Ganību Dambis 22 d

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Grunte
Ziņojumi: 934
Pievienojies: 08 Okt 2014, 22:12
Braucu ar: 320icoupe
Reputācija: 2
 

14 Dec 2019, 21:03

Biju iebraucis šarašnā kantora :hahaha: Mums pērk leiši Igauņi bamperi pus gadu stāv vēl neviens nav nopircis :hahaha: Lindai publisks kauns ja prece pārdota pateikt vaig ka tur ir pārpalikumi kurus vaig izmest
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Grunte rakstīja: 14 Dec 2019, 21:03 Biju iebraucis šarašnā kantora :hahaha: Mums pērk leiši Igauņi bamperi pus gadu stāv vēl neviens nav nopircis :hahaha: Lindai publisks kauns ja prece pārdota pateikt vaig ka tur ir pārpalikumi kurus vaig izmest
Vēl plašāku bezsakara savārstījumu nevarēji uzrakstīt? Piedod, bet tevis uzrakstīto domu nesapratu. Uzraksti lūdzu normāli un saprotami kas par lietu.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
ta atkal šis zem graadiem :drink: :lol:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Linda rakstīja: 14 Dec 2019, 22:20 Tu draugs pusotru gadu pie mums neesi bijis 😂😂😂 un ja par e36 stāv - 3 mbamperi visi ar defektiem - viens melnais noņemts tika 5dien, lillā no kupejas, un zils no sedana - kopš vasaras vidus. Ja vien Tu nebiji tas, kurš man izčīkstēja lai vēl nejauktai mašīnai noņem bamperi, par kuru es Tev neko nevarēju pateikt un viņa pat nebija ss.lv ielikta, tik cik pēc bildēm likās, ka būs labs, bet sanāca abloms. Nu sorry. Par Igauņiem ja nezini nerunā. Leiši pie mums nebbrauc viņiem savu šrotu pietiek. Beidz dzert un tad pēc kārtas visiem klubā piesietes ar savu pili, bamperiem un vēl nez ko. Muļķis 🤦🏻‍♀️
Pārējo sāpi vari man uzticēt pm vai pļāpu topikā
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi: