Sludinājumi SS, Mobile.de u.c.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
Neesmu kompaktu fans,bet shis diezgan smuks!

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... amjhx.html
Instagram - Sandis_e36
paaksts
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 22 Apr 2015, 16:32
Jautaashu vai shis auto ir njemams vai ir kads info par to? Un vispar domas par 2.5tds ar automaatu kaa kopaa sadziivo?https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/b ... fexei.html

Ps ko dotajiem modeliem jaskataas - kadas to galvenaas probleemas?
Profila bilde
MAIZE
Ziņojumi: 262
Pievienojies: 01 Feb 2015, 11:03
Braucu ar: lsd
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
Profila bilde
taurings
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 24 Mai 2014, 19:23
Braucu ar: Zilu kūtiņu
Atrašanās vieta: Saldus

no šitiem diviem drošvien izvēlētos variantu nr.2. personīgais viedoklis ir tāds... ja reiz pirmajam lec tik k=traki nost špaktelis, tad tur ir pamatīga kārta uzvilkta, tātad tas sāns ir bijis pamatīgi uz iekšu... nu protams jāskatās dzīvē un jāizpēta kā ar motoru...
Profila bilde
Nylon
Ziņojumi: 1010
Pievienojies: 04 Jan 2013, 22:52
Braucu ar: avataru
Reputācija: 13
 
otrais laikam pieder/piederēja liet. TheAsty, pirms kāda meneša bija ar gāzi, cena bija +/- tāda un neviens neņēma. hz kāpēc
DL94
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 21 Mar 2015, 17:46
taurings rakstīja:

1majam motors ļoti labs un ļoti dzīvs, bet vizuālais ir tads kads ir :(
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Profila bilde
TheAsTy
Ziņojumi: 162
Pievienojies: 09 Mar 2014, 21:25
Braucu ar: 3.0Q
Atrašanās vieta: Riga
Nylon rakstīja:
otrais laikam pieder/piederēja liet. TheAsty, pirms kāda meneša bija ar gāzi, cena bija +/- tāda un neviens neņēma. hz kāpēc

Ja,ta ari bija,pirms tam auto bija ar gazi. problemas nebija,strada viss labi.auto ir 1 gadu pie manim. nepanema,jo gribeja par 1500 ar visu un parsvara piedavaju mainu.atbrauca apskatities tikai 2 cilveki,parejie tikai sms.(1-ais nepanema, jo ar naudu sakas problemas, 2-ais sagribeja e46 beigas)
Cena ir tada del diskiem,ka es mineju sludinajuma,bez diskiem letak,tobis var sarunat par 1600E ar R16 Keskin diskiem(ja vajag bildi aizsutisu).
Gazi nonemu,jo sapratu ka nav jegas tirgot vinu ar gazi,visiem gribas letak,tapec gazes iekartu sev panemu un Audi ieliku.
Principa vieglak aizbraukt un apskatit divus auto dzive un tad izvertet, kuru labak nemt.Jo ieguldit tik un ta vajadzes, Lietots auto un nav jauns.pie tam BMW.
Manejais izgaja TA ta:
Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi
601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.
627 1 Nelieli priekšējā stikla (vējstikla) bojājumi.
621 1 Nelieli virsbūves (kabīnes) bojājumi.

Nu korozija protams kaut kur bus,ka ne ka 96 gada auto. Par vejstiklu,ja ir plaisa.Ar laiku ir jamaina.
Par virsbuves bojajumiem,jautaju TA inspektoram,sitais teica,ka ielika,jo nebija moldings,bet man likas par to,ka aizmugureja sparna(laikam ta vinu sauc) ir bukte.
Interese vairak,raksti,skaties u.t.t.
Galvenais, lai nauda butu un auto nepirktu uz pedejo naudu.
e36 ar 2.8 par 2k ideals nebus,tas ir 100%. Ja idealo, tad ir tur par 3k ar kaut ko. :hahaha: :super: :bye:
As real as it gets
Robel
Ziņojumi: 57
Pievienojies: 08 Okt 2013, 19:44
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Liepāja
Pirmais ir mans, un jā, vizuāli nav nekāda konfekte, arkas bija valcētas un tagad korozija dara savu.
Profila bilde
TheAsTy
Ziņojumi: 162
Pievienojies: 09 Mar 2014, 21:25
Braucu ar: 3.0Q
Atrašanās vieta: Riga
jebkurai zurkai bus rusa.ja vinai ir normals motors(6cyl. iznemot 2.0) un zemak par 2k. vini visi ir ar rusu.
Bez rusas ir tie,kas maksa kosmosu(sakot no 3k) :doh: :bmw:
As real as it gets
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Tagat pat 2.0 vairs nav normāls motors ? Drīz varbūt vispār tikai 3.0 un3.2 būs normāli ?
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Forwox
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 22 Apr 2013, 00:03
Braucu ar: 318is e36, 318is e30
Atrašanās vieta: Rīga
TheAsTy rakstīja:jebkurai zurkai bus rusa.ja vinai ir normals motors(6cyl. iznemot 2.0) un zemak par 2k. vini visi ir ar rusu.
Bez rusas ir tie,kas maksa kosmosu(sakot no 3k) :doh: :bmw:
Ne visi ir alkonafti, po*ujisti un studenti-nabagi, ne visiem automašīnas iegādes galvenais iemesls ir gāzt un likt šķērsām, nesekojot līdzi tehnikas stāvoklim, nerēķinoties ar nepieciešamajiem remontiem, kas var rasties. Tiem, kam atdot 2k EUR ir daudz par vācu auto reāli labā stāvoklī, kurā ir ieguldīts reāli daudz un ir ilglaicīgi reāli uzpasēts, tad ir jābrauc kaut ko vienkāršāku, teiksim otrās paaudzes Golfiem, vecajiem frančiem vai ko tamlīdzīgu, aizmirstot par BMW. Jeb vienkārši jānopērk E-talons, ja dzīvo Rīgā, vai arī ričuks un jāaizmirst par auto kultūru kā tādu.

P.S. Un žurka varbūt tev ir mājās būrī, bet ne visi E36 ir "žurkas". Tieši tādi kā tu, kam 2.0 "nav normāls motors" velk lejā visu šito padarīšanu ar E36. Period.

Banānu republika
BMW Motorsport International
Profila bilde
essential
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 22 Jūn 2014, 12:09
Braucu ar: 318i Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
TheAsTy rakstīja:jebkurai zurkai bus rusa.ja vinai ir normals motors(6cyl. iznemot 2.0) un zemak par 2k. vini visi ir ar rusu.
Bez rusas ir tie,kas maksa kosmosu(sakot no 3k) :doh: :bmw:
kas vainas 2.0 un uz leju motoriem?
uz priekšu tak mašīnu kustina.
StikluMeistars.lv
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D
Profila bilde
Reinis159
Ziņojumi: 592
Pievienojies: 30 Jan 2012, 14:59
Braucu ar: E36 2.0 coupe
Atrašanās vieta: Lubāna - Madona
TheAsTy rakstīja:jebkurai zurkai bus rusa.ja vinai ir normals motors(6cyl. iznemot 2.0) un zemak par 2k. vini visi ir ar rusu.
Bez rusas ir tie,kas maksa kosmosu(sakot no 3k) :doh: :bmw:

Es braucu Ar nenormālo 2.0 Uzmanaties, Slīpi arī Varu ielikt. :hahaha:
Kāds ko zin par šo te modelīti .? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... hkfji.html
BMW - Best Motorsport Weapon
Profila bilde
MAIZE
Ziņojumi: 262
Pievienojies: 01 Feb 2015, 11:03
Braucu ar: lsd
Reinis159 rakstīja:
TheAsTy rakstīja:jebkurai zurkai bus rusa.ja vinai ir normals motors(6cyl. iznemot 2.0) un zemak par 2k. vini visi ir ar rusu.
Bez rusas ir tie,kas maksa kosmosu(sakot no 3k) :doh: :bmw:

Es braucu Ar nenormālo 2.0 Uzmanaties, Slīpi arī Varu ielikt. :hahaha:
Kāds ko zin par šo te modelīti .? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... hkfji.html
zinu, ej uz e46 forumu un palasi! :)
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci
Sveiki, biedri!

Mans bračka vēlas nopirkt e36 kabrioletu, uzgāja šo variantu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... dxekm.html

Varbūt kāds zin kautko? Un vai cena ir adekvāta?

Paldies!
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 
tataars rakstīja:Sveiki, biedri!

Mans bračka vēlas nopirkt e36 kabrioletu, uzgāja šo variantu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... dxekm.html

Varbūt kāds zin kautko? Un vai cena ir adekvāta?

Paldies!
Pliks, nemotors un automāts :emo:
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 
Kalnz rakstīja: Pliks, nemotors un automāts :emo:
:idiots:
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci
Kā ar šo, varbūt kādam ir kāda infa?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... ecckk.html
Profila bilde
Strom
Ziņojumi: 36
Pievienojies: 28 Apr 2014, 09:15
tataars rakstīja:Sveiki, biedri!

Mans bračka vēlas nopirkt e36 kabrioletu, uzgāja šo variantu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... dxekm.html

Varbūt kāds zin kautko? Un vai cena ir adekvāta?

Paldies!
Bijām paskatīties vakar, virsbūve un krāsa dzīvē izskatās vēl labāk. Biju ieciklējies uz melnu, bet nu nafig, šitā krāsa izskatās daudz labāk! Salons gan nav tik svaigs kā bildēs, prasās priekšējos dibenus pāršūt vai vismaz pārkrāsot un hardtopam ir skrāpējumi uz jumta. Motors dzīvs, kārba slēdzās reti labi, čut ne perfekti, un kas galvenais - jumts strādā.
Tā nopietni vēl neesam nobrieduši ņemt, ošņājam tirgu un tāpat no sākuma jāpārdod vecais auto, bet ja kādu laiciņu vēl tirgosies un neviens nebūs savācis, iespējams, ka ņemsim, ja nekas labāks pa to laiku neizkritīs. Katrā ziņā līdz 3500eur dzīvākais, ko pagaidām esam skatījušies (šis bija jau ceturtais) + reti kuram komplektā ir Hardtops, kas nav mazsvarīgi.