Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

03 Feb 2015, 17:06

byrbyr rakstīja:
AndzaK_LV rakstīja:
IMG-20150203-WA0001.jpg
sito ellu var liet parastaja karba?
Kas ir neparasta kārba?
nu tas ir pisec ar jums!
manualaja karba, getrag var liet?
neparasta tomats!
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

03 Feb 2015, 19:07

ZzevsS rakstīja:
Win os ir mēsls, ja es taisītos pirkt jaunu kompi kas dārgāks par 300 eiro, noteikti ņemtu mackbooku, nekā jebkuru kompi ar windowsu.
pizģets arguments, man pohuj par tevi, es lietoju linux.
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 20:09

ZzevsS rakstīja: Win os ir mēsls, ja es taisītos pirkt jaunu kompi kas dārgāks par 300 eiro, noteikti ņemtu mackbooku, nekā jebkuru kompi ar windowsu.
Lūdzu argumentē savu viedokli. :gigigi:
Un nepiemirsti ka lētākajam Macbookam ekvivalents random firmas laptops bez OS maksās 2-3x lētāk. Oilgarhsmuch? :D
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 20:13

Jā, zinu tādus, kuri nopērk ābolus un sēž uz Parallels... :gigigi:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Feb 2015, 20:15

Finks rakstīja:
ZzevsS rakstīja: Win os ir mēsls, ja es taisītos pirkt jaunu kompi kas dārgāks par 300 eiro, noteikti ņemtu mackbooku, nekā jebkuru kompi ar windowsu.
Lūdzu argumentē savu viedokli. :gigigi:
Un nepiemirsti ka lētākajam Macbookam ekvivalents random firmas laptops bez OS maksās 2-3x lētāk. Oilgarhsmuch? :D
10 gadu laikā ir bijuši 8 portatīvie datori, visi pēc pus gada lietošanas ir sākuši kārties augšā n`stuff. Kad ņemšu macbooku, gan jau ka kādu probooku cenā ap 1.5-2k un pohuj ka citas firmas laptops maksā lētāk. Es dēļ tā ka kompis pisās, noteikti esmu zaudējis vairāk nekā maksā dārgākais ābols.
Pēdējais labojis ZzevsS - 03 Feb 2015, 20:18, kopā labots 3 reizes.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Feb 2015, 20:15

Jonjis rakstīja:Jā, zinu tādus, kuri nopērk ābolus un sēž uz Parallels... :gigigi:
Kas ir parallels?
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 20:18

Virtualizācijas softs.
Kas Tev karās augšā?
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Feb 2015, 20:19

Jonjis rakstīja:Virtualizācijas softs.
Kas Tev karās augšā?
Pats windows, programmas, nets. HZ, neesmu datorspeciālists. 5 kompjus tik dēļ tās čakarēšanās esmu izsviedis ārā.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

03 Feb 2015, 20:20

:D :D :D
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 20:21

Katram savs.
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 20:27

ZzevsS rakstīja:
Finks rakstīja:
ZzevsS rakstīja: Win os ir mēsls, ja es taisītos pirkt jaunu kompi kas dārgāks par 300 eiro, noteikti ņemtu mackbooku, nekā jebkuru kompi ar windowsu.
Lūdzu argumentē savu viedokli. :gigigi:
Un nepiemirsti ka lētākajam Macbookam ekvivalents random firmas laptops bez OS maksās 2-3x lētāk. Oilgarhsmuch? :D
10 gadu laikā ir bijuši 8 portatīvie datori, visi pēc pus gada lietošanas ir sākuši kārties augšā n`stuff. Kad ņemšu macbooku, gan jau ka kādu probooku cenā ap 1.5-2k un pohuj ka citas firmas laptops maksā lētāk. Es dēļ tā ka kompis pisās, noteikti esmu zaudējis vairāk nekā maksā dārgākais ābols.
Ja pats nemāk remontēt savu auto arī e36 uzturēšana ar kļūt ļoti dārga. :hahaha:
Ir viens Acer laptops no 2006ā gada, reizi gadā pārinstalē, iztīra no putekļiem un nomaina termopastu, joprojām ddarbojas bez problēmām. , a.k.a., katrs pēc savas līkrocības pakāpes.
Profila bilde
aarchijs
Ziņojumi: 1441
Pievienojies: 13 Jan 2012, 17:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Madona/UK
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 21:15

Ņemot nost durvju abšivku lai noregulētu logu mehānismu, pamanīju šādus štekerus, iepriekš nebiju tādus manījis. Viens ir piekonektēts, bet otrs nav(šis liekas ka varētu būt priekš kādas tumbiņas?)
Kam tie štekeri ir domāti?
Zinu ka attēlu kvalitāte nekāda, bet ceru ka ko varēs saprast.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

03 Feb 2015, 21:38

ZzevsS rakstīja:
10 gadu laikā ir bijuši 8 portatīvie datori, visi pēc pus gada lietošanas ir sākuši kārties augšā n`stuff. Kad ņemšu macbooku, gan jau ka kādu probooku cenā ap 1.5-2k un pohuj ka citas firmas laptops maksā lētāk. Es dēļ tā ka kompis pisās, noteikti esmu zaudējis vairāk nekā maksā dārgākais ābols.
Ko lai saka, kā tikai to, ka tehnikas mūžs un veiktspēja tavās rokās ir relatīvs jēdziens. Ļoti iespējams, ka ābols tavās rokās pārtaps par bumbieri, un tad arī tas būs sūds.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 

03 Feb 2015, 21:43

Bezjēdzīga tēma - ābols ir kā mēbele / smuks dizains, liela cena, maza jauda.
Parasts sakomplektēts win dators = Dators, ko izmanto kā datoru, maza cena, liela jauda!

Sev pirms pāris gadiem saliku datoru pa 700 euro, protams lietoju windows, jo mac os manuprāt ir vispār kaut kāds murgs pasaulei, dators lido, nekādu problēmu, viss ir vienkārši fantastiski un tā būs vel labu laiku! Cilvēki vienkārši parasti neko nesaprotot aiziet uz elkoru un nopērk kaut kādu mēslu pa lielu naudu un tad raud, ka slikts. Un ja kaut nedaudz saprastu no datora, tad arī sajēgtu, ka tajā pašā ābolā vien tas pats intelis sež, datoru bizness ir apmēram šāds - Peķa un feģa ražo datoru iekšas un tad vesels bars no viņiem tās iekšas pērk un iepako pa savam!
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 22:10

Nr24 rakstīja:nesaprotu vienu, kāpec japērk e36, jāieliek viņa ādas salons, jaliek subis, jāsedina un beigās sametina reduktoru. Tas ir tapat, kā paņemt mauku un iet ar viņu uz kino!
Esmu izdarijis visu atskaitot metinātu reduktoru :hahaha: Kāpēc tikai rekaro koža,man piemēram parastā koža kaut vai patīk labāk par velūru,tas laikam individuāli.Gribēju dabūt žurkā kaut nelielu fīlingu no ex-merša un semjoras ar kuru vienreiz braucu...nesanāca reāli,jāmēģina tālāk :lol:

Par āboliem runājot,vot man vienai draudzenei aifons ,vecs kaut kāds tur bija,man tajā brīdi bija tik pat vecs ja ne jaunāks samsung androīds...Kārās,juka ārā,cyanogenmod jau bija virsū,lieki piebilst,ka tas to krāmu neglāba.galu galā to telefonu man vispār piešķīra mana meitene,tākā poh,katikai uzzvanīt var.Paņēmu rokās to aifonu,da labi,vecs,var redzēt ka vecs,bet - nekarās,strādā pat brīnumaini ātri,iespējams ātrāk nekā mans divkodolu LG ,kas man ir tagad.Kopš tā laika es arī gribu aifonu,kaut vecu,laikam jau tā ir,ka tas dzelzis tur iekšā ir labas kvalitātes,kā runā.Tas iPhone vēljoprojām kalpo,bet samsungs mētājas atvilktnē,jo lai to ieslēgtu ir vajadzīga pusdiena :hahaha:
Profila bilde
sirmais
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 07 Apr 2014, 16:22
Braucu ar: E36 compact

03 Feb 2015, 22:16

Lietoju IBM Lenovo x61 jau 7 gadi! Pēdējos 3 gadus Win7 x64. Vienīgai upgrade kopš pirkšanas SSD um 6gb ram. 1024x768 sucks, bet var iztikt, jo darbā ux dock stāv ar monitoru.


Sent from my iPad using Tapatalk
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 22:25

Vot man te tāda problēma,kompis itkā normāls,nu ķipa kad es vēl krāmējos gar kompjiem,instalēju visādus linuxus,osx86 uc ,tad skaitijās normāls:
AMD Atholon XII 260 3,20GHz
2GB rams
Kaut kāds tur ati video
krč bija win 7 agrāk,viss ok,tad bija linux ubuntu,viss ok,tad bija windows 8,viss bija ok,pagāja kāds laiks (teiksim gads,pusotrs) sāka lagot,pārinstalēju prikola pēc uz win10 tech preview,tad atpakaļ uz windows 8...lago,atveru chrome,iemetu adresi,nu citreiz ļooooti lēni uzsāk kustību,tālāk viss aiziet kā nākas,kas šito var izraisīt?Bija doma uz cieto disku,ka tam mošk kaut kādu ķipa ''deep format'' vajag uztaisīt,esmu par ko tādu dzirdējis,bet moš te kāds spečuks labāk zin?
Profila bilde
essential
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 22 Jūn 2014, 12:09
Braucu ar: 318i Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Feb 2015, 22:33

Ģirts rakstīja:Vot man te tāda problēma,kompis itkā normāls,nu ķipa kad es vēl krāmējos gar kompjiem,instalēju visādus linuxus,osx86 uc ,tad skaitijās normāls:
AMD Atholon XII 260 3,20GHz
2GB rams
Kaut kāds tur ati video
krč bija win 7 agrāk,viss ok,tad bija linux ubuntu,viss ok,tad bija windows 8,viss bija ok,pagāja kāds laiks (teiksim gads,pusotrs) sāka lagot,pārinstalēju prikola pēc uz win10 tech preview,tad atpakaļ uz windows 8...lago,atveru chrome,iemetu adresi,nu citreiz ļooooti lēni uzsāk kustību,tālāk viss aiziet kā nākas,kas šito var izraisīt?Bija doma uz cieto disku,ka tam mošk kaut kādu ķipa ''deep format'' vajag uztaisīt,esmu par ko tādu dzirdējis,bet moš te kāds spečuks labāk zin?
2gb rams beidz nost kompi, par maz priekš mūsdienu prasībām
StikluMeistars.lv
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 

03 Feb 2015, 22:34

Ir šeit kāds datorspecs , kas var manam dzelzim uzzinstalet vienu programmu - kas pieejama piratu līici? :hahaha:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

03 Feb 2015, 22:39

essential rakstīja:
Ģirts rakstīja:Vot man te tāda problēma,kompis itkā normāls,nu ķipa kad es vēl krāmējos gar kompjiem,instalēju visādus linuxus,osx86 uc ,tad skaitijās normāls:
AMD Atholon XII 260 3,20GHz
2GB rams
Kaut kāds tur ati video
krč bija win 7 agrāk,viss ok,tad bija linux ubuntu,viss ok,tad bija windows 8,viss bija ok,pagāja kāds laiks (teiksim gads,pusotrs) sāka lagot,pārinstalēju prikola pēc uz win10 tech preview,tad atpakaļ uz windows 8...lago,atveru chrome,iemetu adresi,nu citreiz ļooooti lēni uzsāk kustību,tālāk viss aiziet kā nākas,kas šito var izraisīt?Bija doma uz cieto disku,ka tam mošk kaut kādu ķipa ''deep format'' vajag uztaisīt,esmu par ko tādu dzirdējis,bet moš te kāds spečuks labāk zin?
2gb rams beidz nost kompi, par maz priekš mūsdienu prasībām
Cmoon,es sēžu netā,klausos mūziku, un 2GB ir par maz?wtf?kam?Agrāk man win 7 tīri ok gāja ar 700mb ramu kastei,ko biju uzkonstruējis no visa ko varēju salasīt par velti.Es nestrīdos,varbūt ir kā tu saki,tikai vai var detalizētāk,kas tieši var apēst to 2GB ram?ņemot vērā,ka agrāk viss bija labi ar to pašu w8