benzīns- gaze

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

06 Nov 2011, 14:41

tatad jautajums ir par gāzes iemontesanu.
varbut kads var padalities pieredze.
tatad velme ir ielikt gazi, kadi ir plusi(neskaitot ka letaka ka bendzins) un kadi ir minusi?
kam japievērš uzmaniba lietojot gazi?

jau ieprieks paldies kas atbildes!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

06 Nov 2011, 20:18

Pasham neiesaku to dariit:) (uzstaadiit)
Vispaar ir tikai plusi! Miinusu nevienu neesmu pamaniijis. Ar gaazi braucu kaadus gadinjus triis ;)
E36 dzineejam ar 6 cilindriem uzstaadiishana ar visu sertifikaatu izmaksaa 500Ls
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

06 Nov 2011, 20:25

Man volvo v40 bija gaze, nevaru sudzeties ,iet apmeram tapt un protams daudz ekonomiskak , galvenais ja ir doma lik labu un kvalitativu gazes iekartu ,nelaut to taisit krumu meistariem ja kautkas gadas, un ta bus ok , sakuma ari biju skeptiski noskanots ,jo teica ka gaze boja motorus u.t.t. bet draugs jau brauc ar vienu masinu 4 gaidi un nav nekadu defektu u.t.t.
Vienigais kas jazina jau perkot masinu ar gazi ,jarekinas ka vinai var but nobrauktaka hadene u.t.t. jo kapec lai nebrauktu ja pa leto , pec pasa pieredzes saku :yes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

06 Nov 2011, 22:24

Pēc gāzes salonā neožās, ieslēdzot pečku?!
Profila bilde
Kristaps
Ziņojumi: 261
Pievienojies: 15 Aug 2011, 19:35
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Neretas novads

06 Nov 2011, 23:19

Man itka neoda , nezinu ka bez kondiskas , bet man ne :hahaha:
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

07 Nov 2011, 08:56

gazi pats neliksu, bet gan pie profiniem saja joma, manam autinam gazes iekarta izmaksa 400ls( 4 paaudzes), tadel jautaju kadi ieteikumi, kam pieverst uzmanibu lietojot gazi,jo dzirdets ka si medz kkur uzsprakt/ detonet pie nepareizas lietosasnas, vai varbut tas ir kads mits? :)
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

07 Nov 2011, 10:44

erda rakstīja:Pēc gāzes salonā neožās, ieslēdzot pečku?!
Ja viss ir labi savilkts, nesmird. Mazliet pasmird tikai pie izpūtējā :)
ega rakstīja:gazi pats neliksu, bet gan pie profiniem saja joma, manam autinam gazes iekarta izmaksa 400ls( 4 paaudzes), tadel jautaju kadi ieteikumi, kam pieverst uzmanibu lietojot gazi,jo dzirdets ka si medz kkur uzsprakt/ detonet pie nepareizas lietosasnas, vai varbut tas ir kads mits? :)
Kā var nepareizi lietot? :) Ja nepārpildīsi balonu vasaras mēnešos, tad viss būs kārtībā. Vasarā ieteicams pumpēt iekšā apm. 80% no tilpuma, tas tā.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

07 Nov 2011, 12:53

Ja godiigi tad neesmu veel dzirdeejis ,ka kaads auto uzspraagtu no gaazes :lol:
Shaudiijaas kolektoraa vecaas iekaartas, jaunaas paaudzes iekaartaam tas atkriit!
Maneejam uz doto briidi pateerinjsh ir 5Ls 100km pilseetaa ik pa briitinjam kraameejot sliipi :hahaha:
Man ir smags tourings ar 2.5 manuaali (kaaja arii smaga) ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

07 Nov 2011, 16:03

Ja liek zinošs cilvēks, tad visas sprāgšanas atstājam Semīram u.c. Kobras dalībniekiem :lol:
Mūsdienās tās iekārtas ir gudras un aizsargātas no tādiem variantiem.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

07 Nov 2011, 16:06

Tas gan. Gadus desmit atpakaļ, viens zināms žigulītis nodega, bet tur bija vecā sistēma (bet loģiski), un tika salaists benzīns ar gāzi kopā, tāpēc tā iznāca.

Sencim bija uz e30 1.8 gāze. Kā jau sākumā viņa firma to visu izmēģināja, tad bija brīži kad neiet un šaudās, rāva vēl kaut kādu trubu nost (šķiet kaut kādu gaisa vai ko tml.) un tā. Bet kad jau visu sataisīja tad arī vecā sistēma kalpoja godam. Benzīns netika lietots vispār, pēc ilgiem laikiem pat benzīna korķis bija ierūsējis. :lol:
Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

07 Nov 2011, 18:33

Ruu rakstīja:Tas gan. Gadus desmit atpakaļ, viens zināms žigulītis nodega, bet tur bija vecā sistēma (bet loģiski), un tika salaists benzīns ar gāzi kopā, tāpēc tā iznāca.

Sencim bija uz e30 1.8 gāze. Kā jau sākumā viņa firma to visu izmēģināja, tad bija brīži kad neiet un šaudās, rāva vēl kaut kādu trubu nost (šķiet kaut kādu gaisa vai ko tml.) un tā. Bet kad jau visu sataisīja tad arī vecā sistēma kalpoja godam. Benzīns netika lietots vispār, pēc ilgiem laikiem pat benzīna korķis bija ierūsējis. :lol:
Nu man tā arī gadījies, kad Gofrā bija sprādzieni un rāva nost gofru, vai plēsa uz pusēm, kad nomainīju gaisa mēritāju (uz veselu) problēma pazuda.

Bet nu gāzes iekārta rada jūtamu ekanomiju, es te tā vakar parēķināju un pa 3mēn. esmu nobraucis 255Ls, bet ja man to būtu jārēķina uz bendzīnu, vai dīzeli, tas būtu stabildi 500Ls un vairāk.

Par to, ka vasarā nevar pildīt līdz galam, tā gan ir taisnība, ja nu vienīgi tu piepildi un līdz mājām / darbam / kur citur, tev sanāk nobraukt kādus 30-50km, tad vari nesatraukties, bet nu jebkurā gadijumā, to gāzes balonu tik vienkārši pušu pārplēst nevar un kārtīga eksplozija nenotiek pie pilniem, bet gan pustukšiem baloniem :hahaha: ..

Vienīgais par ko ir jāuztraucās, vismaz manai mašīnai, par bendzina sūkņa nenokaušanu, jo parasti braukāju zem 10l bendzina bākā, līdz ar to sūknis sarauj gaisu un TU TUU ..
Attēls
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

07 Nov 2011, 19:26

Vienīgais mīnus ir bagāžniekā vietas samazināšanās.
Par sprāgšanu - gāzes balons ir drošāks, nekā benzīnbāka un satraukumam, ka braucot pēkšņi uzsprāgsi, toč nav pamata :D
Ja ir lieki līdzekļi, sper iekšā gāzi, nedomājot :super:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

07 Nov 2011, 19:55

Reaali zapaskas vietaa liekas balons un vietas jautaajums atrisinaats! Ja brauc ar normaalaam riepaam tad pietiek ar adatas un diega komplektu+elektriskais kompresorinjsh!
Bez zapaskas braucu jau 3 gadus un nekaadu probleemu! ;)
(Jaunajiem auto daudziem jau no ruupniicas nemaz nenaak zapaska!)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

07 Nov 2011, 23:25

Taa starpcitu, nesen atjaucu valjaa savu m43 dzineeju! Nogaajis 300000km no tiem 100000 ar gaazi!!!!!
Dilums cilindros nav pamanaams! reaali apaksha ideaalaa staavoklii!
Tas taa ,info tiem ,kas parasti staasta ka deelj gaazes buus kaput dzineejam :lol:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

07 Nov 2011, 23:30

Tiem skauģiem un gāzes nīdējiem vari necensties neko ieskaidrot, lai cik labu dzinēju rādītu pēc gāzes braukšanas :D
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

07 Nov 2011, 23:35

Man bija Omega A ar gāzi. Regulāri sprāga ieplūdes gofra un masas mērītājs. Tad izrādījās, ka kkāda kļūda motora vadībā, kas tika novērsta, un pēdējie 5000km (pirms Ome tika izjaukta un aizsūtīta lūžņos) noripojās bez problēmām. Pat neskatoties uz cienījamo vecumu un primitīvo uzbūvi, pēc gāzes nesmirdēja un gāja lopā :lol: Vienīgā problēma - balons bagažniekā svīda un pūdēja visu apkārt esošo...

Rezumē - ja kādreiz nopirkšu 328, tad arī likšu gāzi. Varbūt... :gigigi:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

07 Nov 2011, 23:45

Jaunaas paaudzes iekaartas speeciigi atshkjiraas no vecajaam ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
sometreet
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 22 Aug 2011, 01:52
Atrašanās vieta: Iecavas

08 Nov 2011, 01:18

Pēc būtības, man ir pavisam veca, bet nesūdzos, ir gadījies, kad man reizi mēnesī paķer gāzes smaku salona, bet nu tas nav nekas nopietns ;))..

Būtibā cik vien dzirdu, tad gāze maitā motoru utml, bet nu manam ir 340k nobraukums un kopš dzimšanas viņam ir gāzes iekārta, auto manas ģimenes rokās jau ir 4-6 gadus un pie motora ķērušies klāt neesam un pagaidām nav vajadzības, bet nu fakts kā tāds, cik cilvēku, tik viedokļu, lielākā daļa gazes nidēju nemaz nav sēdējuši mašīnā ar gāzes iekārtu :giggle:
Attēls
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

08 Nov 2011, 20:51

dogMa rakstīja:Ja liek zinošs cilvēks, tad visas sprāgšanas atstājam Semīram u.c. Kobras dalībniekiem :lol:
Mūsdienās tās iekārtas ir gudras un aizsargātas no tādiem variantiem.
nebiju domajis ka masina uzprakst, bet ka orkaans teica sauj....
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q

08 Nov 2011, 20:55

Orkaans rakstīja:Jaunaas paaudzes iekaartas speeciigi atshkjiraas no vecajaam ;)
un ka ir ar motora remontiem, vai visa ta padarisana kas saistita ar gazi pie motora, neierobezo motora remontus majas apstaklos?
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol: