Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
bembISt
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:14
piedod bet šoreiz nee :lol:
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Neteiktu ka lohiem, lohu problēmas, bet tuvu taisnībai tas teksts ir!
Ir krīze, un jebkurš vēlas nopelnīt. Pats vainīgs ka nepārbaudīji... liec ss.lv, un tirgo nost.
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
ķip lai vēl kāds nabags dabū ieberzties pamatīgi?
runājot par lohiem.


Un kā tad labāk būtu bijis darīt? Uz vietas pārbaudīt? hah.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 
Nu pirms iegādes vajadzēja iebraukt jebkurā riepu servisā, lai ātri uzmet uz balansējamā un apskatās kas un kā... Tagad jau vairs neko.. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Romčiks
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 07 Nov 2013, 12:49
Braucu ar: 328i kūūpeju
Atrašanās vieta: Jūrmalas
Trust nobody, būs mācība, jebkurš ir ar kko ieberzies, lai no tā gūtu mācību! Un vaitad Tu neredzēji ka tur pamatīgas buktes un salocīts vietām? Tu taču prirkš sevis pirki, tātad tas bij svarīgi, un ja it svarīgi, tad vajadzēja vien baudīt kādi nu viņi bij:)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4
Once you get block, you never go back...
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Nezinu es jau labrat zinatu kas pelna tada veida! Kaut parbaudit ari vajadzeja tas gan, sajos bada laikos it ipasi!
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Manuprāt, koks ar diviem galiem. Nebūtu tas termiņš pagājis, domāju, ka būtu citādāk. Tā kā savstarpēji nepazīstami, viens otram neuzticas.
Bet ļoti nesmuki ir pārdot sapistu mantu, neko nesakot. Protams, pircējs arī daļēji vainīgs, ka nepārbaudīja, bet akli uzticējās..
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Jā, ticēju labajam cilvēkos - ka foruma biedrs neapp**īs... Jāraksta vien pie viņa pārdošanas postiem, lai pārejie pamatīgi pārbauda jebko, ko pērk.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Es jau esmu guvis mācību, tāpēc tikai no zināmiem ņemu mantas :)
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 
kā ko? ieraksti niku, lai tauta zin savus varoņus..1x arī mani uzmeta, pirku diskus no viena lietotāja, neatceros jau vairs, 2as riepas bija cauras.. taka samierinies, vai ja baigi sāp, tad sarunā tikšanos un iedo jebalā :gigigi:

vienkārši nevajag būt naiviem, uzmetēji nedzīvo tikai ss.lv..tādi ir arī šeit, bmwpower.lv utt. varbūt arī šeit vajag izveidot topiku uzmetējiem, lai cilvēki zin, no kuriem nikiem labāk izvairīties ;)
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
bmwpower.lv tur visiem sagādā kaifu, kādam kko tizlu pateikt, iesmērēt, vai vienkārši aprēkt. :lol:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
bet nu lietots ir lietots. pats šo to esmu tirgojis un dažas lietas labi, ka neviens nenopirka, jo pats vienā brīdī atklāju ka šis tas ir saplīsis. pats nopriecājos ka labi ka nevienam netīšam neiesmērēju un sirdsapziņa tīra :hahaha:
Pēdējais labojis yanks - 29 Nov 2013, 16:28, kopā labots 1 reizi.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
Rudziņš rakstīja:bmwpower.lv tur visiem sagādā kaifu, kādam kko tizlu pateikt, iesmērēt, vai vienkārši aprēkt. :lol:
Tu domā ka te citi cilvēki apgrozās.
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
yanks rakstīja:
Rudziņš rakstīja:bmwpower.lv tur visiem sagādā kaifu, kādam kko tizlu pateikt, iesmērēt, vai vienkārši aprēkt. :lol:
Tu domā ka te citi cilvēki apgrozās.

Šis ir mazāks forums, nekā bmwpower, līdz ar to mazāk šādu cilvēku, bet nu kas zin...
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Es piemēram savu laiku ieberzos ar šī foruma lietotāju Hiperaktīvais, vai īstā vārdā auto tirgoni Jāni Ceiziņu, no Ķekavas, neiesaku no šī usera neko pirkt, utt. Pārdeva man izpujušu bmw ar pirktu TA ar kuru pat nenobraucu gadu, jo tilts izlūza.

Viņš jau sevi parādīja ar tautā slaveno inerces bumbu :lol: :lol: :lol: :lol:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
Teiksim tā ''kukij'', man ir visi dokumenti ko toreiz taisiju tagad jau tavējai kupejai, visu piekari and shit like that... tas ka tu lūžņus izpuvušus smērē iekšā nav mana vaina, vai arī tas ka tev vnk nepatīku ! :doh: Apskati izgāju oficiālā ceļā bez liekām problēmām, tas ka tu mašīnu nemāki uzturēt tehniskā stāvoklī, jau ir tava problēma pamuļķi ! :nenene:
Ja nepieciešams varu arī ieskenēt tos doķus no servisa kur taisīju un iegrūdu pamatīgu naudu lai sataisītu to auto ! Tāpēc nevajag tagad te daudz dirst ka esi apkrāpts vai tml. :nenene:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
kriz
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 11 Jūl 2012, 00:00
Braucu ar: kadetu
Kukijs rakstīja:Es piemēram savu laiku ieberzos ar šī foruma lietotāju Hiperaktīvais, vai īstā vārdā auto tirgoni Jāni Ceiziņu, no Ķekavas, neiesaku no šī usera neko pirkt, utt. Pārdeva man izpujušu bmw ar pirktu TA ar kuru pat nenobraucu gadu, jo tilts izlūza.

Viņš jau sevi parādīja ar tautā slaveno inerces bumbu :lol: :lol: :lol: :lol:
Tagadējais "is" ari ir diezgan lieli kapi, kuru viņš cenšas kādam nogrūst par nereālu cenu :hahaha: :lol:
Lasot to sludinājumu liekas, ka mašinas ir sajauktas, bet nu es tikai brīdinu.. varbūt kļūdos un īstenība tur viss zbis :rolleyes:
Profila bilde
kirurgs777
Ziņojumi: 226
Pievienojies: 20 Sep 2012, 11:18
Braucu ar: 330+;328;318is, 528;
Atrašanās vieta: Rīga
Noņem riepas un atdod viņam atpakaļ diskus.Un lai atdod naudu par diskiem. :sarunats: Vienīgi laiks ir manuprāt pārāk ilgs lai kko prasītu atpakaļ.Pats vienmēr dodu nedēļu laiku,lai atved atpakaļ. Paskatamies kā officiālā e-latā dod diennakti vai 3 garantijas laiku. Un jā,labaikais vnm pirkt no parbaudītiem cilvēkiem :yes:
Veterinārā palīdzība.
www.paijavet.lv
A.Briāna 12, Rīga
BMWPOWER UN E36.LV lietotājiem -15% pakalpojumiem.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
kriz rakstīja:
Kukijs rakstīja:Es piemēram savu laiku ieberzos ar šī foruma lietotāju Hiperaktīvais, vai īstā vārdā auto tirgoni Jāni Ceiziņu, no Ķekavas, neiesaku no šī usera neko pirkt, utt. Pārdeva man izpujušu bmw ar pirktu TA ar kuru pat nenobraucu gadu, jo tilts izlūza.

Viņš jau sevi parādīja ar tautā slaveno inerces bumbu :lol: :lol: :lol: :lol:
Tagadējais "is" ari ir diezgan lieli kapi, kuru viņš cenšas kādam nogrūst par nereālu cenu :hahaha: :lol:
Lasot to sludinājumu liekas, ka mašinas ir sajauktas, bet nu es tikai brīdinu.. varbūt kļūdos un īstenība tur viss zbis :rolleyes:

atbrauc apskaties ja kkas nepatīk ! :doh:

tas ka kūkijs ir saspiedies tas ir viennozīmīgi, jo toreiz kad mainījām 1:1 viņam piedāvāju braukt uz servi uzcelt augšā vai tml. un viņam sročna kupeju vajadzēja un negribēja nekur braukt tik nogrūst savu sapuvušo sedanu ! :doh:

manai kupejai tagadējā cena atbilst auto stāvoklim tāpēc nevajag lieki dirst pirms esat aplūkojuši !!!!! :doh: ĪPATŅU ARODBIEDRĪBA VAI !?!?!?!?!


Ir interese pirkt manu auto, dzen uzcel augšā aplūko man vienalga, dzinējs nesen mainīts un salons vesels nav saplēsts, tāpēc arī manējam cena atbilstoša!!!

Īpatni kūkij, ja tev ir kādas problēmas vai īpaši kas runājams ar mani personīgi varu arī aizbraukt pie tevis un apspriest visu kas tev nepatīk ! Tāpēc nevajag te dirst ka esmu tev kko iesmērējis vai tml .... :idiots:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
kirurgs777
Ziņojumi: 226
Pievienojies: 20 Sep 2012, 11:18
Braucu ar: 330+;328;318is, 528;
Atrašanās vieta: Rīga
Hiperaktīvais bija pie manis atbraucis,nezinu neesmu auto redzējis no apakšas,bet likās ļoti sakarīgs auto,gan vizuāli gan tehniski.Bet nu katram jau tā latiņa savadāka. Domāju ka adekvāta cena priekš tā auto. Liela daļa grib sterilus e36 par kapeikām. Vajag paskatīties cik tādi sterilie maksā pie braļuhām leišos. Ne tik lēti kā pie mums,lietuvā var nopirkt tikai sūdus.
kriz rakstīja:
Kukijs rakstīja:Es piemēram savu laiku ieberzos ar šī foruma lietotāju Hiperaktīvais, vai īstā vārdā auto tirgoni Jāni Ceiziņu, no Ķekavas, neiesaku no šī usera neko pirkt, utt. Pārdeva man izpujušu bmw ar pirktu TA ar kuru pat nenobraucu gadu, jo tilts izlūza.

Viņš jau sevi parādīja ar tautā slaveno inerces bumbu :lol: :lol: :lol: :lol:
Tagadējais "is" ari ir diezgan lieli kapi, kuru viņš cenšas kādam nogrūst par nereālu cenu :hahaha: :lol:
Lasot to sludinājumu liekas, ka mašinas ir sajauktas, bet nu es tikai brīdinu.. varbūt kļūdos un īstenība tur viss zbis :rolleyes:
Veterinārā palīdzība.
www.paijavet.lv
A.Briāna 12, Rīga
BMWPOWER UN E36.LV lietotājiem -15% pakalpojumiem.