Sludinājumi SS, Mobile.de u.c.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Linda rakstīja:
Razbainieks rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Viņam tā draudzene arī baiga BMW pārzine un eksperte :hahaha: kautko gudri man dirsa virsū kad vienu no žurkām tirgoju :hahaha: un uzskata ka viņas e46 mega bomba esot :hahaha:
Tak viņi abi ir low people, tur nakotnes nekādas, ja nu protams feniksā neiespejamo miljonu pacels.
Nezinu ne cilvēkus, ne ko, bet ķip kā meiča, tā par auto nevar neko zināt? Es, protams, saprotu, ka sirsniņā dzeļ, ka kāda čiepiņa pienāk un saka, klau vecīt man liekas, ka sliekšņos ir maxroflex? Tas bija kā, piemērs, ne uz kādu konkrēti.
Pašai arī ir gadījies skatīties mašīnu, kurai tukšgaitā apgriezieni staigā pamatīgi, un uz jautājumu: vai tas ir normāli? Saņemu atbildi, ka jā, ja man kādreiz būšot bmw, tad es zināšot, ka to nevar sataisīt :lol:
:D Tas tāds stulbs priekšstats ka sievietes no auto neko nesaprot...bet saki ko gribi, pārsvarā tā tas arī ir.

Man TA bija gadījums, ka mammas mašīnai ielika pāris 2niekus, es nomainot tikai spuldzīti nākamajā dienā gāju TA, sakritības pēc tiku pie tā paša inspektora un izgāju... :D Nez kāpēc ar vīrieti pie stūres paaugstināta eļļas noplūde no motora bija pazudusi, un pāris bukses uzlabojušas savu veiktspēju...tas saucas braucu vēlreiz lai pakasītos jo zināju ka bukses nesen mainītas un eļļas noplūde likvidēta, bet nesanāca.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
Man reizēm liekas, ka zem Lindas profila slēpjas čalis. :lol: Nu tīri ņemot vērā tehniskās zināšānas.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Neatceros, kas man stāstija, bet gadījums esot reāls :sieviete iet TA, un inspektors viņai saka - jums bremžu lampas nedeg. Šī uz mirkli samulst, bet tad ar gudru seju jautā, priekšējās vai aizmugurējās?
Zin, reizēm ir vnk paklusēt it īpaši klausoties, ka tīri sakarīgs džeks tev stāsta, ka pirms trases obligāti jāizņem termostats, lai nekarst :lol:

Ch., es reizēm neatteiktos - vairāk spēka n shit :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 
Razbainieks
Ziņojumi: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2011, 12:25
Braucu ar: cbr600rr
Reputācija: 1
 
Linda rakstīja:
Razbainieks rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Viņam tā draudzene arī baiga BMW pārzine un eksperte :hahaha: kautko gudri man dirsa virsū kad vienu no žurkām tirgoju :hahaha: un uzskata ka viņas e46 mega bomba esot :hahaha:
Tak viņi abi ir low people, tur nakotnes nekādas, ja nu protams feniksā neiespejamo miljonu pacels.
Nezinu ne cilvēkus, ne ko, bet ķip kā meiča, tā par auto nevar neko zināt? Es, protams, saprotu, ka sirsniņā dzeļ, ka kāda čiepiņa pienāk un saka, klau vecīt man liekas, ka sliekšņos ir maxroflex? Tas bija kā, piemērs, ne uz kādu konkrēti.
Pašai arī ir gadījies skatīties mašīnu, kurai tukšgaitā apgriezieni staigā pamatīgi, un uz jautājumu: vai tas ir normāli? Saņemu atbildi, ka jā, ja man kādreiz būšot bmw, tad es zināšot, ka to nevar sataisīt :lol:


Protams ir sievietes kas saprot auto lietas , bet procentuālais pārsvars ir pat ļoti atšķirīgs, respektīvi vīrietis pec iespejamibas teorijas - diskusijās vai stavstarpejās sarunāts vairāk liks uzsvaru uz to ka sievete neko nesaprot kas saistās ar šo tematu.
Profila bilde
chillhouse
Ziņojumi: 440
Pievienojies: 10 Mai 2014, 15:28
Braucu ar: E71, F15
Atrašanās vieta: Rīga
rews rakstīja:Kā pareizi nopirkt auto no LT, nekad nekas tāds nav darīts?
http://m.autoplius.lt/skelbimai/nuotrau ... 9#photo_10
Nekādi tranzīta numuri. Sazvani, brauc apskaties, zinot leišus - apskati katru centimetru, pat Wunderbaumu pārbaudi. Ja viss patīk, sastādat pirkšanas/pārdošanas aktu (A4 lapa) + savāc tehnisko un atpakaļ uz LV. 5 dienu laikā auto jābūt reģistrētam. Par aktu pabrīdini pārdevēju jau iepriekš, viņš sazīmēs. Vietējais "CSDD" pat nav jāapmeklē. Pašam gadijies tur pirkt auto pat divos naktī.
P.s. Kaulēties var ļoti :)
Attēls
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Pirms gada, laikam kaut kad 16tajā gadā (varbūt hz) gribeju pirkt šo e34.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... foikc.html

Bija laikam kkāds divciparu numurs virsū. Normāliem diskiem. Un apdarē bija daudz vairāk kokmateriāls :hahaha: Tajā laikā bija tikai bukte blakussēdētāja puse virs aizm.lukturi. Priekša bija vesela. Neesmu pārleicināts, bet liekas ka nebiaj tā safistā super audio sistēma aizmugres plaukta :rolleyes: un viņam bija super foršas sportsizes priekšā, bet tagad kkāds ķeblis parasts. kādus menešus atpakaļ viņš bija ielikts vēl bēdīgākā skatā. Bet kad es gribēju ņemt likās labs variants, laikam pr. optika arī bija cita. Karoč viņš ir apalsīts, bet arī vismaz par 400 vai vairāk lētāks :gigigi:

pss- protams, ka par 650e jāpriecājas ka auto vispār kustas un ja vēl TA ir tad jau tas vien ir dīīls :hahaha: bet tikai pasaku kāds viņš bija, nejau to ka tur vis psc vai kas. Gan jau tāpat ir tās cenas vērts lai izbaudītu 110kw priekus uz grants ceļiem :D
RPG
Ziņojumi: 310
Pievienojies: 21 Aug 2016, 15:54
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Kāds te gan jau arī kaut ko zin un iespējams manījis kkur šo mopēdu? jau tirgojas labu laiciņū sākumā bez numuriem bija, jā kipa zils un 74kw un piepļūtīti aizm sēdekļi. Bet varbūt kāds kaut ko zin par to tirgoni kopumā vai konkrētu goļāru?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... cxnpo.html
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Linda rakstīja:
Razbainieks rakstīja:
zurkae36 rakstīja:Viņam tā draudzene arī baiga BMW pārzine un eksperte :hahaha: kautko gudri man dirsa virsū kad vienu no žurkām tirgoju :hahaha: un uzskata ka viņas e46 mega bomba esot :hahaha:
Tak viņi abi ir low people, tur nakotnes nekādas, ja nu protams feniksā neiespejamo miljonu pacels.
Nezinu ne cilvēkus, ne ko, bet ķip kā meiča, tā par auto nevar neko zināt? Es, protams, saprotu, ka sirsniņā dzeļ, ka kāda čiepiņa pienāk un saka, klau vecīt man liekas, ka sliekšņos ir maxroflex? Tas bija kā, piemērs, ne uz kādu konkrēti.
Pašai arī ir gadījies skatīties mašīnu, kurai tukšgaitā apgriezieni staigā pamatīgi, un uz jautājumu: vai tas ir normāli? Saņemu atbildi, ka jā, ja man kādreiz būšot bmw, tad es zināšot, ka to nevar sataisīt :lol:
++++++++ lindai
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... exxfx.html ka var saukt par koptu masinu:( par cenu vsp pat nerunasu
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Martinsoon rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... exxfx.html ka var saukt par koptu masinu:( par cenu vsp pat nerunasu
Cena daudz adekvātāka kā par Tavu CD43, kurš nāk no citas galaktikas
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
Martinsoon rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... exxfx.html ka var saukt par koptu masinu:( par cenu vsp pat nerunasu
a es vel domaju, kapec tik liela interese par manu sedanu ir pa 1k.. atbrauc paskatas, saka ka pa 950e gatavi savakt esot, ka sskaa nekaa cita navot, bet izradaas es vel pa limonadi ielicis laikam esmu :lol: :lol: :lol:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
hvz, ja tehniski viss stīgā, un virsbūvē nav caurumu, neņemsim vērā to spārnu, tāpat lielākai daļai ir krāsoti vai mainīti spārni, nokaulēt vēl nedaudz un var ņemt, jauns tehačš, nodoklis nomaksāts.
par cik tad Jūs gribat nopirkt sakarīgu e36? 500eur?
cd43 200eur ftw? :D
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Lawwr rakstīja:hvz, ja tehniski viss stīgā, un virsbūvē nav caurumu, neņemsim vērā to spārnu, tāpat lielākai daļai ir krāsoti vai mainīti spārni, nokaulēt vēl nedaudz un var ņemt, jauns tehačš, nodoklis nomaksāts.
par cik tad Jūs gribat nopirkt sakarīgu e36? 500eur?
cd43 200eur ftw? :D
Atkarīgs no motora tilpuma un virsbūves. 250 eiro... :D
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
Kādā pasaku pasaulē Jūs dzīvojat? :lol:
viens grib nopirkt normālu e36 pa 250eur otrs tirgo cd maģi pa 200eur. ;)
Fashion rakstīja:
Martinsoon rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... exxfx.html ka var saukt par koptu masinu:( par cenu vsp pat nerunasu
a es vel domaju, kapec tik liela interese par manu sedanu ir pa 1k.. atbrauc paskatas, saka ka pa 950e gatavi savakt esot, ka sskaa nekaa cita navot, bet izradaas es vel pa limonadi ielicis laikam esmu :lol: :lol: :lol:
iemet sludinājumu.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Lawwr rakstīja:Kādā pasaku pasaulē Jūs dzīvojat? :lol:
viens grib nopirkt normālu e36 pa 250eur otrs tirgo cd maģi pa 200eur. ;)
Fashion rakstīja:
Martinsoon rakstīja:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... exxfx.html ka var saukt par koptu masinu:( par cenu vsp pat nerunasu
a es vel domaju, kapec tik liela interese par manu sedanu ir pa 1k.. atbrauc paskatas, saka ka pa 950e gatavi savakt esot, ka sskaa nekaa cita navot, bet izradaas es vel pa limonadi ielicis laikam esmu :lol: :lol: :lol:
iemet sludinājumu.
Kurš tev grib nopirkt normālu e36 par 250? Tā ir normāla rezervesdaļu auto cena. 250 bija cena par cd43...
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
iemet sludinājumu.[/quote]

Kurš tev grib nopirkt normālu e36 par 250? Tā ir normāla rezervesdaļu auto cena. 250 bija cena par cd43...[/quote]
cd 43 200 e un tirgoju vinu es. nav jau spiesta lieta pirkt letaak neredzu jegu pardot- trubas nedeg:) bet magim viss ir kartibaa atskiriba no 316 ar srusejusam arkaam.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Martinsoon rakstīja:iemet sludinājumu.
Kurš tev grib nopirkt normālu e36 par 250? Tā ir normāla rezervesdaļu auto cena. 250 bija cena par cd43...[/quote]
cd 43 200 e un tirgoju vinu es. nav jau spiesta lieta pirkt letaak neredzu jegu pardot- trubas nedeg:) bet magim viss ir kartibaa atskiriba no 316 ar srusejusam arkaam.[/quote]

Kāpēc nolaidi no 250 uz 200? :D
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Martinsoon rakstīja:iemet sludinājumu.
Kurš tev grib nopirkt normālu e36 par 250? Tā ir normāla rezervesdaļu auto cena. 250 bija cena par cd43...[/quote]
cd 43 200 e un tirgoju vinu es. nav jau spiesta lieta pirkt letaak neredzu jegu pardot- trubas nedeg:) bet magim viss ir kartibaa atskiriba no 316 ar srusejusam arkaam.[/quote]


Tas magjis dej zelta olas?
ar kompatu pa brugji