Šeit var papļāpāt !!!

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

03 Apr 2017, 11:35

JānisK-[JK] rakstīja:P.S.
Tie lielie paraksti traucē, ir jāiedziļinās lai saprastu kur ir teksts un kur paraksts.
:D
Cibulis
Ziņojumi: 102
Pievienojies: 12 Jan 2012, 23:52

03 Apr 2017, 13:55

Sveiki!

Vai kāds varētu izlīdzēt - ir nepieciešams aizņemties vai kā citādāk e36 (ne compact, bet to arī kkad vajadzēs) ar nenojauktu priekšējo paneli un parasto analogo pečku. Mašīnai nekas netiktu iznīcināts, sagriezts vai noskrūvēts. Ir nepieciešams noņemt šādus tādus izmērus, bet, tā kā man pašam ir e36 ar digitālo klimu, to nevaru izdarīt uz sava auto. Vajadzētu no kāda e36 uz kādu nedēļu. Der arī kkādi donori uz riteņiem, bez motora u.tml. galvenais, lai ir panelis ar pečku. Vēlams no Rīgas vai Ādažu raj. Mašīna to nedēļu atrastos Ādažos.

Ceru uz atsaucību. Paldies!
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

03 Apr 2017, 16:18

Kadam.ir martini tel.num?
ar kompatu pa brugji
wiz
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 06 Nov 2016, 19:48
Atrašanās vieta: Rīga

03 Apr 2017, 17:41

JānisK-[JK] rakstīja:
ZzevsS rakstīja:Ko tu te murgo? Tirgot var jebko kas nav nelegāls. Un neviens NEKAD neaizliegs tirgot atrabotku. Piesieties kāds varētu par izlietošanu, kaut gan savā privātīpasumā daru ko gribu! Dedzinu eļļu vai plastmasu vai atkritumus, pa lielam jebko kas deg...neviens man to nevar aizliegt!
Savā privātīpašumā Tu viss nevari darīt ko gribi, pat plikiem pautiem īsti staigāt nevari ja vien nedzīvo ellē ratā dziļi laukos, arī par to Tev var noformēt protokolu par publisku atkailināšanos un sodīt gribi vai nē, bļauj cik gribi, ka tavs īpašums. komercdarbību vari veikts savā īpašumā saskaņā ar likumu, dedzināt drazu, aprakt dzīvnieku līķus arī ir aizliekts privātīpašuma un vēl ļoti daudz kas ir aizliegts, tā kā mūsdienās privātīpašums ir visai nosacīts jēdziens, maksā nodokļus gluži kā kredītu. Nemaksāsi, savāksi parādus, atsavinās. Glabāsi riepas lielos apjomos vai šrotu izdrāzīs jo arī tas nav atļauts, tikai ar atbilstošām atļaujām utt... Vari darīt to kas nav aizliegs vai ierobežots ar likumu nevis ko gribi ;)

Un ar to privātīpašumu arī ir kā ir, man Kundziņsalā ir privātīpašums, apkārt ir Rīgas brīvosta, privātīpašniekiem aiz muguras, sēdē par, par kuru neviens nezināja mūsu visus privātīpašumus iekļāva Rīgas brīvostas teritorijā, brīvostas valdes un tā laika Rīgas domes darbiņš :gigigi: pēc tam jau kad uzzinājām un tika rakstītas oficiālas vēstules, atbildes bija ka tād bija lēmums un mainīt neko vairs nevar! šodien iet tiesvedība un ies vēl gadus 10 kā minimums! Uz mūsu īpašumiem attiecas brīvostas iekšējie noteikumi! būvdarbi jāsaskaņo ar būvinspekciju un tad būvinspekcija saskaņo ar brīvostas valdi. Būtībā līdz kādam 2015gadam būvniecība bija aizliegta kā tāda, bija pat absurdi, ka pakešu logus neļāva mainīt. Vot privātīpašums.
Kādēļ nevar glabāt riepas lielos apjomos?
Ko darīt ja daudz mašīnas ir? un daudz riepu komplekti?
Profila bilde
Konstruktors
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 06 Nov 2013, 22:23
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Apr 2017, 19:11

Ir jautājums par amortizatoriem un varbūt kāds mācēs sakarīgi paskaidrot. Tatad jautājums: Piemēram amortizatoru ražotājs KYB, modelis exel-G. Bet ir pieejami vairaki kodi, viens kods paredzets: Tr. līdzekļiem bez M-Technik, otrs kods: Tr. līdzekļiem ar M-Technik, tas tā kā butu skaidrs, viens ir priekš M-techik, otrs nav. Bet interesē, kas tur ir tik atšķirīgs (viens cietāks, īsāks štoks, vai kas t.m.l.?) Varbūt kads zin, kas tur savādaks, vai vnk tiek maksāts vairāk par to, ka ķipa ir M-technik?
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

03 Apr 2017, 19:33

KYB by default ir sūds, pirmkārt. Otrkārt, M ir zemākas atsperes - atšķiras vārstu regulācīja OEM amīšiem, ir īsāks gājiens. Štoka resnumi 1:1.
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

03 Apr 2017, 21:15

wiz rakstīja: Kādēļ nevar glabāt riepas lielos apjomos?
Ko darīt ja daudz mašīnas ir? un daudz riepu komplekti?
Tam ir vairāki iemesli, uguns bīstamība, iespējama nelegāla komercdarbība utt... likumdošanu pats pastudē ;) tāpat kā šķidrumiem ir savi limiti, te nav runa par 20 riepām, bet tāpat ja tev tās 20 riepas nodegs ar visu šķūnīti, maksāsi sodu.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

03 Apr 2017, 21:41

JānisK-[JK] rakstīja:
wiz rakstīja: Kādēļ nevar glabāt riepas lielos apjomos?
Ko darīt ja daudz mašīnas ir? un daudz riepu komplekti?
Tam ir vairāki iemesli, uguns bīstamība, iespējama nelegāla komercdarbība utt... likumdošanu pats pastudē ;) tāpat kā šķidrumiem ir savi limiti, te nav runa par 20 riepām, bet tāpat ja tev tās 20 riepas nodegs ar visu šķūnīti, maksāsi sodu.
Ugunsbīstamība ir arī no kokmateriāliem utt. :hahaha:
Tā kā man ir oficiāla komercdarbība par to diez vai kāds varētu piekasīties. Bet reāli pat bez komercdarbības utt., ja man ģimenē ir 9 auto, kur man tās riepas glabāt?
Profila bilde
Konstruktors
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 06 Nov 2013, 22:23
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

03 Apr 2017, 23:34

funkyasshit rakstīja:KYB by default ir sūds, pirmkārt. Otrkārt, M ir zemākas atsperes - atšķiras vārstu regulācīja OEM amīšiem, ir īsāks gājiens. Štoka resnumi 1:1.
Kurš amortizātoru ražotājs ir ok, kas būtu price/performance?
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Apr 2017, 02:10

ZzevsS rakstīja:
JānisK-[JK] rakstīja:
wiz rakstīja: Kādēļ nevar glabāt riepas lielos apjomos?
Ko darīt ja daudz mašīnas ir? un daudz riepu komplekti?
Tam ir vairāki iemesli, uguns bīstamība, iespējama nelegāla komercdarbība utt... likumdošanu pats pastudē ;) tāpat kā šķidrumiem ir savi limiti, te nav runa par 20 riepām, bet tāpat ja tev tās 20 riepas nodegs ar visu šķūnīti, maksāsi sodu.
Ugunsbīstamība ir arī no kokmateriāliem utt. :hahaha:
Tā kā man ir oficiāla komercdarbība par to diez vai kāds varētu piekasīties. Bet reāli pat bez komercdarbības utt., ja man ģimenē ir 9 auto, kur man tās riepas glabāt?
Degoši kokmateriāli un riepas nav viens un tas pats :hahaha: par šķūnītī sakrāmētām riepām neviens neaiztiks līdz brīdim kad degs un būs ugunsdzēsējiem jāiesaistās. Cita lieta ja tev tās riepas dārzā čupā būs samestas un kāds kaimiņš uzsūtīs mentus.
Servisos ir pakalpojums riepu glabāšanai :hahaha:
wiz
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 06 Nov 2016, 19:48
Atrašanās vieta: Rīga

04 Apr 2017, 07:52

Konstruktors rakstīja:
funkyasshit rakstīja:KYB by default ir sūds, pirmkārt. Otrkārt, M ir zemākas atsperes - atšķiras vārstu regulācīja OEM amīšiem, ir īsāks gājiens. Štoka resnumi 1:1.
Kurš amortizātoru ražotājs ir ok, kas būtu price/performance?

Normāli amīši ir sachs, boge, koni sport, ar pārējiem neesmu saskāries, bet cik zinu tad plaza ilgi netur KYB arī neko daudz neturot
wiz
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 06 Nov 2016, 19:48
Atrašanās vieta: Rīga

04 Apr 2017, 07:55

JānisK-[JK] rakstīja:
wiz rakstīja: Kādēļ nevar glabāt riepas lielos apjomos?
Ko darīt ja daudz mašīnas ir? un daudz riepu komplekti?
Tam ir vairāki iemesli, uguns bīstamība, iespējama nelegāla komercdarbība utt... likumdošanu pats pastudē ;) tāpat kā šķidrumiem ir savi limiti, te nav runa par 20 riepām, bet tāpat ja tev tās 20 riepas nodegs ar visu šķūnīti, maksāsi sodu.
Labi, Kāda tam tagad starpība, katrs dara kā grib savā privātmāju pagalmā.
Un šajā valstī liela daļa likumu tāpat ir unikāli!
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Apr 2017, 08:47

Jā ir kas dara kā grib nerēķinoties ar kaimiņiem un tad ņerkst, ka viss ir slikti un valsts tāda vai šāda :gigigi:
Jā šajā valstī ir arī daudz unikālu cilvēku, kuri gaida kad dos, bet nekā nedara, lai iegūtu :clap: kas nodirš savu dzimteni :doh:
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

04 Apr 2017, 08:53

Konstruktors rakstīja:
funkyasshit rakstīja:KYB by default ir sūds, pirmkārt. Otrkārt, M ir zemākas atsperes - atšķiras vārstu regulācīja OEM amīšiem, ir īsāks gājiens. Štoka resnumi 1:1.
Kurš amortizātoru ražotājs ir ok, kas būtu price/performance?
Atkarīgs no mērķiem un budžeta. Sachs ir normālā cenā un normālā kvalitātē. Dārgāki ir Bilstein B6, Bilstein B8, Koni. Reizes 2x dārgāki vismaz gan. :D
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

04 Apr 2017, 09:19

JānisK-[JK] rakstīja:Jā ir kas dara kā grib nerēķinoties ar kaimiņiem un tad ņerkst, ka viss ir slikti un valsts tāda vai šāda :gigigi:
Jā šajā valstī ir arī daudz unikālu cilvēku, kuri gaida kad dos, bet nekā nedara, lai iegūtu :clap: kas nodirš savu dzimteni :doh:
Es ne no viena neko negaidu, par dzimteni, valsts pārvaldi utt. nesūdzos tā kā man vienalga. Ja kāds grib likt sodu, lai liek uz to neiespringstu. Tāpatām darīšu visu ko gribu ja tas netraucēs man un apkārtējiem cilvēkiem.
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Apr 2017, 09:32

Rakstīts bija ne tev, bet nu ja uztvēri, ka tev nu ok :giggle:
Nevis visu ko gribēsi, bet tā lai netraucē citiem :super:
Es gan par valsts pārvaldi sūdzos jo sevišķi ja manu privātīpašumu aiz muguras iekļauj kādā teritorijā, bet ne par dzimteni, vai kad dzīvojamo māju, kura tā bijusi vairāk kā 100gadus visos dokumentos pēkšņi pārdēvē par daudzdzīvokļu namu, lai varētu iekasēt 100eiro vietā 500eiro :gigigi:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

04 Apr 2017, 09:42

JānisK-[JK] rakstīja:Rakstīts bija ne tev, bet nu ja uztvēri, ka tev nu ok :giggle:
Nevis visu ko gribēsi, bet tā lai netraucē citiem :super:
Es gan par valsts pārvaldi sūdzos jo sevišķi ja manu privātīpašumu aiz muguras iekļauj kādā teritorijā, bet ne par dzimteni, vai kad dzīvojamo māju, kura tā bijusi vairāk kā 100gadus visos dokumentos pēkšņi pārdēvē par daudzdzīvokļu namu, lai varētu iekasēt 100eiro vietā 500eiro :gigigi:
Es sapratu ka tu tā vispārīgi to biji domājis, ne tieši man. :hahaha:

Visu ko gribēšu netraucējot apkārtējiem...tās pašas riepas, eļļas, auto, ugunskuri vai jebkas ko es daru savā pagalmā netraucē apkārtējiem un man ir vienalga vai tas ir atļauts vai nē. Uzliks sodu, samaksāšu un darbošos tālāk.

No sūdzēšanās nav nekādas jēgas...Ja ir iespēja iztiesāt, tad jātiesājas, ja nē tad jāpieņem un jādzīvo tālāk.
Man arī nepatīk, ka senču īpašumam Rīgā ir 3k nodoklis gadā, bet diemžēl neko tur neizdarīt, maksājam un tā arī dzīvojam...
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Apr 2017, 09:48

īsāk sakot tava gribēšana ir ierobežota :hahaha:
Tie kas vienreiz jau ir sodīti tiek regulāri apsekoti, kā nekā peļņas avots :clap:

Viss sākas ar sūdzēšanos juristam un tālāk attiecīgi tiesvedība, kura pēc advokāta teiktā vilksies gadiem, bet ja neko nedarīs tā arī slauks. Diemžēl tas par to statusa maiņu ir visā valstī un jau ierēķināts budžetā :gigigi:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Apr 2017, 09:52

Tam kurš rakstīs protokolu tavs riepu ugunskurs netraucēs tāpat kā neizkārtais LV karoks svētku dienās, bet peļņas dēļ tak noformēs.....
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

04 Apr 2017, 09:52

JānisK-[JK] rakstīja:īsāk sakot tava gribēšana ir ierobežota :hahaha:
Tie kas vienreiz jau ir sodīti tiek regulāri apsekoti, kā nekā peļņas avots :clap:

Viss sākas ar sūdzēšanos juristam un tālāk attiecīgi tiesvedība, kura pēc advokāta teiktā vilksies gadiem, bet ja neko nedarīs tā arī slauks. Diemžēl tas par to statusa maiņu ir visā valstī un jau ierēķināts budžetā :gigigi:
Protams, ka pēc likuma viņa ir ierobežota. Tā arī dzīvoju, neiespringstot uz to, mēģinot apiet likumus, bet vajadzības gadījumā būdams gatavs samaksāt par savām darbībām. Netaisos dzīvot ar domu, ka to nedrīkst un tāpēc es to nedarīšu...