Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 

07 Feb 2012, 22:11

...
Pēdējais labojis korsa - 27 Mai 2012, 19:38, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

09 Feb 2012, 09:41

varēji piedāvāt kādu mēnesi ātrāk :giggle: jau pieņēmu citu piedāvājumu uz zviedriju! :pupi:
coupe 2.8
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Feb 2012, 09:55

a kur jus dabonat tos darba piedavajumus? arii intresetu aizbraukt no LV, bet ne uz UK, un kopa ar sievu brauksana, viss labak Vacija, varbutas kadam ir ko piedavat ?
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 

09 Feb 2012, 10:01

bet salīdzinot ar iespējām, ko sniedz LV-ir diezgan OK!

Un cik tad tās naudiņas sanāk nedēļā? :rolleyes:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Feb 2012, 10:03

LV jav neko nesniedz, tiesi otradi visas iespejas atnem :D
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

09 Feb 2012, 10:24

Es labprāt dzīvotu LV un strādātu ārzemēs un liktu mīksto uz visu kas te notiek!
coupe 2.8
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

09 Feb 2012, 12:51

strādāju divos darbos, brīvdienas ar sanāk, pagaidām nekur netaisos prom :rolleyes:
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Feb 2012, 12:54

bet totie sarzemes stradajot viena darba varbutas sanak vairak nopelniit neka te divos :o
piemeram sveice, apkopejai pa pus dienu privatmaja maksa 1500ls menesi + atmaksata dzivosana un esana un izturesanas :super: un jatira 300m2 bet LV apkopejai Rigas satiksme maksa 150ls menesi un izsturesanas :doh: un jatira 600m2 ofiss

bet lena gaita jav var dzirdet ka nevar vairs atrast normalu darbiniekus jo visi jav projam
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

09 Feb 2012, 13:02

kompots rakstīja:strādāju divos darbos, brīvdienas ar sanāk, pagaidām nekur netaisos prom :rolleyes:
+1 arī strādāju divos darbos,iztikt var,bet lai tiktu no sūdiem(kredītiem un parādiem) ārā nav reāli+ne var kkur normāli ne aizbraukt ne aiziet,jāskaita kapeika!

Par apkopējām,darbā te parunāju ar dažām kā viņām maksā,vot reāli tā arī ir 150Ls mēnesī par ofisu un vēl pis prātu,ka sūdīgi iztīrīts un rukā a viņas te no 16:00 līdz kādiem 23:00 katru dienu!

Arī ir pa ausu galam dzirdēts,ka darba devēji jau sāk pamazām īdēt,ka nav normālu darbinieku vienu alkāni un slīmesti palikuši :giggle:


vnk zb ir Te LV čakarēties par tām kapeikām,bojāt savu veselību neguļot un skrienot no darba uz darbu+kalusīties kā šefs mēģina kkur piepisties (atvainojiet par manu fraņču valodu) izdomā viskko jaunu.
coupe 2.8
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

09 Feb 2012, 13:08

neatteiktos strādāt vienā darbā kur ir normāla samaksa un cilvēcīgs darba laiks, bet kamēr valsts pavisam nav mani nospiedusi :D , uz ārzemē negribas doties, un īslaicīgā pēļņā manuprāt ar nav vērts doties
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
martins221
Ziņojumi: 145
Pievienojies: 23 Jan 2012, 18:54
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Alūksne

09 Feb 2012, 13:10

Martinez rakstīja:
kompots rakstīja:strādāju divos darbos, brīvdienas ar sanāk, pagaidām nekur netaisos prom :rolleyes:
+1 arī strādāju divos darbos,iztikt var,bet lai tiktu no sūdiem(kredītiem un parādiem) ārā nav reāli+ne var kkur normāli ne aizbraukt ne aiziet,jāskaita kapeika!

Par apkopējām,darbā te parunāju ar dažām kā viņām maksā,vot reāli tā arī ir 150Ls mēnesī par ofisu un vēl pis prātu,ka sūdīgi iztīrīts un rukā a viņas te no 16:00 līdz kādiem 23:00 katru dienu!

Arī ir pa ausu galam dzirdēts,ka darba devēji jau sāk pamazām īdēt,ka nav normālu darbinieku vienu alkāni un slīmesti palikuši :giggle:


vnk zb ir Te LV čakarēties par tām kapeikām,bojāt savu veselību neguļot un skrienot no darba uz darbu+kalusīties kā šefs mēģina kkur piepisties (atvainojiet par manu fraņču valodu) izdomā viskko jaunu.
+2
es ari stradaju 2vos bet redz ar nelielu starpibu abos samazinaja kadrus un tagad vispaar nevaru dabut darbu... takaa.... :sad:
-dewil-
Profila bilde
martins221
Ziņojumi: 145
Pievienojies: 23 Jan 2012, 18:54
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Alūksne

09 Feb 2012, 13:10

kompots rakstīja:neatteiktos strādāt vienā darbā kur ir normāla samaksa un cilvēcīgs darba laiks, bet kamēr valsts pavisam nav mani nospiedusi :D , uz ārzemē negribas doties, un īslaicīgā pēļņā manuprāt ar nav vērts doties
bet ja tev vispaar nebuutu darba ko tad dariitu??? sedeetu majaas vai tomeer uz aarzemeem???
-dewil-
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

09 Feb 2012, 13:25

martins221 rakstīja:
kompots rakstīja:neatteiktos strādāt vienā darbā kur ir normāla samaksa un cilvēcīgs darba laiks, bet kamēr valsts pavisam nav mani nospiedusi :D , uz ārzemē negribas doties, un īslaicīgā pēļņā manuprāt ar nav vērts doties
bet ja tev vispaar nebuutu darba ko tad dariitu??? sedeetu majaas vai tomeer uz aarzemeem???
protams ka meklētu iespējas aiz robežām, ģimenē ar bija tā ka ilgi nevarēja darbu dabūt un aizbrauca uz norvēģiju pa visam, es tik runāju par to ka es arī, ja dotos prom tad pavisam.
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

09 Feb 2012, 13:49

Pats biju ārzemēs, teikšu pēc savas pieredzes un secinājumiem!

Es neredzu jēgu braukt prom no Latvijas, ja tur netiek piedāvāts vismaz kādas 10reizes labāk atalgots darbs! Es neredzu jēgu arī stāstīt radiem un draugiem, ka tur ir paradīze un, ka maksā lielu naudu!
Es biju anglijā, pelniju 1000poundus mēnesī(apmēram 800ls)! Normālai dzīvei tur ar to nepietiek! Manā skatijumā labāk dzīvot pa knapo savā dzimtenē pelnot 200-300ls, nevis dzīvot izsūtijumā un vergot kā sunim! Jūs, kuri nav bijuši ārzemēs un tikai noliek mūsu valsti, ka viss ir slikti utt, tad lūdzu aizbrauciet un padzīvojiet kaut pusgadu tajā pašā UK - sapratīsiet, ko nozīmē nožēlojama dzīve! Viņu valsts ir sūdu bedre - viss pievemts un piedirsts! Tauta - degradēta, dažādu rasu un pilnīgi bezsmadzeņu! Tās ir kapeikas, ko tajās ārzemēs nopelna uz visa tā fona, kas reāli no dzīves tādam strādniekam aiziet gar degunu - ģimene, draugi un vispār normāla eksistēšana! :doh:
Protams ir jau vēl joprojām daudzi tik tukši cilvēki, kuriem tas liekas ļoti izdevīgi... Man gan liekas, ka tas ir domāts cilvēkiem ar mazām spriešanas spējām vai pilnīgu bezizejas situāciju!
Ja es zaudētu savu darbu un nedabūtu kādu laiku citu - protams atkal apsvērtu domu par ārzemēm, bet nekādā gadijumā UK vai nīderlandi vai norvēģiju!
Katram sava galva uz pleciem! ;)
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Feb 2012, 13:53

cik esmu dzirdeejis ka jaa viarak uz UK nav jega braukt, bet arii zinu gaijumu kuri sakuma vergojusi bet tagad pec 2 gadiem jav dzivo normalu dzivi tur, izaugusi limeni augstaak, bet par norvegiju zinu divus cilvekus kuri strada tur, viens celtnieciba otrs riepu servisaa, abi loti apmierinati un nemaz negrib braukt atpakal un svas gimenes ved uz turieni uz dzivi , par niderlanndi arii nesmu neko dzirdejis sliktu, viss jav atkariigs kur trapies pie kada sefa kados darbos un vietaa
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

09 Feb 2012, 14:02

Visi jau parasti nīd un čīkst - nav naudas, nav naudas. Tas nekas ka piektdienās iet dzert un tusēt uz Vecrīgu. Ja Tev ir jumts virs galvas, jūties paēdis, apģērbies un pat vēl spēj forumā ierakstīt (tātad ir internets un dators), tad jau Tev ir normāla dzīve. Tad kad patiešām sēdēsi uz ielas un paika būs jāmeklē tur kur citi to izmet, tad jā, tad GAN var sūdzēties par dzīvi un teikt ka Latvijā nav normāla dzīve. A pārējā ir vienkārši čīkstēšana un negribēšana strādāt.

p.s. Pašam patīk pačīkstēt ka nav naudas, bet prom nebraucu, bumeru skrūvēt varu atļauties, paēdis esmu, izklaidēties varu. Tas ka man nesanāk semākam un nevaru piedalīties driftā ir skumji un mani apbēdina, bet nejau tāpēc es pametīšu Latviju, draugus, ģimeni.. ;)
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

09 Feb 2012, 14:11

bet ja draugi un gimene jav pamazam sak pamest LV aares ko tad , cik zinu cilvekus no radiniekiem/draugiem visi kuri ir spejigi ir jav pamatusi LV vai arii driiz to dariis , taka beigas velsanaks ka viens LV paliks :gigigi:
bet cik cilveku tik viedoklu , ka arii pieredzes atskiras un prasiibas pret dziivi
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Gofmans
Ziņojumi: 345
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:33
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Latvija,Rīga/Dārziņi/Ķengarags
Reputācija: 1
 

09 Feb 2012, 16:09

Veeteks rakstīja:Pats biju ārzemēs, teikšu pēc savas pieredzes un secinājumiem!

Es neredzu jēgu braukt prom no Latvijas, ja tur netiek piedāvāts vismaz kādas 10reizes labāk atalgots darbs! Es neredzu jēgu arī stāstīt radiem un draugiem, ka tur ir paradīze un, ka maksā lielu naudu!
Es biju anglijā, pelniju 1000poundus mēnesī(apmēram 800ls)! Normālai dzīvei tur ar to nepietiek! Manā skatijumā labāk dzīvot pa knapo savā dzimtenē pelnot 200-300ls, nevis dzīvot izsūtijumā un vergot kā sunim! Jūs, kuri nav bijuši ārzemēs un tikai noliek mūsu valsti, ka viss ir slikti utt, tad lūdzu aizbrauciet un padzīvojiet kaut pusgadu tajā pašā UK - sapratīsiet, ko nozīmē nožēlojama dzīve! Viņu valsts ir sūdu bedre - viss pievemts un piedirsts! Tauta - degradēta, dažādu rasu un pilnīgi bezsmadzeņu! Tās ir kapeikas, ko tajās ārzemēs nopelna uz visa tā fona, kas reāli no dzīves tādam strādniekam aiziet gar degunu - ģimene, draugi un vispār normāla eksistēšana! :doh:
Protams ir jau vēl joprojām daudzi tik tukši cilvēki, kuriem tas liekas ļoti izdevīgi... Man gan liekas, ka tas ir domāts cilvēkiem ar mazām spriešanas spējām vai pilnīgu bezizejas situāciju!
Ja es zaudētu savu darbu un nedabūtu kādu laiku citu - protams atkal apsvērtu domu par ārzemēm, bet nekādā gadijumā UK vai nīderlandi vai norvēģiju!
Katram sava galva uz pleciem! ;)
Vis atkarīgs no tā kurā vietā tiec strādāt un ko dari(un vispār no cilvēka kā tāda), ir kas sūdzas ka ir slikti, citi savukārt strādā,nesūdzas un nemaz nedomā par atgriezties iekš Lv un veido tur savas ģimenes.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

09 Feb 2012, 17:32

Ruu rakstīja:Visi jau parasti nīd un čīkst - nav naudas, nav naudas. Tas nekas ka piektdienās iet dzert un tusēt uz Vecrīgu. Ja Tev ir jumts virs galvas, jūties paēdis, apģērbies un pat vēl spēj forumā ierakstīt (tātad ir internets un dators), tad jau Tev ir normāla dzīve. Tad kad patiešām sēdēsi uz ielas un paika būs jāmeklē tur kur citi to izmet, tad jā, tad GAN var sūdzēties par dzīvi un teikt ka Latvijā nav normāla dzīve. A pārējā ir vienkārši čīkstēšana un negribēšana strādāt.

p.s. Pašam patīk pačīkstēt ka nav naudas, bet prom nebraucu, bumeru skrūvēt varu atļauties, paēdis esmu, izklaidēties varu. Tas ka man nesanāk semākam un nevaru piedalīties driftā ir skumji un mani apbēdina, bet nejau tāpēc es pametīšu Latviju, draugus, ģimeni.. ;)

Parasti muusu domas dalaas!
Bet shoreiz mums ir vienaads uzskats :clap: 10000000000 % Tev piekriitu! :drink: ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 

09 Feb 2012, 17:48

Laikam palieku vecāks. :lol: