Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

04 Feb 2020, 23:03

Spečuki pakonsultējiet lūdzu kas šie par amortizatoriem:
https://www.iautodily.cz/tlumice-predni ... 30845.html

Man ir tādi paši tik ar nedaudz savādāku kodu.
Jay's
Ziņojumi: 72
Pievienojies: 10 Jan 2013, 22:08

04 Feb 2020, 23:13

Ta
allmotorguy
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 27 Mar 2014, 15:55
Braucu ar: e36 coupe boston
Atrašanās vieta: Smiltene

06 Feb 2020, 12:44

Jay's rakstīja: 02 Feb 2020, 20:18
cipruss18 rakstīja: 02 Feb 2020, 19:44
Inferno rakstīja: 02 Feb 2020, 18:25

Kāpēc uzreiz necieņas izrādīšana? Es saprotu, ka jautājumi par notikušo var būt nepatīkami tuviniekiem, bet tad informācijai par šo negadījumu vajadzēja palikt ģimenes un tuvāko draugu lokā, nevis nonākt līdz soctīkliem, ziņu portāliem un raidījumiem. Ir mazliet nevietā kādam lasīt morāles, ka nav labi kaut ko šajā sakarā jautāt un apspriest, ja reiz paši tuvinieki sniedz komentārus.
Tak akstu bars te
Es uz berem neietu un tavs salidzinajums ir pilnigi nevieta
Tad nevajag ari foruma likt,jo bija tak jautajumi ar notikušo un tas ir loğiski un saprotami
Na negribi jautajumus,neliec soc tiiklos šādas lietas
Tak tev paziņa tur bija, kādi vēl jautājumi?
Jā, šito tekstu arī dzirdēju, ka paziņa bijis. Nafig visi tur klasē, tas brašais ''sitējs'' visiem piedraudējis, vispār, kas tie par sūda draugiem tur bija, kas neapturēja, ko tādu? :o Tas uz ripām uzpumpētais tēviņš kā vispār var vēl strādāt VUGD, cik interneta komentāros klejoja komentārs, ka esot nosacītais jau. Izmēst tos Siguldas dienestus vajag, viens otram atstrādā, nevis ir sabiedrības glābēji un sargi.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

06 Feb 2020, 14:15

Ar nosacito vins nevar stradat VUGA
Tak nekas no vina tur nav,knislis
Es tik isti neizprotu to draugu darbibu.ja sit,vai kautiņš,nahujam neviens nepalidzeja??!! :doh:
Es goda vards butu pisis no sana lai zobi šķist
Vins visu vakaru jau esot kašķi meklejis ar daudziem un Niks esot noravies :sad:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

06 Feb 2020, 15:32

cipruss18 rakstīja: 06 Feb 2020, 14:15 Ar nosacito vins nevar stradat VUGA
Tak nekas no vina tur nav,knislis
Es tik isti neizprotu to draugu darbibu.ja sit,vai kautiņš,nahujam neviens nepalidzeja??!! :doh:
Es goda vards butu pisis no sana lai zobi šķist
Vins visu vakaru jau esot kašķi meklejis ar daudziem un Niks esot noravies :sad:
Es to pašu domāju, ja jau pat izsauca policiju, tas konflikts nav bijis mazs.
- ikey07
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

06 Feb 2020, 18:35

Mani visvairāk pārsteidz fakts, ka vienā ballītē satikās tik daudz aklu cilvēku, jo neviens neko neredzēja, savukārt tie kas redzēja - neko neatceras.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

06 Feb 2020, 20:15

Inferno rakstīja: 06 Feb 2020, 18:35 Mani visvairāk pārsteidz fakts, ka vienā ballītē satikās tik daudz aklu cilvēku, jo neviens neko neredzēja, savukārt tie kas redzēja - neko neatceras.
:supeer: Perfekti pateikts.
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

06 Feb 2020, 21:37

am, meklēju, bet Pirkt/pārdod tēmā negribas likt:

Maybe kāds vai kādam paziņa izīrē garāžu Ogrē/Salaspilī/Ikšķilē (nedaudz lielāku kā standarts ) ? PM vai 25pieci89106



P.S. Par pēdējiem komentiem - ko tur lieki brīnīties, mūsdienās visi lieli barā un klusi kā partizāni, kad dreb astes gals. Nav kā gadus atpakaļ, kad nebija kāds no kāda atkarīgs un nebaidījās. Mūsdienās mazākums par sevi pastāvēs, vieglāk padoties kādam. Man piem., pat tumšā laikā sev pazīstamās vietās ir bailes iet, jo neviens mēs nezinām kāds ir tas otrs, kas blakus vai pretīm nāk.
I build perfect things, not buy them.,
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

06 Feb 2020, 22:22

25 gados ari bieži kāvāmies ar čomiem klubos,bet nu nakot vecumam sapratu,ka tas viss var slikti kadam beigties
Diemžēl daudzi to saprot par vēlu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

06 Feb 2020, 22:40

cipruss18 rakstīja: 06 Feb 2020, 22:22 25 gados ari bieži kāvāmies ar čomiem klubos,bet nu nakot vecumam sapratu,ka tas viss var slikti kadam beigties
Diemžēl daudzi to saprot par vēlu
Am, manuprāt, diži vecumam nav nozīmes šajā brīdī un situācijā. Viss atkarīgs no cilvēka. Dažiem pat 50 gados nav saprašanas, ka viss var beigties neplānoti. Un diemžēl, visi bravūrīgi un savu spēkus izjūt tikai alkohola ietekmē, skaidrā pat malku nevar saskaldīt., un psihiski atbilst bērnam, jo domā, ka pretī ienaidnieks vai spēļu sliktais varonis. Es nezinu, kā to nosaukt...
man ir visādi un starp mani visādi gadījumi bijuši, vnm es nocietos, apzinājos, ka nav vērts piedzērušo iepļaukāt vai arī kad man naktī zvana, kad problēmas man pazīstam vai tml, vienalga kā, bet tikšu līdz tai vietai, lai aizsargātu un atbalstītu savējos.
Kā katrs audzināts, kā katram sirdsapziņa ir, tā arī rīkosies ...
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

06 Feb 2020, 23:15

Vecums te nekādu lomu nespēlē.

Pirmkārt, tam čalim pavisam noteikti ir ļoti lieli kompleksi. Viņam patstāvīgi ir nepieciešams gan sev, gan citiem pierādīt to, ka viņš ir tēviņš, ka viņš ir labāks un stiprāks, tāpēc arī apzināti izvēlējās stipri vājāku pretinieku, kuram nebija ne mazākās izredzes uzvarēt. Neviena cita iemesla dēļ konflikts ne no kā uzrasties nevar.

Otrkārt, nesodāmības sajūta. Tas čalis bija pārliecināts, ka viņam par to nekas nebūs. Apkārt ballītē visi draugi, kuri gan jau noklusēs un nenodos. Tie kas nav draugi - gan jau tāpat vienkārši nomīzīs un teiks, ka neko neredzēja un neatcerās. Arī dienestos ir čomi, paziņas un kolēģi, tie noteikti savējos piesegs, atsmērēs un apzināti stieps gumiju, lai citiem būtu laiks saskaņot liecības, noslēpt pēdas un sazin ko vēl ne...

Nē, es neko neapgalvoju, tikai skaļi domāju...
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

06 Feb 2020, 23:30

Inferno rakstīja: 06 Feb 2020, 23:15 Vecums te nekādu lomu nespēlē.

Pirmkārt, tam čalim pavisam noteikti ir ļoti lieli kompleksi. Viņam patstāvīgi ir nepieciešams gan sev, gan citiem pierādīt to, ka viņš ir tēviņš, ka viņš ir labāks un stiprāks, tāpēc arī apzināti izvēlējās stipri vājāku pretinieku, kuram nebija ne mazākās izredzes uzvarēt. Neviena cita iemesla dēļ konflikts ne no kā uzrasties nevar.

Otrkārt, nesodāmības sajūta. Tas čalis bija pārliecināts, ka viņam par to nekas nebūs. Apkārt ballītē visi draugi, kuri gan jau noklusēs un nenodos. Tie kas nav draugi - gan jau tāpat vienkārši nomīzīs un teiks, ka neko neredzēja un neatcerās. Arī dienestos ir čomi, paziņas un kolēģi, tie noteikti savējos piesegs, atsmērēs un apzināti stieps gumiju, lai citiem būtu laiks saskaņot liecības, noslēpt pēdas un sazin ko vēl ne...

Nē, es neko neapgalvoju, tikai skaļi domāju...
100% piekrītu. Bet tpt lielā barā kāds lūzt. Pirmo reizi, kad izlasīju par meklēšanas sludinājuu, man ļoti pārsteidza pēc tam ļoti līdzīgais stāsts ar Krievijā par padušu zēnu aprīlī, ka cipa piedzērās un aizgāja pats. Tas jau skepsi radīja. Un tur arī radi tajā barā ir valsts drošībnieki..
Vienkārši karma nāks tā vai tā atpakaļ...
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

06 Feb 2020, 23:34

Liene rakstīja: 06 Feb 2020, 23:30
Inferno rakstīja: 06 Feb 2020, 23:15 Vecums te nekādu lomu nespēlē.

Pirmkārt, tam čalim pavisam noteikti ir ļoti lieli kompleksi. Viņam patstāvīgi ir nepieciešams gan sev, gan citiem pierādīt to, ka viņš ir tēviņš, ka viņš ir labāks un stiprāks, tāpēc arī apzināti izvēlējās stipri vājāku pretinieku, kuram nebija ne mazākās izredzes uzvarēt. Neviena cita iemesla dēļ konflikts ne no kā uzrasties nevar.

Otrkārt, nesodāmības sajūta. Tas čalis bija pārliecināts, ka viņam par to nekas nebūs. Apkārt ballītē visi draugi, kuri gan jau noklusēs un nenodos. Tie kas nav draugi - gan jau tāpat vienkārši nomīzīs un teiks, ka neko neredzēja un neatcerās. Arī dienestos ir čomi, paziņas un kolēģi, tie noteikti savējos piesegs, atsmērēs un apzināti stieps gumiju, lai citiem būtu laiks saskaņot liecības, noslēpt pēdas un sazin ko vēl ne...

Nē, es neko neapgalvoju, tikai skaļi domāju...
100% piekrītu. Bet tpt lielā barā kāds lūzt. Pirmo reizi, kad izlasīju par meklēšanas sludinājuu, man ļoti pārsteidza ar ļoti līdzīgo stāsto ar Krievijā par pazudušo zēnu aprīlī, kad cipa piedzērās un aizgāja pats. Tas jau skepsi radīja. Un tur arī radi tajā barā ir valsts drošībnieki.. So, stāsts viņiem kā piemērs..
Vienkārši karma nāks tā vai tā atpakaļ...
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
erviins
Ziņojumi: 274
Pievienojies: 04 Jan 2015, 01:05
Braucu ar: 2 e36 kupejaam
Reputācija: 1
 

07 Feb 2020, 00:01

ikey07 rakstīja: 06 Feb 2020, 15:32
cipruss18 rakstīja: 06 Feb 2020, 14:15 Ar nosacito vins nevar stradat VUGA
Tak nekas no vina tur nav,knislis
Es tik isti neizprotu to draugu darbibu.ja sit,vai kautiņš,nahujam neviens nepalidzeja??!! :doh:
Es goda vards butu pisis no sana lai zobi šķist
Vins visu vakaru jau esot kašķi meklejis ar daudziem un Niks esot noravies :sad:
draugi, ta vismaz tikdaudz vareeja ka peec tam pieskatiit Niku, kur vins paliek un kas ar Vinu
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

07 Feb 2020, 00:04

erviins rakstīja: 07 Feb 2020, 00:01
ikey07 rakstīja: 06 Feb 2020, 15:32
cipruss18 rakstīja: 06 Feb 2020, 14:15 Ar nosacito vins nevar stradat VUGA
Tak nekas no vina tur nav,knislis
Es tik isti neizprotu to draugu darbibu.ja sit,vai kautiņš,nahujam neviens nepalidzeja??!! :doh:
Es goda vards butu pisis no sana lai zobi šķist
Vins visu vakaru jau esot kašķi meklejis ar daudziem un Niks esot noravies :sad:
draugi, ta vismaz tikdaudz vareeja ka peec tam pieskatiit Niku, kur vins paliek un kas ar Vinu
Nu tas nozīmē, k tie nebija draugi. Īstie nekad nepametīs pat 10 m bez redzesloka. Pēc pieredzes to saku savas. Draugs draugu vai paziņu tuvu nepamet.
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

07 Feb 2020, 05:50

Liene rakstīja: 06 Feb 2020, 23:30
Inferno rakstīja: 06 Feb 2020, 23:15 Vecums te nekādu lomu nespēlē.

Pirmkārt, tam čalim pavisam noteikti ir ļoti lieli kompleksi. Viņam patstāvīgi ir nepieciešams gan sev, gan citiem pierādīt to, ka viņš ir tēviņš, ka viņš ir labāks un stiprāks, tāpēc arī apzināti izvēlējās stipri vājāku pretinieku, kuram nebija ne mazākās izredzes uzvarēt. Neviena cita iemesla dēļ konflikts ne no kā uzrasties nevar.

Otrkārt, nesodāmības sajūta. Tas čalis bija pārliecināts, ka viņam par to nekas nebūs. Apkārt ballītē visi draugi, kuri gan jau noklusēs un nenodos. Tie kas nav draugi - gan jau tāpat vienkārši nomīzīs un teiks, ka neko neredzēja un neatcerās. Arī dienestos ir čomi, paziņas un kolēģi, tie noteikti savējos piesegs, atsmērēs un apzināti stieps gumiju, lai citiem būtu laiks saskaņot liecības, noslēpt pēdas un sazin ko vēl ne...

Nē, es neko neapgalvoju, tikai skaļi domāju...
100% piekrītu. Bet tpt lielā barā kāds lūzt. Pirmo reizi, kad izlasīju par meklēšanas sludinājuu, man ļoti pārsteidza pēc tam ļoti līdzīgais stāsts ar Krievijā par padušu zēnu aprīlī, ka cipa piedzērās un aizgāja pats. Tas jau skepsi radīja. Un tur arī radi tajā barā ir valsts drošībnieki..
Vienkārši karma nāks tā vai tā atpakaļ...
Karma? Reliģijai un horoskopiem arī ticiet? Kad cilvēki runā par karmu tad man rodas jautājums par ko tad karma nāk tiem cietušajiem? tad sanāk, ka tas ir pelnīti vai karma tomēr ir cilvēku izdomāta sevis mierināšana............
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Feb 2020, 09:13

Šodien biju TA un pec tam zvaniju iz Eizenšteina ielu par felony uzlikam,atbilde bija isa un skaidra
Arku uzlikas vari likt tikai tad,ja netiek mainīta oem arku konstrukcija.Tas nozime to,ka felony uzlikt nevar
Ar šo gadu uz to pastiprināti vērsīs uzmanību
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

07 Feb 2020, 09:19

Labdien, vai kādam nav pazīstams Edgars Burkovskis no Rēzeknes apkaimes? Jau pāris nedēļas vēlos no viņa kloķeni nopirkt.
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

07 Feb 2020, 09:19

cipruss18 rakstīja: 07 Feb 2020, 09:13 Šodien biju TA un pec tam zvaniju iz Eizenšteina ielu par felony uzlikam,atbilde bija isa un skaidra
Arku uzlikas vari likt tikai tad,ja netiek mainīta oem arku konstrukcija.Tas nozime to,ka felony uzlikt nevar
Ar šo gadu uz to pastiprināti vērsīs uzmanību
Jau vairakus gadus tā bija, vnk paveicās ka nepiepisās.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Feb 2020, 10:04

Varbut kads zin.ar cik Nm japievelk divdaļigajiem diskiem plaukta skrūves?
ar kompatu pa brugji