta tie tagad par jokiem? klau tad man rodas labs pret jautajums kur te cilveki man sprauz ausis kad tu mani esi kautkadu naudu devis?
Attēls
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill

18 Jūn 2013, 20:58

un nopietna saruna mums toch briest! talak nem un runa ar Vilku ne es zinu kur tavi sliekni ir ne kur esi vinus licis! un pasveicini savu vienu mehu kas man parada ir naudu par vienu pardoto lietu! :super:
Attēls
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

18 Jūn 2013, 21:13

man liekas ka es tev tocna iespraudisu starp acim blad

1/ es vel neesmu aizmirsis par to sapisto disku ko es biju tev it ka uz dienu iedevis bet dabuju pec meneša atpakal visu sapistu .un to visu smadzenu jobu par ko es uzkatu ka tu man esi parada vismas lielu atvainošanaos
2/ slieksnus notirgoji pa 15 ls tagad gada vinus atpakal vai ka savadak bet naudu man nahuj nevajaga
4. es vel ar galvu draudzejos un nekad sava muza tev neizdotu vai nedotu naudu vai vienalga kadu lietu ;)

Ps : tatad es no tevim rita dabut atpakal

1/savas atsperes un amartizatorus
2/savus sliek/snus /ko tu nosperi ikskele servisa /un nestasti ka tev vilks ir vinus adevis vai ko vel jo vins sodien bija pat loti parsteikgts ka vinu tur nav
3 /doma ka tu man kompensesi diska remontu

rita iebrauksu vakara pakal savam mantam un ja tu gadijuma pie maksimas krutisi biznesu vai tev nebuss laika vai nevaresi ko atrast vai izdomasi citus melus vai minhauzena stastus tad rekinies ka tev buss lielas nepatikšanas /pilnigi nopietni/ jo man jau zb un ja lai ari ko visi par tevi stastitu man bija galigi pohuj ,a to ka tu visu laiku kaut ko fantazeji vai meloji tad es to nenemu galva ,bet tagad es pilnigi nopietni uzskatu tevi par zagli
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill

18 Jūn 2013, 21:15

ja Marek tiesam tev nav ko iedirst vairak,diemzel es kops esmu lv un bijis taja servisa tavas uzlikas neesmu redzejis!
Attēls
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

18 Jūn 2013, 21:16

Rom4iks_328 rakstīja:un nopietna saruna mums toch briest! talak nem un runa ar Vilku ne es zinu kur tavi sliekni ir ne kur esi vinus licis! un pasveicini savu vienu mehu kas man parada ir naudu par vienu pardoto lietu! :super:
ko tu lashara tagad te dirs :D ,šoreiz tev nesanaks izprukt sveika vai vel kaut ka izlocities ar interneta batalijam :D tu mani zini !!!
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill

18 Jūn 2013, 21:20

nu tad pacel telefonu nevis kadu atmasku tagad met! neslepjos zini kur esmu atrodams! :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

18 Jūn 2013, 21:36

tieši ta es zinu kur tu dzivo un ar ko nodarbojies tapec salasi manas mantas luudzu un rita es piebrauksu un savaksu vinas + pie reizes varesi ari pajautat ,,mehiem,,ko un kas ir tavu notirgoji jo tas mani neskar
un varesi apspriest manus sliekšnus.
ja vini ir nokrasoti un stav uz auto nedoma ka es nevaresu atpazit savuss slieksnus ;) + cilveks skaidri un gaisi pateica ka tu vinam vinus pardevi + vini man bija iezimeti .taka pietiek te dirst

rita visu ari izrunasim kaut gan es ipasi ar tevim pec šita gajiena negribu runat un viss ticamak buss /policija/ jo man tu točna esi nokaitinajis
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

18 Jūn 2013, 21:54

tagad ludzu dzes sito visu tam kurš parnesa no ogres topika uz sejieni,
jo tas nebija paredzets sini topika bet gan taka diskusija ogres topika ;)
ja vajadzes es pats te ierakstišu visu ko es domaju + ceru ka romans pats visu sakartos ;)
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill

18 Jūn 2013, 22:13

es neesmu neko pardevis tev velreiz atkartot? karto savas lietas ar Vilku kas mani neskar!
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

25 Jūn 2013, 10:46

Par, nu jau izbijušo, lietotāju djjys - šodien kontā iekrita nauda par lampām (+vēl procenti), visu cieņu. :super: Biju jau aizmirsis par tādu lietu. :D
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

28 Jūn 2013, 13:01

Martins221 - dēļ tevis esmu piekāsis labus cilvēkus, sabojājis viņiem brīvdienas un krietni pabojājis garastāvokli. Un nemuldi, ka nevarēji atsūtīt krēsliņu, jo nebija ar ko - pats biju Rīgā, Mafijs arī. Diemžēl neuzskati par vajadzīgu atbildēt uz telefona zvaniem un vēstulēm. :grrr: :grrr: :grrr:

Faktu konkretizēšanai - aizdevu Martins221 bērnu sēdeklīti ziemā uz pāris dienām (kā Martins teica). Par cik man viņu nevajadzēja, atpakaļ neprasīju. Tagad radās nepieciešamība pēc krēsliņa (draugu ģimenei mazdēls no UK ciemos brauc), prasīju, lai atgādā atpakaļ. Uz to bija atbilde, ka viss būs OK. Termiņš - Līgo svētki. Tagad jau Pēteri, bet man nav ne krēsliņa, ne arī Martins221 ir sazvanāms, lai problēmu atrisinātu. Un nevajag teikt, ka mēneša laikā to visu nevar nokārtot. Nav jau riepu komplekts, kurš visu bagāžnieku aizņem :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

Anyway, man pašam drīz māsa no DE ciemos brauks, un to tabureti tāpat vajadzēs, tāpēc - Martins221, esi laipns un atgādā man viņu.
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

09 Jūl 2013, 16:50

marux rakstīja:Martins221 - dēļ tevis esmu piekāsis labus cilvēkus, sabojājis viņiem brīvdienas un krietni pabojājis garastāvokli. Un nemuldi, ka nevarēji atsūtīt krēsliņu, jo nebija ar ko - pats biju Rīgā, Mafijs arī. Diemžēl neuzskati par vajadzīgu atbildēt uz telefona zvaniem un vēstulēm. :grrr: :grrr: :grrr:

Faktu konkretizēšanai - aizdevu Martins221 bērnu sēdeklīti ziemā uz pāris dienām (kā Martins teica). Par cik man viņu nevajadzēja, atpakaļ neprasīju. Tagad radās nepieciešamība pēc krēsliņa (draugu ģimenei mazdēls no UK ciemos brauc), prasīju, lai atgādā atpakaļ. Uz to bija atbilde, ka viss būs OK. Termiņš - Līgo svētki. Tagad jau Pēteri, bet man nav ne krēsliņa, ne arī Martins221 ir sazvanāms, lai problēmu atrisinātu. Un nevajag teikt, ka mēneša laikā to visu nevar nokārtot. Nav jau riepu komplekts, kurš visu bagāžnieku aizņem :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

Anyway, man pašam drīz māsa no DE ciemos brauks, un to tabureti tāpat vajadzēs, tāpēc - Martins221, esi laipns un atgādā man viņu.
Vēl joprojām aktuāli. Ja kāds satiek to murmuli, pasveiciniet un pasakiet, ka vēl jorojām gaidu savu īpašumu. Uz telefona zvaniem, SMS, vēstulēm šeit un draugos neatbild. :grrr: :grrr: :grrr: Kidala nolāpītais! :grrr: :grrr: :grrr:
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

15 Jūl 2013, 19:07

Velos pabridinat cilvekus! Cilveks taisa datortehniku un neatgriez atpakal. policija vinju nevarot atrast, un nu jau 2 gadus nedabonu savu datoru atpakal+ tika iemaksati 50Ls detalam! Jelgavnieks, ja kads zin kur mitinas drosi PM
http://www.draugiem.lv/user/4959614/friends/#?pg=2
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Sveiki visiem!
Vēršos pie jums pēc padoma un viedokļa - ko var darīt tādā gadījumā, ka šī foruma biedrs ir apkrāpis mani.
Lieta tāda, ka vasaras beigās nopirku lietotus diskus ar ziemas riepām no viņa.
Protams, uzticoties, ka viss diskiem ir kārtībā un nepārbaudot pirkšanas brīdī.
Tad nu pirms pāris dienām, tad, kad laiks palika auksts, uzliku diskus.
Un izrādījās, ka diskiem ir daudz buktes un šķiet, ka centrs izsists arī.
T.i. biju nobalansēt, jo drebēja. Man pateica, ka diski ir pamatīgi valcējami, vai metami.
Pārdevējam to arī pastāstīju, piedāvāju aizbraukt uz riepu centru, lai parāda - šis man teica, ka pats vainīgs, ka nepārbaudīju pirkšanas brīdī un ka pats vien esmu sasitis pa šo laiku (kāmēr bija silts un nebija vajadzība likt virsū).
Vēlējos pajautāt jūsu viedokli šajā gadījumā.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
kri
Ziņojumi: 176
Pievienojies: 03 Sep 2013, 12:12
Laikam vienīgais ko vari darīt ir publicēt tavuprāt vainīgā lietotājvārdu, lai vismaz pārējie var izvairīties. Tas, protams, ja tu tiešām pats viņus neesi uzsitis un sabuktējis.

Čoms līdzīgi ieberzās SSā, tur gan pārdevējs uzreiz esot teicis, ka pats ar diskiem diskiem neesot braucis un par taisnumu nevar solīt.
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
diezgan bezcerigi... lietota manta tomer.
Profila bilde
bembISt
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:14
kada vel nah varda publicesana. :doh: vareji vel pec 3 gadiem uzrakstit ka tevi uzmeta. :doh:
lohiem lohu problemas !! :grrr:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
izskatās ka vainīgais pieteicās :lol: