Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

09 Feb 2012, 18:02

es gan brauktu prom stradat :lol:
bet tikai uz daniju vai norvegiju :gigigi: var ari uz australiju bet man bail no krokodiliem :D
taka ja ir kas piedavajams tad drosi var piedavat :hahaha:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

09 Feb 2012, 18:09

Vasarā arī esmu ar draudzeni gatavs braukt kkur uz ārzemēm, Ja ir kas piedāvājams priecāšos :bye:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

09 Feb 2012, 18:44

Visi letinji tik brauc prom un peec tam shausminaas ,ka te krievi diktee savus noteikumus!
Es uzskatu ,ka ir jaabuut savas zemes patriotam! :clap: :clap: :clap:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

09 Feb 2012, 18:47

Es diemžēl neesmu patriots, un neatraidīšu iespēju kkur citur vairāk nopelnīt.
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile

09 Feb 2012, 18:48

Es Vasara biju aizbraucis uz norvegiju, neteiksu ka tur ir sudigi, iztureju es tur menesi, respektivi,bez draudzenes,gimenes,bez auto :D auto gan man tur bija,kkads focuss 2004 gada, bet nevar salidzinat ar manu 93 gada bmw komforta zinja :D (smiekligi )

bet nu pa temu,notradaju tatad es tur menesi,JAA dziivot tur ir daargi, bet ta ir viena no valstim kur algas ir attiecigas cenam.nopelniju pa menesi 1000 ls un uz dabu bija jabrauc reali tikai kadas 3, 4 reizes nedelaa un kaada attieksme, man bija ta, prieknieks paludz ierasties darba pulksten. 8:00, es ierodos,bet vinjs mani paludz ienakt pie sevis, iedzert kafiju, uzest kko, saposties darbam un darbu saku reali tikai ap 10:00, bet man tika maksats par stundam ( kkur tuvu 20 ls stunda ) un sis brivbrokastis, ja ta var teikt man tika ieklautas darba laika! tada zinja attieksme tur ir super.. man ka jau pieradusam pie LV attieksmes bija pilniigi neerti! :D

teiksu ta, ir ta verts ja dodies turp ar visu gimeni un paker vel lidzi kadu draugu, bet tas ir gandriz neiespejami!

bet pa norvegijas kalnainajiem celiem vizinaties kan ir uuuuber supeer.. :)
Profila bilde
oscar
Ziņojumi: 1364
Pievienojies: 10 Apr 2011, 21:11
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Mālpils/Rīga
Reputācija: 2
 

09 Feb 2012, 21:55

Tā nu ir sanācis, ka pašreiz esmu bez darba. Varbūt kādam ir kkas piedāvājams? Oficiāli vai neoficiāli, tas būtu vienalga. Vēlamā vieta Rīga. Esmu ar auto, ja kas piedāvājams un nav sasitīts ar meistara darbiem tad PM!
Profila bilde
martins221
Ziņojumi: 145
Pievienojies: 23 Jan 2012, 18:54
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: Alūksne

09 Feb 2012, 21:57

ja kāds ko varētu Alūksnes pusē tad es arī būtu priecīgs!!!droši PM :yes:
-dewil-
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 11:23

Es arī pilnībā piekrītu RUU!

Vienkārši apnicis jau klausīties, ka visi čīkst, ka ir slikti, bet paši nenovērtē pat tad, ja ir viņiem tas darbs! Man viens pazīstamais purns piemēram pameta darbu tepat Latvijā, jo viņam "par maz maksāja"! lai arī viņš saņēma vairāk nekā lielākā daļa parasto cilvēku mūsu laikos saņem! Un tagad sēž bez darba un čīkst visiem, jo redz valsts ir slikta, ka viņš ir lašara un bez iemesla pamet normālu darbu(SLINKUMS!)! Tā ir vienkārši cilvēku muļķība!
Un vēl es nesaprotu kā var visu laiku nīdēt par to, cik viss ir slikti, ja es personīgi nezinu pat nevienu cilvēku, kurš būtu badā, jeb dzīvotu uz ielas! Vot ko jūs darītu, ja tagad būtu karš?! Ēstu to, kas būtu un slēptos pagrabos, bet būtu laimīgi, ka esat dzīvi! Tad tagad man liekas nemaz nav tik slikti!
Te visi ir vienādi cilvēki, bet ārzemēs lai arī cik labi pret tevi izturētos tu būsi neiederīgs tur un vergs! ;)

Tas ir nožēlojams mīkstpēdiņu slinkums manā skatijumā! Reālās situācijas nepareiza izvērtēšana un nepateicība par to, kas jums ir! :D
Jumts ir, normāla paika ir, bmw ir, dators, internets ir, skola, slimnīca, veikals ir! Man neko vairāk priekš dzīvošanas nevajag un ja jūs sapņojat, ka ārzemēs ko vairāk dabūsiet, tad pienācis laiks beigt ticēt tai propogandai! Nav nekur uz zemes nekādas zelta āderes, kur neko nedarot var pelnīt miljonus! Ir jābūt patriotiskiem! :super:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 11:55

Nu ja Tev pietiek ar to kas ir, tad ļoti labi. Citi varbūt grib ko vairāk, nekā vnk pajumti, ēdienu un internetu. Protams, miljonārs ārzemēs strādājot nebūsi, bet nu nopelnīt un iekrāt naudu kādam lielākam pirkumam toč var. Nezinu nevienu pazīstamu cilvēku, kurš aizbraucis uz ārzemēm, neko nav nopelnījis. Protams, ja grib Tur dzīvot kā karalis, tad jau visu algu arī notērēs.
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 12:12

Bet es nezinu nevienu, kurš būtu tieši kaut ko ievērības cienīgu nopelnijis! Vismaz ne tik daudz, lai atpirktu to pazaudēto laiku no dzīves! :D
Es neliedzu nevienam braukt, bet tikai saku, ka tam ir jābūt pēdējam variantam! jo tas IR nožēlojami! :D
Bet nu protams - laimīgu ceļu! Katrs jau var laimi pamēģināt! ;)
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

10 Feb 2012, 12:18

ja kadam ir ko piedavat arpus LV , varbuta pat arii UK,labak butu Vacija bet ka kas tad drosi rakstat ,savu +1 ari nemsu lidzi taka divas vakances ja ir ko piedavat tad vispar :super:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 

10 Feb 2012, 12:32

Nu gan jau var izdzīvot ar 200 - 300 Ls ja tu dzīvo pie senčiem vai arī Tev ir savs miteklis.
Bet ja Tev jāīrē dzīvoklis vai māja tad noteikt ar tiem 300Ls ir ļoti pat pa īsu :rolleyes:
Jo vidēji īrējot dzīvokli jāmaksā:
Īre - 50-90 Ls
Siltums ziemā: - 50-70 Ls
Elektrība: - 10-15 Ls
Plus vel visādi izmaksas : 20-30 Ls
Un kas tad tur paliek pāri tikai kkādi 100 Ls :doh:
Un ar tiem nevar izdzīvot.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

10 Feb 2012, 12:33

aha vel ediens, drebes,zales ,celss uz darbu u.t.t
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 

10 Feb 2012, 12:36

Par to jau iet runa . :gigigi: ka nevar izdzīvot ar 300Ls
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 12:46

Brauc dzīvot uz ventspili! :D
Te pa 50ls var nomaksāt īri, ūdeni, gāzi! Un tad tik no paša atkarīgs cik elektrībā izies. 1 istab dzīvoklī par siltumu ar varbūt tur 30ls būs maksimums! :D

PS... Domā Anglijā ir savādāk?! Tur parasti latvieši pelna ap 200 pound nedēļā, bet normāls dzīvoklis tev izmaksās tikuntā ap tiem 80 poundiem nedēļā! Paika tur arī nav no tām lētākajām un attālumi lieli, jo pilsētas lielas! Tāpēc dzīvot vienam vispār ir neiespējami gandrīz un tas nozīmē, ka tev būs kā komunālajā jādzīvo! Alkohols vispār maksā kosmosu un cigarešu paciņa vispār maksā vismaz 7poundus! Tad parēķini šito! Man liekas, ka tas ir tāpat kā dzīvot te ar 300ls! Man tik patīk tas, ka ārzemes parasti aizstāv tie, kuriem draugi vai radi ir stāstijuši, bet paši tur nav bijuši! :D
Pēdējais labojis I'm_Infinite - 10 Feb 2012, 12:53, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
ervvis
Ziņojumi: 1236
Pievienojies: 11 Apr 2011, 22:02
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 

10 Feb 2012, 12:50

:lol: :lol:
gudrinieks.. :hahaha:

A un man vel pie visa klāt vel nāk dēlam dārziņš pa 40Ls mēnesī + vel visādas katru nedēļu tematiskās ballītes kur bez spec tērpa neiztikt.. :lol:
Un 3jiem cilvēki 1bas dzīvoklī ir diezgan pasmagi sadzīvot. :D
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 12:58

Visur ir labi kur neesam mees :D
Un veel letinjiem ir viens liels nikjis, grib uzlekt augstaak par savu pakalju! Ir jaapzinaas sava vieta un iespeejas!
Protams ,ka visi grib neko nedariit ,seedeet ofisaa , buut par priekshniekiem un sanjemt shtukas! Taa nebuus ,tie laiki ir garaam. Tie kas grib straadaat un neleekaa no viena amata uz otru tiem arii ir darbs un viss paareejais!
Neatziistu tos aizbrauceejus ,kas aizbrauc un vergo kaadam aarzemniekam un lasa zemenes vai kautkaadus tomaatus, sanjemot atmestos grashus, par kuriem vieteejie tur pashi neko nedara! Reaali LATVIESHU RAFSHANI UN DZHAMSHUTI :yes:
Nevienu negribu aizskart ,bet taads ir mans viedoklis un vinjsh nemainiisies! Esmu savas zemes patriots un taads arii palikshu te vienmeer ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
I'm_Infinite
Ziņojumi: 488
Pievienojies: 16 Aug 2011, 17:28
Braucu ar: M54B30 -e46

10 Feb 2012, 13:02

Es jau necenšos nevienu atrunāt!
Es arī ne brīdi nenožēloju, ka biju aizbraucis - no kļūdām mācās! Man tikai nenormāli uz nerviem krīt, ka visi to kapeiku dēļ ir sajūsmā, bet to, kādi ir dzīves apstākļi, to, ka apkārt ir vieni idioti un atmarozaki un to, ka lai tur kaut ko patiešām nopelnītu būs smagi jāstrādā, to neviens nesaka!
Piemēram pārim ar ģimeni godīgi sakot tur būtu vieglāk dzīvot, ja abi strādā + saņem pabalstus.

Es tikai saku savu viedokli par savu pieredzi(+vēl vismaz kādu 10 paziņu viedokļus, kuri ir atgriezušies no dažādām valstīm)! Jo pārsvarā tas ir tikai laika jautājums, lai saprastu, ka tā tomēr nav tāda dzīve tāda, kāda tā ir te!
Nu nav diemžēl viss tikai materiāls un naudā mērāms! latvietim dzīve ir Latvijā! :drink:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

10 Feb 2012, 13:25

nu es orkanam piekristu ja ne mazins bet :D
katram cilvekam ir savas prasibas vienam pietiek ar 100ls menesi un dzivosanu pie vecakiem otram ar 1k bet situacija ir tada kada vina ir uz doto bridi lv un normalu algu dabut ir gruti tagad lv
mana kalkulacija ar izstikas lidzekliem 1 menesim

dzivoklis /rekins+ gaze+elektriba 115 ls / lizings 280 euro/
degviela vel kadi 260-280 ls pie nosacijuma ja tepat vien pa rigu grozos
paika stabili 180ls uz 2 personam
telefons rekins 9ls videji
internets + tv 13.65 ls
tas ir neskaitot netliekamos gadijumus / masina saluzt ,vajaga pie arsta , nopirkt kadu lupatu ,apavu vai draugi uz dzerstinu atbrauc ciemos un ta talak /
ak ja aizmirsu par sievu :D vina tak ari sanem algu :lol:
un visu gandrizvai nobrauc degviela :D
taka vel nak visadi izdevumi klat :D

negribu par to vispar domat , es uzkatu ka pie musdienas cenam lv normali varetu dzivot sakt ja gimene strada abi divi tad katram butu uz rokas jasanem kadi 650ls tad ari varetu kadu sikumu iekrat .lieku uz usvara normali nevis labi :lol:

taka ja es arzemes vergojot uz rokas varu sanemt 1,2 k ls pa normalu darba laiku , tad protams es pagaidam izvelesos arzemes vergot , kamer te nepaliks labak un darba deveji saks saprast ka darbinieks viniem pelna naudu a nevis vini pelna naudu un kad jamaksa alga tad pasviežs 350ls ta itka tu vel vinam butu parada :sad:


Ps:
pats es sanemu krietni vien vairak ,jo stradaju uz sevim pats bet tapatas iekrat neko ipasi neizdodas un tas jau viss vairak ari kaitina un tracina :gigigi:
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

10 Feb 2012, 13:32

Katrā ziņā viss atkarīgs no paša cilvēka cik labi būs ārzemēs vai te pat Latvijā. Man radiniece pirms pāris gadiem aizbrauca ar draugu uz UK strādāt. Tagad viņa tur jau dzīvo vairākus gadus, piedzemdējusi 2 meitas un ir pilnīgi laimīga, jo pabalsti tur ir nenormāli labi. Brīvi var tgd apceļot dažādas valstis neskaitot kapeikas. No sākuma gan jau bija pasmagi, bet var tur labi izsisties. Vienīgi tas, ka šobrīd nekur nav vairs tik labi ar tiem darbiem, kā bija pāris gadus atpakaļ.