Ja jums kadreiz vajag auto skardnieku/krāsotāju - pie šiem nebrauciet

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Nodzo
Ziņojumi: 15
Pievienojies: 03 Aug 2017, 20:05
Braucu ar: Urbi
Vēlos jūs painformet par skardnieku/krasotāju kantori uz kuru nevajadzētu braukt.Ja jūs protams negribat lai jūsu auto zaudē vērtību.

Tātad nesen man autiņam sanāca šmuce un bija nepeiciešams izvilkt spārnu un druvis. Lasot reklāmas un apbraukājot vairākus kantorus nolēmu ka jāved autiņš pie šiem - https://www.ss.com/msg/lv/transport/ser ... gbmck.html .
Saka ka velk un taisno uz stenda , aizbraucot un aprunājoties nekādas aizdomas neradās . Teica ka visu varot izdarīt.Sarunājam lai tikai izvelk un iztaisno buktes, jo sagatavošu un krāsošu pats.Neko sliktu nedomājot atdevu auto viņiem remontā. :doh:

Pēc četrām dienām saņemot auto atpakaļ, biju nepatīkami parsteigts , varu teikt ka auto saņēmu atpakaļ sliktāka stāvoklī.Ne tikai darbs bija ļoti nekvaletatīvi izdarīts , bet arī auto bija nobraucis aptuveni 100km un kāds bija smēķējis salonā , nemaz nerunājot ka viss salons bija viegli putekļāins. Tālāk bildes ieskatam:
Attēls
Attēls
Attēls
Diemžēl bildes ar to kā defekts izskatijās pirms man nav.
Lieki jau laikam piebilst ka pats es spēju uztaisīt labāk. Bail tik iedomāties ko viņi butu uztaisijuši ja es būtu prasijis lai arī nokrāso , jo tagad lai durvīm malu dabūtu puslīdz taisnu atiecībā pret sparnu vajag ~1.5 cm ar špakteli , par spārna stūri nemaz nerunājot.
Kauns pilnīgi teikt cik es samaksāju , jo par šādu darbu es daudz par daudz samaksāju.

Ja kādu intresē tad, šos "profiņus" uz stenda vilcējus un vienkārši lieliskus cilvēkus var atrast vai nu Jurkalnes 15 vai tieši aiz Latvijas Naftas uz Jūrmalas šosejas.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Kapec vispar maksāji par šādu skaistumu?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Nav pat īsti skaidri saprotams kas tur ir darīts, kkādi slīpēti metinājuma kunkuļi.
Tas pat neizskatās pēc slinkuma vai paviršuma.
- ikey07
Profila bilde
Ziggy
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 30 Mar 2015, 23:32
Braucu ar: Zilu 328dubļu vanosu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
wtf :doh:
Es te biju
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Kaut kādu ofic.papīru iedeva,tāmi kaut ko tādu?
Žēl,ka nav bildes pirms nodošanas!
220volt
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 07 Feb 2016, 16:43
Braucu ar: austin gelb 325
Reputācija: 5
 
a ko tu ss.lv gribēji , uz sētas arī pipele ir uzīmēta , bet vecenas tak rindā nestāv un neglauda to . Izsaku lidzjūtību :sad:
Ja gribi lētāk,labāk un ātrāk -dari pats!
Krabiz
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 02 Jan 2016, 11:10
Braucu ar: Dēli un BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Tev vispār nevajadzēja maksāt, bet draudēt viņiem ar neslavas celšanu un visu pārējo(ja nebija kvīts vai čeks) + kādā sakarā auto nobrauca pie viņiem 100km? Klienta auto izmantošana servisa vajadzībām bez atļaujas ir pilnīgs ārprāts...

Tagad kautko izcīnīt būs grūti, vajadzēja uzreiz nekautrēties un ņemt pie rīkles...


Ieteikums nākotnei: KASKO
neliec enģeļus
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Pirmais rezultāts google ar numuru - 27721286 https://www.sudzibas.lv/privatais-autom ... ss-c460005
Profila bilde
Nodzo
Ziņojumi: 15
Pievienojies: 03 Aug 2017, 20:05
Braucu ar: Urbi
cipruss18 rakstīja: 01 Sep 2018, 15:18 Kapec vispar maksāji par šādu skaistumu?
Kļūdas tika pieļautas.
220volt rakstīja: 01 Sep 2018, 17:26 a ko tu ss.lv gribēji , uz sētas arī pipele ir uzīmēta , bet vecenas tak rindā nestāv un neglauda to . Izsaku lidzjūtību :sad:
Kur tad musdienas meklē pakalpojumus , dzeltenajās lapās ? :lol:
Krabiz rakstīja: 01 Sep 2018, 18:13 Tev vispār nevajadzēja maksāt, bet draudēt viņiem ar neslavas celšanu un visu pārējo(ja nebija kvīts vai čeks) + kādā sakarā auto nobrauca pie viņiem 100km? Klienta auto izmantošana servisa vajadzībām bez atļaujas ir pilnīgs ārprāts...

Tagad kautko izcīnīt būs grūti, vajadzēja uzreiz nekautrēties un ņemt pie rīkles...


Ieteikums nākotnei: KASKO
Izcinīt neko nevēlos jo zinu ka nereali , velos tik pabrīdināt līdzcilvekus lai neiekriit kā es!
Jonjis rakstīja: 02 Sep 2018, 00:16 Pirmais rezultāts google ar numuru - 27721286 https://www.sudzibas.lv/privatais-autom ... ss-c460005
Nu kur tu ātrāk biji ? :) :super:
Starpcitu velviens upuris - https://www.facebook.com/groups/bmwcomm ... 205269522/
220volt
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 07 Feb 2016, 16:43
Braucu ar: austin gelb 325
Reputācija: 5
 
da kaut vai šeit būtu uzprasījis , gan jau kāds kaut ko ieteiktu.
Ja gribi lētāk,labāk un ātrāk -dari pats!