Šeit var izlamāties!!!

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
cipruss18
Ziņojumi: 9998
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Reputācija: 4

Hazard,lai cik tas bedigi nebtu,bet ir redzeti tie biezie,kas brauka ar exclusive mashinam,riepas ir plikakas par centraljnjika plikako bomzi
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2365
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Blatnās Viļakas
Reputācija: 1

cipruss18 rakstīja:Hazard,lai cik tas bedigi nebtu,bet ir redzeti tie biezie,kas brauka ar exclusive mashinam,riepas ir plikakas par centraljnjika plikako bomzi
Tos es pats ar redzu :lol: x6 ar tik plikam R22 riepam ka vai raudat gribās :lol:
cipruss18

Bet 2.5k par riepam ari sapigi nolociit :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 2782
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 15

Un Xsiem viņas ļoti ātri nodilst, it īpaši aizm., dēļ tā debīlā. 31x platuma ir izteikti liels toe in, lai tas SUV's būtu kaut cik braucams pa risēm, utml.
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 541
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: Nākotnes klasiku
Atrašanās vieta: Riga
Nu jobanais! Pļavniekos pa nakti noņema nost touringa m moldingus. :doh: Esam verigi!
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 541
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: Nākotnes klasiku
Atrašanās vieta: Riga
Sukas driz logus arā sitis, elkoņbalstus ņems arā.
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 807
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Orient blue touring
Atrašanās vieta: Rīgā/Purvciems
Reputācija: 3

izskatās ka būs jaliek parastie platie moldingi,mosk tos nezags :doh:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2530
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....

Darks rakstīja:izskatās ka būs jaliek parastie platie moldingi,mosk tos nezags :doh:
Parastie platie?
Auto griestu pārlīmēšanas pakalpojumi - starta komplekta cena no 110 euro

Auto durvju apšuvumu komplekts -sākot no 80e
-26007574
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 807
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Orient blue touring
Atrašanās vieta: Rīgā/Purvciems

vitjazz rakstīja:
Darks rakstīja:izskatās ka būs jaliek parastie platie moldingi,mosk tos nezags :doh:
Parastie platie?
bez m zimites :hahaha:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2530
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....

Darks rakstīja:
vitjazz rakstīja:
Parastie platie?
bez m zimites :hahaha:
Aaa,ponel :hahaha:
Mos i tos nofenderētu :hahaha:
Auto griestu pārlīmēšanas pakalpojumi - starta komplekta cena no 110 euro

Auto durvju apšuvumu komplekts -sākot no 80e
-26007574
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2436
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6

vitjazz rakstīja: zskatās ka būs jaliek parastie platie moldingi,mosk tos nezags :doh:
M moldingiem un parastajiem, klipši atšķiras? Man ir kaut kādi pasūtīti priekš e36, no čainas, bet neder, varbūt M der, ja jā, atdodu.
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Šodien gāju Atkārtoto TA Limbažos un patrāpijās pats lielākais krāns Zaķis no visiem iespējamajiem kas tur strādā, man vajadzēja tikai bremzes pārbaudīt atkārtoti, viss kārtībā parbaudija. Pēctam viņš izdomāja ka mašīna jāpaceļ augšā un jāpaložņā, kaut es pirms pāris dienām gāju pamatpārbaudi un visur bija viss tip top, a tas krāns man ieliek 1 par to ka man bremžu trubiņas ķipa neesot kārtīgi nostiprinātas, neiešu jau strīdēties par to vieninieku. Bet jautājums tāds, vai vispār drīkst vēl atkārtotā pārbaudē piekasīties par citām lietām kas viņam atkārtotajā pārbaudē nebija jāpārbauda?
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2390
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series

raudzha rakstīja:Šodien gāju Atkārtoto TA Limbažos un patrāpijās pats lielākais krāns Zaķis no visiem iespējamajiem kas tur strādā, man vajadzēja tikai bremzes pārbaudīt atkārtoti, viss kārtībā parbaudija. Pēctam viņš izdomāja ka mašīna jāpaceļ augšā un jāpaložņā, kaut es pirms pāris dienām gāju pamatpārbaudi un visur bija viss tip top, a tas krāns man ieliek 1 par to ka man bremžu trubiņas ķipa neesot kārtīgi nostiprinātas, neiešu jau strīdēties par to vieninieku. Bet jautājums tāds, vai vispār drīkst vēl atkārtotā pārbaudē piekasīties par citām lietām kas viņam atkārtotajā pārbaudē nebija jāpārbauda?
Protams, ka drīkst.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2334
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: M52TUB28
Atrašanās vieta: Centrs
raudzha rakstīja:Šodien gāju Atkārtoto TA Limbažos un patrāpijās pats lielākais krāns Zaķis no visiem iespējamajiem kas tur strādā, man vajadzēja tikai bremzes pārbaudīt atkārtoti, viss kārtībā parbaudija. Pēctam viņš izdomāja ka mašīna jāpaceļ augšā un jāpaložņā, kaut es pirms pāris dienām gāju pamatpārbaudi un visur bija viss tip top, a tas krāns man ieliek 1 par to ka man bremžu trubiņas ķipa neesot kārtīgi nostiprinātas, neiešu jau strīdēties par to vieninieku. Bet jautājums tāds, vai vispār drīkst vēl atkārtotā pārbaudē piekasīties par citām lietām kas viņam atkārtotajā pārbaudē nebija jāpārbauda?
1x ko tādu dzirdu, laikam neiepatikies viņam :D
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 710
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: E46 323Ci
Atrašanās vieta: Bauska/Jelgava
Tas ir normāli, ka paceļ auto atkārtotajā kaut jāpārbauda tikai bremzes. Kā arī ja tiek ievērots kāds iepriekš nepamanīts defekts, kādēļ, lai neierubītu arī 2 ?
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1000
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13

Varbūt pēdējā laikā ir kas mainījies, bet agrāk pēc reglamenta bija jāpārbauda tikai pamatpārbaudē atzīmētie divnieki vai trijnieki. Ja pārbaude laikā ievēro kādus citus defektus tad protams to var ierakstīt.
Attēls
Attēls
cipruss18

Man tikko gribeja rakstit divnieku atkartotaja.es izbljaustijos un neielika
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1562
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava

ja pamatpārbaudē bija 2 par bremzēm vai stāvbremzi ,atkārtotajā obligāti ceļ augšā , jo ko var zināt kādi līkroči tās bremzes ir taisijuši, cik nav gadijumi bijuši ka pēc remontiem bremžu eļļa tek.
Atkārtojā arī skatās 1niekus , jo tos arī daudzi sataisa un pēc tam čīkst kāpēc nav izņemti arā no lapas. un atkārtotajā var likt kaut 3niekus ,ja ir acīmredzemi bojājumi vai trūkumi . Takā nav pamats čīkstēt , un lielākie blāvēji ir lohi kas brauc ar miskastēm un nevar iziet TA 5x ,tāpēc uztraucās par to, ka tik katrā nākamajā atkārtojā apskatē miskastei kaut kas atkal nav nokritis :rolleyes:
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
baumanis rakstīja:ja pamatpārbaudē bija 2 par bremzēm vai stāvbremzi ,atkārtotajā obligāti ceļ augšā , jo ko var zināt kādi līkroči tās bremzes ir taisijuši, cik nav gadijumi bijuši ka pēc remontiem bremžu eļļa tek.
Atkārtojā arī skatās 1niekus , jo tos arī daudzi sataisa un pēc tam čīkst kāpēc nav izņemti arā no lapas. un atkārtotajā var likt kaut 3niekus ,ja ir acīmredzemi bojājumi vai trūkumi . Takā nav pamats čīkstēt , un lielākie blāvēji ir lohi kas brauc ar miskastēm un nevar iziet TA 5x ,tāpēc uztraucās par to, ka tik katrā nākamajā atkārtojā apskatē miskastei kaut kas atkal nav nokritis :rolleyes:
a nu paldies ka apgaismoji.
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2666
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14

Kad volvo gāju skati bija 2 par nodilušiem bremžu diskiem un 1 par trubiņām, atkārtotajā pārbaudot bremzes tik ar lukturīti caur diskiem palūrēja un pajautāja vai trubas mainītas. Tā kā teicu nē, pat necēla augšā. Tas laikam atkarīgs no inspektora noskaņojuma.

Bet šoreiz Baumanim taisnība, vismaz apstāsta kas un kā no TA otras puses :giggle:
It's all about the win
Atbildēt