Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 13:40

Dj_Zii - Tava problēma nav tā, ka valsts ir slikta, bet tāda, ka tu gribi pārāk izšķērdīgi dzīvot! kamõn nolaidies uz zemes! Paskaties kādas ārzemēs uz auto uzturēšanu izmaksas! Ja te tu nobrauc 280ls degvielā pa mēnesi, tad ārzemēs tas dubultotos! Tikai tāpēc vien jau, ka attālumi daudz lielāki! Tas taču ir smieklīgi! A es gribētu māju ar saunu, baseinu un jaunu M3 - Tātad VALSTS IR SLIKTA! :D
Jums cilvēki laikam tom ēr dzīve ārzemēs ir kā radīta, jo tur tieši tādus, kuriem pašvakāk ar spriešanas spējām mīl! :hahaha:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 13:41

nu par socialajam garantijam es pat negribu runat lv :D man nak smiekli vienkarsi :D :D :D
pensija 130ls menesi / ka jus domajat var tas pensionars izdzivot/ :lol:
bernu pabalsts 7.20 ls laikam bija menesi nejaukt ar pirmo gadu un ar 1 reizejo pabalstu.
bezdarbnieki vispar smiekligi :D

tiko bija gadijums man pazina nokrita un izmezgija kaju ,blakus slimnica nu sis aiziet un saka admenistracija meitenei: ta un sita te pat paslideju kajas tagad sap var pie arsta tikt :lol: si ja protams jums norikojums ir ,ne nav ,tad samaksajiet kase 36ls par arsta konsultaciju 16 ls par rengenu sis :o wtf :D ko lai dara , masina trapijas forsa un saka klibo lidz uznemsanai un saki ka tepat nokriti lai apskatas un sabilde ,beigas ar lielu lugsanos tika cauri ar 17 ls :D :D :D
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 13:47

Veeteks rakstīja:Dj_Zii - Tava problēma nav tā, ka valsts ir slikta, bet tāda, ka tu gribi pārāk izšķērdīgi dzīvot! kamõn nolaidies uz zemes! Paskaties kādas ārzemēs uz auto uzturēšanu izmaksas! Ja te tu nobrauc 280ls degvielā pa mēnesi, tad ārzemēs tas dubultotos! Tikai tāpēc vien jau, ka attālumi daudz lielāki! Tas taču ir smieklīgi! A es gribētu māju ar saunu, baseinu un jaunu M3 - Tātad VALSTS IR SLIKTA! :D
Jums cilvēki laikam tom ēr dzīve ārzemēs ir kā radīta, jo tur tieši tādus, kuriem pašvakāk ar spriešanas spējām mīl! :hahaha:
beidz dzivot pie senčiem un lien ara cilvekos :D
ja tev ir bijusi slikta pieredze ar darbu uk ,kaut gan bmw ganjau ka nopirki pa to piki ko tur sapelniji :lol: tad nevajaga citus biedet .man ir daudz pazinas kas strada arpus lv un ir tadi kam nejiet un dadi kas pat atpakal netaisas vienvard sakot ja tu tur visu muzu gribi tasco stradat par precu komplektetaju nezinot valodu tad nav ko chikstet ka tur viss ir slikti :D
te ari viss ir slikti un labi tapat ka tur :gigigi:
ja rokas aug no nepareizas vietas tad ne te ne tur.
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 13:51

Bet to tu saproti, ka pensijas nebūs, pabalstu nebūs un nodokļi tikai augs - Kādam taču valsts ir jāuztur, ja visi ir tik ne-gudri un aizbrauc no valsts, tad palikušajiem būs valsts jāuztur, lai tiem nodevējiem būtu kur atgriezties! :doh:
Un tieši par to es arī runāju, ka ja rokas aug no pareizās vietas, tad arī te ir labi!
Un nē, BMW es nopirku pa te nopelnītu naudu + ar aizņēmumu! :D
Un jā, tagad es dzīvoju pie senčiem, jo mana sieviete mācās skolā un viņai nav ienākumu, bet senčiem ir 4 istabu dzīvoklis, kuru viņiem divatā nebūtu izdevīgi uzturēt! Šitā ir izdevīgāk! Kā sak' - visi ir ieguvēji! Kad draudzenei būs ienākumi, tad arī domāšu par savu mitekli! Neesmu jau dumš! :D Un labāk, nekā dzīvot kautkur ārzemē, tikai ne ar senčiem, bet ar kaut kādu poli un bulgāri vai tamlīdzīgi! :D
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 14:06

Par dzīvošanu arī. Ir nereāli uzsākt patstāvīgu dzīvi, ja vien nepelni Tuvu tūkstotim mēnesī. Dzīvojot pie senčiem, protams, ka mierīgi varētu izvilkt ar tiem 200-300ls mēnesī.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 14:19

Veeteks rakstīja:Bet to tu saproti, ka pensijas nebūs, pabalstu nebūs un nodokļi tikai augs - Kādam taču valsts ir jāuztur, ja visi ir tik ne-gudri un aizbrauc no valsts, tad palikušajiem būs valsts jāuztur, lai tiem nodevējiem būtu kur atgriezties! :doh:
Un tieši par to es arī runāju, ka ja rokas aug no pareizās vietas, tad arī te ir labi!
Un nē, BMW es nopirku pa te nopelnītu naudu + ar aizņēmumu! :D
Un jā, tagad es dzīvoju pie senčiem, jo mana sieviete mācās skolā un viņai nav ienākumu, bet senčiem ir 4 istabu dzīvoklis, kuru viņiem divatā nebūtu izdevīgi uzturēt! Šitā ir izdevīgāk! Kā sak' - visi ir ieguvēji! Kad draudzenei būs ienākumi, tad arī domāšu par savu mitekli! Neesmu jau dumš! :D Un labāk, nekā dzīvot kautkur ārzemē, tikai ne ar senčiem, bet ar kaut kādu poli un bulgāri vai tamlīdzīgi! :D

tu vispar saproti kapec cilveki brauc arpuss lv stradat ?
un kads ir lv nodoklu slogs atieciba pret cilveku vai procentuali alga+ nodokli =lv vai teiksim norway vai uk vai jebkura cita euro zonas valsts ? un kas tev liedz prasit nodoklu atmaksu uz lv un pec tam nomaksat nodoklus ?
man liekas ka tev vispar nav nekadas saprašanas par sitam lietam tik cik pa teluku rezeji vai dzirdeji ko tantes runa :lol:
reku te buss piemers ;
Latvijā spēkā esošie darba algas nodokļi klat piemetu pvn lai ir parskatamaks:
1) Ienākuma nodoklis - 25 %
2) Sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme - 11%
3) PVN 22 % /visam precem un pakalpojumiem/

norvegija :
1) Ienākuma nodoklis - 14,1 %
2) Sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme - 7%
3) PVN 25 % /partikai ira 14% kreditiem un investicijam 7%
4) progresivais nodoklis 12,5 % ja alga parsniedz


un tagad vienkarsa matematika ja tu sanem teiksim 400ls uz papira kura valsti ar piedavato nodokla slogu tev butu izdevigak dzivot ? nenemot vera progresivo nodokli .
Pēdējais labojis Dj_Zii - 10 Feb 2012, 14:25, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 14:23

Kāda starpība kādi nodokļi? Labāk salīdzini cenas, un cik daudz var nopirkt pa 5ls Latvijā un cik Norvēģijā. Tā būtu pareizāk rēķināt. ;)
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 14:26

ne gluzi :lol: jarekina vel darba atalgojuma starpiba tad ;)
var panemt kautvai minimalo algu par pamatu
norvegija ir laikam 1,2k ls vai cik tur tas stundas :lol:
latvija ar 2012 gadu ir 200ls
varu kludities

ps : ja perk degvielu tad ipasi starpibas nav uz 5ls laikam kadi 100 grami pie mums vairak iznaks :D :D :D :D
Pēdējais labojis Dj_Zii - 10 Feb 2012, 14:35, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 14:29

ak ja mums vel ir tada fica ka minimala alga viestradniekiem :lol: ta ir 2012 gada 246ls :D
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 14:47

nu nez vai tiešām visi kas brauc prom rada postu LV! Es pats braukšu uz Zviedriju uz gabala darbu uz 4 mēnešiem,pabeigšu un būšu atpakaļ! Tātad es tās zviedru naudas atvedīšu uz LV un iztērēšu te LV,līdz ar to LV jau būs ienākumi,Kā var papildināt budžetu no naudas kuras jau nav? Tieši otrādi,ir jāved tā nauda no ārzemēm,jāatsāk pašiem kkāda ražotne un jāgrūž visa produkcija prom uz ārzemēm,pretī saņemot naudu,kuru mēs tērēsim tepat LV un tādā veidā papildināsim budžetu,kas savukārt sniegs mums sociālās garantijas! Cilvēki,kas aizbrauc pa visam no LV,nu ko padarīs,tātad viņiem ar šo zemi vairs nekas nesaistās un netur te,nu tad lai brauc,lai dodas pasaulē laimes meklējumos!

Runājot par dzīvošanu pie senčiem! Agrāk kad dzīvoju pie seņčiem likās fuflo,kas tad tur,viss bumbās! Tgd tā toč vairs nav! Man 100Ls aiziet īrei+komunālie,vasārā labi tie ir 40Ls,bet ziemā ar apkuri ir tiepaši vēl 100Ls-120Ls tātad par dzīvokli vien 200Ls plus elektrība+gāze+gan jau TV a gribēsi lupīt un e36.lv lapā ielīst tātad pa to a ir jāmaksā! Protams ka tas ir normāli,citur ir vēl dārgāk un no problem,man nav iebildumu maksāt šitādas summas varēti i vairāk,tā teikt eiropas līmenī,bet kamon nodrošiniet tad attiecīgi arī eiropas līmeņa algu! un es nemeklēšu veidus kā tikt prom uz citām zemēm un pelnīt tur eiropas algas un maksāt te "eiropas līmeņa" nodokļus! Kā piemēru varu pateikt,ka zviedru zemē minimālā mēnešalga ir 1280Ls un neviens pat nemaksās tev mazāk par to summu,jo pietiek tev kā gastrobaiteram aiziet uz viņu ieņēmumu dienestu pasūdzēties,ka tev nemaksā,tā čaur rasma būs tavam darba devējam,viņi no tiem dienestiem baidās vairāk,kā no policijas un citām iestādēm! Sāksiet bļaut tas jau tik tad,ja strādā oficiāli,nu bet tad nevajag pašiem parakstīties uz darbu bez papīriem+tur neviens nemaz neņems tevi darbā bez papīriem! Centos ar čaļiem vienoties,lai piķi man skaita tipa nevis manā kontā,bet manas druškas(bet tas jau cits stāsts)tak viņi gandrīz uzteica man darbu,pateica ka tā neies cauri,ja tu strādā,tad tu arī saņem! Kaut vai kādēļ arī man laika gaitā nesadomāt pārbēkt tur,ja nostrādājot tur oficiāli 5 gadus jebkurā darbā,es jau iegūstu viņu soc garantijas un pensiju,kas nav tā kā mums 150Ls
coupe 2.8
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 14:57

Martinez +328 :super: tu visu pareizi uzrakstiji :gigigi:
ka saka veca latviesu paruna :katrs pats savas laimes kalejs :lol:
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 

10 Feb 2012, 14:58

Kad biju Norvēģijā, man negribējās to atzīt, bet lai Latvijā ar minimālo algu nopirtku 10 litri 95 markas benzīna, jānostrādā visa diena + vēl biš, bet Norvēģijā lai nopirktu 10 litrus tādas pašas markas benzīna, ar minimālo algu pietiek nostrādāt max 2 stundas. ;)
Kaut gan pats no LV netaisos prom, patīk Te :latvia:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 15:02

tur jau ta lieta ka mes lv cenu limeni dzivojam ka eiropa bet algu limeni ka kaliningradas apgabala :giggle: un socialo garantiju limenis ir ka nigerija :D


formula ir parasta un vienkarsa :clap: valstij japaceliztikas minimums uz 1200ls :lol: un jauzliek limita cena uz visu produkciju lai spekulanti nevar pacelt cenu ne uz ko :D tapat jau edam kiniesu kiplokus un danu kartupelus :D+ pec 2 gadiem ari socialais budzetsbuss parpilns ar nodoklu naudu :lol:

bet ja nopietni tad es nesaprotu ka ta var but ka lietuviesu piens lv ir letaks neka musu pasu kaut gan musu balini pasi vien pienu tirgo lietuviesu uzpircejiem ,ka danu kartupeli lv var but letaki par musu pasu un ta talak
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 15:40

Vot izklausaties gudri cilveeki, gudri spriedeleejat! Bet Latvija ir tai pakaljaa taapeec ka visi tikai spriedelee ko vajadzeetu dariit, bet tai vietaa lai ko dariitu lietas labaa visi pacelj cepures un aizmuuk uz aarzemeem! Sakiet miiljie biedri ,kas tad kautko te dariis ja visi tie kas vareetu kautko dariit un mainiit aizmuuk???????????????
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

10 Feb 2012, 15:46

DARIIT TE VAR DAUDZ KO JA PATI VALSTS AR SAVIEL IKUMIEM UN NODOKLIEM NESPIESTU NOST VISUS DARIIT GRIBETAAJUS BET TAA VIETA VAREJAA VALSTS PATI ATBALSTIIT
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
oscar
Ziņojumi: 1364
Pievienojies: 10 Apr 2011, 21:11
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Mālpils/Rīga
Reputācija: 2
 

10 Feb 2012, 16:08

Skatos radušās domstarpības! Džeki, ši nav tā vieta, kur strīdēties kas ir labi kas nē, un vai braukt vai nebraukt ārā no valsts. Tā ir katra cilvēka paša izvēle un mēs to nevaram nosodīt. Cmon, beidzam šito bazaru par braukšanu prom. :super:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 16:10

mes tik izvertejam prioritates :D
Profila bilde
oscar
Ziņojumi: 1364
Pievienojies: 10 Apr 2011, 21:11
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Mālpils/Rīga
Reputācija: 2
 

10 Feb 2012, 16:15

Es redzu, daži labi te ir jau iekarsuši :lol:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 16:21

:lol:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

10 Feb 2012, 16:47

Ko jūs cepās, problēmas sakne sākās jau valsts atjaunošanas laikā, kad pie varas nākušie gudrajie saprata, ka te var labi dzīvot. Kāpēc tika likvidēta visa ražošana? Kāpēc tika privatizēti valsts uzņēmumi? Kāpēc zemniekiem maksā par neapstrādātajām platībām, kamēr par zemes apstrādāšanu viņus kāš? Tāpēc, ka tā varēja ātri tikt pie naudas. Tāteikt - man pietiks, bet par pārējiem un to, kas būs pēc 10 gadiem, man pofig... Šī brīža situācija neradās pēkšņi, tā ir veidojusies nu jau gadu desmitiem. Lai šo putru izstrēbtu, jāpaiet ļoooti ilgam laikam vai vnk jānotiek brīnumam...