Auto

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

01 Feb 2015, 23:07

EJANSONS rakstīja:atrast labu autinu un vel ar gazi vispar ir tuvu nerealam pasakumam. vienigais ch kuts, pec apraksta un bildem spriezot, mos dzive ta nav :hahaha:
Arī dzīvē viss ir ok! :) Es ar to mašīnu sasēdinātā formā nobraucu tikai kkādu pusgadu, pārējo laiku braukāja sencis, tā kā nekas nav safists. :gigigi: Ieguldot 150eur un divus vakarus (sakopt to rūsas pleķīti uz arkas, pieskrūvēt bardačoku taisnāk, salabot loga pacēlāju un uztaisīt gāzei kārtējo plānoto apkopīti), auto būs pilnībā sterils un bez defektiem. :)
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

01 Feb 2015, 23:20

Uzskatu ja ch. Auto tirgotos pa šo pašu summu(vai kaut pa 3200€), bet ar style 5 tad ātri vien kāds nopirktu, jo bez diskiem auto neizceļas.
Profila bilde
danislv
Ziņojumi: 108
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:01
Braucu ar: melnu pērli
Atrašanās vieta: Jelgava

01 Feb 2015, 23:28

1997. gads, 1.8i, kruīzkontrole, digitālā klima, pilnais OBC, visi 4 elektro logi, apsildāms ādas salons, pašaptumšojošais spogulis, elektro spoguļi un lūka, Mont Blanc jumta bagāžnieks ar 2 velo turētājiem, skate līdz jūnijai, vai jūlijam hz.
Vizuāli ir kur piepi*ties, cena 1300EUR.
Attēls
Attēls
Vēl pieejams arī Audi A6, 2005. gads, 3.2 quattro, 255zs. Ļoti pilns, nav jēga visu uzskaitīt, TA lidz 12.2015. Pirks jauns Latvijā, apkopes Mollerā, 2 atslēgas + servisa atslēga utt.
Cena 6900eur.
Attēls
PM, info [at] smartbm.lv vai 26119224
Profila bilde
MAIZE
Ziņojumi: 262
Pievienojies: 01 Feb 2015, 11:03
Braucu ar: lsd

02 Feb 2015, 00:05

kāds kaut ko var pastāstīt par šo?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... gffml.html
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

02 Feb 2015, 11:19

Lietotāja kaseenc auto. Sīkāk prasi viņam.
Profila bilde
newstile
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 23 Jan 2015, 18:14

02 Feb 2015, 15:40

Tas bija domāts kjip: benzīns vai benzīns/gāze,lai dīzeli nepiedāvā un galīgi nojātu vāģi ,pielaboju rakstu...
+ iečekoju forumu, te pa 1750 eirikiem bija tumši violetā krāsa 2.5...
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

02 Feb 2015, 16:32

EJANSONS rakstīja:atrast labu autinu un vel ar gazi vispar ir tuvu nerealam pasakumam. vienigais ch kuts, pec apraksta un bildem spriezot, mos dzive ta nav :hahaha:
Kopš kura laika gāze uz auto ir kā kaut kāda extra par ko papildus jāmaksā? Pa gabalu no tādiem...
Nav naudas, brauc ar golfu, bet nepis labu auto.
P.s. tīņu, studentu viedoklis kapeikas pišanā neinteresē.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

02 Feb 2015, 16:41

Dzhejs rakstīja:
EJANSONS rakstīja:atrast labu autinu un vel ar gazi vispar ir tuvu nerealam pasakumam. vienigais ch kuts, pec apraksta un bildem spriezot, mos dzive ta nav :hahaha:
Kopš kura laika gāze uz auto ir kā kaut kāda extra par ko papildus jāmaksā? Pa gabalu no tādiem...
Nav naudas, brauc ar golfu, bet nepis labu auto.
P.s. tīņu, studentu viedoklis kapeikas pišanā neinteresē.
:emo:
What if I told you, ka laba gāzes iekārta nekādā veidā nečakarē auto un, ka es viņu uzstādīju ne tāpēc, ka man trūktu naudas? :lol:
Neesmu ne tīnis, ne students.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

02 Feb 2015, 16:46

ch. rakstīja:
Dzhejs rakstīja:
EJANSONS rakstīja:atrast labu autinu un vel ar gazi vispar ir tuvu nerealam pasakumam. vienigais ch kuts, pec apraksta un bildem spriezot, mos dzive ta nav :hahaha:
Kopš kura laika gāze uz auto ir kā kaut kāda extra par ko papildus jāmaksā? Pa gabalu no tādiem...
Nav naudas, brauc ar golfu, bet nepis labu auto.
P.s. tīņu, studentu viedoklis kapeikas pišanā neinteresē.
:emo:
What if I told you, ka laba gāzes iekārta nekādā veidā nečakarē auto un, ka es viņu uzstādīju ne tāpēc, ka man trūktu naudas? :lol:
Neesmu ne tīnis, ne students.
Tad Tu esi slikti informēts par gāzes iekārtām.
Tēma gari un plaši izrunāta bmwpowerā. Novāc to gāzi, nomaini kolektoru un nevienam nesaki ka tāda bijusi, auto aizies pāris dienu laikā.
Kādēļ tad uzstādiji ja nauda netrūkst?

Es arī nupat nomainiju motoru no 1.8 uz 2.8TU, tagad likšu gāzi :doh:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 

02 Feb 2015, 16:53

Attēls
:gigigi:
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

02 Feb 2015, 16:54

Izmantot ar auto attāli saistītu sociālo portālu, kā informācijas resursu jau liekas drusku absurdi. :lol: Es ar LPG ikdienā rullēju jau kādus 4 gadus - nav bijis pilnīgi neviens remonts, kas varētu būt saistīts ar sekām, ko radījusi gāzes iekārta. Bet vienmēr arī dzinēja vadību esmu uzturējis dzīvu - ja kādreiz kāds dačiks jāmaina, tad tikai jaunu un laba ražotāja utt. Un nevienam no auto nav palielinājusies ne kkāda šķidrumu rīšana, dūmainība, pasliktinājusies dinamika utt.
Bet varbūt vienkārši esmu mēmais veiksminieks :gigigi:

Uzstādīju, jo neredzu jēgu gadā iztērēt kādus 1000-1400eur vairāk tīri, lai pārvietotu savu pakaļu no punkta A līdz punktam B, ja man no tā absolūti nekas nemainās (nu ok, ilgākas un biežākas uzpildes ir vienīgais mīnuss). Varam uzskatīt, ka par ietaupīto naudu iestūmu savam e30 s50 (m10 vietā). :gigigi: :dzhekpots: :veiksmes_stāsts:

Protams, runāju par dailydriveri nevis svētdienas auto ar ko gadā nobrauc 3000km max.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

02 Feb 2015, 17:10

ch. rakstīja:Izmantot ar auto attāli saistītu sociālo portālu, kā informācijas resursu jau liekas drusku absurdi. :lol: Es ar LPG ikdienā rullēju jau kādus 4 gadus - nav bijis pilnīgi neviens remonts, kas varētu būt saistīts ar sekām, ko radījusi gāzes iekārta. Bet vienmēr arī dzinēja vadību esmu uzturējis dzīvu - ja kādreiz kāds dačiks jāmaina, tad tikai jaunu un laba ražotāja utt. Un nevienam no auto nav palielinājusies ne kkāda šķidrumu rīšana, dūmainība, pasliktinājusies dinamika utt.
Bet varbūt vienkārši esmu mēmais veiksminieks :gigigi:

Uzstādīju, jo neredzu jēgu gadā iztērēt kādus 1000-1400eur vairāk tīri, lai pārvietotu savu pakaļu no punkta A līdz punktam B, ja man no tā absolūti nekas nemainās (nu ok, ilgākas un biežākas uzpildes ir vienīgais mīnuss). Varam uzskatīt, ka par ietaupīto naudu iestūmu savam e30 s50 (m10 vietā). :gigigi: :dzhekpots: :veiksmes_stāsts:

Protams, runāju par dailydriveri nevis svētdienas auto ar ko gadā nobrauc 3000km max.
Tas nav informàcijas avots, tā ir vieta diskusijām.
Kādēļ Tev vajag 2,8 ja negribi iztērēt vairāk eiro par braukšanas baudu un dinamiku utt. (P.s. nemēģini iestāstīt ka ar gāzi iet tikpat labi, tad Tev jābrauc uz servisu :D ) turklāt saki ka pārvietojies ikdienā?

Par ietekmi - esi iedomājies situāciju kad kādā reizē uz brīdi svecei cilindrā kaut kāda, jebkāda iemesla dēļ nav dzirkstele un pēc brīža atkal parādās?
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
Elvijs
Ziņojumi: 336
Pievienojies: 19 Mai 2011, 18:01
Braucu ar: 320 kupeju
Atrašanās vieta: Jēkabpils

02 Feb 2015, 17:13

Paradi piemerus ar bildem studija, kas tad milais cilvek notiek???
Nekas nenotiek!!! :gigigi:
e38 v8 zuda dzirkstele vienas puses visiem 4 cilindriem, un nez kpc vel ir vesels un viss burvigi darbojas. :gigigi:
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

02 Feb 2015, 17:14

Piekrītu Ch, neredzu iemeslu kurināt benzīnu, ja var kurināt gāzi, interesanti, kā būtu, ja brīnumainā kārtā uzrastos vēlviena alternatīva, kura maksātu, piemēram, uz pusi lētāk nekā gāze ar tām pašām īpašībām, gribētu redzēt, kā visi pārsviestos un te neiet runa par vairāk uz sportu orientētajiem!
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns

02 Feb 2015, 17:20

Johnny rakstīja:Piekrītu Ch, neredzu iemeslu kurināt benzīnu, ja var kurināt gāzi, interesanti, kā būtu, ja brīnumainā kārtā uzrastos vēlviena alternatīva, kura maksātu, piemēram, uz pusi lētāk nekā gāze ar tām pašām īpašībām, gribētu redzēt, kā visi pārsviestos un te neiet runa par vairāk uz sportu orientētajiem!
Nav ko ciinities te, katram savs,vienam benzins, citam dizelis, gudram- gaaze :gigigi:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

02 Feb 2015, 17:28

Elvijs rakstīja:Paradi piemerus ar bildem studija, kas tad milais cilvek notiek???
Nekas nenotiek!!! :gigigi:
e38 v8 zuda dzirkstele vienas puses visiem 4 cilindriem, un nez kpc vel ir vesels un viss burvigi darbojas. :gigigi:
:lol: pajauc motoru mīļais cilvēk.
Vel nesen te viens x-a motoru piedāvàja ar tādu stāstu. :gigigi:

Taisnība ir par to ka katram savs.
Tas ir tāpat kā ar dīzeli - ietaupa pirmais īpashnieks, bet tas nenozīmē ka dīzelis slikts.
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns

02 Feb 2015, 17:40

Dzhejs rakstīja:
Elvijs rakstīja:Paradi piemerus ar bildem studija, kas tad milais cilvek notiek???
Nekas nenotiek!!! :gigigi:
e38 v8 zuda dzirkstele vienas puses visiem 4 cilindriem, un nez kpc vel ir vesels un viss burvigi darbojas. :gigigi:
:lol: pajauc motoru mīļais cilvēk.
Vel nesen te viens x-a motoru piedāvàja ar tādu stāstu. :gigigi:

Taisnība ir par to ka katram savs.
Tas ir tāpat kā ar dīzeli - ietaupa pirmais īpashnieks, bet tas nenozīmē ka dīzelis slikts.

te buutu noderiigs DOGMA viedoklis, ar gaazi daudz ripinaajis, var komenteet :yes:
Profila bilde
Dzhejs
Ziņojumi: 689
Pievienojies: 16 Dec 2014, 14:16
Braucu ar: mīkstu jumtu
Atrašanās vieta: Rīga

02 Feb 2015, 17:42

mrkashell rakstīja:
Dzhejs rakstīja:
Elvijs rakstīja:Paradi piemerus ar bildem studija, kas tad milais cilvek notiek???
Nekas nenotiek!!! :gigigi:
e38 v8 zuda dzirkstele vienas puses visiem 4 cilindriem, un nez kpc vel ir vesels un viss burvigi darbojas. :gigigi:
:lol: pajauc motoru mīļais cilvēk.
Vel nesen te viens x-a motoru piedāvàja ar tādu stāstu. :gigigi:

Taisnība ir par to ka katram savs.
Tas ir tāpat kā ar dīzeli - ietaupa pirmais īpashnieks, bet tas nenozīmē ka dīzelis slikts.

te buutu noderiigs DOGMA viedoklis, ar gaazi daudz ripinaajis, var komenteet :yes:
Labāk gan būtu pārcelties uz citu topiku :nenene:
Apnicis sēdēt tumsā? Apnicis pirkt mēslus no kuriem nav gaismas? LED Pasaule piedāvā kvalitatīvus LED produktus.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

02 Feb 2015, 17:58

Pieredzes ir dažādas un uz to arī balstās viedokļi. Mana pieredze ir pozitīva, līdz ar to arī viedoklis par LPG ir pozitīvs un nekādā veidā neuzskatu to par defektu.

Ar 328 jau esmu nobraucis 5 gadus, nekadu baigo baudu no tā neķeru :lol: Baudai ir tricārs, kurš tiešām IET. :hahaha:

Kas attiecas uz dinamikas izmaiņām - mans žopometrs nekādas izmaiņas nejūt :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns

02 Feb 2015, 18:01

ch. rakstīja:Pieredzes ir dažādas un uz to arī balstās viedokļi. Mana pieredze ir pozitīva, līdz ar to arī viedoklis par LPG ir pozitīvs un nekādā veidā neuzskatu to par defektu.

Ar 328 jau esmu nobraucis 5 gadus, nekadu baigo baudu no tā neķeru :lol: Baudai ir tricārs, kurš tiešām IET. :hahaha:

Kas attiecas uz dinamikas izmaiņām - mans žopometrs nekādas izmaiņas nejūt :lol:

es personiigi ar par gaazi, prieshkam paarmaksaaat.. cik apkaart ripina ar gaaazi, neviens nesuudzaas, tieshi preteeji aiz laimes karstu mii*h! Briivdienu auto jaabuut bezgaazees lielmotoram! :hahaha: