benzīns- gaze

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Armed
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 14 Okt 2015, 23:43
Braucu ar: 323

29 Mai 2016, 23:26

Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

29 Mai 2016, 23:42

Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Viss labāk man liekas ir braukt tur kur viņa ir likta, un nav jau arī tās apkopes tik dārgas.
- ikey07
Armed
Ziņojumi: 39
Pievienojies: 14 Okt 2015, 23:43
Braucu ar: 323

29 Mai 2016, 23:52

ikey07 rakstīja:
Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Viss labāk man liekas ir braukt tur kur viņa ir likta, un nav jau arī tās apkopes tik dārgas.
Pareizāk jau ir kā tu saki, bet man vienkārši ieteica, ka arī pats to var izdarīt pa kādi 2 eiro.
Bet labi, drošāk jau būs pie profesionāļiem. :yes:
Profila bilde
Gwido
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 06 Aug 2015, 11:50
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Salaspils
Reputācija: 1
 

29 Mai 2016, 23:53

Cik izmaksas e36 318is parregistret uz benzins/gaze ?
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

30 Mai 2016, 00:36

Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Tā kā es liku kaktu kantorì, un atgriezties tur negribās, mainīju pats, nekas baigi sarežģīts nav. Ja man jāizvēlas maksāt kaut kur 27€ par filtru maiņu, un to ka pieslēdz kompi, tad es labāk pats mainu. Bet ja tev kantorī par to summu vēl atgāzes pārbauda un uz stenda izpūš sprauslas, vai dīzes nomaina, tad brauc uz savu konatori.
Gwido rakstīja:Cik izmaksas e36 318is parregistret uz benzins/gaze ?
Ja tev papīrs par gāzi jau ir, tad skaties csdd mājas lapā, cik jau par pārreģistrēšaņu prasa, laikam bija kaut kur 24€.
kexxx
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 26 Aug 2015, 12:23

30 Mai 2016, 09:09

Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Parasti iekārtai garantija ir spēkā tikai tad, ja apkopes taisītas regulāri pie iekārtas uzstādītāja, tb, ja iekārtai kkas notiek, bet tu neesi bijis uz apkopi, tad viņi tevi var pasūtīt un atteokt garantiju.

Ja garantijas laiks ir cauri un rokas neaug no pakaļas, tad visu var nomainīt pats, abi filtri izmaksā ap 5 eur kopā
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 

30 Mai 2016, 09:24

Ja parastie filtri, apkope 20€ :hahaha:
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

30 Mai 2016, 21:57

kexxx rakstīja:
Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Parasti iekārtai garantija ir spēkā tikai tad, ja apkopes taisītas regulāri pie iekārtas uzstādītāja, tb, ja iekārtai kkas notiek, bet tu neesi bijis uz apkopi, tad viņi tevi var pasūtīt un atteokt garantiju.

Ja garantijas laiks ir cauri un rokas neaug no pakaļas, tad visu var nomainīt pats, abi filtri izmaksā ap 5 eur kopā
Ja kaut kas notiek, neviens man kompi vai sprauslas par velti tā pat nemainīs. Garantiju vajadzētu dot ražotājam, ne kaktu kantorim, kur viss eļļains ar cigarešu pelniem nobārstīts.
BMW-Valcha rakstīja:Ja parastie filtri, apkope 20€ :hahaha:
Kas ir iekļauts tajos 20€? Tikai filtru nomaiņa?
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 

30 Mai 2016, 22:45

1Ja kaut kas notiek, neviens man kompi vai sprauslas par velti tā pat nemainīs. Garantiju vajadzētu dot ražotājam, ne kaktu kantorim, kur viss eļļains ar cigarešu pelniem nobārstīts.

2Kas ir iekļauts tajos 20€? Tikai filtru nomaiņa?

1 ja kompim ir rūpnīcas defekts , tad es mainu pa garantiju. Par sprauslām un reduktoru ir cits stāsts, mūsu netīrā gāze. Ja uzstādīšanas brīdī , kad regulēju, rodas kaut kādas aizdomas par sprauslām vai reduktoru, tad tas viss tiek mainīts pa garantiju. Par sprauslām - no sākuma mainīja, bet tad rūpnīca pateica, ka viņiem ir apnicis par velti tīrīt sprauslas, kuras ir aizgājušas ciet vai nekorekti strādā dēļ netīrumiem, kas tiek cauri lai vai tur kāds ciklona vai nanotehnoloģiju filtrs.
2. pa lielam tikai samainīt filtrus. ja ir kādas īpašas vēlmes, tad kaut ko var pieregulēt, bet 80% tikai sanaāk nomainīt filtrus :hahaha:
kexxx
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 26 Aug 2015, 12:23

31 Mai 2016, 10:11

Rob rakstīja:
kexxx rakstīja:
Armed rakstīja:Vēlējos apvaicāties vai vispār ir jēga no gāzes apkopes oficiālā kantori, jo čoms teica, ka pats var tos filtrus pa pāris eiro nopirkt un nomainīt...vienīgais cik noprotu vēl pārbauda uz hermētiskumu un vēl ko?
Parasti iekārtai garantija ir spēkā tikai tad, ja apkopes taisītas regulāri pie iekārtas uzstādītāja, tb, ja iekārtai kkas notiek, bet tu neesi bijis uz apkopi, tad viņi tevi var pasūtīt un atteokt garantiju.

Ja garantijas laiks ir cauri un rokas neaug no pakaļas, tad visu var nomainīt pats, abi filtri izmaksā ap 5 eur kopā
Ja kaut kas notiek, neviens man kompi vai sprauslas par velti tā pat nemainīs. Garantiju vajadzētu dot ražotājam, ne kaktu kantorim, kur viss eļļains ar cigarešu pelniem nobārstīts.
BMW-Valcha rakstīja:Ja parastie filtri, apkope 20€ :hahaha:
Kas ir iekļauts tajos 20€? Tikai filtru nomaiņa?
Normāli uzstādītāji dod garantiju iekārtai un darbam, bet jebkurai garantijai ir noteikumi kad tā darbojas un kad ne.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

31 Mai 2016, 10:33

Tas skaidrs, nomainot filtrus , apzinos, ka uz kantori varu vairs nebraukt un necerēt uz garantiju.
Labāk pašam no veiča sapirkt visu ( ražotājs piedāvā savu komplektāciju, nav pēcāk jābrīnās, ko tas kantoris tur ir sakombinējis, lai varētu par uzstādīšanu noplēst vairāk ), un ja nu kas, garantija ir ( jo pašlaik, garantiju piesavinājis kantoris, lai gan maksāju es ). Saprotams, ka tas nav jādara katram, ne visu visiem ir jāmāk izdarīt.
Protams, uzstādīšanu labāk atstāt to ziņā, kas to dara katru dienu, jo iekārta ir jāpielāgo katram dzinējam savādāk.
equations
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 12 Aug 2013, 12:43

24 Jan 2017, 13:04

Ir kads kas nemas ar BRC gazesiekartam (iznemot Autonams)?
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

21 Okt 2017, 23:32

Gāzes iekārtas filtrus, kā izskatās, vajadzētu mainīt vismaz pēc 10k km, šādi izskatās reduktora filtrs, un pārzāģēju kondensāta filtru, pēc 20k km. Pamatā esmu pildījies ar Latvijas naftas gāzi, ļoti netīra..
Attēls
Attēls
Attēls
RausiiC
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 22 Sep 2017, 23:21
Braucu ar: Subaru Outback
Reputācija: 1
 

23 Okt 2017, 17:05

Ir kāds šeit kas profesionāli nodarbojas ar gāzes iekārtu uzstādīšanu ? Gribu painteresēties par izmaksām un konkrētu auto un vai vispār atmaksāsies ko tādu darīt. Info par auto privāti izstāstīšu.