Pirkt/pārdod apspriešanas tēma

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Nu pie mums viņi maksā vēl dārgāk, bet mēs jau kosmonauti un ādas dīrātāji :lol:
Bet te iekš foruma, domājams, toč diži vairāk par 50 eur nedabūsi, tāpēc pietaupi vien sev. Nākotnē noderēs.
Tāpat kā FL brilles, normālu attiecību reduktori un vēl šādas tādas lietas.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Nu es biju domajis ņemt felony fenderus un negribeju labus saprnus sagroest,bet atkal samizos no tam uzlikām
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 20:45 Nu pie mums viņi maksā vēl dārgāk, bet mēs jau kosmonauti un ādas dīrātāji :lol:
Bet te iekš foruma, domājams, toč diži vairāk par 50 eur nedabūsi, tāpēc pietaupi vien sev. Nākotnē noderēs.
Tāpat kā FL brilles, normālu attiecību reduktori un vēl šādas tādas lietas.
Kur tas ir “pie mums”?
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
cipruss18 rakstīja: 14 Apr 2018, 20:46 Nu es biju domajis ņemt felony fenderus un negribeju labus saprnus sagroest,bet atkal samizos no tam uzlikām
Kāpēc samīzies? Arī vislaik ir doma fenderus likt jo negribas cakareties ar arku pārmetināšanu.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Aizmugurējie fenderi ir ĺoti neprecizi.
Arkas traki jasagraiza un arī bampers jagraiza.
Man tas viss ir oem un reali žēp graizit
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
ZzevsS rakstīja: 14 Apr 2018, 20:48
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 20:45 Nu pie mums viņi maksā vēl dārgāk, bet mēs jau kosmonauti un ādas dīrātāji :lol:
Bet te iekš foruma, domājams, toč diži vairāk par 50 eur nedabūsi, tāpēc pietaupi vien sev. Nākotnē noderēs.
Tāpat kā FL brilles, normālu attiecību reduktori un vēl šādas tādas lietas.
Kur tas ir “pie mums”?
Pie Uğa.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 20:55
ZzevsS rakstīja: 14 Apr 2018, 20:48
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 20:45 Nu pie mums viņi maksā vēl dārgāk, bet mēs jau kosmonauti un ādas dīrātāji :lol:
Bet te iekš foruma, domājams, toč diži vairāk par 50 eur nedabūsi, tāpēc pietaupi vien sev. Nākotnē noderēs.
Tāpat kā FL brilles, normālu attiecību reduktori un vēl šādas tādas lietas.
Kur tas ir “pie mums”?
Pie Uğa.
Tu arī tur aktīvi darbojies? Uģim man dažreiz liekas ka cenas no garastāvokļa atkarīgas, ir lietas kas ir dārgāk un ir lietas kas ir lētāk nekā citur.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 20:45 Nu pie mums viņi maksā vēl dārgāk, bet mēs jau kosmonauti un ādas dīrātāji :lol:
Bet te iekš foruma, domājams, toč diži vairāk par 50 eur nedabūsi, tāpēc pietaupi vien sev. Nākotnē noderēs.
Tāpat kā FL brilles, normālu attiecību reduktori un vēl šādas tādas lietas.
Nu,kā,atsevišķas detaļas tur tik tiešām ir sadārdzinātas. Jā,ja nekur citur nav iespējams iegūt ātri,un steidzami jāuzliek,štrunts ar to,bet kad par lietotu šlangu paprasa 45€,bet jauns 60,tad,protams,labāk ņemšu jaunu,nekā riskēšu likt lietotu ar domu,ka 20 gadu nolietojums dos par sevi ziņu. Citādi savādāk čeka sistēma un detaļu novietojums pa kastēm (nevis kā parasti samests kaudzē) ir vērtējams atzinīgi! :super:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Jā, lēnā garā pa brīvdienām strādāju, un drīz laikam arī darba dienu vakaros, mācos "kosmosa" cenas un visu pārējo, jo paralēli e36 jāsāk iebraukt arī e46 un e60 u.c. detaļās.
Uģim ir jā, noskaņojuma cenas šad un tad, bet tā bieži vien piezvana uz citām vietām, Putnu iela utt., lai saprastu cik daudz var prasīt. Šobrīd it kā viss nedaudz lētāks palicis kā pirms pāris gadiem, kaut kas nedaudz dārgāks. Arī ekstra retas lietas, kā oem melnais (jā, melnais ne tumši brūnais) e36 koks, 80 eur komplektiņš bija. Žēl pat pārdot tādu.

Parasti jau sīkumiem ap 50% no lietotas detaļas cenas (orientējoši protams, ja 2.8 jauns maksā cik tur 6k, tas nenozīmē, ka pie mums 3k :lol: ), reizēm gadās, ka Uģis sačakarējas un cenas starpība no jaunas detaļas ir neliela, vai arī vienkārši viņam pofig. Turklāt tagad arī jaunas detaļas ar nelielu uzcenojumu tirgojam un tad nu jā.

Reizēm brīnos kā viņš tādas detaļas, kas šeit maksā 5 eur (bardačoki utt.,)pamanās par 25 pārdot, bet nu pieredze, pieredze. Šobrīd viņam viss apnicis un grib tikai jaukt mašīnas nevis ar tirgošanu nodarboties, tāpēc cītīgi apgūstu pārdevēju lietas.


Tāpēc gan jau kādreiz, kad kāds, ko cenas nebiedē, ieskries ciemos varēs papļāpāt :hahaha:

p.s. Zzevs, Uģis ilgi domāja un nevarēja atcerēties, pieļauju vēl tagad nav izdomājis, kurš no visiem klientiem Tu esi :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Es pie viņa pat kaulējies nēsmu :hahaha:
Sedinatas ,jaunas atsperes 30 eiro
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Beidz, es agrāk nesapratu, ko viņš tā ienīst cilvēkus no foruma. Bet kad man 3 reizi dienas laikā zvanīja un čīkstēja, ka 2.8 par 700 eur ir dārgi un vispār viņš esot pazīstams lietotājs no foruma un viņam vajagot atlaidi, jo forumā tak lētāk. Bija ļoti grūti savaldīties un pieklājīgi novēlēt jauku dienu :lol:
Vai arī, a tie jaunie spārni par 25 eur ir oem? Jā, točna :hahaha: - nu labi šis vēl sīkums, cilvēks tiešām var nezināt.
Nu reizēm tādi āksti zvana, kam vajag vienu sēdināto atsperi.
- Un kur es otru likšu? :lol:

Nu ja Tu tiem cilvēkiem pieej nopietni tad grūti nesajukt prātā. Es, saprotu, pasaki - jā dārga detaļa, forumā lētāk un viss. Jauku dienu Tev un jauku dienu man. Bet 10 minūtes mļac man skalot smadzenes kāds kosmoss ir 70 eur par oem aizmugurējām kupejas lampām.
To domā, ka es nezinu, ka tas ir dārgi? Ir dārgi jā, es to lieliski apzinos, un ko man darīt, pērc forumā. - a tur šobrīd viss izpārdots.
Žēl gan :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Linda rakstīja: 14 Apr 2018, 21:42 Jā, lēnā garā pa brīvdienām strādāju, un drīz laikam arī darba dienu vakaros, mācos "kosmosa" cenas un visu pārējo, jo paralēli e36 jāsāk iebraukt arī e46 un e60 u.c. detaļās.
Uģim ir jā, noskaņojuma cenas šad un tad, bet tā bieži vien piezvana uz citām vietām, Putnu iela utt., lai saprastu cik daudz var prasīt. Šobrīd it kā viss nedaudz lētāks palicis kā pirms pāris gadiem, kaut kas nedaudz dārgāks. Arī ekstra retas lietas, kā oem melnais (jā, melnais ne tumši brūnais) e36 koks, 80 eur komplektiņš bija. Žēl pat pārdot tādu.

Parasti jau sīkumiem ap 50% no lietotas detaļas cenas (orientējoši protams, ja 2.8 jauns maksā cik tur 6k, tas nenozīmē, ka pie mums 3k :lol: ), reizēm gadās, ka Uģis sačakarējas un cenas starpība no jaunas detaļas ir neliela, vai arī vienkārši viņam pofig. Turklāt tagad arī jaunas detaļas ar nelielu uzcenojumu tirgojam un tad nu jā.

Reizēm brīnos kā viņš tādas detaļas, kas šeit maksā 5 eur (bardačoki utt.,)pamanās par 25 pārdot, bet nu pieredze, pieredze. Šobrīd viņam viss apnicis un grib tikai jaukt mašīnas nevis ar tirgošanu nodarboties, tāpēc cītīgi apgūstu pārdevēju lietas.


Tāpēc gan jau kādreiz, kad kāds, ko cenas nebiedē, ieskries ciemos varēs papļāpāt :hahaha:

p.s. Zzevs, Uģis ilgi domāja un nevarēja atcerēties, pieļauju vēl tagad nav izdomājis, kurš no visiem klientiem Tu esi :lol:
Pasaki viņam ka no Mārtiņa puses gan jau uzreiz sapratīs. Viens pats pie viņa nekad neesmu braucis un par viņa piedāvājumu interesējos arī caur Mārtiņu. Viņš sapratīs par kuru Mārtiņu iet runa. Vai arī pasaki ka Viktors Pontāgs, tad točna vajadzētu saprast. Es viņam draugos esmu un ar viņu un Mārtiņu savulaik uz treniņiem kopā vairākas reizes esmu gājis.

Jūs tur mani aprunājat ka viņš centās mani atcerēties? 😂
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Skatos te pēdējā laikā ļoti cītīgi meklē 188mm LSD.

Pats sāku aizdomāties par 210lsd uzlikšanu savam auto, līdz ar to varētu piedāvāt uz tirgu 188mm 3.15 , pilnībā atjaunotu LSD , ar jaunām oem frikciju platēm un dogear krustiem, kā arī upgreidotām preload atsperplāksnēm.
Stāv iekš e46 188mm korpusa, bet tas būtu mazākais.

Varbūt interesenti varēs piedāvāt pietiekami labu ciparu, lai es no viņa šķidros.

Uzreiz pateikšu, ka cena būtu virs 600€.
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera
Nepieciešams price check pāris lietām:
oem kupejas m pakaļas buferis ar difuzoru
oem bmw motorsport durvju ručkas
Hamann motorsport emblēma

Ja tāda tēmu uzpeldēja, tad jāuzprasa :D
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2862
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
robertsq rakstīja: 13 Jūl 2018, 14:56 Nepieciešams price check pāris lietām:
oem kupejas m pakaļas buferis ar difuzoru
oem bmw motorsport durvju ručkas
Hamann motorsport emblēma

Ja tāda tēmu uzpeldēja, tad jāuzprasa :D
100e
100e
China? :D
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
cipruss18 rakstīja: 26 Jūl 2018, 08:28
GatisB. rakstīja: 25 Jūl 2018, 23:33 M52B20 pilnā komplektācijā (vadi, apkare, kārba, kardāns) - 300Eur (diskutējami)

Motors atrodas Bauskā. PM vai 27405798 (zvani, sms, whatsapp)

Cena tam dzinejam nav x2? :rolleyes:
un vel atrašanās vieta arī nepalīdzēs pārdot.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Vladlen
Ziņojumi: 2862
Pievienojies: 23 Mai 2012, 17:14
Braucu ar: etanolu kanna
Atrašanās vieta: Mežciems
Reputācija: 21
 
Jānis.P rakstīja: 26 Jūl 2018, 08:39
cipruss18 rakstīja: 26 Jūl 2018, 08:28
GatisB. rakstīja: 25 Jūl 2018, 23:33 M52B20 pilnā komplektācijā (vadi, apkare, kārba, kardāns) - 300Eur (diskutējami)

Motors atrodas Bauskā. PM vai 27405798 (zvani, sms, whatsapp)

Cena tam dzinejam nav x2? :rolleyes:
un vel atrašanās vieta arī nepalīdzēs pārdot.
+100500
Profila bilde
Garaisss
Ziņojumi: 553
Pievienojies: 26 Feb 2015, 14:42
Braucu ar: 318i
Reputācija: 1
 
Sdn cena jau 300e vismaz, vakar bija 350e :gigigi:
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera
m50b25 Vanos - swapa cena cik?
Profila bilde
Nylon
Ziņojumi: 1010
Pievienojies: 04 Jan 2013, 22:52
Braucu ar: avataru
Reputācija: 13
 
robertsq rakstīja: 26 Jūl 2018, 09:20 m50b25 Vanos - swapa cena cik?
300-500eu
atkarīgs no komplektacijas/stavokļa