ieteikumi. Jautājumi +atbildes=rezultāts

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Rumkins
Ziņojumi: 25
Pievienojies: 06 Sep 2011, 10:57
Vēlētos ieteikt foruma vadībai , Ieteikt (palūgt) . Lai neveidotos milijoniem topiku kā lielākajai daļai forumu tas ir ieviest kautkadas sankcijas tādā sakarā: ja kāds uzdod jautājumu , lai ir obligāti jābūt gala rezultātam, kā tika novērsta konkrētā problēma. Kautvai neliela atskaite, kas tika darīts un kas atrisināja konkrēto problēmu. Jo ZB milijoniem jautājumu bez beigu risinājuma. Bū8sim pieklājīgi un uzrakstīsim ka atrisinājam konkrēto problēmu.
Otra lieta ko gribētu ieteikt lai kārtējo reizi nav jārokas caur milijoniem nevajadzīgu topiku. Ieviest arī sadaļas par konkrētiem auto dzinējiem. Jo Ja es braucu er TDS mani neitresē motora problemas kas saistītas ar benzina dzinēju.
Ceru uz administrācijas sapratni.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Vispirms jau pats varēji netaisīt jaunu topiku, bet rakstīt jau pie esošā - Viss par e36.lv forumu.
Bet ideja laba :yes:
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
IDEJA LABA, TIK TAGAD JĀREALIZĒ! vēl pašiem ar mazliet japiestrāda pie ta, ka vispirms japameklē, mazums kads kko tadam izgajis cauri, un tad tikai jautat, lai nerastos, tas tavas nosauktas daudzas temas un bezatbildes posti!
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
1. jaa nevajadzigis no tevis topiks!- kuru veelaak paarvietoshu.
2. par tds un bendziina. ja tu uztaisiisi zem dzineeja sadaljas topiku TDS probleemas, tad tur arii vares drukaat tikai par tds. nekaadi citi varianti netiks piedaavaati! un nemaz tik daudz atskiriigas teemas par tds nevar uzcept.
3. ja butuu jau kaadu laiku shajaa forumaa, tad saprastu ka te ljotie tiek piestradaats (cik nu ir briivaa laika) pie taa lai neveidotos 3 postu topiki! ja arii izveidojas, tad peec nedeeljas vai dienas tiek apvienots peec admin/moder ieskatiem!
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
interesanti,bet man google chrom tikko izmeta,ka šai lapā esot vīrusi un nesankcionētas lejupielādes un augšupielādes,kas netiek saskaņotas ar lietotāju. :pupi: moš tas dēl tiem spameriem?
coupe 2.8
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
hz neticaas. ja tu nespaidiiji uz vinju linkiem , tad neko taadu nevajadeetu raadiit..
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Agris rakstīja:1. jaa nevajadzigis no tevis topiks!- kuru veelaak paarvietoshu.
2. par tds un bendziina. ja tu uztaisiisi zem dzineeja sadaljas topiku TDS probleemas, tad tur arii vares drukaat tikai par tds. nekaadi citi varianti netiks piedaavaati! un nemaz tik daudz atskiriigas teemas par tds nevar uzcept.
3. ja butuu jau kaadu laiku shajaa forumaa, tad saprastu ka te ljotie tiek piestradaats (cik nu ir briivaa laika) pie taa lai neveidotos 3 postu topiki! ja arii izveidojas, tad peec nedeeljas vai dienas tiek apvienots peec admin/moder ieskatiem!

+1 uzskatu līdzīgi!
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
Agris rakstīja:hz neticaas. ja tu nespaidiiji uz vinju linkiem , tad neko taadu nevajadeetu raadiit..
neko nespaidīju,vnk pārgāju no lapas uz lapu un bam sarkana bilde ar tiem tekstiem un bez apstiprinājuma tālāk netiku,bet nu pieņemsim,ka man portatīvais sasviestojās :giggle:
coupe 2.8
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tāds ir tas Chrome. Iespējams, ka dēļ tiem botiem, kas te bija sareģistrējušies, bet, nu, jau esmu patīrījis to sarakstu.
Profila bilde
Janis
Ziņojumi: 8
Pievienojies: 03 Nov 2011, 12:31
Braucu ar: e36 2.5
Sveiki!
Man ir viens jautajums.
Vai kads nezin cik aptuveni maksaja bmw 325 (tag kad vinsh naca ara no auto buves, nu tajos 90gados)?
Nezinu vai pareizaja vieta esmu ielicis jautajumu, bet ceru ka kads man vares palidzet.
Jau saku paldies!
Preicigus Ziemassvetkus!
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 
Atcerējos, ka kādreiz viens mans rada gabals braukāja ar e36 M3. Painteresējos kad, kur un pa cik bij pircis. Teica, ka savulaik (1996.gadā) pircis bij jaunu, no salona. Štatos(ASV). Pa 66 000 USD :rolleyes:
Nezinu cik tajā visā patiesība ir... :gigigi:
..bet par 325!?! Velns viņ' zin.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Te vienaa topikaa skatiijos ,ka tika uzdots jautaajums par to vai peec paardoshanas nonjemtas e36.lv uzliimes! Man domaat ka tas ir labi ja vinjas paliek, taa tak ir muusu saita reklaama!
Ja gribaas saglabaat identitaati katram auto saimniekam ,tad jaaizdala katram savs ID nummurinjsh kas atrodas uz auto ;) Tad varees arii atri atpaziit ja kaads no saveejiem savaariis suu...... :lol:
Ja nemaldos tad taada numeraacijas sisteema pastaav burnout.lv lietotaajiem ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
+1 par numerāciju
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Orkaans rakstīja:Te vienaa topikaa skatiijos ,ka tika uzdots jautaajums par to vai peec paardoshanas nonjemtas e36.lv uzliimes! Man domaat ka tas ir labi ja vinjas paliek, taa tak ir muusu saita reklaama!
Ja gribaas saglabaat identitaati katram auto saimniekam ,tad jaaizdala katram savs ID nummurinjsh kas atrodas uz auto ;) Tad varees arii atri atpaziit ja kaads no saveejiem savaariis suu...... :lol:
Ja nemaldos tad taada numeraacijas sisteema pastaav burnout.lv lietotaajiem ;)

+1 ūer laba ideja, nezināju, ka kaut kur, kas tāds pastāv!
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Tad man buus jaadod nummur 1
Par ideju un laikam kaa vienam no vecaakajiem sheit :D
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
No way!
Man 1.1.
Pēdējais labojis erda - 03 Jan 2012, 21:34, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
Orkaans rakstīja:Tad man buus jaadod nummur 1
Par ideju un laikam kaa vienam no vecaakajiem sheit :D

vienam no... :giggle:
...un pirmais numurs sķiet, ka Ruu pienākas.. :D
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Bet varbuut arii, ka vecaakais shai kompaanijaa :vecis:
Pierunaajaat! Tad man nummuru 36 :lol:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
:D slīpēts līdz pēdējam
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Dziives pieredze tak :vecis:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)