Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
Rekur arī bilde no apakšas kupejai ja nu tam īpatnim ''cepumam'' kurš pat nemāk pareizi savu niku uzrakstīt :doh:
Grīda nav metināta vispārībā!!! Par savu veco kupeju ko viņam pret sedanu iemainīju, viss bija sataisīts uz csdd perfekti un nebija lietas pie kā piesieties ! soo lai viņš iebāž savu viedokli kkur citur, vnk es viņam kā cilvēks nepatīku! Un ja interesē tava vecā ''krutā'' sedana viedoklis varu 2 cilvēkiem pateikt lai te izsakās par viņu ! Neiesāc bazaru ja pats nēesi bijis labāks iesmērētājs !!! :nenene: :idiots:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Klavz
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 09 Jūl 2012, 16:47
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Limbaži
Reputācija: 1
 
Kā jau teica, koks ar diviem galiem. Tikpat labi pārdevējs nemaz nezināja, ka tie diski ir līki :rolleyes:
Tagad būs mācība, ka pērkot uzliksi uz balansiera ;)
:lol:
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Pārdevējs teica, ka pats braucis ar tiem diskiem pirms laika un viss esot bijis chikiniekā.
Riepu centrā vēl norādīja uz to, ka kāds ir mēģinājis taisnot ar āmuru. :D
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
bļāaa ar āmuru :doh: Cerams ka ne pa lielu summu tevi apčakarēja...
Profila bilde
bembISt
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 22 Apr 2011, 14:14
ja jau ar aamuru taisnots tad jau to ar aci var pamanit :doh: tu vispar skatijies uz diskiem kad pirki?
Profila bilde
Slim
Ziņojumi: 736
Pievienojies: 08 Jan 2012, 20:10
Reputācija: 3
 
kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji :rolleyes:

īstenībā nesaprotu kāda čīkstēšana par tiem diskiem un puvušām mašīnām, ne jau pa pastu jums sūta, ja pašam žēl kopus uzlikt uz balansiera diskus, vai autiņu pacelt palūrēt apakšu, kurš ta vainīgs ja ne pats, uzticēties cita goda vārdam mūsdienās hmmm........ laikam prātīgi nav. Braukt meklēt, dod mutē pārdevējam- ok var, bet vēl labāk apstājies pie spoguļa, palūri atspulgā un ievelc sev pa seju ar labo roku (vai kreiso, kā nu kuram ērtāk)- nākamreiz zināsi kā uzticēties visādiem svešiniekiem un sliktajiem onkuļiem :D
BMW-Big Money Waste
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
Protams, vajadzēja vienkārši aizvest pārbaudīt. Stulbs biju, laba mācība.

to, ka taisnoti ar āmuru gan neredzēju - bija pamatīgi netīri.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
TG/AM :lol:
d[-_-]b
Profila bilde
kirurgs777
Ziņojumi: 226
Pievienojies: 20 Sep 2012, 11:18
Braucu ar: 330+;328;318is, 528;
Atrašanās vieta: Rīga
normāls čalis rakstīja:Protams, vajadzēja vienkārši aizvest pārbaudīt. Stulbs biju, laba mācība.

to, ka taisnoti ar āmuru gan neredzēju - bija pamatīgi netīri.

Sorry,ka smejos,bet parasti ar āmuru laukos veci onkas taisno bleķeniekus :D :hahaha:
Veterinārā palīdzība.
www.paijavet.lv
A.Briāna 12, Rīga
BMWPOWER UN E36.LV lietotājiem -15% pakalpojumiem.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava
Hiperaktīvais rakstīja:Rekur arī bilde no apakšas kupejai ja nu tam īpatnim ''cepumam'' kurš pat nemāk pareizi savu niku uzrakstīt :doh:
Grīda nav metināta vispārībā!!! Par savu veco kupeju ko viņam pret sedanu iemainīju, viss bija sataisīts uz csdd perfekti un nebija lietas pie kā piesieties ! soo lai viņš iebāž savu viedokli kkur citur, vnk es viņam kā cilvēks nepatīku! Un ja interesē tava vecā ''krutā'' sedana viedoklis varu 2 cilvēkiem pateikt lai te izsakās par viņu ! Neiesāc bazaru ja pats nēesi bijis labāks iesmērētājs !!! :nenene: :idiots:

Tu īpatni, Ceiziņ, sāksim ar to bilde nav īsta karteris nebija metināts. Grīda nav metināta vispārībā????
Attēls076.jpg
Nu protams CSDD perfekti novērtēja to auto 20.52 vakarā kad tika izieta TA ar money funny palīdzību :gigigi:

Te vēl pāris ideālā stāvokļa bmw bildes.
Attēls073.jpg
Attēls074.jpg
Un tavai zināšanai es par to auto rūpējos ne jau kā tu. Visu viņam maksimāli sataisīju, t.sk tavu jaunuzstādīto sajūgu, kurš bija nodedzis līdz pilnībai arī nomainīju tāpāt arī bukses šarnīrus kas ķilējās un visu citu.

Un visu vasaru mierīgi braucu, un ziemā autiņš bija garāžā, visas vasaras laikā vienu saulīti lietus laikā uzgriezu!!!
Jo visu laiku bija klaboņa no pakaļējā tilta, vnk nebija laiks pienācīgi auto apskatīt bet kad notika tas kas notika tad rezultāts ir lūk kāds
20131027_132528.jpg
20131027_132515.jpg
Tā lūk redz kur ir tavs ideāli taisītais bmw!!!

Tirgo tik laimīgs savu tgd mēslu pa kosmosu, gagarina mazdēls!!!

Atvainojos kad taisu šādu offtopiku šeit!!!
Un jā uzminēji kāpēc man naids pret tevi, neesmu tu kas uztaisa meitenei bērnu un pēc tam pamet viņu un aiziet pie citas!!!



Sorry par offtopiku.
:rolleyes:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Ja kāds kādu uzmet, šeit ir atbilstošs topiks.
viewtopic.php?f=3&t=1741

Šovakar došos no viena biedra iegādāt diskus, ceru ka mani neapšņāks, jo šajā vēlajā stundā neviens riepu serviss nestrādā.
Bet nu, nogaidīt gan negaidīšu, ziema nāk, un ziemenes brēc pēc diskiem.
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Tūlīt viens user šeit būs mazāk :D
Profila bilde
kirurgs777
Ziņojumi: 226
Pievienojies: 20 Sep 2012, 11:18
Braucu ar: 330+;328;318is, 528;
Atrašanās vieta: Rīga
uz sateklas ielas straadaa,var aizvest tur ;)
evaness2 rakstīja:Ja kāds kādu uzmet, šeit ir atbilstošs topiks.
viewtopic.php?f=3&t=1741

Šovakar došos no viena biedra iegādāt diskus, ceru ka mani neapšņāks, jo šajā vēlajā stundā neviens riepu serviss nestrādā.
Bet nu, nogaidīt gan negaidīšu, ziema nāk, un ziemenes brēc pēc diskiem.
Veterinārā palīdzība.
www.paijavet.lv
A.Briāna 12, Rīga
BMWPOWER UN E36.LV lietotājiem -15% pakalpojumiem.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Esmu nerīgā, tā kā, nestrādā riepu servisi man te tik vēlu. Uz Rīgu triekties arī nebūtu prātīgi.
Profila bilde
normāls čalis
Ziņojumi: 582
Pievienojies: 30 Mar 2013, 20:24
Braucu ar: e41 ;)
Atrašanās vieta: Rīga
ļoti līdzīga situācija bija...

Un Kukija bildes ir šausmas! ārprāts.
Kalnz rakstīja:e36 bez bloķa ir alus bez grādiem / sieviete no gumijas / elektriskā cigarete u.tml
Mana māte - "ārprāts! Viņam tak riepas deg, viņam tas ir jāpasaka!" Runājot par apļa slīpētāju.
Attēls
Riddick
Ziņojumi: 19
Pievienojies: 28 Nov 2013, 23:47
Braucu ar: 318IS
Labākais veids kā zaudēt pēdējās cieņas paliekas pret bembistu ir nopirkt no viņam mašīnu.

Un "labākie" lopi ir tie, kas tikko nopirkuši jaunu. Krājuši naudu sapnim un vecajā pat santīma pietrūcis ko ielikt. Rezultātā tu nopērc mironi, kam jau trešā dvēseles reinkarnācija.

Var jau gudri spriedelēt par lohiem un aitām. Bet ja pat auto markas brāļiem vienam uz otru pofig - tad no comments.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
uzskatu taa, ka ir japublicee lietotaja vards, lai cilvekam nakamreiz negribetos iesmeret mantu.
un ir pasam jauztver visa sii lieta kaa maaciba talaak. nakamreiz busi gudraks un parbaudisi kartigak lietu ko iegadajies. ;)
neesi vienigais kas ir ieberzies uz uzticeshanos cilvekiem.
man ari ir gadijies, tik pa krietni vairak kapeikam :pupi:
...
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.
Kukijs rakstīja:
Hiperaktīvais rakstīja:Rekur arī bilde no apakšas kupejai ja nu tam īpatnim ''cepumam'' kurš pat nemāk pareizi savu niku uzrakstīt :doh:
Grīda nav metināta vispārībā!!! Par savu veco kupeju ko viņam pret sedanu iemainīju, viss bija sataisīts uz csdd perfekti un nebija lietas pie kā piesieties ! soo lai viņš iebāž savu viedokli kkur citur, vnk es viņam kā cilvēks nepatīku! Un ja interesē tava vecā ''krutā'' sedana viedoklis varu 2 cilvēkiem pateikt lai te izsakās par viņu ! Neiesāc bazaru ja pats nēesi bijis labāks iesmērētājs !!! :nenene: :idiots:

Tu īpatni, Ceiziņ, sāksim ar to bilde nav īsta karteris nebija metināts. Grīda nav metināta vispārībā????
Attēls076.jpg
Nu protams CSDD perfekti novērtēja to auto 20.52 vakarā kad tika izieta TA ar money funny palīdzību :gigigi:

Te vēl pāris ideālā stāvokļa bmw bildes.
Attēls073.jpg
Attēls074.jpg
Un tavai zināšanai es par to auto rūpējos ne jau kā tu. Visu viņam maksimāli sataisīju, t.sk tavu jaunuzstādīto sajūgu, kurš bija nodedzis līdz pilnībai arī nomainīju tāpāt arī bukses šarnīrus kas ķilējās un visu citu.

Un visu vasaru mierīgi braucu, un ziemā autiņš bija garāžā, visas vasaras laikā vienu saulīti lietus laikā uzgriezu!!!
Jo visu laiku bija klaboņa no pakaļējā tilta, vnk nebija laiks pienācīgi auto apskatīt bet kad notika tas kas notika tad rezultāts ir lūk kāds
20131027_132528.jpg
20131027_132515.jpg
Tā lūk redz kur ir tavs ideāli taisītais bmw!!!

Tirgo tik laimīgs savu tgd mēslu pa kosmosu, gagarina mazdēls!!!

Atvainojos kad taisu šādu offtopiku šeit!!!
Un jā uzminēji kāpēc man naids pret tevi, neesmu tu kas uztaisa meitenei bērnu un pēc tam pamet viņu un aiziet pie citas!!!



Sorry par offtopiku.
:rolleyes:


Tas ka tu mašīnu izjauc un turi zem ābeles nav mana vaina :D Vienmērīgi grīda nevar izrūsēt !!! Un tad kad tev iemainīju viņš bija labā stāvoklī un tāds kāds viņš ir tagad mani īpaši nerausta! Ja tev ir kādas pretenzijas varu līdz tevīm aizbraukt un iznest tavu pretīgo ībli ! :idiots:
Ša atradīšu tava super labā autiņa bildes nemīz karstu !

ATVAINOJOS PAR OFF TOPIC !!! :sarunats:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

30 Nov 2013, 02:23

neaizstavu ne vienu ne otru, bet sitas interneta kraninju staipisanas ir jaizbeidz. ja gribi aizbraukt lidz vinam un iedot pa seju, tad dari taa, un beidz te to reklamet.
ir jau intresanti palasit so visu, bet ar katru nakamo textu jus abi zaudejat cienju citu aciis...
...
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 

30 Nov 2013, 02:31

Armando,es tev 100% piekrītu :super:
Attēls