Šeit var papļāpāt !!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 18:53

KLAVINS rakstīja: 07 Dec 2017, 18:47 viss jau arī atkarīgs ko grib no mājas, kādi materiāli, kāda pakure u.t.t vel iekšdarbi, mēbeles,tehnika u.t.t tāpat jāreiķina klāt visas formalitātes, zemes gabala vērtība, pagalma iekopšana,sēa u.t.t taja visa var variēt cik uziet un cena ar uzreiz galā mainās.
Tas ta protams. Manā aprēķinā ietilpst tikai mājas uzcelšana ar pabeigtu iekšejo apdari.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

07 Dec 2017, 19:00

Afid atbildot par to māju būšanu-es ar celtniecību jau kādus gadus 16 esmu uz Tu.
Labi,te nav vērts strīdēties :)
Es nekad neceltu māju cilvēkam kurš pats iesaistās.par to nekas drausmīgāks nevar būt.vai nu ceļ pats,vai atļauj to darīt cilvēkiem,kas māk to darīt
Tu servisa meistaram arī sāku-Tu uzliec to turbīnu,tālāk mājās es pats pabeigšu??!!

Materiālus vari meklēt pats,vai arī ja firma to dara,čekus neuzrāda,bet attiecīgi izraksta savu rēķinu
Un tas viss ir normāli
Tas ir bizness
Es labāk maksāju lezeno un pārmaksāju nekā braucu ar sapuvušu auto

Un 4us gadus celt māju,tas ir pipec.
Visi tie putekli,netīrība,vadi karajas-tas ir bēdīgi

Es protams nezinu no kurienes jūs iztaujāt tos burvīgos,lētos skaitļus,bet lai vienkāršu sanmezglu uztaisītu smuki,bet parādiet mm to lēto darba spēku,jo cik es tagad meklēju strādniekus,viņu nav :D

Bet te jau aizgāja beztema par dzīvokļiem un mājām
Atgriežamies pie auto kuri Vācijā tiek mīlēti :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

07 Dec 2017, 19:09

ZzevsS rakstīja: 07 Dec 2017, 18:27
cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Kas vainas mašīnai kredīta un iretam dzīvoklim??

Man brīžiem liekas pēc taviem tekstiem,ka esmu nabags ireta dzīvokli :D
Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
Nav nekādas vainas, manuprāt nav normāli ar algu zem 1.5k nemt kredītā 10k vērtu auto.

Par māju... uzcelt var. Man čoms uzcēla ~ 150 metru divstāvīgu māju par 90k. Pats es neplānoju neko tik lielu. Gribu vienstāvīgu māju ~ 80 metri ar iespēju ar laiku piebūvēt klāt. Gribētu iekļauties 30-40k ar to ka visus kokmateriālus dabūšu pats un arī celtniecības procesā iesaistīšos pats.
mgtow stilā var krietni lētāk uzbūvēt māju, palielam ir vajadzīga tikai liela grāža, 1 guļamistaba (var gulēt arī garažā), 1 vannasistaba un kkāds pieliekamais
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 19:12

runajot par auto, tagad skatos , nekas nau par lv cenam tur un kad mekleju vacija, holandē, beļģijā sev e36 2013.gada beigas-2014.gada pavasarim, prasiba bija 2.8 kuepja vai kabris, m-paka, glīta , recaro salons un laba vizuala un teh stavokli, budzets lidz 6keur par tikai auto , brauca dzeka no lv un skatijas manas izveletas masinas, visam ka viens kaut kadi rusu brubulisi (minimali bet bija ) kaut kas truuka vai nedevas lidz kas bija bildee, taka iz savas pieredzes nau tur vacija ta paradiize. un tie kas ss.lv stav tiko no vacijas u.t.t kas teica ka tur vinji nau dabuti ar motora shadeni vai kosmetiskiem.defektiem un te pa leto sataisa.
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 19:15

kars rakstīja: 07 Dec 2017, 19:09
ZzevsS rakstīja: 07 Dec 2017, 18:27
cipruss18 rakstīja: 07 Dec 2017, 18:06 Kas vainas mašīnai kredīta un iretam dzīvoklim??

Man brīžiem liekas pēc taviem tekstiem,ka esmu nabags ireta dzīvokli :D
Atļaušos pieminēt,ka,lai normālu māju uzceltu,vajag vismaz 100k es runāju par normālu māju nevis kasti
Nav nekādas vainas, manuprāt nav normāli ar algu zem 1.5k nemt kredītā 10k vērtu auto.

Par māju... uzcelt var. Man čoms uzcēla ~ 150 metru divstāvīgu māju par 90k. Pats es neplānoju neko tik lielu. Gribu vienstāvīgu māju ~ 80 metri ar iespēju ar laiku piebūvēt klāt. Gribētu iekļauties 30-40k ar to ka visus kokmateriālus dabūšu pats un arī celtniecības procesā iesaistīšos pats.
mgtow stilā var krietni lētāk uzbūvēt māju, palielam ir vajadzīga tikai liela grāža, 1 guļamistaba (var gulēt arī garažā), 1 vannasistaba un kkāds pieliekamais
nu nu, diezvai pietiks māja ar tadam prasibam ja ir doma par nakotni un gimeni, it ipasi kad berni paaugas u.t.t pasi taisas vanasistaba u.t.t uzreiz sapratis kapec nau 2x vanasistabas jo visiem vinji vajadziga un parsvara viena laikaa, taja pasa laika vel.kur velu zaveesi, nejau garazaa :D vai sava gupamistaba , ja maju cel tad jacel lai butu majoklis uz ilgu laiku un ar nakotnes skatijumu uz dzīvi , nau jau masina ko var parsot un ss.lv uz sitiena atrast lielaku uniiti :D
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

07 Dec 2017, 19:27

Mgtow nozīmē nekādi bērni un nekāda precēšanās, tad var arī garāžā dzīvot
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

07 Dec 2017, 21:53

Man jau liekas, ka tagadējā realitātē uzcelt māju līdz, piem., 60k kā iepriekš čaļi rakstija, ar tirgus monitoringu un savas rokas pielikšanu ir "kruti" apsveicami. Tas par daudz ko liecina par tevi kā nobriedušu saimnieku, kurš māk un zin kā liederīgi investēt un realizēt. Ir teiciens "Понты дороже денег" (atvainojos, ja kur gramatiska kļūda).

Par auto, piekrītu, ka ārpus lv ir grūti atrast lēti, bet labi. Pats sev e90 atvilku bez dižām komplektācijam no DE tuvu 8,5+ shipings, kad lv varēja dabūt par 7,5 noteikti! Rezultātā, braucu ceturto gadu ar 12k nobraukumu gadā un tikpat kā nekas neplīst un nelūzt, neko dižu mainijis neesmu (tik loriņus ritošajā ). Ok, spararats jāmaina, bet to vērtēju kā "tam tā jābūt" pie 250 000k...

Tikko sievai intensīvi meklēju braucamo, atradu mobile.de, samaksāju piparam, lai aizbrauc apskatīties. Mašīnas cena, bildes un intervija pa telefonu ar saimnieku, liecināja, ka jau atkal būs viens zolīds auto. Tomēr finālā, shķiltenis ar pilnīgi jaunu priekšu, ka pat muša nebija uz spārna skrūves mīcijusies. Tādu auto negribēju...

Tad vēl tepat lv atradu auto, kas sava sadaļā bija ss.lv dārgākais exemplārs. Aizbraucu apskatīt, vien to, ka viens priekšējais spārns izskatījās svaigāks, krēslainā apgaismojumā skatoties, nekas cits neliecināja par šo: Lanžerons šķibs, Torpēda izšauta, Durvīm stoika šība, par ritošo jautājumu nav... un tas auto maksāja 4,5k!!! Protams, viņš bija pilns ar ekstrām utt... :D

dddd.png

Karoč, man secinājums pēc šim pēdējām reizēm ir sekojoš: ne vienmēr dārgs ir labs! :lol:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Dec 2017, 22:15

erda rakstīja: 07 Dec 2017, 21:53 Man jau liekas, ka tagadējā realitātē uzcelt māju līdz, piem., 60k kā iepriekš čaļi rakstija, ar tirgus monitoringu un savas rokas pielikšanu ir "kruti" apsveicami. Tas par daudz ko liecina par tevi kā nobriedušu saimnieku, kurš māk un zin kā liederīgi investēt un realizēt. Ir teiciens "Понты дороже денег" (atvainojos, ja kur gramatiska kļūda).

Par auto, piekrītu, ka ārpus lv ir grūti atrast lēti, bet labi. Pats sev e90 atvilku bez dižām komplektācijam no DE tuvu 8,5+ shipings, kad lv varēja dabūt par 7,5 noteikti! Rezultātā, braucu ceturto gadu ar 12k nobraukumu gadā un tikpat kā nekas neplīst un nelūzt, neko dižu mainijis neesmu (tik loriņus ritošajā ). Ok, spararats jāmaina, bet to vērtēju kā "tam tā jābūt" pie 250 000k...

Tikko sievai intensīvi meklēju braucamo, atradu mobile.de, samaksāju piparam, lai aizbrauc apskatīties. Mašīnas cena, bildes un intervija pa telefonu ar saimnieku, liecināja, ka jau atkal būs viens zolīds auto. Tomēr finālā, shķiltenis ar pilnīgi jaunu priekšu, ka pat muša nebija uz spārna skrūves mīcijusies. Tādu auto negribēju...

Tad vēl tepat lv atradu auto, kas sava sadaļā bija ss.lv dārgākais exemplārs. Aizbraucu apskatīt, vien to, ka viens priekšējais spārns izskatījās svaigāks, krēslainā apgaismojumā skatoties, nekas cits neliecināja par šo: Lanžerons šķibs, Torpēda izšauta, Durvīm stoika šība, par ritošo jautājumu nav... un tas auto maksāja 4,5k!!! Protams, viņš bija pilns ar ekstrām utt... :D


dddd.png


Karoč, man secinājums pēc šim pēdējām reizēm ir sekojoš: ne vienmēr dārgs ir labs! :lol:

:supeer:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

07 Dec 2017, 22:27

2.5 tds interkuleri ir jega lietotu meklet?
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

07 Dec 2017, 23:39

ne nu protams tupi skatities uz cenu ari ir stulbi, jaiesledz smadzenes ar , acis un smadzenes tam.ir domātas :D
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

08 Dec 2017, 06:42

Pa 4k pērkot lietotu auto,tiešām Tu skaties uz tādām lietām ka sists pāris,vai mainīts kapots? Cik reāli ir atrast auto kurš nebūtu kaut nedaudz,bet cietis avārijā?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
r3served
Ziņojumi: 782
Pievienojies: 23 Nov 2015, 00:14
Braucu ar: e91, e36
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 1
 

08 Dec 2017, 06:45

cipruss18 rakstīja: 08 Dec 2017, 06:42 Pa 4k pērkot lietotu auto,tiešām Tu skaties uz tādām lietām ka sists pāris,vai mainīts kapots? Cik reāli ir atrast auto kurš nebūtu kaut nedaudz,bet cietis avārijā?
Vot par šito es arī smīkņāju - protams, forši ja auto visur oriģinālais krāsojums, bet piemēram Rīgā 2 gadus dzīvojot savam e91 esmu paspējis pārkrāsot 2x priekšējo un pakaļējo bamperi, un 1x katru pr. Spārnu tīri dēļ citu un 1x savas parkošanās, kā arī neliela csn. Tas tak ir normāli priekš auto, kas ikdienā reāli kustas.
Piedāvāju dažādus sportiskus aksesuārus Tavam auto - Koiloveri, Hidrauliskās rokasbremzes, sporta stūres un dažādi sīkumi. Droši raksti PM.
Youtube - TheDriftGang
Instagram.com/thedriftgang
Facebook.com/thedriftgang
TikTok @The_drift_gang
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

08 Dec 2017, 09:06

cipruss18 rakstīja: 08 Dec 2017, 06:42 Pa 4k pērkot lietotu auto,tiešām Tu skaties uz tādām lietām ka sists pāris,vai mainīts kapots? Cik reāli ir atrast auto kurš nebūtu kaut nedaudz,bet cietis avārijā?
Nē,vot par šo teikumu es tev piekrītu. :super: Kad gandrīz katru vasaru ar čomu pērkam jājamautiņu,līdz 700e +-,skatāmies tikai to,lai kustās uz priekšu,tas arī viss. Mēle nepagriežas šādus jautājumus uzdot,autiņam kuram +-20 gadu un izgājis visu ko var iziet! Ja cena ir lielākā šajā klasē,tad cita runa,tad jau rodas papildus jautājumi.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

08 Dec 2017, 09:10

received_1636192099772757.jpeg
2500 eiro par šādu auto ar šādu defektu es samaksāju,vēl ap 3k jāiegulda remontā.
Un pat pārdodot pa 6k man nebūtu kauns parādīt bildes un pateikt,ka auto ir bijis sists
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

08 Dec 2017, 10:11

Pārceļot lampu apspriešanu no Ramyrez topika - kādas spuldzes vislabāk ir likt? Vajag max gaismu un max baltas (lēcu lampās - h1). Ideja ir dabūt kas izskatās pēc ksenona vai maksimāli baltas un tā, lai spīd ekselenti.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
janjis313
Ziņojumi: 642
Pievienojies: 08 Mar 2017, 21:45
Reputācija: 3
 

08 Dec 2017, 10:21

nu, kurš skatās Grand Tour? :hahaha:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

08 Dec 2017, 10:26

cipruss18 rakstīja: 08 Dec 2017, 09:10 received_1636192099772757.jpeg
2500 eiro par šādu auto ar šādu defektu es samaksāju,vēl ap 3k jāiegulda remontā.
Un pat pārdodot pa 6k man nebūtu kauns parādīt bildes un pateikt,ka auto ir bijis sists
Man tak pie papeziem,ko tu tur perc! Es padalijos ar savu pieredzi!
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 

08 Dec 2017, 10:35

r3served rakstīja: 08 Dec 2017, 06:45
cipruss18 rakstīja: 08 Dec 2017, 06:42 Pa 4k pērkot lietotu auto,tiešām Tu skaties uz tādām lietām ka sists pāris,vai mainīts kapots? Cik reāli ir atrast auto kurš nebūtu kaut nedaudz,bet cietis avārijā?
Vot par šito es arī smīkņāju - protams, forši ja auto visur oriģinālais krāsojums, bet piemēram Rīgā 2 gadus dzīvojot savam e91 esmu paspējis pārkrāsot 2x priekšējo un pakaļējo bamperi, un 1x katru pr. Spārnu tīri dēļ citu un 1x savas parkošanās, kā arī neliela csn. Tas tak ir normāli priekš auto, kas ikdienā reāli kustas.
Es visu dzivi tik pa pilsetu esmu, nav nacies parkrasot del citiem,kuri apskade man bamperus un vel sazin ko! Kaķi,ja, del tiem tik pulet spej! Man laikam vienkarshi veicas!
:doh:
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 

08 Dec 2017, 11:42

maartyd rakstīja: 08 Dec 2017, 10:11 Pārceļot lampu apspriešanu no Ramyrez topika - kādas spuldzes vislabāk ir likt? Vajag max gaismu un max baltas (lēcu lampās - h1). Ideja ir dabūt kas izskatās pēc ksenona vai maksimāli baltas un tā, lai spīd ekselenti.
Osram Night Breaker
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

08 Dec 2017, 11:43

GatisB. rakstīja: 08 Dec 2017, 11:42
maartyd rakstīja: 08 Dec 2017, 10:11 Pārceļot lampu apspriešanu no Ramyrez topika - kādas spuldzes vislabāk ir likt? Vajag max gaismu un max baltas (lēcu lampās - h1). Ideja ir dabūt kas izskatās pēc ksenona vai maksimāli baltas un tā, lai spīd ekselenti.
Osram Night Breaker
Ir mēģināts, viņi ir pavisam nedaudz baltāki par parastajām spuldzēm, bet diži spilgtāki nav.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super: