Darbs.

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
krisjaanis
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 23 Nov 2013, 16:11
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Uz moča vai mašīnā

27 Jūl 2016, 14:41

krisjaanis rakstīja:Čau, čau visiem! Drīz tuvojas vasara, un tas man kā skolniekam nozīmē izklaides un tā tālāk, bet nē, neesmu viens no tiem izlutinātajiem knēveļiem, kas tik balle un neguļ... Tad nu mans mērķis ir atrast šai vasarai darbu!

Ko es varu pastāstīt par sevi? Nu es esmu 17 gadus vecs jaunietis, mācos Rīgas Valsts pirmajā ğimnāzijā, brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un darbojos pa privātmāju, ''činīju" mašīnu. Interesē automašīnas, sports, riteņi, vispār visi transportlīdzekļi, mūzika, precīzāk, audio iekārtas, subvūferi un vel daudz kas...

Darba pieredze: Pagajušo vasar nostrādāju Ziedu veikalā "Lakstos", bet patiesībā darbs bija daudz, daudz savādāks. Man nebija jāpardod visādas puķes un tā, Man darbs bija kā kuru dienu, vienu dienu noliktavā, otru dienu jau bija jāceļ augšā dekorācijas kāzām, jo zem šī itkā mazā ziedu veikaliņa slēpās milzīgs pasākumu organizēšanas, precīzāk, dekorēšanas uzņēmums.
Kas man bija jādara? Pārsvarā bija krāmētāja darbs, bet krāmētāja darbs nemaz nebija tik viegls, bija jāuztaisa visādas dekorācijas, piemēram, mums ar bračku bija jāuztaisa neliela skatuve. Nu ko pajautājām materiālus un lieta darīta... Nu tas tā īsumā...
Kāpēc man nepatika šis darbs? Nu pirmkārt neapmierināja tas, ka nedeva ēst. Diezgan bieži gadijās, ka no rīta aizbraucam uz objektu un tikai nākamajā dienā no rīta pabeidzam. Es nezinu itkā jau štrunts ka mūs nebaroja es jau pats varēju aizskriet fiksi nopirkt ēst, bet tur jau tā lieta, ka to darīt man neatļāva. Un ar to drusku sabojāju veselību... Arī alga bija smieklīgi maza, jo nostrādāju reizes divas, ja ne pat trīs reizes vairāk stundu nekā tas ir atļauts pieaugušam cilvēkam. Parēķināju,ka mana stundas likme bija 0.55Eur, diezgan smieklīgi, jo iznāk, ka dienā nopelnīju 4.4 euro, ja vidēji ņem 8 stundu darba dienu. Vēl darba grafiks vispār bija kautkāds haoss, pat pierakstīties pie ārsta nevarēja, jo vienu dienu turēja par 4h ilgāk un otru par stundu mazāk, tā kā darba laiks bija pilnībā nenoteikts, precīzāk, varu teikt spontāns...

Ko es sagaidu no darba? Es sagaidu tiešam lielu atsaucību no darba devēja puses, saplānotu darba grafiku, (labu algu, protams), kaut mazus, bet tomēr kādas ēšanas pauzītes un tā tālak.

Mazās vēlmes: Būtu baigi forši ja piedāvātu, kādu darbu autoservisā, lai arī varētu darba pieredzi krāt, jā es zinu iemaņas man ir ļoti minimālas, bet nu kāds palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, īsāk sakot, būtu forši ja darbs sakristu ar manām interesēm, kas ir augstāk ;)


Droši varam rakstīt uz whatsapp caur 26863656 :bmw: :drink: :sarunats:


P.S. Šis ir mans pirmais darba meklējuma sludinājums, tā kā atvainojos par varbūt nepietiekamo informāciju.
Vasara jau rit pilnā sparā, bet varbūt kadam ir ko piedāvāt uz augusta mēnesi un ja viss notiksies, kā tam vajadzētu notikt, tad jau uz vairākiem mēnešiem. :)

Droši zvanam rakstam.
Beha lido!
Profila bilde
krisjaanis
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 23 Nov 2013, 16:11
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Uz moča vai mašīnā

30 Jūl 2016, 09:54

krisjaanis rakstīja:
krisjaanis rakstīja:Čau, čau visiem! Drīz tuvojas vasara, un tas man kā skolniekam nozīmē izklaides un tā tālāk, bet nē, neesmu viens no tiem izlutinātajiem knēveļiem, kas tik balle un neguļ... Tad nu mans mērķis ir atrast šai vasarai darbu!

Ko es varu pastāstīt par sevi? Nu es esmu 17 gadus vecs jaunietis, mācos Rīgas Valsts pirmajā ğimnāzijā, brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un darbojos pa privātmāju, ''činīju" mašīnu. Interesē automašīnas, sports, riteņi, vispār visi transportlīdzekļi, mūzika, precīzāk, audio iekārtas, subvūferi un vel daudz kas...

Darba pieredze: Pagajušo vasar nostrādāju Ziedu veikalā "Lakstos", bet patiesībā darbs bija daudz, daudz savādāks. Man nebija jāpardod visādas puķes un tā, Man darbs bija kā kuru dienu, vienu dienu noliktavā, otru dienu jau bija jāceļ augšā dekorācijas kāzām, jo zem šī itkā mazā ziedu veikaliņa slēpās milzīgs pasākumu organizēšanas, precīzāk, dekorēšanas uzņēmums.
Kas man bija jādara? Pārsvarā bija krāmētāja darbs, bet krāmētāja darbs nemaz nebija tik viegls, bija jāuztaisa visādas dekorācijas, piemēram, mums ar bračku bija jāuztaisa neliela skatuve. Nu ko pajautājām materiālus un lieta darīta... Nu tas tā īsumā...
Kāpēc man nepatika šis darbs? Nu pirmkārt neapmierināja tas, ka nedeva ēst. Diezgan bieži gadijās, ka no rīta aizbraucam uz objektu un tikai nākamajā dienā no rīta pabeidzam. Es nezinu itkā jau štrunts ka mūs nebaroja es jau pats varēju aizskriet fiksi nopirkt ēst, bet tur jau tā lieta, ka to darīt man neatļāva. Un ar to drusku sabojāju veselību... Arī alga bija smieklīgi maza, jo nostrādāju reizes divas, ja ne pat trīs reizes vairāk stundu nekā tas ir atļauts pieaugušam cilvēkam. Parēķināju,ka mana stundas likme bija 0.55Eur, diezgan smieklīgi, jo iznāk, ka dienā nopelnīju 4.4 euro, ja vidēji ņem 8 stundu darba dienu. Vēl darba grafiks vispār bija kautkāds haoss, pat pierakstīties pie ārsta nevarēja, jo vienu dienu turēja par 4h ilgāk un otru par stundu mazāk, tā kā darba laiks bija pilnībā nenoteikts, precīzāk, varu teikt spontāns...

Ko es sagaidu no darba? Es sagaidu tiešam lielu atsaucību no darba devēja puses, saplānotu darba grafiku, (labu algu, protams), kaut mazus, bet tomēr kādas ēšanas pauzītes un tā tālak.

Mazās vēlmes: Būtu baigi forši ja piedāvātu, kādu darbu autoservisā, lai arī varētu darba pieredzi krāt, jā es zinu iemaņas man ir ļoti minimālas, bet nu kāds palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, īsāk sakot, būtu forši ja darbs sakristu ar manām interesēm, kas ir augstāk ;)


Droši varam rakstīt uz whatsapp caur 26863656 :bmw: :drink: :sarunats:


P.S. Šis ir mans pirmais darba meklējuma sludinājums, tā kā atvainojos par varbūt nepietiekamo informāciju.
Vasara jau rit pilnā sparā, bet varbūt kadam ir ko piedāvāt uz augusta mēnesi un ja viss notiksies, kā tam vajadzētu notikt, tad jau uz vairākiem mēnešiem. :)

Droši zvanam rakstam.

26863656 Rakstam, zvanam
Beha lido!
Profila bilde
Veeteks
Ziņojumi: 193
Pievienojies: 02 Dec 2015, 22:04
Braucu ar: Isku
Atrašanās vieta: Jelgava/Bauska

30 Jūl 2016, 10:10

krisjaanis rakstīja:
krisjaanis rakstīja:
krisjaanis rakstīja:Čau, čau visiem! Drīz tuvojas vasara, un tas man kā skolniekam nozīmē izklaides un tā tālāk, bet nē, neesmu viens no tiem izlutinātajiem knēveļiem, kas tik balle un neguļ... Tad nu mans mērķis ir atrast šai vasarai darbu!

Ko es varu pastāstīt par sevi? Nu es esmu 17 gadus vecs jaunietis, mācos Rīgas Valsts pirmajā ğimnāzijā, brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un darbojos pa privātmāju, ''činīju" mašīnu. Interesē automašīnas, sports, riteņi, vispār visi transportlīdzekļi, mūzika, precīzāk, audio iekārtas, subvūferi un vel daudz kas...

Darba pieredze: Pagajušo vasar nostrādāju Ziedu veikalā "Lakstos", bet patiesībā darbs bija daudz, daudz savādāks. Man nebija jāpardod visādas puķes un tā, Man darbs bija kā kuru dienu, vienu dienu noliktavā, otru dienu jau bija jāceļ augšā dekorācijas kāzām, jo zem šī itkā mazā ziedu veikaliņa slēpās milzīgs pasākumu organizēšanas, precīzāk, dekorēšanas uzņēmums.
Kas man bija jādara? Pārsvarā bija krāmētāja darbs, bet krāmētāja darbs nemaz nebija tik viegls, bija jāuztaisa visādas dekorācijas, piemēram, mums ar bračku bija jāuztaisa neliela skatuve. Nu ko pajautājām materiālus un lieta darīta... Nu tas tā īsumā...
Kāpēc man nepatika šis darbs? Nu pirmkārt neapmierināja tas, ka nedeva ēst. Diezgan bieži gadijās, ka no rīta aizbraucam uz objektu un tikai nākamajā dienā no rīta pabeidzam. Es nezinu itkā jau štrunts ka mūs nebaroja es jau pats varēju aizskriet fiksi nopirkt ēst, bet tur jau tā lieta, ka to darīt man neatļāva. Un ar to drusku sabojāju veselību... Arī alga bija smieklīgi maza, jo nostrādāju reizes divas, ja ne pat trīs reizes vairāk stundu nekā tas ir atļauts pieaugušam cilvēkam. Parēķināju,ka mana stundas likme bija 0.55Eur, diezgan smieklīgi, jo iznāk, ka dienā nopelnīju 4.4 euro, ja vidēji ņem 8 stundu darba dienu. Vēl darba grafiks vispār bija kautkāds haoss, pat pierakstīties pie ārsta nevarēja, jo vienu dienu turēja par 4h ilgāk un otru par stundu mazāk, tā kā darba laiks bija pilnībā nenoteikts, precīzāk, varu teikt spontāns...

Ko es sagaidu no darba? Es sagaidu tiešam lielu atsaucību no darba devēja puses, saplānotu darba grafiku, (labu algu, protams), kaut mazus, bet tomēr kādas ēšanas pauzītes un tā tālak.

Mazās vēlmes: Būtu baigi forši ja piedāvātu, kādu darbu autoservisā, lai arī varētu darba pieredzi krāt, jā es zinu iemaņas man ir ļoti minimālas, bet nu kāds palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, īsāk sakot, būtu forši ja darbs sakristu ar manām interesēm, kas ir augstāk ;)


Droši varam rakstīt uz whatsapp caur 26863656 :bmw: :drink: :sarunats:


P.S. Šis ir mans pirmais darba meklējuma sludinājums, tā kā atvainojos par varbūt nepietiekamo informāciju.
Vasara jau rit pilnā sparā, bet varbūt kadam ir ko piedāvāt uz augusta mēnesi un ja viss notiksies, kā tam vajadzētu notikt, tad jau uz vairākiem mēnešiem. :)

Droši zvanam rakstam.

26863656 Rakstam, zvanam
ss.lv ir daudz sludinājumu, ka meklē palīgstrādniekus, paskaties tur. ;)
Ja kaut ko rubī automehānikā tad piezvani, pamēģini, pats arī sāku ar mazumiņu. :super:
Profila bilde
Ar4aa
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 26 Mar 2016, 21:09
Braucu ar: violētu kūti

01 Aug 2016, 21:13

Labvakar, jau labu laiku vēlos atrast darbu par šoferi Rīgā vai Rīgas rajonā, Ulbrokas pusē. Varbūt kāds no Jums ir lietas kursā par ko tādu vai varbūt var kaut ko piespēlēt. Būtu ļoti pateicīgs ja kāds/kāda varētu palīdzēt šādā jautājumā :) Ja kas tad rakstat PM :super:
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

09 Aug 2016, 21:21

Sveiki!
Meklēju palīdzīgas rokas servisā un vēl pāris lietās, principā meklēju gados jaunu džeku ar apgriezieniem, loģisko domāšanu un kkādu sajēgu tehnikā, tādu kuram var uzticēt patstāvīgi veikt darbu un nav jāstāv blakus.
Meklēju diezgan steidzami.
Pm
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

19 Aug 2016, 13:38

Sākot no 21.08- 04.09 meklēju iespēju piepelnīties.
Izskatīsu visus piedāvājumus!
Kanashiilv
Ziņojumi: 62
Pievienojies: 21 Mai 2015, 23:09
Braucu ar: familia

27 Aug 2016, 23:59

Meklēju darbu, bet gribētos kādā servisā vai šrotā, jo ir liela velme mācīties un iegūt pieredzi, bet zinat, ka mācoties un strādājot pa naktīm nekas labs nesanāk, atliek eksterns, bet tad ir jāstrādā sfērā, kurā mācīsies.

Tāpēc meklēju šādu iespēju. Pieredze ir cik nu pats esmu skrūvējis. Domāšana strādā un instrumentus izmantot māku. Un ātri mācos. Atalgojums nav vajadzīgs milzīgs. Galvenās prasības būtu, lai darbs atrastos Aizkraukles rajonā vai +- 50km attālumā no Aizkraukles. Sliktākajā gadijumā Rīgas apkaimē!

Ja kādam ir ko piedāvāt, droši rakstat PM, jo forumu apmeklēju katru dienu!
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 

25 Sep 2016, 17:24

Uz rudeni mūsu foršais palīgs ir aizgājis atpakaļ skolas gaitās ,tapēc atkal ir aktuāli :)


Sveiki ,pienācis brīdis ,kad atkal paši netiekam ar visu galā ,vajag palīgu ..
Meklēju : cilvēku kurš ar auto remontu saistītās lietās var nebūt līdz galam uz Tu ,bet lai nav arī galīgi uz Jūs :)
kurš var pats patstāvīgi (sākumā vismaz mēģināt to darīt patstāvīgi) tikt galā ar ķibelēm un kuram var uzticēties - visam pamatā : hadenes ,dzinēju apkopes ,šādi tādi apgreidi un protams auto jaukšana daļās ...protams liels + ja māk strādāt arī ar metināmo aparātu un citiem gadžetiem ,tad paverās arī citi darbi. Brīvajā laikā ,protams ,var arī savu auto paskrūvēt u.t
Par samaksu izrunāsim privāti ,bet ja darīs un gribēs darīt,tad arī attiecīgi saņems !
Cilvēkus ,kuri ``domā`` ,ka māk darīt lietas ,un pēc kuriem viss ir jāpartaisa vēlreiz ,kā arī tie ,kuri 2dienu darbu dara nedēļu ,pēcāk čīkstot ,ka nevar neko nopelnīt - lūdzu netērēsim viens otram laiku :)
PM
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
AMRMOTORS
Ziņojumi: 5
Pievienojies: 02 Feb 2016, 13:47

26 Sep 2016, 17:56

SIA "amr Motors" autoserviss meklē auto mehāniķi patstāvīgam darbam.

Prasības:

Iepriekšēja darba pieredze auto mehāniķa profesijā;
Prasme veikt patstāvīgu automobīļu diagnostiku, defektāciju un remontu(ritošā daļa, metināšana, dzinēja apkope un remonts);
Valodu zināšanas – latviešu, krievu kā arī vēlams angļu;
Augsta atbildības sajūta un vēlme strādāt;
Par priekšrocību tiks uzskatīta tehniskā izglītība.

Mēs piedāvājam:

Konkurētspējīgu attalgojumu;
sociālās garantijas;
vajadzības gadījumā apmācību;
izaugsmes iespējas;
sakārtotu darba vidi un draudzīgus kolēģus.

CV sūtīt uz epastu: [email protected]
Zvani:
Autoserviss - 25417535;
Servisa vadītāji - Ričards 26681100, Alvis 26408989.
Raksti: [email protected]
Atrodamies: Rīga, Deglava iela 68, LV-1035
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

02 Okt 2016, 14:29

Meklēju pusslodzes darbu. Varu strādāt 2x nedēļā, katru svētdienu un vienu darba dienu.
Izskatīšu visus piedāvājumus, paldies!
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

10 Okt 2016, 19:33

Kāds var padalīties ar pieredzi kur un kā meklēt darbu ārzemēs? Ir parādījusies interesē doties uz kādu laiku mazliet piepelnīties un sakrāt naudu sodiem :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

10 Okt 2016, 19:34

Cv online skaties.uz duru braukt ir liels risks,bet nu megjinat var
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

10 Okt 2016, 19:36

cipruss18 rakstīja:Cv online skaties.uz duru braukt ir liels risks,bet nu megjinat var
Uz dullo tocna netaisos braukt. Tikai tad ja tiešām ir reāls piedavajums
Profila bilde
Makleins
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 18 Nov 2013, 22:20
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Preiļi

10 Okt 2016, 19:48

Gpr.lv

Bet būs jāmaksā par iekārtošanu. Pats esmu vairākas reizes braucis, neapiš...
Profila bilde
omglsr
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 01 Aug 2015, 15:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīgas

15 Okt 2016, 21:22

Sveiki!
Meklēju jebkādas haltūras Rīgā pa darba dienu vakariem vai brīvdienām. Daudz ko esmu darījis un ko neesmu darījis ātri iemācīšos. Ja nu ir kas piedāvājams, tad PM lūdzu.
Profila bilde
Kurlis
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 26 Feb 2013, 20:49

23 Okt 2016, 23:23

ABC Clutch
“ABC Clutch” SIA ir stabils, strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas precizitātes metāla detaļu projektēšanu un ražošanu, kā arī izstrādā kompleksus auto, moto rezerves daļu risinājumus. Šobrīd uzņēmums aicina savā komandā:
Sagādnieku

Amata pienākumi:
• Kurjera pakalpojumi;
• Produktu montēšana, pārbaude un sagatavošana eksporta sūtījumiem;
• Veikt administratīvus pienākumus;
• Materiālu pasūtīšana, sagāde un uzskaite;
• Sadarbība ar materiālu, iekārtu piegādātājiem;
• Savlaicīgi un precīzi izpildīt Darba devēja rīkojumus;
• Rūpēties par kārtību darba vietā.

Veiksmīgiem kandidātiem jāpiemīt šādām īpašībām, kvalifikācijai:
• „B” autovadītāja apliecība, vēlams savs auto;
• Zināšanas par tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principiem;
• Atbildības sajūta par veicamo darbu;
• Spēja plānot un organizēt savu darbu;
• Laba komunikācijas prasme gan rakstiski, gan mutiski.

Mēs piedāvājam:
• Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu;
• Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
• Izaugsmes iespējas.

Ja esat gatavs/-a jaunam profesionālam izaicinājumam, tad piesaki savu kandidatūru, nosūtot CV ar norādi «Sagādnieks» uz e-pastu [email protected]

Valodu zināšanas: Latviešu, Angļu, Krievu
Darba laiks Pusslodze
Darba vieta Rīga/Mārupe
Kontaktinformācija:
Kontaktpersona: Roberts Rode
Kontakttālrunis: 29125732
E-pasts [email protected]
Adrese : ABC Clutch SIA, Upesgrīvas iela 47, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

URL http://abc-clutch.com
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

24 Okt 2016, 01:40

Kurlis rakstīja:ABC Clutch
“ABC Clutch” SIA ir stabils, strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas precizitātes metāla detaļu projektēšanu un ražošanu, kā arī izstrādā kompleksus auto, moto rezerves daļu risinājumus. Šobrīd uzņēmums aicina savā komandā:
Sagādnieku

Amata pienākumi:
• Kurjera pakalpojumi;
• Produktu montēšana, pārbaude un sagatavošana eksporta sūtījumiem;
• Veikt administratīvus pienākumus;
• Materiālu pasūtīšana, sagāde un uzskaite;
• Sadarbība ar materiālu, iekārtu piegādātājiem;
• Savlaicīgi un precīzi izpildīt Darba devēja rīkojumus;
• Rūpēties par kārtību darba vietā.

Veiksmīgiem kandidātiem jāpiemīt šādām īpašībām, kvalifikācijai:
• „B” autovadītāja apliecība, vēlams savs auto;
• Zināšanas par tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principiem;
• Atbildības sajūta par veicamo darbu;
• Spēja plānot un organizēt savu darbu;
• Laba komunikācijas prasme gan rakstiski, gan mutiski.

Mēs piedāvājam:
• Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu;
• Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
• Izaugsmes iespējas.

Ja esat gatavs/-a jaunam profesionālam izaicinājumam, tad piesaki savu kandidatūru, nosūtot CV ar norādi «Sagādnieks» uz e-pastu [email protected]

Valodu zināšanas: Latviešu, Angļu, Krievu
Darba laiks Pusslodze
Darba vieta Rīga/Mārupe
Kontaktinformācija:
Kontaktpersona: Roberts Rode
Kontakttālrunis: 29125732
E-pasts [email protected]
Adrese : ABC Clutch SIA, Upesgrīvas iela 47, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

URL http://abc-clutch.com
Wow, pasaule laikam tiešām maza, tu gadienā neēsi tas pats Roberts Rode ar ko es mācijos Mārupes vsk. Emīls Kurpnieks, pirms 10 vai cik tur tiem gadiem.
- ikey07
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki

06 Jan 2017, 09:37

Attēls
Ja ir kādi jautājumi - pm
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

06 Jan 2017, 09:42

ikey07 rakstīja:
Kurlis rakstīja:ABC Clutch
“ABC Clutch” SIA ir stabils, strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas precizitātes metāla detaļu projektēšanu un ražošanu, kā arī izstrādā kompleksus auto, moto rezerves daļu risinājumus. Šobrīd uzņēmums aicina savā komandā:
Sagādnieku

Amata pienākumi:
• Kurjera pakalpojumi;
• Produktu montēšana, pārbaude un sagatavošana eksporta sūtījumiem;
• Veikt administratīvus pienākumus;
• Materiālu pasūtīšana, sagāde un uzskaite;
• Sadarbība ar materiālu, iekārtu piegādātājiem;
• Savlaicīgi un precīzi izpildīt Darba devēja rīkojumus;
• Rūpēties par kārtību darba vietā.

Veiksmīgiem kandidātiem jāpiemīt šādām īpašībām, kvalifikācijai:
• „B” autovadītāja apliecība, vēlams savs auto;
• Zināšanas par tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principiem;
• Atbildības sajūta par veicamo darbu;
• Spēja plānot un organizēt savu darbu;
• Laba komunikācijas prasme gan rakstiski, gan mutiski.

Mēs piedāvājam:
• Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu;
• Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
• Izaugsmes iespējas.

Ja esat gatavs/-a jaunam profesionālam izaicinājumam, tad piesaki savu kandidatūru, nosūtot CV ar norādi «Sagādnieks» uz e-pastu [email protected]

Valodu zināšanas: Latviešu, Angļu, Krievu
Darba laiks Pusslodze
Darba vieta Rīga/Mārupe
Kontaktinformācija:
Kontaktpersona: Roberts Rode
Kontakttālrunis: 29125732
E-pasts [email protected]
Adrese : ABC Clutch SIA, Upesgrīvas iela 47, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

URL http://abc-clutch.com
Wow, pasaule laikam tiešām maza, tu gadienā neēsi tas pats Roberts Rode ar ko es mācijos Mārupes vsk. Emīls Kurpnieks, pirms 10 vai cik tur tiem gadiem.
Vinjam lidz Rodem augt un augt :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

08 Jan 2017, 17:27

Varbūt kads var piedāvāt darbu ārzemēs?
Principā esmu gatavs kaut stādīt tulpes galvenais ka tik maksā :bmw:
Ir pieredze divus ar pus gadus komerctransporta remontā, buvniecibā protu metināt gan melno metālu gan alumīniju no fiziska darba nebaidos.