Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Ruudolfs
Ziņojumi: 536
Pievienojies: 15 Jūn 2015, 10:46
Braucu ar: 320Ci
Reputācija: 1
 

02 Apr 2017, 22:03

atstāj st21, 5dien redzēju Tevi Juglas statoil, uz tiem diskiem ir :super: :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

02 Apr 2017, 22:04

cipruss18 rakstīja:Ka uz kabra izskatitos shie?
Tāpat kā zem cabrio - slikti.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

02 Apr 2017, 22:09

Ruudolfs rakstīja:atstāj st21, 5dien redzēju Tevi Juglas statoil, uz tiem diskiem ir :super: :super:
Tie diski nav mani.esmu aiznjemies,tapec mekleju ko vieta uzlikt
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39

02 Apr 2017, 22:21

cipruss18 rakstīja:
Ruudolfs rakstīja:atstāj st21, 5dien redzēju Tevi Juglas statoil, uz tiem diskiem ir :super: :super:
Tie diski nav mani.esmu aiznjemies,tapec mekleju ko vieta uzlikt
Pērc manus Style 138 :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

02 Apr 2017, 22:39

Vinji ir drausmigi :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

02 Apr 2017, 22:41

cipruss18 rakstīja:Vinji ir drausmigi :hahaha:
Tiesa...
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39

02 Apr 2017, 22:48

Tāpēc arī tirgoju :hahaha:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

02 Apr 2017, 23:25

cipruss18 rakstīja:
Ruudolfs rakstīja:atstāj st21, 5dien redzēju Tevi Juglas statoil, uz tiem diskiem ir :super: :super:
Tie diski nav mani.esmu aiznjemies,tapec mekleju ko vieta uzlikt
Aizdod man uz nenoteiktu laiku :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

02 Apr 2017, 23:26

Uzjauta Dogmam :D
ar kompatu pa brugji
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

02 Apr 2017, 23:31

ZzevsS rakstīja:
he9600 rakstīja:
wiz rakstīja:Sveiki tauta.
Jautājums cik var prasīt par 180 litriem atrabotkas?
No zaļajiem nav bail? Mūsdienās šie strādā dikti un sodi lieli.
Meklē vienk punktu, kur bez maksas tev to paņems un aizmirsti, to 20eur dēļ var uzrauties uz daudz pakām, sevišķi ja juridiska persona

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Ja baidīties kā tu to pasniedz, tad jādzīvo bunkurā un ārā nav jālien. Ziemas laikā atrabotka ir ļoti pirprasīta un zinu ka maksā ap 30 eiro par 200litriem, vasarā protams stipri mazāk.
Pastāstiet, lūdzu, man kaut ko jaunu. Ja tā dara (tirgo), tas nebūt nenozīmē, ka tas ir pareizi un brīvi atļauts. Kad piebrauks uz servisu ciemos zaļie un uzdos jautājumus, lūdzu, pasakiet, ka tirgojat eļļu pa labi un pa kreisi, pēcāk uzrakstat cik liels sods bija.
Nu nav vairs deviņdesmitie, nav, sāk jau pamazām tie dienesti strādāt un nav aiz kalniem tas laiks, kad viss būs tāpat kā vecajā Eiropā.
Tas, ka kaut kur pažobelē vaņa pa melno mauc un pēcāk iegūto izstrādāto eļļu tirgo kaut kādām saimniecībām, itin neko nenozīmē.

Vārdu sakot, ko gribēju teikt.... es ieteiktu izvairīties ar šādiem jautājumiem publiskā telpā. Tas pa lielam ir tāpat kā prasīt, kur pārsist vin numuru vai nopirkt stroķi, jā, protams, to dara, bet vai tas ir atļauts/pareizi...


Sent from my MotoG3 using Tapatalk
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

02 Apr 2017, 23:38

Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

03 Apr 2017, 00:00

Cik daudz krasas nepieciesams r17 diskiem?
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

03 Apr 2017, 00:01

ZzevsS rakstīja:Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Var?
Tikpat labi katrs uz katra stūra varētu dedzināt vecās riepas, žīdus un sievasmāti
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

03 Apr 2017, 07:08

ZzevsS rakstīja:Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Lol, nau veerc!

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
wiz
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 06 Nov 2016, 19:48
Atrašanās vieta: Rīga

03 Apr 2017, 09:52

zurkae36 rakstīja:Cik daudz krasas nepieciesams r17 diskiem?
Ja ar pistoli krāso tad ar 400ml vajadzētu pietikt lai pilnībā nokrāsotu.
Rezervei paņem 50- 100ml katram gadījumam
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

03 Apr 2017, 10:27

ZzevsS rakstīja:Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Savā privātīpašumā Tu viss nevari darīt ko gribi, pat plikiem pautiem īsti staigāt nevari ja vien nedzīvo ellē ratā dziļi laukos, arī par to Tev var noformēt protokolu par publisku atkailināšanos un sodīt gribi vai nē, bļauj cik gribi, ka tavs īpašums. komercdarbību vari veikts savā īpašumā saskaņā ar likumu, dedzināt drazu, aprakt dzīvnieku līķus arī ir aizliekts privātīpašuma un vēl ļoti daudz kas ir aizliegts, tā kā mūsdienās privātīpašums ir visai nosacīts jēdziens, maksā nodokļus gluži kā kredītu. Nemaksāsi, savāksi parādus, atsavinās. Glabāsi riepas lielos apjomos vai šrotu izdrāzīs jo arī tas nav atļauts, tikai ar atbilstošām atļaujām utt... Vari darīt to kas nav aizliegs vai ierobežots ar likumu nevis ko gribi ;)

Un ar to privātīpašumu arī ir kā ir, man Kundziņsalā ir privātīpašums, apkārt ir Rīgas brīvosta, privātīpašniekiem aiz muguras, sēdē par, par kuru neviens nezināja mūsu visus privātīpašumus iekļāva Rīgas brīvostas teritorijā, brīvostas valdes un tā laika Rīgas domes darbiņš :gigigi: pēc tam jau kad uzzinājām un tika rakstītas oficiālas vēstules, atbildes bija ka tād bija lēmums un mainīt neko vairs nevar! šodien iet tiesvedība un ies vēl gadus 10 kā minimums! Uz mūsu īpašumiem attiecas brīvostas iekšējie noteikumi! būvdarbi jāsaskaņo ar būvinspekciju un tad būvinspekcija saskaņo ar brīvostas valdi. Būtībā līdz kādam 2015gadam būvniecība bija aizliegta kā tāda, bija pat absurdi, ka pakešu logus neļāva mainīt. Vot privātīpašums.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Apr 2017, 11:05

JānisK-[JK] rakstīja:
ZzevsS rakstīja:Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Savā privātīpašumā Tu viss nevari darīt ko gribi, pat plikiem pautiem īsti staigāt nevari ja vien nedzīvo ellē ratā dziļi laukos, arī par to Tev var noformēt protokolu par publisku atkailināšanos un sodīt gribi vai nē, bļauj cik gribi, ka tavs īpašums. komercdarbību vari veikts savā īpašumā saskaņā ar likumu, dedzināt drazu, aprakt dzīvnieku līķus arī ir aizliekts privātīpašuma un vēl ļoti daudz kas ir aizliegts, tā kā mūsdienās privātīpašums ir visai nosacīts jēdziens, maksā nodokļus gluži kā kredītu. Nemaksāsi, savāksi parādus, atsavinās. Glabāsi riepas lielos apjomos vai šrotu izdrāzīs jo arī tas nav atļauts, tikai ar atbilstošām atļaujām utt... Vari darīt to kas nav aizliegs vai ierobežots ar likumu nevis ko gribi ;)

Un ar to privātīpašumu arī ir kā ir, man Kundziņsalā ir privātīpašums, apkārt ir Rīgas brīvosta, privātīpašniekiem aiz muguras, sēdē par, par kuru neviens nezināja mūsu visus privātīpašumus iekļāva Rīgas brīvostas teritorijā, brīvostas valdes un tā laika Rīgas domes darbiņš :gigigi: pēc tam jau kad uzzinājām un tika rakstītas oficiālas vēstules, atbildes bija ka tād bija lēmums un mainīt neko vairs nevar! šodien iet tiesvedība un ies vēl gadus 10 kā minimums! Uz mūsu īpašumiem attiecas brīvostas iekšējie noteikumi! būvdarbi jāsaskaņo ar būvinspekciju un tad būvinspekcija saskaņo ar brīvostas valdi. Būtībā līdz kādam 2015gadam būvniecība bija aizliegta kā tāda, bija pat absurdi, ka pakešu logus neļāva mainīt. Vot privātīpašums.
Taisnība jau tev ir, potams katram reģionam savi likumi un noteikumi. Bet nevajag uz visiem likumiem skatīties tik burtiski, ja zin kā pareizi atbildēt uz jautājumiem un speciāli nepievērst uzmanību ļoti lielu daļu likumu var apiet. Manai ģimenei mežaparkā ir īpašums, neviens nekad nav piesējies par atkailināšanos, ugunskuru dedzināšanu, tusiņu rīkošanu, 7 mašīnu turēšanu uz ielas pie mājas, riepu glabāšanu, šrotu, dzīvnieku apglabāšanu un daudzām citām lietām kuras itkā nav atļautas. Nerunāšu vispār par laukiem utt.

Par atrabotku domăju, ka diskusija ir lieka, jo ir daudz veidu kā viņu var izmanto ko neviens nevar aizliegt. Dedzināt nav atļauts, bet nav jāpasniedz nevienam ka viņa tiek pirkta dedzināšanai. Tāpēc arī rakstīju, ka pārdot nevar aizliegt, jo tā ir prece kurai nav vajadzīga licenze tirgošanai. Piekasīties var tam kurš pērk, bet arī tas var viegli atmazatsa. Es personīgi atrabotku izmantoju kā smērvielu lauksaimniecības tehnikai zobratu un gultņu utt. lietu eļļošanai un motorzāģim ķēdes eļļošanai un jebkuras tehnikas kustīgās detaļas eļļošanai un neviena LV likumdošana to neaizliedz un diez vai kādreiz aizliegs. Man atrabotkas pirkšana pat ir uzņēmuma bilancē un bioloģiskie nekad nav piesējušies.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

03 Apr 2017, 11:18

Runājot tikai un par atrabotuku- likums neaizliedz ar to rīkoties pēc saviem ieskatiem (it īpaši,ja runājam par 180l). Tā nav vairumtirdzniecība,pat ne patstāvīga mazumtirdzniecība,kurai jābūt izcelsmes avotam ar pārdošanas licenci,thats all.
Privātīpašumam ir gan šaurāka, gan plašāka definīcija- veicot savas darbības savā īpašumā galvenais ir nepārkāpt citu personu tiesības uz atrašanos tīrā vidē (t.i nededzināt šo eļļu savā īpašumā,jo tas jau aizskars trešo personu tiesības) ;)
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

03 Apr 2017, 11:27

ZzevsS rakstīja: Taisnība jau tev ir, potams katram reģionam savi likumi un noteikumi. Bet nevajag uz visiem likumiem skatīties tik burtiski, ja zin kā pareizi atbildēt uz jautājumiem un speciāli nepievērst uzmanību ļoti lielu daļu likumu var apiet. Manai ģimenei mežaparkā ir īpašums, neviens nekad nav piesējies par atkailināšanos, ugunskuru dedzināšanu, tusiņu rīkošanu, 7 mašīnu turēšanu uz ielas pie mājas, riepu glabāšanu, šrotu, dzīvnieku apglabāšanu un daudzām citām lietām kuras itkā nav atļautas. Nerunāšu vispār par laukiem utt.

Par atrabotku domăju, ka diskusija ir lieka, jo ir daudz veidu kā viņu var izmanto ko neviens nevar aizliegt. Dedzināt nav atļauts, bet nav jāpasniedz nevienam ka viņa tiek pirkta dedzināšanai. Tāpēc arī rakstīju, ka pārdot nevar aizliegt, jo tā ir prece kurai nav vajadzīga licenze tirgošanai. Piekasīties var tam kurš pērk, bet arī tas var viegli atmazatsa. Es personīgi atrabotku izmantoju kā smērvielu lauksaimniecības tehnikai zobratu un gultņu utt. lietu eļļošanai un motorzāģim ķēdes eļļošanai un jebkuras tehnikas kustīgās detaļas eļļošanai un neviena LV likumdošana to neaizliedz un diez vai kādreiz aizliegs. Man atrabotkas pirkšana pat ir uzņēmuma bilancē un bioloģiskie nekad nav piesējušies.
Protams, bet tikai nav tā, ka var darīt visu ko grib!
Ja pa pliko nestaigā gar īpašuma robežu sevišķi ielas pusē, kur cilvēki staigā tad viss būs kārtībā.

Nelasīju kas tur ar tām eļļām, bet jā tirgot aizliekt nevar ja apjomi nepārsniedz likumā noteikto. Glabāt arī var ja nepiesārņo vidi, kam tas vajadzīgs nevienam nav darīšana, mazgājies vai lieto kā cepameeļļu :gigigi:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

03 Apr 2017, 11:28

P.S.
Tie lielie paraksti traucē, ir jāiedziļinās lai saprastu kur ir teksts un kur paraksts.