Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 16:04

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 15:30 Es lasu un man sāk likties,ka es neko nesaprotu vairs :D
Klāviņš pateica atslēgas vārdus
Vācietis nepārdos labu auto
Zevs,pa 600 eiro nevar neko labu nopirkt :hahaha:

Es esmu Vācijā dzīvojis un zinu viņu sistēmas.lai auto tur saremontētu,tas maksā daaaaudz.
Pirkt no mazajiem placiem gūt ir neprāts-es nekad nepirktu jo tie visi pieder turkiem

Ko tev zevss dod auto ar labu jādejo,jo viņš ir nobraucis 000000 km pa to bani??!!

Es pats Vācijā 3 gadus nodzīvoju, man tēvs tur jau labu laiku dzīvo, citi radinieki kā arī man tur ir daudz paziņu un kolēģu ar kuriem patstāvīgi sadarbojos.

Cipruss, varbūt mēs vienkārši ar dažāda slāņa un tipa cilvēkiem tur komunicējām.

Tas sedans par 600 eiro (ar TA viņš izmaksāja 1.2k) garantēti bija labāks par 80% žurku ko šeit tirgo cenā līdz 2k. Pašam ir peugeot un T4 buss no mazā plača pirkts. Peugeot maksāja tur 500 eiro, šeit ar TA 1200. Abi auto labā stāvoklī, no rūsas ne miņas un par tehnisko stāvokli pat pēc 1.5 gada sūdzēties nevar. Un kas par to ka tas auto pa bāni nobraucis? Un pats personīgi zinu vāciešus kuri ar saviem auto gadā nobrauc ~ 10k km, tā kā tas ir stereotips par to ka vāciešiem nav ko darīt un viņi nenormālo kilometrāžu nobraukā pa bāņiem. Priekš tā viņi izmanto vilcienu satiksmi kura viņiem ir ļoti ērta.


Protams, piekrītu ka no turkiem nevar pirkt. No krieviem, poļiem vai citām tautībām kuras tur dzīvo otrajā paaudzē arī nevajadzētu. Bet iedzimtais vācietis neies prasīt kosmosu par vecu auto. Un pohuj vai tas ir bmw, wv vai kāda cita marka.
Pēdējais labojis ZzevsS - 07 Dec 2017, 16:11, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
trafiks
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 01 Aug 2017, 18:26
Braucu ar: lapisblau
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

07 Dec 2017, 16:06

Tas viedoklis atkal ir tikai par vienu cilvēku grupu. Un tādi ir gan Vācijā, gan Latvijā jeb vienkārši jebkur. Tapat paskatoties TA datus Latvijā, liela daļa aizdzen uz TA un maina tikai to, ko ieraksta, bet lai gan ir šis tas vēl ir maināms, protams, nemaina jo zin ka vēl vilks kādu laiku.

Cik auto tik to saimnieki, tas ka citam ir po par visu, auto ir tikai lai tiktu uz darbu un mājās pēc iespējas mazāk iztērējot degvielā un remontos. Bet ir arī ļoti daudzi kuri vienkārši pret auto izturas pedantiski, JĀ- ARĪ VĀCIJĀ.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 16:08

Piekrītu ka vācietis nemainīs to kas strādā. Tāpat viņš pats neko neremontēs, bet gan uzticēs sertificētam servisam. Un tad kad viņš gribēs auto pārdot viņš nečakarēsies ar to - pa lēto tirgos pats vai pa lēto atdos placim, kurš protams uzliks labu izcenojumu. Vismaz tāda man ir pieredze ar tiem Vāciešiem ar kuriem es komunicēju un sadarbojos.
Pēdējais labojis ZzevsS - 07 Dec 2017, 16:16, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 16:08

afid rakstīja: 07 Dec 2017, 16:06 Tas viedoklis atkal ir tikai par vienu cilvēku grupu. Un tādi ir gan Vācijā, gan Latvijā jeb vienkārši jebkur. Tapat paskatoties TA datus Latvijā, liela daļa aizdzen uz TA un maina tikai to, ko ieraksta, bet lai gan ir šis tas vēl ir maināms, protams, nemaina jo zin ka vēl vilks kādu laiku.

Cik auto tik to saimnieki, tas ka citam ir po par visu, auto ir tikai lai tiktu uz darbu un mājās pēc iespējas mazāk iztērējot degvielā un remontos. Bet ir arī ļoti daudzi kuri vienkārši pret auto izturas pedantiski, JĀ- ARĪ VĀCIJĀ.
:super:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 16:17

afid rakstīja: 07 Dec 2017, 16:06 Tas viedoklis atkal ir tikai par vienu cilvēku grupu. Un tādi ir gan Vācijā, gan Latvijā jeb vienkārši jebkur. Tapat paskatoties TA datus Latvijā, liela daļa aizdzen uz TA un maina tikai to, ko ieraksta, bet lai gan ir šis tas vēl ir maināms, protams, nemaina jo zin ka vēl vilks kādu laiku.

Cik auto tik to saimnieki, tas ka citam ir po par visu, auto ir tikai lai tiktu uz darbu un mājās pēc iespējas mazāk iztērējot degvielā un remontos. Bet ir arī ļoti daudzi kuri vienkārši pret auto izturas pedantiski, JĀ- ARĪ VĀCIJĀ.
:drink: Tieši tā! Paskatoties uz cilvēku,var saprast viņa attieksmi pret auto,dzīvi u.t.t.
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego

07 Dec 2017, 16:28

vitjazz rakstīja: 07 Dec 2017, 16:17
afid rakstīja: 07 Dec 2017, 16:06 Tas viedoklis atkal ir tikai par vienu cilvēku grupu. Un tādi ir gan Vācijā, gan Latvijā jeb vienkārši jebkur. Tapat paskatoties TA datus Latvijā, liela daļa aizdzen uz TA un maina tikai to, ko ieraksta, bet lai gan ir šis tas vēl ir maināms, protams, nemaina jo zin ka vēl vilks kādu laiku.

Cik auto tik to saimnieki, tas ka citam ir po par visu, auto ir tikai lai tiktu uz darbu un mājās pēc iespējas mazāk iztērējot degvielā un remontos. Bet ir arī ļoti daudzi kuri vienkārši pret auto izturas pedantiski, JĀ- ARĪ VĀCIJĀ.
:drink: Tieši tā! Paskatoties uz cilvēku,var saprast viņa attieksmi pret auto,dzīvi u.t.t.
Kā arī paskatoties uz auto, var saprast kas par cilvēku.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Dec 2017, 16:44

Es pajautāšu tā
Cik no jums ,kas man liek šos argumentus pretī ir reāli braukusi un skatījusies auto kuriem vērtībā ir teiksim nu virs 8k uz uz augšu??ka var apgalvot,ka uz TA salabo tikai to,lai kka dabūtu uzlīmi-no kurienes tāda info??

Es arī nelabošu neko vairāk ka TA uzraksta un ja nekas cits negrib,es par to neuztraucos.kad nojuks,taisīsi.

Man čoms atdzina rs7 no Vācijas pa 170k ar 16k nobraukumu un pat tam auto bija lietas kas jālabo

Es nekad nepiekritīšu tam viedoklim,ka no Vācijas var dabūt lētus un labus auto.var,bet viņi nav lēti
Nu par peugeot nerunāju,jo tas nav auto

Man ir bijusi vairāk ka 40 auto 11 gadu laikā,labāki un sliktāki,ir bijusi pieredze gan ar Vāciju utt

Bet tas ir man viedoklis un pieredze pēc kuras es vados
ar kompatu pa brugji
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Dec 2017, 16:48

KMG rakstīja: 07 Dec 2017, 16:28
vitjazz rakstīja: 07 Dec 2017, 16:17
afid rakstīja: 07 Dec 2017, 16:06 Tas viedoklis atkal ir tikai par vienu cilvēku grupu. Un tādi ir gan Vācijā, gan Latvijā jeb vienkārši jebkur. Tapat paskatoties TA datus Latvijā, liela daļa aizdzen uz TA un maina tikai to, ko ieraksta, bet lai gan ir šis tas vēl ir maināms, protams, nemaina jo zin ka vēl vilks kādu laiku.

Cik auto tik to saimnieki, tas ka citam ir po par visu, auto ir tikai lai tiktu uz darbu un mājās pēc iespējas mazāk iztērējot degvielā un remontos. Bet ir arī ļoti daudzi kuri vienkārši pret auto izturas pedantiski, JĀ- ARĪ VĀCIJĀ.
:drink: Tieši tā! Paskatoties uz cilvēku,var saprast viņa attieksmi pret auto,dzīvi u.t.t.
Kā arī paskatoties uz auto, var saprast kas par cilvēku.

Ja tev cauras bikses un puņķi degunā,tā tad sliekšņiem pizda un motors nosulojies-vienkārši :D
Es ..... šos gudriniekus :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego

07 Dec 2017, 16:51

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 16:48
KMG rakstīja: 07 Dec 2017, 16:28
vitjazz rakstīja: 07 Dec 2017, 16:17

:drink: Tieši tā! Paskatoties uz cilvēku,var saprast viņa attieksmi pret auto,dzīvi u.t.t.
Kā arī paskatoties uz auto, var saprast kas par cilvēku.

Ja tev cauras bikses un puņķi degunā,tā tad sliekšņiem pizda un motors nosulojies-vienkārši :D
Es ..... šos gudriniekus :D
Tu pārspīlē :drink:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 16:53

Diemžēl Cipruss,tā tas ir. Neesmu ne vienu e90 īpašnieku redzējis,kuram puņķi un cauras bikses, bet ne par to stāsts. Pēc cilvēka attieksmes, dzīvesveida, izskata - var spriest par daudz ko,tai skaitā to,par ko mēs te runājam.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Dec 2017, 17:01

Varētu kādu piemēru??
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
trafiks
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 01 Aug 2017, 18:26
Braucu ar: lapisblau
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

07 Dec 2017, 17:16

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 17:01 Varētu kādu piemēru??
Nekas personīgs, bet Tev vienmēr ir savs viedoklis, jā, tas ir labi. Katram attīstītam cilvēkam, kurš domā ir parasti savs viedoklis. Bet der atcerēties, ka citiem cilvēkiem arī ir gan savs viedoklis, gan sava pieredze. Un kaut kādu iemeslu dēļ tu akli ieciklējies uz savu un tikai sludini visiem, šitā un tā tā un šitā. Bet reāli tev nav taisnība, šoreiz toč. :sarunats: un tā ir, noteikti daudzi man varētu piekrist. Var nopirkt labus auto par labu cenu, tikai jāmeklē.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 17:41

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 16:44 Es pajautāšu tā
Cik no jums ,kas man liek šos argumentus pretī ir reāli braukusi un skatījusies auto kuriem vērtībā ir teiksim nu virs 8k uz uz augšu??ka var apgalvot,ka uz TA salabo tikai to,lai kka dabūtu uzlīmi-no kurienes tāda info??

Es arī nelabošu neko vairāk ka TA uzraksta un ja nekas cits negrib,es par to neuztraucos.kad nojuks,taisīsi.

Man čoms atdzina rs7 no Vācijas pa 170k ar 16k nobraukumu un pat tam auto bija lietas kas jālabo

Es nekad nepiekritīšu tam viedoklim,ka no Vācijas var dabūt lētus un labus auto.var,bet viņi nav lēti
Nu par peugeot nerunāju,jo tas nav auto

Man ir bijusi vairāk ka 40 auto 11 gadu laikā,labāki un sliktāki,ir bijusi pieredze gan ar Vāciju utt

Bet tas ir man viedoklis un pieredze pēc kuras es vados
Tieši tā, mums katram tā pieredze savādāka! Tu jau te vispār guru auto maiņas jautājumos. Caur manīm tikai ~ 15 ir izgājuši.

Jā, man nav pieredze auto jautājumos kuri maksā virs 8k. Man līdz tam vēl augt un augt, ātrāk māju uzcelšu nekā nopirkšu auto 8k cenā. Bet cenās no 500-4k esmu daudzus auto Vācijā un Francijā apskatījis, 5 nopircis un atdzinis uz LV. Pēc sevis redzētā es varu par sevi droši teikt ka priekš sevis auto virs 3k dzīšu no turienes nevis meklēšu te.
Profila bilde
trafiks
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 01 Aug 2017, 18:26
Braucu ar: lapisblau
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

07 Dec 2017, 17:47

ZzevsS rakstīja: 07 Dec 2017, 17:41 ātrāk māju uzcelšu nekā nopirkšu auto 8k cenā.
Tas nekam neder, vidusmērā latvieša standarts- mašīna vērtībā no 10-15k kredītā un dzīvot īrētā dzīvoklī. :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 18:04

afid rakstīja: 07 Dec 2017, 17:47
ZzevsS rakstīja: 07 Dec 2017, 17:41 ātrāk māju uzcelšu nekā nopirkšu auto 8k cenā.
Tas nekam neder, vidusmērā latvieša standarts- mašīna vērtībā no 10-15k kredītā un dzīvot īrētā dzīvoklī. :super:
Nekad neesmu sevi uzskatījis par vidusmēra Latvieti. Braucu 1.5k vērtā mašīnā, dzīvoju tēva dzīvoklī un nākamo 5 gadu laikā plānoju uzcelt māju pierīgā.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Dec 2017, 18:06

Kas vainas mašīnai kredīta un iretam dzīvoklim??

Man brīžiem liekas pēc taviem tekstiem,ka esmu nabags ireta dzīvokli :D
Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
trafiks
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 01 Aug 2017, 18:26
Braucu ar: lapisblau
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

07 Dec 2017, 18:14

ZzevsS rakstīja: 07 Dec 2017, 18:04 Nekad neesmu sevi uzskatījis par vidusmēra Latvieti. Braucu 1.5k vērtā mašīnā, dzīvoju tēva dzīvoklī un nākamo 5 gadu laikā plānoju uzcelt māju pierīgā.
Tas nekādā ziņā nebija domāts tev vai kādam citam.
cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Kas vainas mašīnai kredīta un nekam dzīvoklim??
Reāli padomājot maksāt kādam citam par to ka tu tur dzīvo un beigās tev paliek nekas lai gan maksā piecus vai cik gadus lēzeno un pēc tam tev ir krietni pārmaksāts auto. bet katram jau savi principi un domāšana.
cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
Cik mājas esi uzcēlis, ka zini ka vajag 100k mājai, lai nebūtu kaste? Tajos 100k arī apbūves gabala cena iekšā?
Nūū viss, protams, atkarīgs kā to dara. Ja paņem masķerus un tiem maksā un dod dollāru materialiem tad jā. Ja pats arī kaut ko dari un skaties materiālu cenām,akcijām līdz un nesteidzies ar mājas uzcelšanu tad tur tie cipari krietni mazāki. nav māksla iedot 100k firmai lai ceļ i vsjo. Pats dara, seko līdzi visam, ietaupīs, krietni vēl pie tam.
Kaimiņš savu māju uzcēla 4 gados. Izmaksas ~40k. Kā? pats daudz darīja, visu pirms pirka meklēju kur kā lētāk, kā izdevīgāk. nemaksāja firmām lai ved materiālus, katru reizi lielo naudu locot par piegādi, pats nopirka busu, kas pamatīgi atmaksājās.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 18:16

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Kas vainas mašīnai kredīta un iretam dzīvoklim??

Man brīžiem liekas pēc taviem tekstiem,ka esmu nabags ireta dzīvokli :D
Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
Cipruss,beidz,jau par traku... līdz 100k saukt māju par kasti,nu,nu. Jā,nekas slikts nav dzīvot īrētā mājā,bet tagadējā valstī gribu redzēt tos,kuri no šejieniešiem var nolocīt par māju līdz 100k,bez kaut kādiem līzingiem,kredītiem un ieķīlāšanas. Mēs attālināmies no tēmas,un tu novirzi to galējībās un pārspīlē jau pārāk..
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 18:27

cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Kas vainas mašīnai kredīta un iretam dzīvoklim??

Man brīžiem liekas pēc taviem tekstiem,ka esmu nabags ireta dzīvokli :D
Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
Nav nekādas vainas, manuprāt nav normāli ar algu zem 1.5k nemt kredītā 10k vērtu auto.

Par māju... uzcelt var. Man čoms uzcēla ~ 150 metru divstāvīgu māju par 90k. Pats es neplānoju neko tik lielu. Gribu vienstāvīgu māju ~ 80 metri ar iespēju ar laiku piebūvēt klāt. Gribētu iekļauties 30-40k ar to ka visus kokmateriālus dabūšu pats un arī celtniecības procesā iesaistīšos pats.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 18:47

viss jau arī atkarīgs ko grib no mājas, kādi materiāli, kāda pakure u.t.t vel iekšdarbi, mēbeles,tehnika u.t.t tāpat jāreiķina klāt visas formalitātes, zemes gabala vērtība, pagalma iekopšana,sēa u.t.t taja visa var variēt cik uziet un cena ar uzreiz galā mainās.
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.